PP - Naty

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
cucktrash
Příspěvky: 20
Registrován: pon 25. črc 2016 16:22:42
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Naty

Příspěvek od cucktrash »

Chtěl bych se s vámi podělit o příběh, který se zhruba před půl rokem. V tý době jsem byl ještě studentem VŠ a jak to tak bývá, často jsme chodili s partou lidí na pivo a za zábavou. Jednou jsme se domluvili, že skočíme na pivko do naší hospody v naší vsi, šel jsem já, další kluci a dva páry, celkem náš šlo 9. Na pivo jsme zavítali celke brzo, a tak jsme už v 22:00 přemýšleli co dá podniknem, a napadlo nás, že pojedeme do města na diskotéku. Pár kluků se od nás odpojilo a šli domu, my se zbytkem jeli.
Na diskotéce bylo celkem plno a my s partou rychle vzali místo vpředu tanečního parketu, kluci s holkama - Natálkou a Káťou (Naty - dlouhý hnědy vlasy, štíhlounká postava, velký prsa a příjemný obličejík. takovej ten typ holky co ji příroda dala. Káťa její nejlepší kamarádka - černý vlasy, větší zadek a prsa tak 3) posílali holky, aby si s nima mohl každý kdo chtěl zatančit. V průběhu večera jsem se zakecal s jednou kamarádkou na baru a než jsem se vrátil byli kluci už pryč a na parketě tancovala jen Natálka s Káťou, když jsem se jich zeptal kde kluci jsou, odpověděla mi, že jeli vlakem zpátky domu, a že oni dvě budou spát u Nátálky doma(bydlí ve městě). V tu chvíli jsem si uvědomil, že mi ujel vlak domu, a že v lednu nepůjdu 8 km domu pěšky a tak jsem se zeptal, zda bych u ní nemohl taky přespat, zda by jí to nevadilo. Naštěští to Naty nevadilo a dovolila mi u nich přespat.
Ještě chvíli jsme pařili na diskotéce a pak se sebrali a k Naty domu, Naty bydlela jen s tátou protože měla rozvedený rodiče, tak by byla nerada aby táta zjistil, že tam někdo je, tak jsem si musel vzít boty nahoru k ní do pokoje. Naty měla velkou postel, takže jsme se na ní v pohodě vešli všichni 3, chvíli jsme si ještě povídali a smáli se a pak šli šli spát. Sundal jsem si kalhoty, tričko a ponožky a lehl si na bok velde Natálky, ta taky spala zády ke mě. Po nějaké chvíli bylo už slyšet jak Káťa oddechuje a spí,Nátalka však ne, začala se vždy trochu vrtět a začla se mě zadečkem dotýkat, nejdřív jsem si myslel, že se mě omylem dotkla ale znova se zavrtěla a přimáčkla se na mě ještě víc. Snažil jsem se ovládat ale bylo to silnější než já, zachvíli mi už stál a dotýkal se její krásný malý prdélky. Chvíli se o mě ještě třela a poté se otočila obličejem ke mě a políbila mě, a zeptala se zda mi to nevadí, já jen jedním slovem řekl NE. Začli jsme se líbat, a naše ruce směřovali tomu druhýmu mezi nohy, Natálka byla krásně vyholena a její kundička celá mokrá, po nějaký chvíli jsem řekl ať si lehne zády ke mě, lehla si tak a přimáčkla se zadečkem na můj penis, jen si dala nastranu kalhotky a pomalu si ho zavedla do svý malý kundičky. Nejdřív jsem ji začal pomalými pohyby projíždět a poté trochu rychle, ale nesměli jsme být moc hluční, abychom nevbudili spící Káťu. Nátálka byla v zádech prohnutá jako luk, jednou rukou jsem ji držel za prso a pruhou okolo krku. Po chvíi mrdání mi pošeptala, že by to chtěla na misionářskou pozici, vyklouzl jsem z ni a šel nahoru, po chvíli mrdání se však otočila už ne spící Káťa a začla se smát zda si dělláme srandu, já pořád zaraženej v Nátálce nevěděl co říct, jen ať se přidá a ona jen že má kluka a chce být věrna a že máme jít spát. Nátálka mě odstrčila a pošeptala dokončíme to jindy, a usmála se. Já byl však už moc rozdrážděnej a jak jsem viděl jak předemnou leží záda ke mě, přitulil jsem se ní a ona se hned zeptala co to dělám, odpověděl jsem že ji chci. Káťa už zase spala a já ji opět mrdal, netrvalo ale dlouho a přišlo to na mě. Přimáčknul jsem si ji k sobě a začal plnit její něvěrnou kundičku, zůstal jsem v ní dokud mi nezměkl a poté z ní vyjel, narovnal jsem ji zpátky kalhotky, políbil na krk a šel spát.
Ráno jsem rychle odešel a bežel na vlak. S Nátálkou jsme se domluvili, vždy když bude potřebovat, rád uspokojím její kundičku
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, wukong a 206 hostů