Nezapomenutelný zážitek na pouti

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od Mispulin »

A ty jsi četl originál? Znáš jeho autora? Máš odkaz?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od KarelK1968 »

Mispulin píše:A ty jsi četl originál? Znáš jeho autora? Máš odkaz?
Ne jen jsem to už cetl na starém parohači ale nemam ve zvyku si to ukládat ale to je jedno spousta povidek ma otevřený konec a uz nikdo nikdy nepokračuje a je to velka škoda mit takové literární nadání tak to vezmu za autora ale ja nedokážu popsat ani skutečnou událost tak aby se dala číst. V mém podani he to jak hlášení na vlakovém nádraží.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jjj3 »

Ta mrcha si myslí, že se mi líbí být takto podvodem přinucena k šukání. Vyškrábu jí oči, hned jak mě odpoutá. Nejsem žádná děvka! V žádném případě… Orgasmus je přeci čistě fyziologická reakce a ne že se mi to tolik líbí. Přemýšlela jsem co udělat s tou mrchou, která mě takhle zradila a prodávala moje tělo komukoli s naditou peněženkou.

„Zatraceně Heleno!“ šeptla jsem na ní rozlobeně „Nejsem žádná kurva!“

„Okamžitě mě odvaž.“ Snažila jsem se získat kontrolu nad situací.

„Promiň Katko. Nemůžeme zklamat naše zákazníky.“ odpověděla Helena a mávala na čtyřčlennou rodinu, aby je pobídla zkusit štěstí s házením koláčků. Potom se otočila ke mně a potichu sladkým hlasem doplnila „Všechny naše zákazníky.“ Mrknula na mě, když jsme na zadku ucítila dotek nového páru rukou.

Strnula jsem. Rozhodla jsem se vyjádřit svůj protest se situací pasivní rezistencí. Když už to nemohu změnit tak alespoň nedám nic najevo a chladne podržím než je to přestane bavit.

Nejprve jeden prst a potom další se prodraly do mé kundy. „To musí být ten umaštěnej velkej chlap“ pomyslela jsem si. „ani se nesnaží být jemný“ když ke dvěma prstům přidal třetí. Sperma, které bylo nastříkané uvnitř, zapracovalo jako skvělá lubrikace a já cítila jak se moje pička roztahuje doširoka, jak jí prsty hladce projížděly dovnitř a ven. Jen jsem mírně dala kolena od sebe. Příjemné pocity se stupňovaly, ale držela jsem postoj a poker face. Výsledek se asi dostavil. Chlapa to přestalo bavit. Jeho ruce mě chytili za boky a jeho ocas projel mezi zmáčenými závojíčky do mého nitra. Několikrát mě pomalu protáhnul celou svojí délkou a pak nasadit stupňující se tempo. Předchozími orgasmy rozdrážděná kundička vysílala do těla intenzivní pocity rozkoše. Vydržet bez pohnutí bylo stále těžší. Soustředila jsem se tolik na to, abych si pohlídala, že malý pohyb vzad působí jeho ruce co svírají mé boky, které mi přitahuje na svůj zarážený ocas a ne má uvnitř stoupající vášeň.

Jeho prsty se pevněji sevřely a s trhavými přírazy se do mě udělal. Lehce mě jednou plesknul přes pravou půlku a byl pryč. Cítila jsem jak ze mě jeho dávka začíná vytékat a můj trhavý dech přešel v plynulejší.

Nový dotek na zadku mě zaskočil. Nový klient si nebral servítky. Do mojí rozmrdané pička nacpal rovnou dva prsty, nabral na ně mrdku a já cítila, jak ji otírá o rozetku análu. Nevím jak dlouho si takto hrál. Když pak přešel k rychlému nemilosrdně tvrdému prstění – ztratila jsem ponětí o čase. Příjemné to nebylo, bolest se míchala se vzrušením. Podbřišem mi zavířili jemné křeče a po stehnech se rozlilo mokro. O můj svěrač se opřel prst a než jsem se vzpamatovala, neúprosně pronikl dovnitř. K záplavě vjemů se přidal stisk levé bradavky.

Tiše pronesl: „Rozepni mě děvče! ….Vytáhni ho!“

Nevím proč, ale udělala jsem co požadoval. Mé prsty objaly neskutečně tlustý penis.

Odtáhnul se a přesunul se za mě dozadu. Cítila jsem jak ocas přejíždí po naběhlých pyskách. Pak srovnal žalud s dírou v kundě a pomalu zatlačil dopředu.

„Můj Bože!“ vylétlo ze mě. Naštěstí v doslechu byla jenom Helena. Sledovala jsem ji jak zašla k rohu stanu a nahlédla pod plachtu. „Katko! To vypadá jak kdybys měla být šukaná flaškou od coly“ „Nevidět co má mezi nohama na vlastní oči, nevěřila bych tomu“.

Zvolna a neúprosně jak píst parního válce si ohromný žalud razil cestu dovnitř a vyvolával tvým tlakem úžasné pocity mé roztahované kundy. Po minutě, nebo dvou ho začal vytahovat. Cítila jak se dole vyprazdňuje a krátce před úplným vytažením změnil směr a vnikal znovu zvolna dovnitř. Jak se obalil šťávami a semenem byl průnik přední ocasu snazší a zpomalil jak postupně pronikal na nové území. Znovu se povysunul a pak se tlak obnovil.

Nejspíš jsem sténal moc hlasitě. Helena mě okřikla: „Proboha tiše, nechceš aby se tu všichni seběhli a zjistili co se tu děje!“

Rychle se rozhlédla, jestli nepřitahuji pozornost rodin, nebo dětí v okolí a když se ujistila že nic nehrozí, opět nahlédla za plachtu.

Tlustá kláda mě začala projíždět kundu rychleji a po chvíli jsem cítila jak se jeho boky zaboří do mého zadku a jeho koule se zhoupnou dopředu, alby narazily do mého poštěváku. Byl ve mně celý a každý jeho příraz ve mně vyvolával vlny vzrušení jak žádný před ním. Tělo se mi chvělo vzrušením a začala jsem mu přirážet naproti.

Začala série drobných orgasmů, která postupně gradovala. Přestala jsem vnímat okolí, přivřela víčka očí a nechala průchod sténání. Cítila jsem jak se ta tlustá kláda uvnitř mě ještě malinko zpevňuje a nalévá. Začal stříkat, břicho mi stáhly vlny mohutného orgasmu. Otevřela jsem pusu, abych ten vrchol vykřičela do světa, ale Helena mi hodila do obličeje dortík. Trochu to výkřik ztlumilo a odvedlo pozornost od zvědavých pohledů.

Byla jsem úplně hotová. Tohle překonalo úplně vše čím jsem si dneska prošla. Helena mi otírala obličej papírovou utěrkou.

„Nevěděla jsem co jiného mám s tebou dělat. Když jsi se udělala …..šla okolo hlídka dobrovolných hasičů a jeden z nich se na nás divně díval a já jsem nechtěla aby nás odhalili“

„Sakra Heleno, už mě odvaž.“

„Uklidni se Katko! Uznávám, že to ode mě nebylo pěkné takhle využít tvé role cíle, ale vyděláváme pro charitu pěkné peníze a ty zažíváš dobrodružství na které budeš vzpomínat zbytek života.“ Snažila se mě Helena ukecat.

„Hnusnej podraz!“ syčela jsem „když tě zažaluji tak půjdeš do kriminálu za sexuální zneužití……“

Zmlknula jsem, protože dva dobrovolní hasiči šli přímo k nám a já jsem nechtěla projít ostudou z veřejného odhalení. K mému zděšení jsem v jednom z nich poznala bývalého studenta maturitního ročníku školy, kde jsem učila na praxi na pajdáku. Helena se k nim otočila s širokým úsměvem. „Ivane, Roberte, jak se vám líbí naše atrakce?“ předstírala Helena zdání normálnosti.

„Musím utřít zbytek dortu z Katky“

„No dámy, to je důvod proč jsme se k vám zašli“ objasnil Ivan. „procházela tu protipožární hlídka a něco se jí nezdálo. Nebyli tu žádní zákazníci a viděli Helenu jak hodila dort z půl metru přímo do obličeje zrovna když Katka křičela“ „Radši nám narovinu řekněte co se tu děje…. A než nám začnete věšet na noc bulíky tak vám rovnou řeknu, že jsem taky viděl vylézat ze stanu tlusťocha.“

Katko, předtím než vás Helena trefila, měla jste červené tváře a vypadalo to že sténáte.“ doplnil Robert. „podle vlnění celty to vypadalo, že se snažíte pohnout hlavou.“

„Když půjdeme prověřit vnitřek stanu, co najdeme?“

„Můj Bože!“ vylétlo ze mě.

„Co se tu snažíte naznačit?“ snažila se Helena kamuflovat

„Nezkoušejte to na nás!“ „Co tu dopravdy prodáváte…..tedy kromě házení dortíků myslím.“ Přitvrdil Ivan.

„Myslím, že tu mají nějakou bokovku, co vydělává o dost víc než házení.“ Dodal Robert přísně.

Moje kalhotky byly nevím kde, podprsenka rozepnutá, sukni vyhrnutou na zádech s nahým zadkem a kundou od semene. Mohla jsem se snažit stáhnout šaty zpátky dolů, ale má hlava byla stále připoutaná. Neměla jsem šanci minimalizovat škody, pokud se ty dva rozhodnout prověřit vnitřek stanu. Po dvou hodinách co mě tu Helena prodávala vnitřek stanu musel bít cítit jak bordel před zavíračkou. Vědomí přicházející veřejné ostudy mě drtilo. Začala jsem rozmrkávat slzy. Byly jsme odhalené a nebylo nic co by nás mohlo zachránit….. Nic! …….. Nic?.......Možná?

„Heleno, pojď sem“ „Musíš dojednat ještě jeden obchod…..Nabídni dobrou cenu a kup jejich mlčení!“ šeptala jsem zničeně.

Helena reagovala tváří v tvář průšvihu jako profesionál.

„No kluci… máte pravdu. Zkoušeli jsme vydělat trochu víc než jen házením dortíků a ….a můžeme nabídnout zvláštní slevu pro dobrovolné hasiče za jejich pořadatelskou službu. Ale musíme tu uklidit předtím než dorazí další směna na házení dortíků takže „doplňková službička“ musí skončit do nejpozději za 20 minut od teď.“ „To není moc času na kompletní servis pro dva klienty, jedině že by jste to vzali společně…“

„OBA??“ zarazilo mě, když mi došlo, že jim Helena právě řekla, že jsem pro trojku!!

Helena vzala Roberta s Ivanem za roh stanu, kde s nimi dohodla zbytek transakce, protože jsem cítila záchvěv celty jak někdo vstoupil dovnitř. Helena se objevila přede mnou. „Katko, musím uvolnit řemínky v cíli, abys mohla dát hlavu dovnitř. Pak to to uzavřu a pověsím tu cedulku Přestávka na oběd, díky tomu budeš mít volno na záležitost s Ivanem a Robertem.“ Vysvětlila a než jsem se vzpamatovala byla jsem volná a uvnitř.

Ivan a Robert stáli vedle sebe s rozepnutými poklopci. Každý se jednou rukou natáhnul pro jedno prso a druhou zamířil do mého klína. Přes vyčerpání předchozí orgasmy, jsem znovu cítila stoupající vzrušení. Nadechla jsem se a vydala se vstříc nevyhnutelnému. Sáhla jsem jim do kalhot a nahmátnula jejich tvrdé ocasy. Vyndala jsem jim je ven a chvíli jsme se vzájemně ručně dráždili.

„Stoupni si Katko! A úplně se svlékni! Chceme tě nahou!“ přikázal Ivan.

Udělala jsem do řekli. Začali mě hladit po celém těle. Nekladla jsem žádný odpor. Střídali se v sání a kousání mých bradavek. Nezažila jsme podobné pocity a chvěla jsem se vzrušením. Začala jsem jim ocasy honit rázněji.

„Katko, už jsi někdy měla dva naráz?“ „Protože mi teď ošukáme současně.“ Prohlásil Robert.

„Ne, nikdy“

Ivan vytáhul minci „Orel nebo panna?“

„Orel“

„Vyhráls“

„Beru spodek“ řekl Robert a lehnul si dolů na podlahu.

„Osedlej si mě Katko.“ Pokračoval

To bylo poprvé za celé odpoledne, kdy jsem musela aktivně spolupracovat. Všechno šukání předtím iniciovali muži a já se jen pasivně nechala použít. Teď jsem musela převzít aktivitu ve svém vlastním zneužívání. Třesoucí se obavami a vzrušením jsem se snažila vyznat se v té směsi pocitů a tužeb.

„Dělám to abych se vyhnula veřejné ostudě“ přesvědčovala jsem samu sebe. Kolena se dotkla země po stranách jeho boků. Rukou jsem si ho chytila za ocas, nasměrovala na kundu, pozvolna klesala a vnímala pocit jak se plní prostor uvnitř. Robert ji chytil za prsa a stáhnul na sebe.

„Teda ty jsi mokrá. Ty už jsi dnes pěkně mrdala. Ivane projeď ji ať si ho namažeš“ „Katko, zvedni se, ať Ivan zasune.“ dirigoval Robert.

Poslušně jsem zvedla zadek a jeden ocas se vyměnil za druhý.

„Tohle je parádně mokrá kunda“

„Zastav se“ přikázal Robert a jeho ocas se okolo Ivanova nutil dovnitř.

„Oba se nevejdete“ protestovala jsem.

„Ale můžeš Zlatíčko, jen pomalu.“ Vzrušeně chraptěl Ivan.

Pomalu jsem vstřebávala pocity jak se Robert zasunul k Ivanovi.

Pocit plnosti byl odlišný než od posledního zákazníka na lavici.

Všichni tři byli několik okamžiků bez pohnutí, než se Robert zeptal „Ivane, už jsi dost promazaný na hlavní chod?“

Ivan vytáhnul semenem opatlaný ocas z kundy, dvěma prsty nabral vytékající štávy a otřel je o můj svěrač. Neztrácel čas a hned přiložil žalud na rozetku zadní dírky a začal pomalý pohyb dovnitř.

Už jsem anální sex měla, ale mít zároveň ocas v kundě – to byla nová dimenze.

Cítila jsme záchvěvy nového orgasmu



„Omrdejte mě tvrdě!“



…..
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jjj3 »

vnímám to jako syrové pokračování - uvítám kritické připomínky pro případné úpravy
CaZ
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 06. lis 2014 21:31:38
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od CaZ »

Mám rád Tvoje povídky. Fakt si je užívám a tohle pokračování nezaostává. Ta přímočarost je vzhledem k tomu na co navazuje pochopitelná. Moc děkuji.
juras
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. srp 2016 14:42:49
Pár slov o nás: nev9m

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od juras »

SUper, teď jen dopsat i dohodnutou Kurvu. Tvé povídky jsou výborné.
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jbshow »

Super příběh, těším se na pokračování :D
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od kohout50 »

jbshow píše: čtv 23. led 2020 12:26:51 Super příběh, těším se na pokračování :D
Souhlasím,krásné počtení.Prosím o pokračování této povídky a zárověň se přidávám se žádostí dopsání povidky Dohodnutá kurva
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jjj3 »

Panove, diky. Cekal jsem ale realne podnety co pripadne upravit na prezentovanem textu :?

Osa pro pripadny dalsi dil teto miniserie je ze Katka si da dalsi smenu ve stanu vecer, projde ale po zazitku s hasici vnitrni promenou z prinucene obeti do role devky co ji sukani s jinymi za zady manzela bavi.

Pripadny ctvrty dil by mel byt o tom, ze se jeden z hasicu pochlubi doma mladsimu bratru co studuje na stredni skole kde Katka uci a zajde si k ni domu pro opakovanou splatku mlcenlivosti a vezme brachu s sebou. O tom jestli je u toho nacapa Marek jsem jeste nerozhodnul.....
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od kohout50 »

jjj3 píše: čtv 23. led 2020 15:39:15 Panove, diky. Cekal jsem ale realne podnety co pripadne upravit na prezentovanem textu :?

Osa pro pripadny dalsi dil teto miniserie je ze Katka si da dalsi smenu ve stanu vecer, projde ale po zazitku s hasici vnitrni promenou z prinucene obeti do role devky co ji sukani s jinymi za zady manzela bavi.

Pripadny ctvrty dil by mel byt o tom, ze se jeden z hasicu pochlubi doma mladsimu bratru co studuje na stredni skole kde Katka uci a zajde si k ni domu pro opakovanou splatku mlcenlivosti a vezme brachu s sebou. O tom jestli je u toho nacapa Marek jsem jeste nerozhodnul.....
Sohlasím s osou povídky.Měl jsem něco podobného na mysli,ale předešel jsi mě ;) .
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, vlado1974 a 203 hostů