Nezapomenutelný festival - pokračování

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od JiCiMi »

Do kina přišly přesně deset minut před začátkem a i když šly skoro dvacet minut přes město nepadla jediná zmínka o tom, co se včera stalo. Nikdo neměl odvahu se k tomu dni vracet. Renata mlčky šla vedle Petra a na půl ucha jej poslouchala něco o Petrově brigádě, ale v hlavě měla pana Reichla a dnešek v krámě. Nevěděla jak se má zachovat zítra, až tam bude muset a co ta kamera a možné těhotenství. Tyto myšlenky jí neopustily ani během filmu a tak z filmu nic neměla. Když jí Petr po filmu nabídl návštěvu jednoho klubu, tak ho odmítla a vymluvila se, že jí začíná bolet hlava, a tak se s Petrem rozloučila a spěchala domů.
Po příchodu domů se zase šla vysprchovat a snažila se očistit od toho všeho, ale věděla, že z toho není úniku, ale pak jí napadlo, že by mohla aspoň minimalizovat rizika. V posteli vše promýšlela a napadalo jí spoustu věcí co by mohla udělat, ale nakonec zvítězila ta nejlogičtější a s tímto řešením v hlavě usnula.
Ráno se probudila velice brzo, že stihla i mamku Květu, která se právě chystala odejít do práce.
„Ahoj Renčo, co tak brzo?„
„Musí do města si něco zařídit, a před devátou musím být v sekáči, tak proto.“
„No to si pilná včelička, tak já už musím. Tak se tu měj a pozdravuj ode mně Slávka.“
„Koho že mám pozdravovat?“
„No přece pán Reichl je Miloslav.“ Renatě přejel po zádech mráz, jen co uslyšela jeho jméno.
„Jasně budu, tak se měj a večer se uvidíme.“
Zavřely se dveře a Renča byla doma sama a začala uskutečňovat svůj plán od včerejška. Sedla k počítači a našla si telefon na svojí gynekoložku. Zjištěné informace jí potěšily. A tak spokojeně odešla do koupelny udělala raní hygienu a pak se šla nasnídala, aby jí rychleji utekl čas. Přesně v sedm hodin vytočila najité číslo ke své doktorce. Po chvilce, už komunikovala se sestřičkou, která po jejím naléhání předala telefon paní doktorce. Renata jí vylíčila smyšlený příběh, který zahrnoval jejího přítele Petra, festival a protržený kondom a strach z možného otěhotnění. Její lež zabrala a měla okamžitě přijít do ordinace. A Renča se štěstím skoro rozbrečela a hned se oblékla a vyrazila. Během dvaceti minut vystupovala z autobusu, před nemocnicí, kde měla paní doktorka ordinaci.
V čekárně se ohlásila sestřičce a po deseti minutách už seděla před mladou paní doktorkou a opět jí zopakovala vymyšlený příběh. Doktorka jen mlčky poslouchala a nakonec jen tak smutně řekla, že už je třetí co si na festivalu nedávala pozor a že jsem měla přijít už včera. Renata provinile sklopila hlavu a čekala co bude dál.
„Tak si tě prohlédnu a pak ti dám Postrinor. A protože jsi už sexuálně aktivní, tak bych ti doporučila začít používat antikoncepci. Protože kondom, jak vidíš, není vždy stoprocentní a budeš-li oboje kombinovat, tak to je to nejbezpečnější co můžeš pro sebe udělat.Co ty nato?“
„To jsem přesně chtěla.“ odpovídala Renata z póza plenty, kde si právě stahovala své kalhotky.
Renata byla spokojená, i když právě ležela na gynekologickém křesle s roztaženými nohama a doktorka právě prováděla prohlídku její broskvičky.
„To bylo poprvé co jste provozovali sex?“ Přerušila ticho doktorka.
„Ano“ popravdě Renata odpověděla.
„Až si půjdeš do lékárny pro antikoncepci, tak si tam kup i lubrikační gel. Uvidíš, že to sním bude lepší a předejdeš tím drobným poraněním, do kterých by se mohla dostat infekce.“
„Ale jinak, je vše v pořádku, přítelovy se tě podařilo ukázkově deflorovat, bez větších poranění.“ Jo kdyby paní doktorka věděla, kdo jí tak ukázkově defloroval, asi by se divila.
Pak už jen doktorka namazala Renčinu kundičku nějakým hojícím krémem a poslala jí opět za plentu, aby se oblékla. Během oblékání doktorka vysvětlovala co a jak ohledně antikoncepce a Postrinoru. Když se Renata oblékla, tak už doktorka měla napsaný předpis a připravený prášek.
„Tak tohle spolkni...na...a pořádně zapít. A tady máš recept na antikoncepci. Tenhle druhý si vezmeš zítra po obědě a žádné pití alkoholu. A příští týden ve středu se tady stav na kontrolu, udělala jsem několik kontrolních stěrů. Přesnou hodinu ti řekne sestra. No tak to je prozatím vše.“
„Moc Vám děkuju a nashledanou.“
Renata si oddechla z vyřešení prvního problému, a až když vyšla ven začala přemýšlet nad dalším problémem a tím byl její šéf pán Reichl, který jí vydíral a vyžadoval po ní povolnost, kterou si pojistil kompromitující nahrávkou. Nevěděla jak tento problém vyřešit a moc dobře věděla, že ho bude muset nechat, aby to nezveřejnil. Pak si pomalu začala uvědomovat, že jí zachrání až škola, kdy jí tahle brigáda bude muset skončit. Jediný problém byl, že byl druhý týden prázdnin a protože dělala vejšku a povedly se jí zkoušky udělat brzo, tak měla před sebou ještě skoro tři měsíce prázdnin.
Z oněch chmurných myšlenek jí dostala návštěva lékárny. Renča se docela zhrozila, když zjistila kolik musí doplácet za to platíčko pilulek, ale věděla, že není vyhnutí.
Poté co měla všechno zařízené musela do práce, naštěstí naposledy tento týden a tak nasedla do autobusu a vyrazila. Ještě včera tam šla úplně v pohodě a brala to jako nutné zlo, aby si vydělala nějaké peníze, ale dnes tomu bylo jinak. Věděla co bude muset hned ráno absolvovat, že by si to šéf rozmyslel byla utopická myšlenka. Reichl jí už předtím dost silně odpuzoval jak postavou, tak vzhledem a chováním, ale byl to obchodník tělem i duší a takovou příležitost by si nenechal vzít a tak byla v pasti.
Vlastně za to mohl její otec, který jí brigádu zařídil, prej aby se neflákala a nedělala nemravnosti o prázdninách a aby byla pod kontrolou. Kdyby tak věděl, že svojí dceru předhodil takové zrůdě, která zprzni jeho dceru jen co se mu naskytla možnost.
Renata si byla vědomá i své chyby tam u řeky, ale to si onehdy bláhově myslela, že to Petr rázně utne, a on neudělal nic, jen se na ně nakonec koukal. Začala si i vyčítat, že se nakonec podvolila právě i Petrovi, je pravda, že to byl její kluk už od sedmnácti, ale ten den ho měla odmítnout, aby jej potrestala a ne odměnila. Nevyznala se v sobě ve svých pocitech ani v Petrovi a vůbec ve všem co se událo, bylo to pro ní všechno nové. Pocity začínaje a vzrušením konče.
Jen co vystoupila z autobusu jí čekalo asi ještě 400m přes rozkopanou ulici, kde právě dělali kanalizaci. Po chvilce uviděla v dálce stát p. Reichla, jak si před svým krámem povídá s někým ve vykopu. Když přišla blíž, už slyšela jak mu chlapy říkají jak dlouho jim to bude ještě trvat a že se určitě nějak dohodnou ohledně toho kopaní u něj doma.
„No tak to koukám, jsi tady o čtyřicet minut dřív. Taky si nemohla dospat že? Já se na dnešek taky těším.“ Ozval se Reichlt jen co jí spatřil.
„Hned otevřu, ještě si s chlapci něco domluvím.“ Renata bez jediného slova šla dál, až ke krámu, kde se zakoukala do výlohy obchodu, kterou sama před týdnem aranžovala. Srdce jí prudce bušilo a věděla, že už jen minuty jí dělí od nevyhnutelného. Na půl ucha stále poslouchala jak se domlouvají ohledně nějakého výkopu základu. Až teď v odrazu ve výloze, spatřila ty dva ve výkopu, zdáli se jí nějací divní. Zaprvé odrazy ve skle dosti klamaly a za druhé jejich čeština. Až po chvilce, když jí to už nedalo se otočila a uviděla dva urostlé cikány s lopatami v ruce. Po chvilce se opět rychle otočila a dělala jako by nic.
„Tak jdeme na to... a s vámi jsem dohodnutej chlapi.“ Nato konečně přišel p. Reichl ke dveřím a odemkl dveře. Oba šly hned dovnitř, ale tentokrát za sebou zase okamžitě zamknul.
Renata se otočila a čekala co bude následovat.
„Tak děvčátko do naha a na půlt, abychom otevřeli včas.“ A už šel k ní a rozepínal si oblek.
„Ne na pult ne!!.... nechci, aby sis mě zase natáčel, a mohly by nás vidět tamty dva venku“ Přešla na tykání a odmítla jeho pobídku.
„Ale prosím tě, tobě to na videu sluší, to já bych se měl stydět. A ty dva venku no bože tak by se koukly....u řeky ti to taky nevadilo, že se na tebe koukali“
„Ani náhodou, na pultu prostě ne.“ Stála si stále na svém, ale trochu se bála co na to řekne a co udělá.
„No tak dobře, a co moje kancelář? Tam ti to bude vyhovovat?“ Renča souhlasně kývla a dokonce se na jejím obličeji objevil úsměv, protože měla radost ze svého malého vítězství nad p. Reichlem.
Ono nešlo ani tak o kancelář, jako o takový sklad bez oken, kde bylo mnoho beden s oblečením a dva velké stoly, kde se právě věci třídily a nosily na prodejnu. Pak tam byl ještě jeden malý stůl, na kterém měl p. Reichl svůj počítač a mnoho lejster. Ale Renča byla ráda, protože tam je nikdo neuvidí a neuslyší. A sama se rozešla ke dveřím kanceláře a hned do nich vešla.
Jen co byla uvnitř, už zase zavírá pán Reichl dveře za Renčinýmy zády a po chvilce, už se jí dotýká a pomáhá jí se svlékáním. A Renata se vůbec nebránila a byla se vším smířená a tak během chvilky stála v kanceláři jen v kalhotkách a podprsenka ležela někde na zemi. Cítí jak Reichl zajíždí svojí hrubou rukou pod její kalhotky a začíná jí laskat na broskvičce, zatím co druhou rukou mnul jeden prs. Renča zavřela oči a začala vnímat jen ty pocity a přitom se snažila na toho, kdo jí to způsobuje zapomenout. Ze svého snažení jí vyrušily, až její vlastní stény, které byly odpovědí na dráždění její kundičky a teď už i druhého prsa. Jako by věděl kam jí má šáhnout a co udělat. Už i cítila jak jí p. Reichl přejíždí po prdélce svým vztyčeným ocasem a tak zajela svojí rukou za svá záda a uchopila onen nástroj do své malé ručky a hned začala s honěním. Spokojený Reichl otočil a nadzvedl Renatu a donesl jí k pracovnímu stolu, který byl nejméně zarovnaný oblečením. Tam jí zatlačil na záda a donutil jí opřít se o stolovou desku. Už jen stačilo trochu podložit její prdélku nějakým svetříkem, který byl nejblíže po ruce a pak roztáhnout nohy od sebe. Hned opět zajel prsty na její broskvičku a zase jí začal dráždit.
„Sis jí krásně promazala, to dneska půjde samo.“ A to už nasadil svůj žalud ke vchodu donedávna neprozkoumané dírky. Renča si uvědomila, že jí doktorka ráno namazala nějakým hojivým krémem, který teď p. Reichl považuje za lubrikant. Měl pravdu, že pomohl k nebolestivému zavedení celého čuraka až po kořen do jejího lůna a i následnému lepšímu projíždění, kdy díky krému čurák jen přinášel slastné pocity a žádnou bolest. Místností se nesly mlaskavé zvuky, vzrušené hekaní Renči a hlasité funění p. Reichla.
„Ještě chvilku ty kurvičko a zase si tě naplním.....máš nádherně úzkou kundičku. ...Chceš abych se do tebe zase vystříkal... úplně mě ta tvoje kundička saje. Tak co chceš to do sebe?“
„Ne nesmíte to do mě stříkat...do mě ne.“
„Ale ty hlupáčku, proč mě vykáš říkej mě Slávku, teď když už tady spolu mrdáme. Tak co Renčo můžu?“
„Slávku ne, prosím ne!!... Udělej se mě na břícho... ne do mě“ Prosila Renata, ale její narůstající vzrušení jí, už zatemňovalo mozek a už dál nic nevnímala...jen svůj blížící se orgasmus. Slávek to vytušil a proto trochu zvolnil své přírazy, ale dál se Renaty ptal kam to chce a sám si i odpovídal, že to nasype do ní do bříška ne na něj.
A aby toho nebylo málo, tak vytáhl ze své kapsy svůj mobil a začal si hezky z blízka natáčet Renčino prznění. Nezapomněl zblízka zabrat její obličej v kterém i přes zavřené oči, bylo vidět její vzrušení. Pak zabral, její prcinu, do které zajížděl svým údem a na který už i sama Renča nabíhala. Už jí bylo úplně jedno, kdo jí mrdá, hlavně když dosáhne svého orgasmu, který se jí už blížil. A protože, byl už p. Reichl starší, tak ten to nejen poznal, ale chtěl si to prodloužit a proto jí skoro přestal omrdávat a nechal to na Renče. Která okamžitě jak Slávek přestal s pohyby začala prosit, aby pokračoval a přitom se snažila sama se narážet, ale v leže to samotné nešlo.
„Jo!! Chceš abych tě dodělal? Co kočičko? A můžu až do konce a udělat ti děťátko....co?“ Dráždil Slávek svými řečmi na maxim vzrušenou Renatu, která to prostě už chtěla a tak na celou kancelář zakřičela:„ Klidně to nastříkej domě, hlavně už dělej ty zvrhlý prase!“ A Slávek opět začal přirážet do dívčího klína v zatím nejrychlejším tempu co zvládnul.
„No jak si přeješ kurvičko....., už to bude...už jen párkrát a je to v toběěěěě!“ Za hlasitého funění zarazil svůj úd hluboko do dívčího luna a již jí plnil svým spermatem. Renča se musela chytnout oběma rukama kraje strojů, protože několik okamžiků po prvním výstřiku, dosáhla svého vrcholu i ona. Po chvilce cítila, jak z její kundičky vyjíždí Slávkův vystříkaný a již dosti ochablý úd.
„No to bylo skvělý, jen to pokračování budeme muset přesunout až po zavíračce, bych to asi po obědě nedal.“
Slyšela jak už si Slávek plánuje následující mrdání, ale neviděla jak si točí z blízka její kundičku, z které vytékala jeho mrdka.
„Tak jak se ti to líbilo?... Kdybys chtěla, tak by ses tady zítra mohla zastavit, třeba až po obědě jen na jedno číslo....co přijdeš?“
„Si prase!... a dohoda byla, že jenom když tady budu na brigádě a to jsou tři dny v týdnu. takže až příští týden v úterý.“ A pomalu se zvedala ze stolu.
„Ale líbí se ti to, že mám pravdu Renčo?“
„Ty zvrhlý prase, ty sis to zase natáčel!!! To mě chceš zase vydírat ty hovado...dělej okamžitě to smaž, nebo...“
„Nebo co? Každej kdo se na to koukne pozná, že to je od tebe dobrovolný, takže by z toho byla jen ostuda, tak se nedělej a koukej se oblíknout a jdi otevřít obchod.“ A měl pravdu, a moc dobře věděla, že kdyby to vyšlo na jevo, tak on by byl ten borec co klátí mladý holky a ona by byla ta děvka co podrží každému.
„Hajzle!!“ Aspoň tak si ulevila, ale poslušně se oblékla a šla otevřít obchod.
Slávek spokojeně zastrčil své péro nazpět do trenek a natáhl si kalhoty. Vypnul natáčení a mobil strčil do své kapsy. Spokojeně si sedl do svého křesílka, zapnul počítač a začal přemýšlet, jak si ještě více užít, ale hlavně, že by to mohl využít pro svůj prospěch.
jarik
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. lis 2014 15:16:54

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od jarik »

Neviete niekto poradit kde je prvy diel ?
Mispulin
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od Mispulin »

Nezapomenutelný festival - díl 1.

Předmluva: Někdy 10. ledna 2016 jsem se na webu iapovídka.cz pokusil zapojit do pokračování jedné rozepsané interaktivní povídky nazvané „Nezapomenutelný festival“. začal ji psát autor s nickem GorgenX už 14.5.2013.
O dva dny na to pokračoval autor s nickem „Tesařík“.
Pak dlouho nic a 10.1.2016 jsem si dovolil přidal svůj díl já - Fanyn. Bohužel, ač to četlo od té doby pár stovek čitatelů, nikdo se neměl k tomu pokračovat. Asi byl ten web už byl mrtvý. Dnes již neexistuje. Kdysi byl tento 1. díl i na tomto webu, ale po té, co jsem tehdy odtud jakožto Fanouš odešel, nechal jsem smazat vše, co jsem sem napsal a stalo se. Nyní sem chodím jako Mispulín a povídky pod nickem Fanyn píši jinam. Protože ale jsou dotazy na 1. díl a protože mne master požádal, zda bych jej sem zase nedal, rád tak činím.


Od GorgenX: Renata se zklamaně podívala na hodinky. Ještě hodinu! Čas jí dnes vůbec neutíkal. Z venčí se do obchodu linula hudba první kapely. Nemohla se dočkat, až padne šestá hodina a bude moct vyrazit do parku, kde probíhal festival, kde se setká se svým přítelem Petrem.

Snažila se domluvit s panem Reichlem, majitelem second-handu, do kterého chodila na brigádu, na dřívějším odchodu, ale neúspěšně. Tuto brigádu jí dohodil otec, nadřízený paní Reichlové. Byla za tu práci ráda, přece jen pár kaček navíc se vždy hodilo, celkem jí i bavila. Jediné, co jí vadilo, byl pan Reichl: obtloustlý čtyřicátník s pleší a prasečíma očima, které kdykoliv mohly, nestoudně jí pronásledovaly. Renatu to jeho neustálé a neslušné zírání štvalo, dokonce se začala oblékat konzervativně, žádné krátké sukně a podobně, postupně si však na to zvykla. Dokud se jí ten chlívák nedotkne, může to trpět. Ty peníze za to stojí.

Poslední půl hodina, byl čas na úklid. Připravila si vodu do kýble, vzala koště a hadr. Když vytírala, cítila upřený pohled pana Reichla, který se opřel vedle pultu, aby měl lepší výhled. Ani nechtěla myslet na to, co ten prasák pak dělá o samotě. Všimla si, že často trávil zamčený na toaletě.

S úklidem byla hotová akorát v celou. Popadla svůj batoh, ve kterém měla věci na převlečení. Nemínila v tom vedru na festivalu trávit v dlouhých kalhotách a košili. Převlékne se v parku na toaletách, tak to měla naplánováno.

Renata byla dvacetiletá pohledná dívka, hnědé vlasy, štíhlá postava, prsa akorát. Studovala vysokou školu, momentálně byla doma na prázdninách. Užívala si se svými přáteli a svým chlapcem, pár dní v týdnu trávila na brigádě. S Petrem měli pěkný vztah, který držel přes to, že přes školní rok se vídali jen o víkendech. Co se sexu týká, neměla Renata moc zkušeností. Stále byla panna, čekala na “tu správnou chvíli”. Snad na svatbu? Nebo na “toho pravého”? Sama pořádně nevěděla. Petr na ní často naléhal, přemlouval jí k pohlavnímu sexu, stejně ale pokaždé jejich milování skončilo u mazlení a líbání, zřídka i orálního uspokojování.

Jak se blížila k parku, hudba zněla stále hlasitěji. Sem tam minula hlouček lidí, spěchající na festival, ale moc jich nebylo, všichni už byli tam. Brala to oklikou, aby se dostala k dámským toaletám, kde se chtěla převléknout. Čáru přes rozpočet jí udělala cedule “mimo provoz”. Co teď? Využít plastovou toi toi u festivalu nepřipadalo v úvahu, zalézt do křoví a převléknout se zde se jí nechtělo. Přece jen si chtěla vzít i jiné spodní prádlo. Zapátrala pohledem po nedalekých pánských toaletách. Tady by to možná šlo. Vykročila směrem k nim.

Nikoho v okolí neviděla, nic nenasvědčovalo, že by někdo byl uvnitř. Přesto raději zaklepala, než vešla. Samozřejmě zde nebyla možnost za sebou zamknout. Na toaletách byl smrad a nepořádek. Čím dřív budu odtud pryč, tím lépe, pomyslela si. Okamžitě se dala do svlékání. Obleky pečlivě odkládala na jediné možné, trochu čisté místo – umývadlo. Když už byla úplně svlečená, uvědomila si, že jak pospíchala z práce, ani si neodskočila. Vytáhla z batohu botky na zvýšeném širokém podpatku a jak byla, vklouzla do kabinky. Věděla, že na prkénko nesedne a takto jí nebude nic překážet, zdržovat.

Z venčí se zrovna linula melodie její oblíbené písně, zaposlouchala se. Zalitovala, že si nevzala s sebou kapesníčky, papír pochopitelně chyběl. Ani nesplachovala, nebylo čím.

Když vylezla z kabinky, měla pocit, že se ocitla v nějakém špatném snu. Ať koukala, jak koukala, její veškeré šaty, stejně jako batoh, byly ty tam.


Pokračování od Tesařík: Renata se cítila jako opařená, co teď bude proboha dělat! Zbledla, udělalo se í černo před očima a lapala po dechu. Reflexivně si rukama zakryla intimní partie, ač ji samotné byla jasná absurdita takového počínání, vždyť ji nikdo nevidí, tedy, zatím. Ztěžka dosedla na mísu, tentokrát ji starosti o hygienu trápily ze všeho nejméně. Sednout si prostě musela, jinak by nejspíš omdlela.

Co se stalo, o tom Renata vůbec nepochybovala. Nějaký vtipálek, nebo vtipálci, ji sebrali všechny její svršky a čekají někde „za bukem“, co teď udělá. Tady určitě zůstat nechtěla, tohle místo bylo všechno ostatní, jen ne příjemné a trapasu prostě neunikne, s tím už nic nenadělá. I trapas se ale dá zvládnout se ctí, ať si tomu neznámému třeba vypadnou oči z důlků, ona sama se přece za co stydět nemá! Renata se několikrát zhluboka nadechla, aby si dodala odvahu. Situace ji pomalu přestala připadat trapná, ale spíš komická, nebo dokonce ........ vzrušující? Lehce se zarděla, na co ona, skoro cudná panna, hned nemyslí. Na tváři vykouzlila sebevědomý úsměv, vstala a vzpřímeně, sebevědomě zamířila ke dveřím. Díky botkám na podpatku působila ještě jistěji sama sebou.

Před dveřmi se na chvíli zastavila, opravdu má teď vyjít ven, vždyť vůbec neví, kdo tam na ni čeká? Zvenku slyšela, mimo běžného šumu lidí pospíchajících na festival, jakýsi tlumený šepot a smích. „Ale co“, řekla si, „couvnout už nemůže, teď se ukáže kdo je tady hrdina“! Ve chvíli kdy otevřela dveře pohodila hlavou, čímž rozevlála své dlouhé, hnědé vlasy. Chtěla, aby to působilo co možná nejvíce eroticky a navíc tím její oči získali chvilku času navíc, aby si přivykly jasnému, odpolednímu slunci. Chce přeci působit jako dáma, ne mžourat, jako vyoraná myš. Skupinka zhruba deseti mladíků, tak mezi patnácti a dvaceti lety, zůstala stát jako by v okamžiku všichni zkameněli, někteří zapomněli dokonce zavřít pusu. Z rukou jednoho z nich něco žuchlo na zem, byl to její batoh, skrývající i všechen Renatin oděv. Ten, který stál uprostřed skupinky nebyl nikdo jiný, než její přítel Petr!

„Hezký den pánové“, prohodila Renata jako by nic a vykročila směrem k nim, všichni o krok ustoupili, teď to byli oni, kdo by se nejraději dali na útěk, nebo ještě lépe, propadli do země. „To ste eště neviděli ženskou?“, prohodila Renata, naoko překvapeně, „Tak to pozor, aby Vám třeba nevypadly voči z důlků“. Pomalu se dvakrát otočila, aby ne ni měli kluci výhled ze všech stran, naplno si uvědomila, jak ji celým tělem prochází příjemné mravenčení. Nikdy by ji nenapadlo, že ji může něco takového vzrušit, ale ano, vzrušená skutečně byla.

„Renato, nech toho“, koktal Petr, „tohle přece, to, to je .......“. „Nějak ti došel dech Peťo“, Renata k němu ladně téměř přitančila, přitiskla se k němu a políbila ho. „Jestli nemají ostatní nic proti, tak bych na sebe něco hodila, je mi nějak chladno, cítíš“, schválně se k Petrovi přitiskla tak pevně, aby dobře cítil její zvětšené, tvrdé bradavky. „Dneska, co budeš chtít“, zašeptala mu do ucha

Pokračovaní od Fanyn: Přitom se podívala kolem po ostatních kamarádech svého Petra. Neušlo jí, že jim oči svítily jak mlsným kocourům při pohledu na tučnou myšku či misku se smetanou. Neušlo jí ani, že některým se v rozkrocích dělaly pod riflemi boule. Renata ty jejich pohledy na sobě cítila, cítila jak po ní jezdí a skenují ji. A ty jejich penisy, ty se jim topořily kvůli ní a…avlastně i pro ni. Tehdy na povrch jejího JÁ se z jakési tajné komůrky zevnitř jejího nitra jako olej na jezerní hladinu dostal jistý exhibicionismus. Na jednu stranu jí to štvalo. Byla naštvaná kvůli tomuto Petrovu nejapnému nápadu, kterým ji tak shodil, tak ponížil a zostudil, ale zároveň to pro ni bylo něco nového, něco doposud nepoznaného. Cítila v sobě díky tomu i vzrušení.

„Tak co teďka, Péťo? Seš spokojenej, že mě tvý kamarádi viděj nahou?“ pronášela k němu ironicky. Zase se od něho odpoutala a otočila se kolem dokola, vzpažila, rozpažila a pak dala ruce v bok… „Tak co, ty pitomče, si rád, že mně takhle všichni viděj a i fotěj!!???“ řekla důrazněji, když si všimla mobilů v rukou některých z nich a i záblesků, jak si ji fotili. „A víš co je zvláštní? Že tu stojíš a čumíš a… a ani ti nestojí péro jako tvejm kámošům… No jen se koukni! Sou nadržený a mrdali by mně, že jo kluci?“ obrátila se k nim a pár jich hned souhlasně s pokyvováním hlavy pronášelo: „Joo…No jasněěě!“ Ten doposud nepoznaný exhibicionismus ji najednou celkem ovládl a potlačil v ní všechny její dosavadní přirozené zábrany, vrozený stud i slušné vychování vštěpované od jejích rodičů. Pryč byla její dosavadní zdrženlivost a obavy, „co tomu řeknou lidi“. Ten neznámý pocit být nahá, svůdná, obdivovaná a žádoucí v Renatě zastínil onu její rozvážnou a opatrnou povahu držící se spíše zpátky, aby na sebe neupozorňovala. A tak najednou vyslovila něco, co by za jiných okolností nikdy neřekla: „Heleďte, kluci, kdo z vás se nestydí a tady a teď se vysvlíkne do naha… a místo na fesťák se mnou nahej poběží támhle k řece, tak…“, načež se se spikleneckou škodolibostí podívala na svého Petra…„Tak s tim si tam zašukám!“ Zatímco Petr zůstal stát s otevřenou pusou jak opařený, protože něco takového by od té slušné studentky, studující na Pedagogické fakultě v Hradci Králové rozhodně nečekal, tak ostatní propukli v bouřlivý smích a jásot. Ne, všichni se nezačali vysvlékat. Některým to bylo asi fakt blbé a nechtěli být za pitomce, ale třit z nich si začali ze sebe přetahovat trika a stahovat si rifle nebo kraťasy i se slipami, trenkami či boxerkami. Petr ale mezi nimi nebyl. Byl snad v šoku? Neměl odvahu? Styděl se? Nebo si myslel, že je to jen její hra, aby ho pozlobila? Jenže Renata popadla svůj batoh stále ležící u jeho nohou a jenom obuta ve svých řemínkových botech na podpatku se dala do klusu směrem k řece, za udivených pohledů kolemjdoucích. Ta trojice mladých naháčů, paradoxně dvěma bylo 16 a jednomu 17 sebrali svoje svršky do podpaží, a jen ve své sportovní obuvi na nohou se rozběhli rozeběhla za Renatou.


Podotýkám, že jde o interaktivní povídku, takže na JiCiMi může navázat kdokoliv!
jarik
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. lis 2014 15:16:54

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od jarik »

Dakujem, este chyba kus pribehu, nema niekto aj to pokracovanie teda medzi tou prvou castou a tou Nezapomenutelny festival - pokracovani
Uživatelský avatar
kmsex
Příspěvky: 105
Registrován: sob 15. srp 2015 13:42:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od kmsex »

jarik
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. lis 2014 15:16:54

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od jarik »

Dakujem ale myslel som cast kde Renatu dobehnu, ta cast tu este chyba
wuua
Příspěvky: 252
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od wuua »

bobule
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. srp 2016 23:15:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od bobule »

Mám takové tušení, že to pokračování napsal Fanyn a protože se mu nelíbilo kam to směřuje Jicimi, tak se urazil a smaznul to, aspoň tak nějak si to matně pamatuji.
Mispulin
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od Mispulin »

Bobule. Ano napsal a už to nemá. Neurazil jsem se tehdy, jen mne štvalo, že interaktivní povídky má přece psát více autorů a ti mají navazovat jeden na druhého a doplňovat se, proto interaktivní. Tehdy jsem sem chodil jak Fanouš (jsou to už 2 roky) a jako takový jsem tady skončil. Nechodím sem ani jako Fanyn, to doplnění 1. dílu byla vyjímka, protože jsem se na něm podílel a dal jej původně jinam a teprve pak sem. Ale to je fuk.Jako Mispulin sem chodím jen na čuměndu a tu a tam něco kváknu. Tehdy jsem nedal smáznout jen toto, ale vše, co jsem sem napsal, ovšem to nebylo kvůli této povídce, ale kvůli něčemu a někomu zcela jinému.
SFR
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. srp 2016 8:58:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování

Příspěvek od SFR »

Tady máš čast kterou hledáš :)

Když Renata doběhla až k řece, tak z ní trochu vyprchalo ono vzrušení, které ji přinutilo říci onu větu, že se nechá od kohokoliv nahého ošukat. Trochu se toho lekla, když si uvědomila, co zásadního pronesla. Neměla však moc času nad tím přemýšlet, protože už ji doběhli tři naháči. Byli to Tonda (17), Honza (16) a Martin (16).
Všem třem už napůl stála péra a Renata si poprvé mohla prohlédnout jiné péro než to Petrovo. Každý z těch třech ho měl jiné. “Tak sme tu”, řekl ten nejstarší. “Hele, kluci...., já sem si samozřejmě dělala srandu z Petra.... Nečekala sem, že by někdo za mnou běžel....”, začala koktat a vykrucovat se z nastalé situace. “No počkej Renato..., to sme jako běželi nahatý jen tak, jo??!” řekl naštvaně jeden z mladších. “Hele Tondo, co budeme dělat?” Teď aspoň věděla že starší z nich se jmenuje Tonda. Měl sedmnáct.“No hele, blbečeky z nás dělat nebudš!!. Slib je slib! Prostě nám teď dáš a bude to!” Renata byla překvapená, jak na ni byl najednou ten Tonda hrubý. “Kluci..., fakt né… Jestli chcete, tak vás vyhoním…”, snažila se smlouvat, ale ani jeden z nich nevypadal na to, že by se jim tato nabídka zamlouvala.

“Hele, nahoře si měla velký keci, tak teď budeš muset nést následky svejch slov...”, pokračoval hrubě Tonda a Renata už nevěděla, jak má kluky odmítnout.
“Tak ukaž nám tu svojí nadrženou kundu!” přikázal jí Tonda a už stál u ní a rukou ji hned zašmátral mezi nohy. Renatu vystoupení nahoře před záchody skutečně vzrušilo a byla už vlhká, což se jí ale teď moc nehodilo. “Hele, klucii, vona už teče jak přehrada” pochvaloval si Tonda a začal do ní strkat rovnou dva prsty.
"Nech tohooo, dej tu pracku pryyyč!!!" zaječela Renata. "Teda ty seš ouzká jak panna.” pronesl a ona, stále se kroutíc a snažíc se mu vysmeknout se začala viditelně červenat. “Tak moment...? Ty si fakt eště panna???” pronesl zkušeně Tonda, když prstem narazil na její ještě neposkvrněnou panenskou blánu a ona sykla a ucukla. “Kluci, hele, já vás třeba vykouřiiim když mě pustíte...” Tonda se na ni jen pousmál a věděl, že tuhle pannu chce proměnit v ženu. “Neboooj, mi ti vod toho rádi s Martinem a Honzou pomůžem.” Teď už konečně věděla jak se jmenují i mladší kluci, kterým bylo jen 16 i když zatím netušila, který je který. “Prosím..., já to takhle nechci... kluci”, prosila, ale kluci už dávno mysleli mozkem mezi nohama. “Neboooj, my budem něžný... a užiješ si to....”, řekl Tonda a než se nadála, využil její nepozornosti, že se koukla na ostatní kluky, kterým už stály ocasy v plné pohotovosti a povalil ji pomalu na záda a hned se ji ve cpal mezi nohy. Jeho péro už nebylo ztopořené jen tak napůl, jako když přišli. Teď ho měl už jako kámen a mělo asi 19 centimetrů podle Renatina odhadu. Při hrátkách s Petrem zkoušela jeho chloubu jednou měřit a měl 16 centimetrů a tenhle se jí zdál delší.

“Nech měéé...!! Já fakt nechciii!!”, začínala natahovat Renata slzy, ale Tondu to nijak neobměkčilo.Kolenem se jí vtlačil mezi stehna, pak i druhým a docela brutálně jí nohy svými koleny rozevřel. Žaludem hned začal hledat, jak se jí dostat mezi pysky a předjížděl přes její kupodivu naběhlý klitoris. Renata už tušila, že je v koncích a už jen Petr ji mohl zachránit. Ten, samozřejmě oblečený, byl zdálky vidět jak přichází. Všiml si toho ale i Tonda, který tušil, že se Petrovi nebude líbit, že mu chtějí holku omrdat a žalud rychle namočil o její vlhké pysky.
"Nééé, tohle nééé!!! Já nechciii!!! začala se zoufale zmítat. Tonda ale už na nic nečekal a začal do ní násilně za jejího hlasitého nesouhlasu pronikat. Žalud mu do ní vlez hned, ale pak narazil na její blánu. “Nebooo,j to zabolí jen chvilku a pak si to užiješ jako miii.” říkal jí vášněvě ležíc na ní. Zároveň s penisem povyjel ale pak prudce přirazil, aby prošel skrz blánu. Renatě se v tu chvíli zatmělo před očima. Bolest byla skutečně pronikavá a velká. "Nééé...áááááúúúú!!!" a hned ji taky problesklo hlavou, že to, co si šetřila pro Petra už nemá. Trochu si i vyčítala, že Petrovi nedala své panenství už dříve. Tonda si pro změnu vychutnával, že je v ni poprvé on a poprvé tak hluboko a že ona něco cítí. Měl zavřené oči a byl v ní až po kořen. Petr akorát dorazil, když Tonda poprvé začal vyjíždět. Jeho péro bylo trochu pokryto krví a Petrovi došlo, že to co měla být legrace je teď noční můrou. Myslel, že Renata bez šatů nevyjde a že jí je po chvilce donese dovnitř. Ovšem její výstup ho skutečně zaskočil. A teď, když konečně došel až k řece, uviděl svojí holku jak leží pod jeho kamarádem, který mu ji právě odpanil a chystá se ji dál šukat. Petr neviděl scénu, kdy se jim snažila vzdorovat a tak ji ani nešel bránit. Byl naštvaný, že jemu nechtěla dovolit se s ní pomilovat a tady úplně pro ní cizímu týpkovy že drží. Tonda poznal, že se její kundička už roztáhlá (To je jedna z výhod ženských vagín, že se přizpůsobí každému rozměru) na nově poznaný úd a tak začal přirážet. Nejprve byl jemný, aby si její kudnička dál přivykla na nový pocit, že v ní je něco tak velkého. “Ty vole, kluci, to je kunda.... ”, pochvaloval si Tonda a přirážel stále v pomalém rytmu a vychutnával si její těsnost. Sám nebyl dvakrát zkušený, ale i tak dokázal překonat pocit vzrušení a neudělal se hned. Mohl si proto dovolit zrychlit. Renata už od prvního přírazu do ní neprotestovala, neječela, nebrečela, ale již polohlasně hekala do rytmu Tondova přirážení. Dokonce si začala užívat plnosti ve svém těle a cítila známý pocit, když ji Petr lízal. Takové to mravenčení v podbřišku a celé tělo se ji šponovalo. "Proboha já se snad poprvé udělám, když je ve mě úplně cizí kluk", pomyslela si a už věděla, že svůj první vaginální orgasmus nedokáže zastavit. “To je vono. Jen se udělej, čubičko!!!” vykřikl Tonda, když ucítil jak se jí pochva v pravidelném rytmu začíná stahovat. “Ta už to potřebovala jako sůl”, lebedil si v ní Tonda a když vycítil, že se Renat udělá, tak do ní zajel a čekal až jí orgasmus odezní. Renata si připadala jako by ji v břiše bouchl granát. Tak silný orgasmus nezažila, ani když ji Petr lízal a nebo si to ona dělala rukou. Byla ráda i za to, že Tonda zůstal nehybně v ní, protože najednou měla kudničku citlivou jak nikdy. Cítila každou jeho žilku. Cítila jeho tep a to jak mu péro pomalu začíná bobtnat. Tonda samozřejmě měl stříkání už na krajíčku, protože její stahování a vzdychání ho děsně rajcovalo. Ovšem dokázal ještě vydržet a když to konečně šlo, tak začal přirážet jak smyslů zbavený už jen s jednou touhou a to vystříkat se do ní. “Už budu, čubičko!!!” křičel a dál do ní bušil. Renatu hned napadlo, že on přece nemá kondom. A ona, protože je panna a její rodiče doufali, že si panenství nechá až na svatbu, tak nic nebrala. I jí přišlo zbytečné se předem ládovat hormony, když sex nemá a když by k němu došlo, tak Petr nosil v peněžence kondom.

Ovšem byla natolik v tranzu, že nedokázala mluvit srozumitelně. A jejímu hekání Tonda nepřikládal už žádný význam. Myslel, že se ji blíží další orgasmus a netušil, že se snaží vyheknout, že nic nebere. A už stejně bylo pozdě. Tonda vykřikl naposledy a zarazil své péro hluboko do ní. Renata už jen cítila, jak mu narostl do obřích rozměrů a poprvé ucítila, jak silně zapulzovalo a jí se začalo rozlévat cosi teplého v břiše. To cosi bylo samozřejmě jeho mladé sperma, které on pulz za pulzem tlačil co nejhlouběji do ní. Nakonec Tonda vytáhl stále tvrdé péro ven a to bylo pokryté trochou krve a semene. “Tak, Marťas, di na to…”, pronesl Tonda jakoby se střídal o ovladač na xboxu a sám šel k řece, kde se začal oplachovat. Martin neváhal a rychle nahradil volné místo mezi Renatinýma nohama a už se cpal do čerstvě protažené a vystříkané kundičky. Petr jen žasnul, že hned bez odmlouvaní do sebe pustila dalšího kluka, kterého ona nezná. Martin hned nasadil rychlé tempo. Evidentně mu nešlo o její uspokojení, ale jen se snažil rychle si do ní vyprázdnit koule. A proč, že Renata neprotestovala? Je to jednoduché, její první orgasmus způsobený penisem ji totálně vyčerpal a dal jí tak zabrat, že i když chtěla protestovat, tak to nedokázala. Je ležela a cítila, jak ji vyplňuje jiné péro. To sice bylo kratší, ale zase bylo tlusté, takže i u něj opět cítila každou žilku. Zároveň už ji přestala kundicka bolet a pálit a tak si prudké přirážení dokonce užívala, tak že začala vzdychat dost nahlas.

Petr při pohledu na její pohupujicí trojky začínal být hodně vzrušený a péro se mu tlačilo v kalhotách. Měl by být naštvaný, ale sám byl překvapen, že se mu moc líbí ten pohled. Pomalu se začal přibližovat a viděl zblízka, jak Martinovo péro zajíždí rychle dovnitř a ven. Poprvé viděl její kundičku takhle roztaženou. Až do teď ji viděl, jen když ji lízal a to nebyla takhle roztažena a hlavně nikdy nevzdychala tak nahlas. Jak tak koukal, tak Martinovo přírazy začaly zpomalovat a začínal celý rudnout. Pak už začal i dost nahlas hekat. “Jo...jo... už buduuu!!. Taky ji vystříkám… Co Petře?” ptal se Petra, ale už nečekal na odpověď a začal ji napouštět celou svou dávkou. “Teda ty máš super mrdnu…”, řekl na Petrovo konto kompliment. “Tak pojď, Honzo, teď ty...” Vyjel z ní a plácnul Honzu přes rameno. Ten zatím jen přihlížel a jeho péro už vzrušením kapalo. Ani nebylo divu, protože i on ještě neokusil ženské přirození, takže neváhal a těšil se, že i on už nebude panic. Rychle se nasoukal mezi její nohy. Chvilku tápal než našel správný směr, ale jak ucítil, že mu žalud mizí kamsi do ní, tak už neváhal a zajížděl do ni jak po másle. Přeci jen už byla pěkně promazaná dvěma dávkami semene.

Honza chvilku hledal rytmus, který by mu byl nejvíce příjemný a nakonec, když ho našel, tak mu stačilo jen pár přírazů a plnil její ještě před chvílí panenské lůno už třetí dávkou semene. “Bylas super. Stálo to za to”, pronesl Tonda a všichni tři prošli kolem Petra, který měl v ruce její oblečení, které ji ze srandy vzal a kterým vše začalo. Bylo pozdě vrátit čas, ale nakonec se zachoval jako gentleman a pomohl Renatě na nohy. V tu chvíli z ní začalo proudem téct všechno semeno, co v ní ještě bylo. “Petře... já... já nechtěla. Kdyby si mi... neukradl to... voblečení, tak... tak by se to nikdy.... nestalo.” Jak na začátku mluvila omluvně, tak na konci už zvyšovala hlas. Byla naštvaná, že ji nepomohl. “Proč jsi tu vůbec stál jak tvrdý ý? To jsi je nemohl zastavit?!” křičela, až byla celá rudá. “Vždyť jsi se nebránila… Já myslel…” Ani to nestihl doříct. “Co jsi si myslel?!!! Že chci o panenství přijít tady někde na břehu se třema blbečekama, který ani vlastně neznám?!!!” Její hněv pokračoval a ona se začala pomalu oblékat. V dálce si při oblékání všimla známé postavy. Byl to pan Reichl, který koukal z poza stromu. No skvělý, teď po mě bude ten blbec v práci slintat eště víc", napadlo ji hned, když ji pozoroval ještě neoblečenou. Jakoby teď neměla už tak dost starostí. Nejen, že dovolila třem klukům ji odpanit, ale ještě je nechala úplně bez ochrany. Moc dobře věděla, že to je to nejhorší, protože nic nebere a může tak být těhotná. Jak by to vysvětlila doma, až se zeptají, kdo je otec? Byla úplně mimo a chtěla hned jít domů. Ovšem festival byl za městem a kousek cesty bylo lesoparkem. “Doprovodíš mě aspoň domu, ty pitomče?” Zeptala se ho už klidnějším hlasem. Petr byl vždy takový typ, co ji spíš poslouchal. Takže jen přikývl, chytl ji za ruku a vydali se směr město.

“Je mi to moc líto, Renčo”, snažil se stále dokola omlouvat svou chybu i když věděl, že je to neomluvitelné. Ale zároveň ho spalovala touha si konečně také užít. A nakonec v půli cesty to musel zkusit. Podíval se jí do očí a začal ji líbat. “Chci tě lásko…”, šeptal ji do ucha a začal ji hned líbat na krku. Ona opět cítila ten hřejivý pocit v podbřišku a začala s Petrem spolupracovat. “Taky tě chci… Teď a tady…” vzdychala mezi polibky a už mu rozepínala kalhoty. Ven okamžitě vyskočilo tvrdé péro, které měla chuť chvilku dráždit pusou. Poklekla proto před ním a začala jemně jazykem kroužit po jeho žaludu. Ruku si ještě pomáhala a jeho tvrdost se během chvilky ještě zvětšila. Pak vstala a zkušeně se opřela rukama o strom a vyšpulila na Petra zadek co to jen šlo. K tomu se ještě rozkročila. Petr pochopil, že to chce zezadu a rychle jí kasal sukni. Spatřil její úplně promočené kalhotky od semene. Ty dal jen na stranu a už nasadil žalud na krásně uvolněnou kundičku. Petr už holku měl, ale nikdy nezažil zajíždět do vystříkané kundy plné semene. Bylo to jiné, takové zvláštní. Cítil ve vzduchu už vůní spermatu a zároveň jeho péro do ní krásně klouzalo. Ani nemusel zajíždět pomalu, protože byla ještě hezky roztáhnutá. Jen co dorazil, tak ucítil jak její dělohu, tak i semeno, které ještě vytlačil, takže už i jemu trochu zůstalo na péru. Petr ji chytl za boky a začal pumpovat a Renata si zase užívala pocit plnosti. Nemohla se toho pocitu nabažit. Dělalo jí náramně dobře, že v sobě cítí tepající úd.

Petr během chvilky ucítil známé brnění na prostatě. “Už budu… Mám stříkat ven?” ptal se ji ohleduplně, protože nechtěl být jako ti tři u vody. “Do mě… Prosím chci to zase cítit…”, hekala, protože už cítila příval orgasmu. A hlavně už nezáleželo, zda tam skončí ještě jedna dávka. Petr jak uslyšel její líbezné prošení o vystříkání, tak se neudržel a zarazil se nadoraz do ní. Ona jak ucítila jeho první výstřik, tak ji to taky vystřelilo až k orgasmu, takže oba slastně vykřikli na celý les. Petr poprvé zažil, jaké je to pumpovat dávku semene do holky. Dřív musel vždy mít kondom a teď poprvé semenil do kundičky in natura. Ani mu nevadilo, že nic nebere. Ještě dlouhou chvíli stáli, ona v předklonu opírajíc se o kmen stromu a on v ní. Zároveň ji laskal prsa a vychutnával si dozvuky orgasmu. Pak se oba oblékli a Petr svou holku doprovodil až domů. Už spolu nemluvili, jen se na konci, když se loučili, dlouze políbili. Petr pak také šel domů, protože už na festival neměl náladu. Byl plný dojmů.
Renata si doma dala hned sprchu a snažila se odšroubovanou hlavicí sprchy vyhnat jakýmsi pokusem o výplach všechno semeno ze své pochvy. Neuvědomovala si, že z dělohy ho již nevyžene. Pak se zadívala do svého menstruačního kalendáře, který jasně hovořil, že dneska má 12. den menstruačního cyklu, tedy plodné dny. To sice tušila, ale teď to viděla černé na bílém a dost jí to rozhodilo. Pak si lehla a i přesto, že na to, co prožila, intenzivně myslela, , tak ji výkon celého večera natolik unavil fyzicky i psychicky, že usnula v pěti minutách.

Renatu ráno probudil šok při pohledu na hodiny. Měla být už za patnáct minut v práci. Úplně si zapomněla nařídit budík a tak teď rychle brala první věci, co ve skříni našla. Byla to lehká košilka, co je dost průhledná a sukně. Ani si ve spěchu nevzdechla, že právě takové oblečení bude přitahovat pozornost jejího šéfa. Do krámu doběhla celá zadýchaná, ale jen s pár minutami zpoždění. “Ale copak Renatko, po náročný párty se nechtělo do práce?” ptal se ji jízlivě hned pan Reichl a usmíval se tím jeho prasečím výrazem, co říkal úplně vše. Hned ji taky sjel pohledem od hlavy až k patě. Dokonce se olíznul přes rty, což jí přišlo extra nechutné. “Omlouvám se, pane Reichl, ale zapomněla jsem na budík”, omlouvala se a hned se dala do práce. Den ji naštěstí utíkal rychle a už se těšila až bude doma. Pohledy pana Reichla byly dnes obzvláště viditelné a vlezlé. Moc dobře věděla, že si ji určitě ten prasák představuje nahou, tak jak ji viděl včera u řeky.

Když konečně padla šestá hodina, tak jako obvykle šel pan Reichl zamknout, aby se mohlo v klidu uklidit a nepřišel už žádný zákazník. “Můžu na slovíčko Renatko?” Ta vytušila, že nepůjde vůbec o příjemný rozhovor. “Víš..., už od rána jsem ti chtěl něco říct…” přešel na tykání a Renatu poléval studený pot a bála se, že ji chce propustit. “Moc ti to sluší.” V tu chvíli ji spadla brada údivem. “A včera ti to slušelo eště víc. Netušil jsem, že jsi až taková dračice. Vždy jsem tě tipoval na slušnou holku.” Ona nevěděla co říci jen se začala červenat. “Teda viděl sem už hodně holek, ale žádná s tak andělským výrazem nešla do třech kluků.”
Bum až teď ji došlo, že on neviděl jen to, jak se nahá snaží obléci. On viděl celé vystoupení, které se včera odehrálo. “A teď k věci, Renatko. Jak jsi možná slyšela, tak s manželkou na tom nejsme nejlépe. Chci ti tak dát takovou nabídku. Užijeme si spolu lehčí verzi než jsem včera sledoval, co říkáš?” Co si sakra o sobě ten úchyl myslí. Honilo se ji v hlavě. “Pane Reichl, včera to byl omyl. Já mám přítele a jsem slušná holka. Včera to byl úlet.” Snažila se být milá a odpověď dlouze promýšlela, aby zněla rozumě a aby ho neurazila a neohrozila svou brigádu u Reichla.

Pan Reichl ovšem nebyl evidentně vůbec spokojen ani touto verzí něžného odmítnutí. “Tak jinak děvenko....! Chtěl sem být hodný a jen si užít společné zábavy. Ale takhle, pokud nechceš přijmout mou nabídku, tak mi nezbývá než říct tvým rodičům, co jsem viděl včera na vlastní oči. Asi to tvou matku moc nepotěší, co říkáš?” Spustil na ní už zcela jiným tónem. Už to nebyl ten příjemný rozhovor jako před chvílí a Renata byla už úplně mimo. Nechápala, jak může někdo, kdo by jí mohl dělat tátu používat vydírání jako metodu, jak ji dostat do postele. Ale zároveň věděla, že máma se nesmí dozvědět, co se dělo na festivalu. Dostala by z toho asi infarkt, protože jí celé dospívání říkala, jak je panenství vzácné, jak ho má zachovat pro toho pravého. A teď by měla zjistit, že o to přišla u řeky a rovnou se třemi kluky. Musela nějak z celé situace vybruslit. “Pane Reichl, jak jsem říkala, byl to úlet. Nechci, aby se o tom někdy někdo dozvěděl. Hlavně ne moje maminka. Co kdybychom udělali kompromis a já se vám ukázala nahá a... třeba vás to..., pohonila?” zkoušela stejnou fintu jako včera u řeky, ale něco ji říkalo, že to bude bez úspěchu. “No to se teda se svlíkneš... a taky mi podržíš jako těm včera, jasný!?” rozkazoval ji a ona už se nepokoušela ani odporovat, protože moc dobře věděla, že je to marné. On hned poznal, že vyhrál a vykouzlilo mu to na tváři úsměv.

“Tak na co čekáš?! Koukej shodit to oblečení, ať si tě prohlídnu zblízka!” pokračoval podrážděným tónem a Renata se začala pomalu odhalovat. Začala nejprve košilkou a po ni si sundala podprsenku. Ani mu nevadilo, že se svléká pomalu, protože si mohl aspoň dlouze vychutnávat každý její záhyb mladého těla. Však už se mu při pohledu na její krásně tvarované trojky začalo vzdouvat péro v kalhotách. Přeci jen doma, když už viděl ženu, tak měla věšáky, nějaké to kilo navíc a tady i po sundání podprsenky krásně prsa zůstala ve stejném tvaru. Pak konečně sundala sukni a už chyběly jen bílé kalhotky. Ty se jí sundavat nechtělo, ale pan Reichl pokynul rukou na gesto šup šup dolů a tak nakonec padly z Renaty i bílé kalhotky. Bylo to, jako by mávala bílou vlajkou při kapitulaci. “No vidíš, že umíš být rozumná. Teď hezky pomůžeš mě z oblečení.” Renata přistoupila a začala rozepínat jeho košili. Jen ji rozepla a už se na ní vyvalilo jeho chlupaté břicho. Pokračovala páskem a zipem u kalhot, kde už byla viditelná boule. Jak chtěla sundat kalhoty, tak si před ním klekla, aby mohla sundat nohavice. To on využil a jak sundavala kalhoty, tak si rychle stáhl trenky, takže když dala hlavu zpět, tak měla před sebou jeho péro. Bylo asi stejně velké jako to Petrovo, ale nebyl vyholený, takže uviděla i jeho hnědé ochlupení. Jeho penis byl ale na rozdíl od Petrova tlustší a žilnatější.

“Co koukáš jako když neumíš do pěti počítat? Pěkně mi ho začni kouřit!” houkl na ní a ona se pomalu začala blížit k jeho nástroji. Nejprve ho vzala do ruky a jemně mu ho pohonila. Pak už musela začít dělat to, co se jí tak moc příčilo... Otevřela pusu a pomalu začínala strkat žalud do pusy. Ovšem on byl už dost nadržený a tak ji chytl za hlavu a přirazil s ní proti svému údu, takže Renata najednou ucítila jeho žalud až v krku. Naštěstí byla zvyklá od Petra na hluboké kouření, takže její dávivý reflex byl už trénovaný. I tak jí ale z očí vyhrkly slzy. Pak Renatu napadlo, jak by mohla docílit toho, aby ji nakonec nemrdal. Pokud mu dokonale vykouří, tak se udělá a nebude už určitě schopen pokračovat. Začala proto dělat všechny triky, co už měla možnost s Petrem vyzkoušet a kouřila ho jako skutečná profesionálka. Však taky Reichl začal pěkně vzdychat slastí. Po chvíli už mu péro ztvrdlo a občas sebou zaškubalo. Už věřila, že má vyhráno, když ji ale Reichl zatáhl za vlasy, takže musela jeho péro pustit z pusy ven. “Teda ty jsi ale šikovná kurvička... Takhle mě eště nikdo nekouřil”, pochvaloval si. “Ale já teď chci eště zkusit tu tvojí sladkou broskvičku.” Pomohl ji vstát a ukázal směrem k pultu s pokladnou. Jediné štěstí, že pokladna stála na konci krámu, takže na něj nebylo vidět z ulice. “Tak šup, sedni si tady!” plácnul do pultu a Renata hbitě vyskočila. On ji pak roztáhl nohy a hlavu zabořil k její kundičce.

Reichl nasával její vůni a začal ji prstem dráždit klitoris. Pak přidal i jazyk, což samozřejmě mělo za následek její postupné vlhnutí. Dokonce se neubránila a začala sténat a to se mu moc zamlouvalo, že mu tak mladé kotě hezky vrní. Když už se lízání nabažil, tak vstal a stoupl si mezi její nohy. Výška byla akorát na zasunutí. “Kondom…!!! Musíte mít kondom!!!” vykřikla v panice, když uviděla, jak se jeho péro blíží k jejím vlhkým závojíčkám. “Žádnej nemám... A i kdyby, tak co... Včera tě mrdali ty tři taky na vostro, tak nedělej herečku!!” okřikl ji. “Ale já nic neberu…!! Včera to byla chyba…!!” ona na to. Reichl jak uslyšel, že má před sebou nejen nádhernou, ale ještě plodnou mladou samičku, nedokázal odolat a začal svůj žalud potápět do hlubin její pochvy. “Neboooj..., já umim hezký mimínka…”, vyhekl, když byl už celý žalud v rozvírající se kundičce. “Neéé, já nechciiii!!! Mám kluka…!!!” zakvílela zoufale. Ovšem jeho to nijak neobměkčilo a dál zasouval pomalinku do její těsně kundičky svůj tvrdý tlustý žilnatý. “Tak vidíííš..., aspoň to máš na koho hodit.... Jen drž a užij si too”, utnul rychle její námitky a dál bezhlavě zasouval. Byl skutečně opatrný a hlavně si celou situaci vychutnával. Neměl tak mladé masíčko už řadu let, tak nechtěl spěchat. “Prosím, aspoň mi... postříkejte prsa... na konci…”, žadonila, aby jeho semeno neskončilo v ní. “Žádný takový. Jsi kurva, co podržela včera třem a dneska držíš tady mě. A já nechci v nejlepším tahat ptáka ven. Pěkně v tobě budu až do konce. A ne jen dneska, ale každej den tvojí brigády, jasný!” Oznámil ji a s koncem věty dosáhl cíle a narazil na její dělohu.

Byla skutečně úzká, takže i on dnes musel chvíli posečkat, než si její kundička přivykla. Užíval si proto jejích prsou a začal je líbat a dráždit jí bradavky rukama. To Renatě dělalo moc dobře a musela se vzrušením začít prohýbat v zádech. Kundička si zvykla na Reichlův tlustý tvrdý úd velice rychle a pan Reichl mohl konečně začít přirážet dle svojí libosti. “Takže říkáš, že nic nebereš jo?” zajímalo ho a ona jen kroutila hlavou, že ne. “Tak je to správný. Ženský sou na tvoření dětí a ne se tomu bránit nějakejma práškama. Jak dlouho už tě ten tvůj napouští?” Na chvilku přestal, aby se mohla nadechnout a odpovědět. “Včera to bylo moje poprvé.” Usmál se na ní, protože si uvědomil, že to děvče, které przní ještě nemělo moc zkušeností. “Tak to máš hodně co dohánět. To tě budu mrdat dvakrát denně, když budu mít chuť”, začal se smát a vysloveně si užíval svou nadvládu nad ní. Však, tak místo vedle kasy nevybral náhodou. Měl na ní namířenou bezpečností kameru se záznamem, takže měl hned i další materiál, pro její další vydírání, aby se mu podřídila. Protože byl už pan Reichl zkušenější a starší, tak měl větší výdrž při rychlejším tempu. I tak už se ale blížila jeho chvilka a on samozřejmě chtěl stříkat, tam kam to příroda předurčuje. Chytl ji proto za boky a začal ještě urputněji přirážet svým žaludem na její děložní čípek. “Už budu...už budu...už budu!!!” křičel s každým přírazem. Renata jen vytřeštila oči hrůzou, že ji po včerejšku zase někdo vystříká. Věděla, že se tím riziko těhotenství zvětší. “Prosím nee… veéén… stříkejte veéén...nechci dítěé…!!” žadonila, ale on dál bušil svým tempem už zcela zaslepen touhou oplodnit mladou pomocnici. Pak už Renata ucítila jeho silně tepající úd naražený po jeho kořen hluboko v její pochvě a ucítila i jeho první výstřik. Už to poznala, ale opět ji překvapilo co tato chvíle dělá s jejím tělem. Nakonec se proto na jeho penisu ukázkově udělala.
I Reichl byl překvapen, že ji dokázal udělat. Také si vychutnával její poševní stahy a Renatino užaslé slastné sténání. Měl obrovskou radost, že ještě dokáže udělat mladou holku, protože doma jeho manželka už neměla orgasmus asi deset let. A když, tak jen hraný. Ovšem tohle bylo jiné. To, jak mu ho její kundička obepínala, to, jak se propnula v zádech a měla vytřeštěné oči. To nebylo hrané. To byla skutečnost.

Když se Reichel do Renaty vysemenil, chvilku v ní setrval a užíval si toho nadpozemského blaha. Když mu v ní poněkud změkl, vytáhl ho z ní a kochal se pohledem na Renatinu kundičku z níž se vyronilo jeho sperma. Dokonce jí podal ubrousek, aby se mohla v rozkroku vytřít, což ona pochopitelně učinila, aniž by jí cokoli říkal.
"Tak jste spokojenej, pane Reichel?!" řekla mu napůl naštvaně a napůl sebelítostivě.
"To si piš, děvenko, že sem. Mladá kundička je mladá kundička... To se s tim vjezdem do pískovny, co má moje stará, nedá vůbec srovnat...", řekl jí pochvalně a zasmál se tomu.
"Takže sem vám vyhověla... Udělala sem, co ste chtěl, takže to našim, doufám, nepovíte?" sondovala Renata situaci.
"Neřeknu, když, jak sem řek, mi dvakrát během dne podržíš... Chci tě hned ráno, než votevřeme a pak po poledni, hezky po dobrym vobídku! To víš, doma si už s mou starou moc toho erotickýho laškování neužiju", on na to.
"Ale když mně prásknete, já všechno popřu a řeknu našim, že ste si to vymyslel, protože mně vydíráte, abych vám podržela!", začala nahlas spekulovat Renata.
"Ale tys mi podržela, že jo..." řekl.
"Ale to nikdo neví, pane Reichl, jen my dva", snažila se mu vzít jeho trumfy.
"A taky támhle ta holka to všechno viděla", řekl škodolibě Reichl a ukázal nahoru na bezpečnostní kameru. "Všechno všecičko, děvenko, je to na videozáznamu. Když nebudeš hodná holčina a nebudeš mi chtít každej den podržet, to video předám tvejm rodičům... Ty budou radostí bez sebe, až to uviděj...chachacha... Tak měj rozum a nedělej fóry!"
"Ale...ale co když...co když budu těhotná!!??" podívala se na něj vyděšeně.
"Tak budeš mít dítě, no... A co jako?? Nebyla bys ani první, ani poslední... Stejně bys ani nevěděla, jestli je to mý, toho tvýho frajera nebo těch tří hošanů včéra tam u řeky.... Je to jako by sis sedla holou prdelí na rozjetou cirkulárku a pak měla určit, kterej zub tě fiknul první...hahaha... Hele, holka, jestli budeš v jináči, bude to tvuj problém, tvuj boj... Nakonec to můžeš hodit na toho tvýho amanta a ten si jistě rád vezme, takže buď klidná", uzavřel to majitel sekáče a pak poslal Renatu domů.
Renata šla domů a po cestě si nadávala, že na kameru úplně zapomněla.

Jen dorazila domů, hned zalezla do koupelny a musela si dát sprchu, aby ze sebe smyla stopy po Reichlově pižmu. Pak něco pojedla, s matkou prohodila pár slov a pak pro ni dorazil její Petr, aby ji vytáhl do letního kina.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, jabuh, Jeleni, ptakopyskkkk, romanec, sluhapromadam, takjentak a 45 hostů