PP- POPRVE U PANA

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

PP- POPRVE U PANA

Příspěvek od bonjorno »

TAKHLE MI MOJE POPSALA SVOU PRVNI NEVERU:

Zabloudila jsem ale nějak jsme se sesli na té benzine tam jsem nechala auto a od té chvíle jsem byla jeho. Bála jsem se.
.
Pan mě provedl po zahradě a celým domem. Uvařil mi kávu topil v krbu a snídal. Nabídl mi snídani a ovoce. Dlouho jakoby nic. Povídali jsme si a když šel kolem tak mě pohladil po zadečku nebo si mě chytil za vlasy a políbil. Takový klid až jsem si říkala jestli vůbec s něčím začneme.
Až jsem se usadila na sedačce tak najednou mě chytil pod krkem pevně sevřel a začal zkoumat mé spodní prádlo, prsa, kundičku. Pochválil a nařídil mi at se svléknu a přitom se na mě díval. Bála jsem se ale tak nějak mě začlo přepadávat vzrušeni.
Než jsem se svlekla tak při polibku mi dal facku a řekl hezká subka a nařídil mi že za každou facku mu řeknu dekuji pane. Řekla jsem ano pane a poděkovala.
Nařídil abych si sedla a vytáhla mu z kalhot čuráka.
Říkal ochutnej ho. A kuř mi ho. Zasunul ho hlouběji do pusy a řekl ano pěkně otevři pusu a uvolni se. K tomu mi často dal facku a chválil jak mi to jde.

Taky jestli se mi jeho pero líbí.
Tekly mi slzy jak jsem ho měla hluboko.
Pak mě shodil na sedačku abych si lehla a on si lehl na mě tak aby mi lízal kundičku a mohl mě šoustat do pusy pěkně hluboko.
Dělal mi to jazykem až jsem se udělala. Bylo to totiž hrozně vzrušující jak jsem se v tu chvíli nemohla hnout jak mě držel jako v kleštích a dusil svým perem.
Byl si vědom mého orgasmu a nechal mě po něm odpočinout ležet na sedačce. Udělal mi štávu a nabídl jablko které jsem nechtěla. On si ho v klidu snědl a já netušila co bude.
Řekla jsem jestli se mohu obleknout a on na to že mi dá deku nebo župan at mi není zima. Ale řekl že jsem subka sobec at si nemyslím že mi to projde.
Taky se ptal na kondom jestli dáme. Já že ano a on dobře pro posílení důvěry.
Řekl mi postav se na čtyři a pěkně vystrč zadek a sel do šuplíku aby si ho nasadil. Ze si ted pěkně zašukáme. Cekala jsem v pozici jak mi řekl.vždy chtěl slyšet správnou odpověd. A jak jsem tak byla nachystaná ze zadu do mě proniknul svým velkým perem. Byl nadšeny z mé úzké kundicky porad chválil . Začal přitvrzovat a jeho přírazy byly silné.
Přestal a sundal kondom a chtěl at mu ho kouřím s fackama a mým poděkováním za ně.

Potom at si nasednu a mrdam ho úplně hodně ....mrdej mě děvko pořádně ....udělala jsem se znovu v té poloze tak mě sundal a řekl lehni si. Dal mi nohy nahoru a sukal mě on ůplně šíleně... dobře ty cubko, děvko jedna budeš si při tom honit kundu dělej to pořádně. K tomu facky nadávky ze neodpovídám ze si nebude povídat sám....byla jsem už docela mimo ani jsem nevnímala co mam říct přesto šukaní

Pak mě zase hodil na kraj sedačky na čtyři at vystrčím zadek nohy od sebe a lehnu si a přikázal ze tak to bude chtít vždy at si to pamatuji.
Začal přirážet opět si to při tom dělám cítila jsem jak mi na záda stříká jeho pot a dost silně jeho pero v jundičce. Dělal to dlouho a já šílela blahem zkusil to ještě z boku a tam přidal i dráždění zadečku a ze mi ho tam dá jen na kraj. Byla jsem ve špatné poloze tak to neklaplo. Pak mě nechal sel ke dveřím kde byla židle. Postav se a dej nohu na židli a říkám ti nedotýkej se nikdy mých rukou. Ano pane neudělám to. Za ruce jsem dostala facek hodně to nesmím.
Začal mi to u té židle dělat prsty a věděl proč. Zcákala jsem ho pořádně a nevím jestli se z toho i nepočůrala šílené. Pak řekl běž se umýt. Šla jsem do sprchy a on to tam mezitím uklidil.
Když jsem se vrátila sedel a přikázal at kourim a druhou rukou masíruji koule udělala jsem ho konečně. Vystříkal mi vše do úst. A já málem padla vysílením. To je vše. Jsem spokojena a unavena.
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od bonjorno »

Cekal jsem nejake ohlasy nebo prani jak pokracovat dal ale asi to sem nepatri kdyz ani jeden neprisel pri 402 shlednutich. Ve stredu jde k nemu zase a zajimalo by s ni mel delat. Pokud nekdo ma napad sem s nim.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od kAv »

Zvykej si - je to tady samý čumil nebo fantazista :D
Napsala ti to moooc hezky, chybí mi ale, jak se k "tomu" vlastně stavíš ty a jak se našli.
A když se jí vystříkal do úst, spolykala to?
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od bonjorno »

Njn uz si zvykam :-) Domluvil jsem se s ni zle nekoho najdem tak jsme jednou vecer vlezly na chat a do hodiny si domluvila schuzku. Borec prijel a povidal a povidal pak odjel s tel. cislem v kapse. Zacal psat az jednou si domluvili schuzku. Setkala se s nim na benzine sedla do auta a pak uz vse v pribehu. Ano spolykala vse. Ted ma jit k nemu znova premyslim zda mu napsat a domluvit co bych chtel a jakou roli budu hrat ja protoze me se tento stav libi ale chtel bych treba video nebo fotky. Popr casem byt pritomen
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od Emperor »

Možná by si to chtělo dát trochu práce s pravopisem. Z tohoto bolejí oči a nedá se to číst.
sissyhubby
Příspěvky: 48
Registrován: úte 10. úno 2015 8:43:47
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od sissyhubby »

Perfektni!!!! Taky bych chtel aby manzelka neco takoveho zazila, ona je ke mne dom ale jinak je spis sub...
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od BullOlomouc »

Myslim, ze takhle by to melo byt casteji. Preci jen poradny chlap ji dokaze doprat, to po cem touzi.
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od boardx »

Skvělá povídka, doufám, že bude pokračování. Mám rád, když je žena ponižována a bita a když se jí to líbí. Pátrám po jedné povídce, ve které má starší submisivní pár svého dominantního bulla, který trestá a bije manželku za neposlušnost apod., ale nemohu tuto povídku najít. Byla na nějakém původním kandaulistickém fóru, ale zmizela.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od KarelK1968 »

sissyhubby píše:Perfektni!!!! Taky bych chtel aby manzelka neco takoveho zazila, ona je ke mne dom ale jinak je spis sub...
To znám taky. Jen já ji nechávám aby byla tak trochu dom takže si za to vlastně mohu sám.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: POPRVE U PANA - PP

Příspěvek od KarelK1968 »

boardx píše:Skvělá povídka, doufám, že bude pokračování. Mám rád, když je žena ponižována a bita a když se jí to líbí. Pátrám po jedné povídce, ve které má starší submisivní pár svého dominantního bulla, který trestá a bije manželku za neposlušnost apod., ale nemohu tuto povídku najít. Byla na nějakém původním kandaulistickém fóru, ale zmizela.
Tak až ji najdeš dej vědět taky by mne zajímala. Taky bych byl rád v pozici sub páru i když s tím bitím manželky nevím trestat za neposlusnost ano jen jiným způsobem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 200 hostů