Smyčka se utahuje 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od JiCiMi »

V hlavě mě to šrotovalo a snažil jsem se to nějak uchopit a pochopit. Ale abych vydedukoval, proč to Jitka dělá a Katka tomu všemu sekunduje, tak na to jsem měl málo informací a hlavně jsem měl pořád více krve v rozkroku než v hlavě. Během mého bezvýsledného přemýšlení zatím Katka odešla z ložnice a po dvou minutách se video vypnulo. Hned jsem vzal myš do ruky a chtěl video hodit do mnou vytvořené složky, ale než jsem stačil cokoliv udělat se spustilo další video.
Video začalo v okamžiku příchodu Jitky do ložnice. Byla zabalena jen v ručníku a takhle zahalená si sedla na postel a začala si česat vlasy. Po chvilce se v záběru objevila Katka, která si sedla vedle ní.
„Dneska ses mě líbila a Michalovi taky. Škoda, že tam dole není víc vybavenej, bys aspoň nemusela předstírat orgasmus.“ Říkala Katka Jitce.
„ Ale zahrála si ho výborně, on to vůbec nepoznal a já si na chvilku myslela, že ho opravdu máš.“
„Tys to poznala? Když on ho měl fakt malého. Jediný co mě na něm vzrušovalo bylo......že byl starý jako můj táta. Ještě nikdy jsem nespala s otolik starším chlapem než jsem já.“
„Tak to máš pravdu, dokonce Michal je o dva roky starší než tvůj táta, tak to máš.... nějakejch třicetjedna roků rozdíl.“
Ještě nějakou dobu si holky povídaly o předcházející mrdačce a věcech okolo toho a já vše bedlivě poslouchal a snažil jsem se skládal jednotlivé střípky mozaiky do sebe, abych zjistil víc. Abych zjistil důvod toho všeho, ale Katka se ptala Jitky na pocity a polohy až se dostala k jejímu zarůstajícímu klínu.
Nejdřív Jitku vyzvala, aby jí ho ukázala a ta to hned poslušně vykonala. Jen co se před Katkou rozevřely Jitčiny nohy, tak ani na chvilku nezaváhala a již se prsty prodírala zatím krátkými, ale hustými zrzavými chlupy.
„Pěkně nám zarůstáš, takovej kožíšek během čtrnácti dní. Co na to říká Jirka? Líbí se mu to?“
„Zatím neřek vůbec nic. Jemu je asi jedno jestli jí mám upravenou nebo ne, hlavně když mu podržím.“
„Se nedělej ty se mu ještě ráda nastavuješ, tě moc dobře znám.“ A Katka se začala smát, ale po chvilce přestala a jako by zvážněla a chvilku nad něčím přemýšlela.
„Doufám, že s ním děláš jen to co máš povoleno? Jinak by následoval trest.“
„Káťo přisahám ti, že dělám jen to co si mě povolila. Miluju se sním opravdu jen tady na naší posteli a nikde jinde jednou za dva dny, a jen na koníčka, zezadu nebo klasicky. Copak mě nevěříš?“
„No věřím ti, ale nechci, aby ses mě zbytečně vyčerpávala na manžílkovi, a po dnešku budu muset trochu zpřísnít pravidla.“
„Katko ne, dyť to takhle funguje dobře a všichni jsme spokojeni.“
„Tak proč jsi nedosáhla orgasmu s Michalem? Jsi byla málo nadržená a to znamená jediný, že si včera určitě šukala s Jirkou.“
Jitka smutně sklopila hlavu a hned na ní bylo poznat, že Katka má pravdu.
„Copak jsem ti jasně neříkala, že den před akcí žádnej sex! Tak pěkně poslouchej a zapamatuj si že, za prvé... dva dny před plánovanou akcí se Jirky ani nedotkneš a můžete mít sex jen dvakrát týdně. Za druhé se od manžílka nenecháš píchat zezadu. To by snad jako trest za jeden předstíranej orgasmus stačilo.“
„Katko prosím tě nech to jak to bylo, já se budu příště víc snažit, prostě měl moc malý péro a hlavně to bude Jirkovi podezřelý a pozná, že se semnou něco děje.... aby pak neměl třeba podezření, že ho podvádím.“
„Tak toho bych se nebála, když to na tobě nepoznal do teď, tak ho to nenapadne ani teď, nebo ty si snad přeješ aby to věděl?“
„Ne!! To nikdy, to by byl konec a to nechci.“
„Neboj to by nebyl konec, přeci je jasně dáno, že musíš splnit všechny úkoly a těch je ještě mnoho.“
„Já ale myslela konec mezi mnou a Jirkou, to nechci.“
„Ale nepovídej? Se bojíš té ostudy, kdyby se všichni dozvěděly co děláš za Jirkovými zády a to kdyby se dozvěděli čeho jsi všeho schopná, to by koukaly. Ti můžu připomenout co už jsi prováděla?“ a hlasitě se zasmála
Jitka se raději schoulila na posteli do klubíčka a bez jediného náznaku odporu už byla raději ticho. To Katka jí pohladila po vlasech a s vítězným úsměvem na tváři se otočila do objektivu mojí kamery. Ta bestie to udělala naschvál, asi aby ukázala svojí sílu jakou ovládá Jitku a hlavně naznačila minulost.
„Do příště si to ještě promyslím, ale to neznamená, že to neplatí.“ Dodala Katka.
V hlavě mě to začalo šrotovat a přemýšlel jsem, kdy nebo spíš jestli vůbec jsme se milovaly někde jinde než u nás doma v ložnici, ale nemohl jsem si vzpomenout. Jen sem si vzpomněl, že když jsem chtěl někde jinde, tak Jitka to odmítla, protože se bála, že nás někdo nachytá.
Takže za to nemohl její strach z odhalení, ale Katčin zákaz. Vzpomněl jsem si na naše líbánky, které měly být romantické a plné sexu, ale nebylo z toho nic. Jitčiny výmluvy, že jí je špatně z letadla a pak z jídla a nakonec jsme se pohádaly a tak už vůbec nic nebylo. A to jsme byly na líbánkách minulý rok na podzim. Že by už tehdy za to mohla Katka? To sem nevěděl jistě, ale něco mě říkalo, že jo.
Přeci jen se Jitka s Katkou kamarádily dlouho před tím než jsem Jitku vůbec poznal. I když po shlédnutí videa jsem začal pochybovat, zda to mezi nimi je vůbec kamarádství. Katčina dominance na videu byla evidentní, to normálně byla docela sympatická a pohodová a člověk by nevěřil, že ta osoba na videu je opravdu ona a to samé platilo o mé Jitce, která na videu byla zase jak poslušný pejsek co poslouchá na slovo.
Na videu zatím stále byla Jitka schoulená do klubíčka a nechala se Katkou hladit po vlasech. Až po několika minutách Katka přestala a přikázala Jitce, aby vstala a podala jí kabelku. Jitka bez otálení vše splnila.
„Tak je načase, aby sis vylosovala další úkol.“ A vyndala z kabelky zelený pytlík, který byl zavázaný červenou šňůrkou. Jen co Katka rozvázala pytlíček, Jitka pomalu vztáhla ruku a zasunula jí dovnitř. Když jí opět vysunula v ruce držela žeton, který podala Katce.
„ 88!!“ Nahlas řekla Katka, a ze své kabelky vytáhla sešit, v kterém začala listovat. Po chvilce sešit opět vrátila do kabelky spolu s pytlíkem.
„Dneska sis vylosovala krásnej úkol, plnění se ti bude určitě líbit a nebudeš ani muset nic předstírat. Tak a teď nám jdi udělat kafe.“ A Jitka opět poslechla a odešla.
Jen co klaply dveře Katka vstala z postele a došla těsně ke kameře a já viděl v detailu celý její obličej.
„Já moc dobře vím, že se stále koukáš a vím, že se ti to líbí i když si to ještě asi nepřipouštíš. Ale já to na tobě poznala, už dávno, že si takovej. Mám výborný odhad na lidi a ty si přesně takový typ, kterej se rád kouká....že mám pravdu? Proto ti nabízím možnost vidět víc a dozvědět se víc, ale budeš muset se mnou spolupracovat. Souhlasíš-li tak zavolej na tohle číslo, ale pospěš si, tahle nabídka platí jen do pátku.“ S otevřenou pusou jsem koukal na monitor a koukal na vizitku s číslem, kterou držela Katka před svým obličejem. Poté vztáhla druhou ruku ke kameře a vypnula jí.
Video skončilo a já koukal stále do monitoru a nevěděl jsem co mám dělat. Bylo toho na mě v jeden den hodně. Ale po chvilce jsem automaticky pustil poslední video a posunul jsem ho na konec a zastavil. Koukal jsem na stopnutý obrázek vizitky s telefoním číslem. Ani nevím jak, ale už jsem držel mobil v ruce s navoleným číslem. Stačil už jenom jeden pohyb a volal bych, ale ještě jsem váhal. Vůbec jsem si nebyl vědom co chci, či mám souhlasit s nabídkou či jí poslat do pekel. Stále jsem přemítal v hlavě její slova, ale to už jsem měl mobil u ucha a slyšel vyzváněcí melodii.
„Ahoj Jirko. To je dobře že voláš tak brzo, jsem věděla, že zavoláš. Všechno ti vysvětlím, ale osobně ....sejdeme se "U dřevěné růže" za hodinu. Tak zatím a za chvilku se uvidíme.“ To sem nečekal, vůbec jsem nestačil zareagovat.
Co teď...Katka to určitě brala jako můj souhlas i když jsem neřekl jediné slovo. Tak či tak se budu muset sní sejít a osobně se domluvit co to všechno má znamenat. Rychle jsem se převlíkl a během půl hodiny jsem otvíral dveře do restaurace. Byla kousek od kolejí, kde Jitka s Katkou bydlely, když ještě studovaly vejšku. Sedl jsem si do rohu naproti dveřím a čekal na příchod Katky. Chtěl jsem si promyslet co jí řeknu, ale nějak jsem si nemohl urovnat myšlenky. Objednal jsem si kávu a napjatě jsem čekal co bude následovat.
Kávu jsem měl skoro vypitou, když se otevřely dveře a dovnitř vešla Katka. Hned si mě všimla a zamávala na mě. Automaticky jsem jí její pozdrav opětoval . Jen mě překvapilo, že nepřišla sama. Doprovázel jí takovej mladej hejsek, tak do dvaceti let. Přišly až ke mě a Katka nás hned seznámila a pak Honzu poslala dolu k baru, že tady to semnou vyřídí a potom si pro něj přijde.
„Sem ráda, že sis to nerozmyslel. Vím že toho je na tebe moc a nevíš co máš dělat, ale od toho jsem tady já. Mám pro tebe několik úkolů, které musíš udělat, aby jsme byly oba dva spokojení.“ Já jen koukal, mlčel a souhlasně kýval hlavou.
„Jitka mě o tobě říká úplně všechno a tak vím, že tě mnohokrát nachytala při masturbaci. Řekla mě i na co při tom koukáš na internetu a i o tvé touze se při tom fotit nebo natáčet. Od začátku jsem věděla, že jsi trochu jinej než všichni ostatní a proto jsem tě přes kamaráda seznámila s Jitkou.
Jen ti to docela dlouho trvalo než si se projevil. Ale nechme toho a dobře poslouchej. Jako první spáruj tu tvojí kameru se svým počítačem.“
„Cože mám udělat?“ Řekl jsem nechápavě.
„Neboj se, já to tušila a proto jsem přišla s Honzou, pojedeme s tebou domů a Honza všechno zařídí on se v tom vyzná.“ Opět jsem jen koukal a souhlasně kývnul.
„Za druhé mě budeš ve všem poslouchat. Vím že to zní strašidelně, ale je to jediná možnost. Jak by to řídily dva, tak by to nakonec dopadlo špatně. Ale neboj se, že by jsi z toho nic neměl za všechno bude následovat spravedlivá odměna.“ A po těch slovech položila na stůl flash disk.
„Tady máš malou ochutnávku, aby ses měl na co těšit. Ale teď dojdi pro Honzu a pojedeme k vám domů všechno připravit.“ Doslova jsem skočil po té flešce a hned si jí strčil do kapsy kalhot hned vedle mého polotuhého ptáka. Poté jsem rychle vstal a poslušně šel k baru pro Honzu. Vlastně jsem zase s Katkou neprohodil jediné slovo a jen jsem všechno odkejval.
Když jsme dojely domů, tak jsem Honzovi ukázal kameru v ložnici a pak ho zavedl do mé pracovny k počítači. Honzovi jsem řekl důležitá přístupová hesla k počítači a síti a pak jsem odešel do kuchyně za Katkou.
Jen co jsem vstoupil do kuchyně, poprosila mě Katka o kafe. Udělal jsem rovnou sobě i Honzovi a následně si sedl naproti Katce k jídelnímu stolu a poprvé se odvážil promluvit.
„Co za svinstvo máš na Jitku, že si tohle všechno nechá od tebe líbit?“ Odvážně jsem se s knedlíkem v krku zeptal na to, co mě nejvíce zajímalo.
„Ale Jirko...copak ty si neviděl to video co sis natočil? Copak jsi viděl nějaký nátlak či, že bych jí do toho nutila? To jsem jen odhalila v tvojí Jitunce její tajné touhy a sny a jen jí je pomáhám uskutečnit.“
„ Tak proč mě nikdy nic neřekla? A co znamenají ty úkoly?“
„ Proč asi, protože tě asi opravdu miluje ty hlupáčku a nechce, aby tě ztratila. A ty úkoly nejsou můj nápad, ale její.“
„To ti nevěřím!“ Vykřikl jsem na Katku, která si úplně v klidu dala svojí kabelku do klína, aby zní vyndala hnědou knížku, v které si na videu hledala, co za úkol si Jitka vylosovala.
„Tak čti a pěkně nahlas, to abys věděl komu tenhle deníček patřil a hlavně, kdo si do něj zapsal své nejtajnější sny, které by chtěl v životě okusit a zažít.“
Zadíval jsem se do otevřeného sešitu, hned jsem poznal Jitčino písmo, ale hlavně tam bylo napsáno Jitčino jméno i její původní příjmení s celou adresou. Nahlas jsem přečetl jen jméno a příjmení, pak Katka začala obracet stránky. Na další stránce jsem stihl přečíst jen kousek prvního řádku na kterém bylo krasopisně napsáno...." 1. Do konce semestru přijít o panenství" a na konci bylo potvrzující znaménko splnění daného úkolu.
Na dalších stránkách byly psány další a další úkoly. Některé byly rozepsány na několika řádcích, a jiné naopak jen několika slovy. Nestíhal jsem je už přečíst, protože Katka začala čím dál rychleji obracet stránky, až se dostala na konec sešitu, který pak rychle opět dala do své kabelky.
„Teď už mě věříš? Já vím, že to byly její perverzní představy a sny, které by sama nikdy neuskutečnila, ale když jsem její deník našla a přečetla si ho, tak jsem si řekla, že jí její představy zrealizuju a to samé udělám tobě.“
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od hotpair40 »

Tak toto je fakt dobre a inspirativne ,len pokracuj
dvalumpove
Příspěvky: 8
Registrován: pon 22. zář 2014 23:25:27
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od dvalumpove »

Parádní práce. Trefil ses na dobrou notu. Pokračuj.
Děkuji za hezké čtení.
84jas84
Příspěvky: 20
Registrován: úte 14. čer 2016 22:01:13
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od 84jas84 »

Veľmi dobre sa to číta, teším sa na pokračovanie.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od vinklar »

Jojo jsi dobrej. Všeho nech a piš další díl :-)
77DAN
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. zář 2016 8:24:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od 77DAN »

výborně napsané
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od kandal »

Výborně se to čte. První i druhou část jsem přečetl jedním dechem. Občas jsou tam sice nějaké hrubky, ale ten příběh to mnohonásobně vyváží. Tedy, nedokázal bych to napsat jako Ty. Doufám, že bude brzy pokračování.
Ještě by mě zajímalo, jestli vycházíš z nějaké reálné zkušenosti nebo jde o fantazii..?
Karel1968
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28. pro 2016 12:43:35
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem sub kanda bohužel s ženou která se memu zaměření brání a já raději v sobě mé touhy silně potlačuji až k sexuálnímu půstu. Než bych ji opustil nebo ji nutil k něčemu co nechce.

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od Karel1968 »

Moc pěkné
Djspablo
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. bře 2015 19:52:29

Re: Smyčka se utahuje 2

Příspěvek od Djspablo »

Kedy bude pokracovsanie
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, gurko, jonny, lamp990, Paida, romanec, xxx9955, zazzazz a 218 hostů