Petra - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Petra - SÉRIE

Příspěvek od lubo »

Chcem upozorniť, že niektoré mená, situácie a pocity sú založené na pravde. Príbeh nie je celý, dopíšem postupne, ako sa čo vyvinie.

Petra je pohľadná štíhla 25 ročná brunetka, s krásnymi čiernymi kučerami. Má tmavo hnedé veľké oči a krásne plné pery. Je veselá smeje sa skoro stále. Mám to šťastie, že je moja manželka. Páči sa jej skoro všetko. Svoj záujem prejavuje priam erotickým čudovaním sa a šírokým úsmevom so slovami "a to fakt ?!" a nasleduje krásny široký hlasný úsmev. Ozaj jej hlas je čistý ako zvon. Z tohto idem do kolien. Keď k tomu pridá pohladenie po mojej tvári, môj zdravý rozum končí. Keď má na mňa chuť a to je často, nemusí sa veľmi namáhať. Stačí ak ide vešať prádlo na sušiak a provokatívne sa zohne po pár ponožiek. Otočí sa tvárou kumne a usmeje sa tým jej úsmevom sprevádzaným prekrásnym zvonivým hlasom.
A ja nevadržím a skočím po nej ak rozzúrený býk. Vedľa nej si pripadám ako "chlap", ktorý má výdrž a potenciu a poriadny nástroj. Som sebavedomý kanec!
Skončíme, až kým nepadneme od únavy, nabitý blaženými pocitmi. "Milujem ťa" vraví a díva sa mi do očí a hladí ma. Som šťastný človek.
Aké sme spriaznené duše a telá waaau.

A čo ak je to celé úple inak.

Peťka je finančná poradkyňa v jednej banke. Takáto práca je sprevádzaná služobnými cestami. Pár ciest už absolvovala. Bolo mi smutno samému doma. Nie sme manželia, žijeme však spolu a riadime si aj financie domácnosti. V budúcnosti, tak ako väčšina párov, plánujeme deti. Vždy sa teším, keď sa vráti.
Neraz som sa zamyslel nad neverou. Popud mi dali aj kámoši. Peťa je plná šarmu. Clapi po nej slintajú, hlavne v lete. Už som si na to zvykol. Takéto myšlienky ma zamestnávajú keď je preč. Akonáhle príde domov, tak jej správaním sa všetky tieto pochybnosti rozplynú ako cigaretový dym. Sme jeden pre druhého.

Ako plynie čas, tak všetko pomaly zovšednie. Rutina. Práca, varenie, nákupy, poriadok, výlety,
sex.

Jedného sobotnajšieho dopoludnia sa ku mne Peťa privinula. Nechcela sex. Hladila ma po tvári a hrudi a pozorovala svojími krásnymi očami. Cítil som, že v jej hlavičke prebieha divoká činnosť neurónov, no jej tvár bola pokojná s ľahkým úsmevom.
"Nechceli by sme trocha zmeny?" Povedala s úsmevom, no podvedome som to cítil ako keby povedala "začínam sa s tebou nudiť".
Môj penis stál po rannej erekcii, ale po tejto otázko – odpovedi mi začal pomaly vädnúť.
Presvedčenie, že som statný kanec šmahom ruky zmizlo.
Okamžite postrehla, že ma zlomila.
"A toto je čo?!" zišla ruko do môjho rozkroku.
"Musíme s tým niečo okamžite spraviť ty môj kanček" snažila sa, no nebolo to ono.
"Počkaj!" pokračoval som po krátkej odmlke sprevádzanej pokusom o súlož od Peti.
"Som nudný čo?!"
"Nie, to som..." Stopol som ju.
"Pšššš." Dal som jej prst na pery.
Zosmutnel som akokoľvek som sa snažil to skryť pod chlapský výraz a nútený poloúsmev, bol som chlapček, ktorý stratil obľúbené autíčko.
"Peti" začal som spontánny predo slov.
"Som obyčajný chlap, akých stretneš na chodníku do práce desiatky. A preto ti dávam voľnosť a slobodu. Ak stretneš niekoho pána ON, tak to pochopím je to normálne, ba skôr by som sa čudoval, keby si ...."
"Počkaj ti môj blázonko !!! Milujem ťa !!! Ťuk, ťuk, halo vy tam hore?!" S neuveriteľným šarmom mi zaklopala na čelo.
"Máš nápad?" Spýtal som sa. Do žíl mi vošiel jed, blažený jed.
"Možno" Prebehla očami po stene, strope a záclone a skončila pohľadom do mojich očí.
Pripadal som si ako hmyz chytený modlivkou zelenou.
Vtedy som sa prvý krát pristihol, že takáto prehra ma vzrušuje.
Alebo to bola hra?
"A čo tak trojka!" Vybafla
"Niečo ľahké nevinné, nezáväzné" Dráždila moje zmysly.
Bol som rozčarovaný. Predstavil som si dve baby a seba. Krásna predstava.
"To myslíš vážne!" Neveril som svojím ušiam.
"Mám kámošku, ktorá to absolvovala a nevie si to vynachváliť"Pokračovala tak náruživo, akoby mi oznamaovala cestu okolo sveta vzducholoďou.
"Ty by si tolerovala inú babu v našej posteli!?"
"Tak to ma podrž, lebo z tej postele zletím" Smial som sa a vravel som si WAAAU tak to je super.
"Nepovedala som, že to bude žena" Prerušila ma lišiackym pohľadom a rukou mi siahla na bod G.
"Pane bože....."
"Pšššš." Jemne ma stopla. Penis šiel prudko nahor."
V hlave mi vybuchol ohňostroj pocitov.
Peťa zrazu nechcela slová, rafinovane sa na mňa posadila. Môj nástroj do nej vkźol tak ľahko ako nikdy predtým.
Jemne hýbala panvou a hlboko vzrušene mi hľadela rovno do duše.
Cítil som niečo nové, boh eros do nás zabodol meč.
Dýchala hlasno a jej pery boli studené.
Udržiavala ma na hrane. Zrýchľovala a spomaľovala. Potom sa skoro prestala pohybovať.
"Pšššš." Pobozkala ma a pokračovala teraz v erotickom dialógu so svojím manželom, ktorý bol na pokraji explózie semena.
"Pustíme medzi nás pekného samčeka" Vzrušene pokračovala a všetko sa začalo stupňovať. Bola ako zázračný stroj, ktorého pákou sa pohlo a so vzrušením čakám čo bude následovať.
"Pekný chlapček, samček, Zopakuj to prosím" Povedala
Nasledovala ľahučká pusinka a rytmus slastných pohybov jej panvy sa jemne a plynule zrýchlil.
Môj mozog vypol.
Hľadela mi hlboko do očí a jemne jazdila a čakala. Cítil som z jej útrob slová "tak bude to!"
"Peknýýýý chlapček" povedal som to a vzrušenie sa vyšplhalo do nebies.
"Samček!" pripomenula mi
"Áááááno sssssamček"
Držala ma na uzde, bola to bohyňa, ktorá ovládla moje všetko. Rozum aj pudy a ona to vedela.
Bol som v stave, že keby ma išla zabiť, nebránil by som sa.
"Chceme ho však!?"
"Áno chceme" vyslovil som jasný súhlas.
"Óoo Yess" Priam až vykríkla a vrcholila ku krásnemu orgazmu.
Bola v nebi. Mala pohľad iného človeka. Tento pohľad som nikdy nevidel. Otvorila dvere do izby v ktorej som nikdy nebol.
Bola to taká sila, že som nemohol prestať.
Stonala, predýchavala, mrnkala ako mačiatko. Cítil som z nej nádhrenu priam mystickú energiu, ktorá ma v krátkom okamihu doviedla do mega orgazmu.


Chveli sme sa ešte chvíľu. Nikto z nás nevedel čo povedať. Len sme ležali. Bál som sa pozrieť na Peťu a ona na mňa.

"Ako sa volá?" spýtal som sa po chvíli ticha.
"Ľubko" Hladila ma.
"Mala si s ním sex?"
"Nie" Odpovedala úprimne ale stroho. Nechcela otázky. Dívala sa do nezmáma. Nevedel som nad čím premýšľala možno myslela naňho.
Bože! Zaľúbila sa a chce sex s nejakým Ľubom. V duchu som konštatoval.
Nevedel som sa vyznať zo seba. Bol som zlomený, nahnevaný, vzrušený, šťastný, bezmocný nadržaný a neviem čo všetko.
Zvíťazili dva pocity – vzrušenie a zvedavosť.
Peťa je úprimná. Nevinil som ju z ničoho. Je to človek ako ja . Z mäsa a kostí. Koľkokrát som sa s ňou miloval a pritom myslel na riťku inej baby, ktorú som videl niekde v supermarkete.

Musím sa priznať, mám na ňu slabosť. A milujem ju. Nechcem sa s ňou deliť!!! Ale zasa nie je môj majetok.
Kde som spravil chybu.
Možno chyba nie je. Možno je všetko tak ako má byť.
Bože, čo sa to deje.
Ľubo, kto si, čo si zač. Moja Peťa ma na teba slabosť. Tak to budeš dobrý, taký dobrý ako ja. Má slabosť na určitých ľudí, takto to funguje.

"Páčilo sa ti to ?!" prerušila ma v mojom vnútornom monológu.
"Áno" povedal som akoby do neurčita.
Nechcelo sa mi nič hovoriť, ale akonáhle som počul jej hlas vošlo do mňa vzrušenie. Znova mi začalo búšiť srdce.
Po bruchu sa mi roztieklo semeno, do ktorého teraz zablúdila ukazovákom. Cestovala a blúdila po cestičkách erotiky. Potom mi dala ukazovák na ústa a jemne hladila. Potom prišla pusa a znovu zablúdenie v kaluži bičíkovcov.
Teraz však jazykom, perami...

Bozávali sme sa jemne a ja som sa tomu vôbec nebránil. Bol som taký nadržaný, že mi chuť spermií vôbec nevadila.
Potom prstami nabrala poriadnu dávku spermií. Cítil som jej dlhé priam provokatívne červené dlhé nechtíky.

Druhou rukou mi zľahka pootvorila ústa a spermie pomaličky stekali z jej prekrásnych prstov rovno do mojich úst.
Poslušne som to prijal.
Celý som sa chvel.
"Bože to je super" vyšlo zo mňa.
Pousmiala sa ako správna mrška. Bola to krásna mrška.
"Peťka si super milujem ťa"
"Pšššš." stíšila ma, aby som nenakazil svojimi trápnymi slovami tento prekrásny dej.
Vtedy som si uvedomil, čo v oblasti sexu viem dať ja jej a čo ona mne.
Nesiahal som jej ani po členky.
Jediné čo som vedel, vraziť do nej svoj bambus a vystriekať sa. A to som si vravel býk. Ha Ha Ha.
Ona presne vie na ktorú strunu a kedy brnknúť.
Je veľmi inteligentná a krásna, dôvtipná, empatická a intuitívna. Bože čo na mne videla.
Vôbec sa nečudujem, že ju ohromil Ľubo.
Možno je to chlapec, ktorý experimentuje, je vnímavejší plný erotiky a vzrušení a prekvapení. Nechce ma stratiť, ale zapojiť do života. Stále ma miluje.

Je potrebné dokončiť čo sme začali.
"Dobre tak to spravme" Padlo moje rozhodnutie.
"Wau!, toto na tebe milujem!" A šlo sa druhé kolo.

Bol utorok. Upratoval som v kuchyni riad a Peťa vysávala byt. Vysávač stíchol a počul som ako Peťa s niekym telefónuje.
Posledné slová, ktoré som počul boli "Ľúbim ťa pa maj sa" dopovedala zastretým hlasom a zložila.
Tváril som sa, normálne, no rozbúšilo sa mi srdce.
Nepatrím a ani som nikdy nepatril medzi ľudí, ktorí vyzvedajú a preto som sa nič nepýtal. Ale tušil som, kto volal.
Peťka je veľmi bystrá. Chodila okolo mňa a tým jej neodolateľným úsmevom ma pozorovala.
Naťahovala ma ako strunu.
"Volal Ľubko" povedala a čakala reakciu.

"Heeej?" bol som tak rozčarovaný, že bolo počuť ako preglgávam sliny.
"Príde v piatok večer a podľa situácie uvidíme. Plánujem, že budeme celý víkend spolu. Súhlasíš?"
a hneď pokračovala
"Keď by si to nechcel tak to sto....."
"Chcem to! A so všetkými rizikami" prerušil som ju.
"Ani nevieš ako vyzerá, či ti sadne a tak. Možno že....."
"Peťa, milujem ťa!" Podišiel som k nej objal som ju, dal jej pusu a dodal
"Každý koho miluješ je seriózny a pekný. Si úžasná žena a takých ľudí si aj vyberáš. Ja na všetko len čakám, ako naplánuješ víkend, čo sa bude variť nákupy, ja len čakám a hodnotím, toto je zlé, to je dobré, toto sa mi páči a toto nie. Tomu nech je koniec. Chceme to obaja, nie len ty, ale aj ja. Ideme do toho spolu. Som tvoj dlžník. Ty si to užasne pripravila a ja ti to pomôžem dotiahnúť do konca. Milujem ťa a akceptujem aj človeka ktorého miluješ!!! Ukončil som rozhovor.
"Wauu" zažiarila Peťa.
Energia z nás oboch sršala na všetky strany.
Bol som nadržaný ako kanec. Nevedel som sa dočkať, kedy bude večer, že si to s ňou poriadne rozdám.
"Roztrhám ju ako divé zviera. Bože ta riťka. Do večera ani nevydržím, pôjdem sa asi spraviť na WC" vravel som si v duchu.

Prišiel večer.
"Andy, poď na chvíľku" zavolala ma sexi hláskom.

Moje srdce bolo ako obrovský tamtam, kúpeľňovom zrkadle som videl ako mi tepna na krku pulzuje.
Prišiel som do spálne.
Niečo mala za chrbtom, vrtela sa ako správna mrška, na sebe mala len tangá a podprsenku.
Bola to šatka ktorou mi previazala oči.
Strčila do mňa a ja som padol do postele.

Hneď na to mi vytiahla penis a s úžasnou šikovnosťou nasadila naň niečo chladné. Trošku ma potiahla za semenníky a cvak!

"A je to! Čáry, máry fuk" stiahla mi šatku z hlavy dole a nasledoval jej hurónsky smieh.
Mal som na penise klietku.

"Ty kokšo, to máš odkiaľ" vyšlo zo mňa.
"Nepýtaj sa odkiaľ, to nie je podstatné, pýtaj sa načo. Hmmmm?"
Rukou dražala môjho tygra aj s klietkou.

"Bože to dnes sex nebude!?" Horela mi hlava.
"Ee, ee" Odvetila s takou krásnou nadradenosťou.
"Povedal si, že do toho ideš so všetkým, tak pozor čo vravíš kanček môj!"
Bod varu sa blížil. Zvalila ma na postel a vášnivo sme sa "milovali?" skôr petting. Bolo to super, niečo iné ako klasický sex.
Ja som sa teda vôbec nenudil, hormóny so mnou lomcovali o závod.
Bola to nádherná noc, nespal som ani sekundu. Hormóny robia svoje.
Peťka mala orgazmov viac ako inokedy. Teda aspoň to tak vyzeralo. Konečne som sa naučil využívať aj jazyk a prsty a neuložil sa po súloži k spánku, ako mnohokrát predtým.
"Peťka si bohyňa!" myslel som to vážne.

Smiala sa a vedela, že som tam, kde mám byť.
Potom zvážnela.
"Budeš ho milovať neboj to ti sľubujem" odvetila a vášnivo sa začala dráždiť na páse cudnosti.
Stonali sme obaja.


Španovala ma do piatku. Jediné čo zo mňa tieklo bola pred ejakulačná tekutina.
V obličkách som cítil tlak veľkého vzrušenia. Hlava mi horela, srdce búšilo, a ruky sa mi triasli.
V práci som sa nevedel sústrediť poriadne na nič. Z rúk mi vypadávali premety.
Bolo to nekonečno.

Prišiel očakávaný piatok.
Bol som vyladený do erupcie, vzal som si dovolenku.
Prezliekol som postele, poutieral prach, aby som aj ja Peťu niečim prekvapil.
A samozrejme, hlavne pri obliekaní perín do čistých obliečok ma hrozne vzrušoval pocit, že príde nový penis, chalan, ktorý a bude klátiť moju Peťku.

Dokonca som stihol aj navariť a nakúpiť.
Zavolal som Peti, nech si nerobí starosti, že je všetko pripravené.
"Vážne, si úžasný, cmuk" ukončila hovor.
Chvel som sa ako puberťiak pred prvým pohlavným stykom.

Bolo niečo po 18. hodine, keď som počul výťah ako zastal a hlasy, štrnganie kľúčov vo dverách a vošli dnu.
Lapal som po dychu.

"Andy, máme návštevu" Oznámila živým hlasom Peťa.
"To je môj priateľ Andy a Andy, toto je môj priateľ Ľubko" predstavila nás a vzhľadom na okolnosti, za akých sme sa stretli nás aj relevantne predstavila.

"Ahoj pirateľ Andy" Podal mi Ľubo ruku.
Bol o niečo vyšší, plavé krátke vlasy, rovnako široký úsmev a biele zuby.
"Má vkus tá potvorka moja – vlastne naša".
Bojoval som s rozpakmi, no nie dlho, lebo Ľubo bol spoločenský a priateľský.
Čo chvíľa sme sa dali do úplne prirodzeného spontánneho rozhovoru, ale to už na gauči v hale.
Byt máme situovaný ta, že je prebúraná stena, čím vznikla hala obývačka a kuchyňa spolu.
Peťka zapla hudbu, naservírovala čo treba. Ani som sa nenazdal a bola medzi nami. Sedela tak provokatívne, že naše pohľady smerovali rázom na jej osobu.
Rajcovala nás. Oto viac, že napätie s očakavania neznámeho muža opadlo. Boli sme si nadmieru sympatickí.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Petra

Příspěvek od subkanda »

Moc dobre napsane. Libi se mi, jak realne popisujes svoje pocity .
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Pokracuuuuuuuuuuj !!!!! To nema chybu !!!
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: Petra

Příspěvek od cernosi »

tvoje zena je urcite hezka potvurka. a je to pravda nebo sis to vymyslel?
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Petra

Příspěvek od kandal »

určitě pokračuj, je to super napsané, už se těším na pokračování
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Uz čoskoro príde pokračovanie. To čo som napísal je už z 80 percent pravda. Teraz stojím v bode, kedy potrebujem na gauč dostať Luba. Na tomto to stojí. Scenár je pripravený.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

"Tak fešáci šup, šup do sprchy!" Vyznelo to rozpačito a vážne. Trochu bolo poznať trému a rozpaky. Pochopiteľne, veď Peťa sa po prvý krát ocitla s dvoma mužmi v tak intímnej situácii.
Vstal som prvý a moje kroky smerovali rovno do kúpeľňe. Snažil som sa byť rýchly a predcízny, aby som toho veľa nezmeškal. Moja fantázia naberala na obrátkach a rovnako tak vzrušenie. Penis bol stále v klietke a mal veľmi málo miesta.
Dal som si sprchu, spravil ústnu hygienu, prosto dal sa do gala, ale bez akého koľvek odevu. Posledný krát som sa poprezeral v zrkadle, na svoje trochu svalnatejšie telo a ubezpečíl sa, že som na tom vcelku dobre, zhlboka nadýchol a nahý vkročil do obývačky.

Peťa a Ľubo sedeli vedľa seba a bozkávali sa. Mali zatvorené oči a Peťkina ruka veľmi jemným zmyselným pohybom rytmicky prechádzala po jeho prirodzení, ktorého tvrdé kryvky kopírovali tesné džínsy.
O bože, mal ho fakt veľký. Akoby mi telom prešiel elektrický náboj.
Nevnímali ma a ani sa nečudujem. Až som mal zlé svedomie vyrušiť ich, bolo to krásne.

Opatrne som sa posadil vedľa Peti. Dal som jej pusu na rameno, jednu, druhú a ďalšiu.
S obrovskou nevôľou a vzdychom sa ho musela na chvýľu vzdať. Nežným pohladením po tvári vyslala Ľubovi signál, že sprcha je voľná.
Ako Ľubo vstal, vstala aj Peťa.
Chytila ho za plný svalnatý zadok a s výrazom nadržanej tigrice mu zaryla prsty do sedacích svalov.
Vtedy som sa začal trochu báť, či nebudem prekážať, ale keby chcela len Ľuba, tak by si to s ním rozdala inokedy a bezomňa.
No akútne som potreboval ubezpečenie, že som tiež vítaný.
Peťa ho odprevadila do kúpeľne a počas tejto krátkej cesty ho obdarila niekoľkými horúcimi pusinkami.
Rajcovalo ma to.
Ako zaklapli dvere na kúpeľni, bola zasa pri mne. Sadla si vedľa mňa na gauč.
Jej krásny úsmev plný vzrušenia bol smerovaný mne, ale prezrádzal, že jej myšlienky patria Ľubovi. Prezradil to Petin vzdych plný vzrušenia a letmý pohľad na dvere kúpeľne.
Akoby si v duchu povedala "O bože miláčik, kiež by som bola s tebou v tej sprche!"
No ovládla sam, dala mi francuzáka a pošepla mi do ucha "teraz potrebujem tvoju oporu. Ľúbim ťa!"
Bola to typická Peťa, chápava a vnímava. Nikdy nenechala veci náhode a pre mňa táto veta znamenala omnoho väčšiu oporu o akú ma žiadala teraz ona.

"Daj mi to dole" zažobronil som, takmer ako psík. Pás cudnosti ma privádzal do zúfalstva.
"Popros" usmiala sa a dala mi ďalšiu pusu.
"Prosím"
"Popros viac, veď predsa vieš ako? "
"Prosím, Peťi daj mi to dole, prosím ťa veľmi" Šepkal som.
"Nooo, tak to bolo lepšie, ale nebolo to ešte ono, skús ešte lepšie" Stupňovala
"Prosííím, spravím čokoľvek budeš chcieť láska moja!!"
"Ale čo!? Spravíš čokoľvek?!, tak to uvidíme!!!" Lišiacky sa pousmiala.

"Dám ti klietku dole, ale musíš si to zaslúžiť Andy" Kula diabolský plán. Až som sa bál, aké zviera sa z Peti vykľuje.
"Navrhujem" Pokračovala, chytila ma rukou za semenníky a mierne pritlačila. Zabolelo ma to, trochu som vtiahol brucho.
"Bolesť, to je ono!!!!" Objavila nástroj moci.
"Si ochotný podstúpiť bolesť aby si bol voľný?!" Stláčala mi semenníky čoraz silnejšie.
Moje brušné svaly zapracovali viac a boli a v strehu. Teraz som cítil už ostrejšiu bolesť. Chcel som sa vymaniť z jej zovretia.
Druhou rukou ma chytila za bradu, aby sa mi pozrela hlboko do očí.
Mozog mi prudko pumpoval do krvného obehu hormón vzrušenia.
Okamžite odhalila moju úchylku a jej tvár sa úsmevom rozjasnila. "Už ťa mám!" Preblyslo jej hlavou.
Ľubo sa objavil v tom najlepšom čase. Nahý chlapec s pekným vypracovaným bruchom a vôňou tela po Old Spice. No jeho penis bol dokonalý. Odhalený žaluď, zväčšený, no erekciu nemal.
Obaja sme si nášho samčeka poriadne Poriadne prezreli.
"Oouuuu" Pootvorila svoju krásnu pusinku s plnými perami.
"Čo spravíme s týmto hriešnikom Ľubko?!" Adresovala krásny sexi úsmev a otázku svojmu oficiálnemu milencovi a hneď sa pozrela na môj zamknutý penis.
Zasmiala sa, aký je v porovnaní s Ľubovým malý.
"Chudáčik maličký" Skonštatovala a prstami začala klopkať na plastovú schránku pásu cudnosti.
Ľubo nahodil ľahký úsmev, keď videl môj penis ako sa chce predrieť na slobodu.
"Chce ísť von, no my nebudeme taký veľkorysí však?!" Konštatovala.
"Myslím si, že by sme mu mali naložiť na holý zadok, aby sa trochu schladil chlapček, lebo pokukuje aj po tebe Ľubko a to sa mi veľmi nepáči". Pokračovala.
Ľubo reagoval len pekným chlapčenským úsmevom a dráždil Peťu. Medzi nimi vzbĺkol plameň vášne.
Cítil som ako sa Peťka túžbou po Ľubovi celá chveje. Chvel sa jej aj hlas a pery, ale musela dokončiť co začala.

"Dobre! Dostaneš dvadsaťpäť na zadok, hádam to pomôže".
"Prehni ho cez koleno" Prikázala Peťa Ľubovi a šla do kuchyne.
Nebránil som sa. Obrovské vzrušenie mi nedovolilo brániť sa. Prijal som trest. Ľubo si sadol na gauč, ja som sa dobrovoľne prehol cez jeho koleno a rukami oprel o podlahu.
Cítil som jeho telo, stehná na svojom bruchu až to so mnou riadne lomcovalo.
Keď sa vrátila prikázala mi vstať a previazala mi šatku cez oči. Znova som zaujal polohu na Ľubových stehnách a čakal erotickým napätím čo bude.
Päť sekúnd sa nič nedialo. Bolo ticho. A potom to prišlo. Poriadna rana na zadok. Štípalo ma to poriadne, bolesť som cítil až v mozgu.
Držal som sa statočne ani som nemukol.
Prišla druhá rana, myslím, že ešte silnejšia. "Bože to nevydržím" pomyslel som si a napol poriadne svaly na zadku.
Tretia rana, štvrtá, piata ...........desiata.
Celý zadok mi horel. Cítil som ho ako v ohni. Peťa mi pohladila zadok. Poskytla mi krátky oddych.
Jej dotyky ma upokojili.
Potom prestala a ja som začal čakať ďalší nával bolesti.
Jedenásta rana, dvanásta.......dvadsiata.
"Pšššš" Utíšila ma a znova pohladila. Bolo to ako elixír.
Posledných päť rán bolo najsilnejších.
Tak teda, dostal som riadny výprask pred milencom mojej priateľky.
"Postav sa!" Zavelila a dala mi dole šatku z hlavy. V ruke držala veľkú varechu. Až teraz som videl, čím som dostal výprask.
Cítil som krásne uvoľnenie.
"A toto je čo! " Dala mi ukazovák pod penis, z ktorého tiekli kvapky lásky. Potom mi ukazovák priložila na pery a jemne mi prechádzala. Príjemne ma to šteklilo.
"Čo je toto!!!" Zopakovala.
Nevravel som nič.
Ľubo bol tiež vzrušený a čakal čo Peťa vymyslí.
"Narobil si tu poriadny bordel. Takto sme sa nedohodli. Nútiš ma, aby som ti vymyslela ďalší trest.Choď sa poriadne umyť!" Vyčítala mi Peťa.
Ako som odchádzal do sprchy, všimol som si, že Peťa už odolávať dlho nevydrží. Bola na krajíčku so silami. Chcel som sa dívať, ale nemohol som. Privádzalo ma to do šialenstva.
Príkaz je proste príkaz.
V kúpeľni som videl aké krvavé podliatiny mám na zadku. Zrejme si týždeň naň nesadnem.
Po mojom návrate ju Ľubo lízal medzi nohami. Kvílila od vzrušenia a vypínala všetky svaly. Jej bruško pracovalo, predýchavala, kňučala. Rukami ho držala za hlavu a jej prsty sa striedavo zabárali do jeho vlasov.
"Ľubo laaasssska moja nepresstááávaj prossiiiim, oooo bože môj prosiiiim" Krásne stonala.
Zbitý a ponížený som sa bezmocne díval, ako si Ľubo s mojou Peťou robí čo chce. Bola jeho.
Čakal som na jej orgazmus. Kedy to všetko vyvrcholí do nebeských výšin, ale mal som pocit, že je to jedno obrovské dlhotrvajúce vyvrcholenie, aké Peťa so mnou nikdy nezažila.
Keď som mal pocit, že nastalo mierne uvoľnenie v ošiali lásky, kľakol som si k nim a začal Petru bozkávať na pery, krk, ramená.
Precitla.
"Poď do mňa prosím". Požiadala Ľuba a chytila mi dlaň.
Chcela cítiť, že ju milujem a som s ňou, že sa mi páči tento stav a pevne stojím pri nej.
Teraz prišiel ten najkrajší okamih. Ľubo začal vnikať svojím pohlavným orgánom do mojej priateľky. Jeho úd bol veľký a pripravený v plnej zbroji. Žaluď sa pomaly dotkol vagíny a nekompromisne sa začal vnáraťdo Petiných útrob. Myslím, že som si v tej chvíli zabudol zatvoriť ústa.
Peťa hlasne vykríkla a celou silou mi stalčila dlaň. Bola v nebi.
"Yes!!" Vyžívala sa v sladkom opojení

Bola živel. Milovala sex, hry a mužov. Toto bola jej doména a ak som ju chcel spraviť šťastnou, žiarlivosť musela bokom. Pozoroval som v jej očiach plamienky šťastia.
Dvaja chlapci boli pre ňu priam afrodiziakum.

Ľubo bol úžasný milenec, udržiaval Peťu na vrchole a priam ju týral. Orgazmus prichádzal jeden za druhým, bol ich celý reťazec. Peťa už nevládala prosila ho aby prestal.
Teraz sa blížilo vyvrcholenie aj u Ľuba. Videl som ako sa mu sťahujú vypracované brušné svaly. Každú chvýľu mala nastať krásna erupcia spermíí.
Presne takto to cítila aj Peťa.
Lenivo v opojení slastných pocitov zodvihla hlavu.
"Poď naplno prossssssssíííííím" Pološepotom požiadala Ľuba o plnú dávku do svojej mušle. Pôsobila, akoby išla omdlieť.
V tom to prišlo! Ľubove pohlavné orgány začali prudko pumpovať semeno do Peťinej vagíny. O pár sekúnd láva hustých bielych smpermíí začala pretekať okolo penisu. Ejakulát tiekol ako horúca čokoláda na gauč a nijako nechcel prestať.
Pod Petinym zadočkom bola poriadna kaluž bielej hmoty a stále sa zväčšovala.
Po chvíli to ustalo. Ľubo začal svoj penis pomali vyťahovať von, ale Peťa ho okamžite stopla. Chcela si vychutnať tento blažený pocit čo najdlhšie. Chcela ho cítiť v tej najväčšeu hĺbke svojho tela..
O pár minúť ustúpila erekcia a Ľubo vytiahol penis veľmi pomaly.
Hustý príval spermií sa obnbovil . Peťka sa opatrne posadila a rukami si zadržiavala vytekajúce spermie, akoby sa ich nechcela vzdať.
No semeno pretekalo pomedzi prsty a po stehnách.
Aj napriek tomu že Peťka tlačila stehná k sebe nezabránila únku toho krásneho plodného moku.
Bolo to sexi.
Ako som kľačal pri gauči mal som hlavu rovno pred jej rozkrokom. Jemne ma pohladila rukou od sermií po tvari a pritiahla mi hlavu k jej mušličke. Začal som lízať tento chutný produkt milenca mojej Petry.
Bolo to nadmieru vzrušujúce. Všetko som spolykal a ani kvapku som nechcel nechať nazmar.
Potom som jazykom dokonale očistil aj gauč.
Myslím, že chutnú večeru plnú bielkovýn som mal za sebou.
Toto bol môj doposiaľ najkrajší a najvzrušujúcejši pocit v živote.
Bol som ochotný absolvovať výprask znova, len aby som to mohol znova prežiť.

Peťa ležérne vstala a šla do sprchy. No predtým dala Ľubovi sladkú pusinku ako prejav vďačnosti za krásne pocity šťastia a naplnenia.

Krásne pocity som prežil aj ja. No okrem výprasku som cítil bolesť v rozkroku. Môj penis bol stále uväznený a snaha o erekciu robí svoje. Penis ma bolel. Okrem toho som tiekol aj ja. Kvapky šťastia sa lenivo spúšťali na podlahu.

Nevedel som dokedy potrvá to moje trápenie. Bol som rozhodnutý, že keď sa Peťa vráti zo sprchy tak ju znova požiadam o odomknutie. Bol som poriadne frustrovaný.
Ľubovi som závidel. Prakticky mi vzal Petine telo aj jej dušu a môj orgazmus a erekciu.

Keby som nebol vzrušený reagoval by som ináč. Zalial by ma hnev a bohvi ako by to celé dopadlo. No v tomto stave som sa pokoril na samé dno. Bol som ochotný prisúpiť hádam načokoľvek.

S Ľubom sme zostali sami. Trochu som sa bál na neho pozrieť. Mal som v sebe zmiešané pocity hanby a vzrušenia.
Videl ako sa kŕmim jeho spermiami, aký som vzrušený. Bol som trochu v pomykove.

"Peťa je z teba celá paf" Prekonal som sa.
"Áno je super, je to prvá baba s ktorou som mal sex po mojom rozchode s býlvalou" Odpovedal
"Ako dlho si sa nemiloval ?" Bol som zvedavý
"Asi rok" Skonštatoval smutne.
"Trvalo mi kým som sa z toho dostal a aj teraz vďaka vám dvom". Bol úprimný.
"Ale masturbuješ!?" Vyzvedal som.
"Áno ale nie často, tak raz do týždňa, keď to už nevydržím".

Teraz mi bola jasná tá mega dávka spermií. Častá masturbácia vie pripraviť chlapa o tvrdú erekciu aj poriadny výstrek.
Môj zrak zablúdil na jeho prirodzení. Ľubo si to hneď všimol a ja som sa okamžite zahanbil.
"Keby som bol baba, tak ťa pretiahnem až by si plakal" prekryl som trápny okamih vtipom.

"Tak to skús !!!" Inteligentne pokračoval v žartovnej hre. Pretočil sa a nastavil mi riťku. Bol tam vyholený úplne na hladko a ja som sa pristihol, ako sa môj penis prudko pokúsil o stoporenie. Tento pohľad ma vzrušil natoľko, že sa mi hneď rozbúšilo srdce.
Táto predstava ma trochu prekvapila a ja som začal o sebe pochybovať či nie som gay.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Peťa sa vrátila v sexi nohavičkách C – string. Prsia mala voľné na ktorých sa hrdo vypínali krásne pevné bradavky.
Krásne vrtela riťkou a prebehla si sexisticky rukami v dlhých kučeravých vlasoch. Bola to nádherná bohyňa.
"Čo bude ďalej?" Položil som si v duchu otázku.
Čakal som na vhodný okamih, kedy sa Peťky spýtam, či a kedy mi dá slobodu. Stúpala vo mne aj nervozita.
V Prítmy tlmeného svetla a svetla sviečok sa zvláštne pozrela na môj uväznený penis. Vtedy som si uvedomil, že vie čo robí a nič sa jej nebudem pýtať. Veď predsa vidí, že som zamknutý. Nechám to tak. Musím predsa niečo vydržať a spomenul som si na svoj sľub, že idem do toho so všetkým, čo k tomu patrí.
Peťa má kľúče k môjmu vyvrcholeniu a ja jej dôverujem.
Natiahol som k nej ruku a ona mi podala tu jej.
"Milujem ťa" Pošepol som jej okamžite, ako som si ju k sebe pritiahol.
Hladila ma po klietke a pozerala vzrušene na Ľuba. V rytme hudby sa vrtela na mojích kolenách.
Chcela s ním druhé kolo. A len s ním. Pochopil som to.
"Nedávaj mi to dnes dole – prosím" Pošepol som jej a vo mne zrazu vybuchla sopka vzrušenia.
Usmiala sa na mňa a dostal som súhlasnú pusinku – poriadne dlhú.
Dala mi tým najavo, že presne tak to chce aj ona.
Myšlienka, že dnes si nezašukám ma skoro priviedla do orgazmu.
"Choď do spálne zlatíčko" Požiadala ma.
Natiahla ruku k Ľubovi a presunula sa k nemu.
Poriadne frustrovaný som sa odobral do spálne. Samozrejme cesta bola nekonečná. Obzrel som sa a videl som dvoch šťastných ľudí v krásnom opojení, ktorí prežívajú tie najkrajšie chvíle v živote.
A ja som prežíval vzrušenie a bolesť, pokoru a frustráciu a trochu strach a obavy z toho čo všetko to prináša a ako vlastne to všetko dopadne.
Chvel som sa v neistote.
Zavrel som za sebou dvere, ani neviem ako som si ľahol do prázdnej studenej manželskej postele. Vtedy som sa rozplakal ako malé dieťa. Chcel som zomrieť.
Najhoršie na všetkom bolo, že Petine prekrásne vzdychy po orgazmoch s Ľubom ma bodali rovno do srdca.
Nikdy takto Peťa pri mne nevzdychala. Bol som si istý, že ju strácam.
Plakal som a snažil sa vnímať len slané pramienky tečúce z mojich očí.
"Aká je toto krása?!, aké dvere sme to otvorili ?!"
V ten moment som si neželal nič viac, len aby sa mi zastavilo srdce navždy.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Ani neviem ako dlho tento stav trval. Vnímal som rôzne tiene, ktoré sa okolo mňa pohybujú a mátajú ma, akoby som prenikol do čudesného sveta svojej najtemnejšej hĺbky bez vplyvu času. Prestal som vnímať všetky zvuky – vypol som sa.
Poddal som sa každej sile a nemal som energiu na akékoľvek premýšľanie.
Počul som len zvláštne vlnenie a pulz života v mojom tele a začalo mi byť všetko ľahostajné. Peťa, Ľubo, sex, orgazmus, život.
Ponáral som sa do hlbín oceánu, do tejto nekonečnej tmy a ticha.
Po centimetroch som klesal a klesal ako ranená ryba.
Zrazu sa však objavila silueta osoby. Vyzerala ako žena. Ako víla temna, mala čierne kučeravé vlasy a krásne velikánske čierne oči. Čím som bol hlbšie tým som sa k nej blížil viac a viac. Natiahla ku mne obe ruky akoby povedala "Poď ku mne, poď prosím ku mne, milujem ťa! Poď!!!" Jej volanie som cítil čoraz naliehavejšie.
Už som bol celkom blízko. Srdce sa mi znova rozbúšilo. V okamihu som narazil a pery sa nám navzájom dotkli. Boli teplé. Prekvapilo ma to, lebo som si myslel, že som vo svete mŕtvych. Víla mi vdýchla život.
Pomaly som precitol.
Ležal som znova v manželskej posteli. Začalo sa mi všetko v hlave vybavovať. Život znova pulzoval. Bozk víly so cítil stále.
Bál som sa otvoriť oči, no nakoniec som ich otvoril.
Bola to Peťa.
Uvoľnená zbavená napätia a riadne vyšukaná. Bola šťastná a o mojich hlbokých pocitoch beznádeje nemala ani poňatia.
Po sexuálnom naplnení prišla ku mne, hľadať istotu a lásku. Pohladil som ju a pošepkal, že ju milujem.
"A ja teba milujem Andy" Nežne odvetila a trochu jej vyhrkli slzy. Bolo to také úprimné a ja som vtedy zistil, že Peťu bezpodmienečne milujem a bez nej to nedokážem. Že sme na seba naviazaný a možno ani Ľubov penis a schopnosti úžasného milenca na tom nič nezmenia.

Celú noc sme sa k sebe túlili. Ľubo zostal na gauči v obývacej hale. Užil si to naplno a zostal sám. Ja som si to užil možno oveľa emotívnejšie a mal som bonus. Peťu, ktorá ma milovala.

Peťa sa prebudila prvá. Dala mi pusu a potichu zatvorila dvere na spálni. Ľubo bol nahý na gauči, prikryla aj jeho ako starostlivá milenka.
Pripravila nám raňajky ako odmenu za včerajší večer plný erotiky, vzrušenia a emócii.
Petra sa zrazu ocitla vo zvláštnom, ale nádhernom vzťahu s dvoma mužmi, ktorí ju milovali a ktorých milovala ona.

Je priam neuveriteľné ako sa v priebehu jednej noci všetko zmenilo. Pár dotykov s mužom, ku ktorému mala doteraz sympatie premenilo platonický vzťah na vzťah plný vášne a emócii.
Nebol som si však celkom istý svojou úlohou. Milenca si našla úžasného. Ale čo ja?! Kde som v tomto vzťahu, čo sa týka sexuality ja.
Túžim po sexe s Peťou a priam ma to privádza do zúfalstva, ako ma drží na uzde. Vzrušuje ma to priznávam, ale kde je hranica. Dokedy?!
Upokojoval som sa tým, že je to pár dní, čo nesexujem. Chápem aj to, že moje sexuálne napätie dáva všetkému istú bezpečnosť. Som nadržaný a pokorný. Ak by som sa vystriekal, bohvie ako by to všetko bolo.
No tak, či onak, bude potrebné si niektoré veci ujasniť.

Nedeľa plynula v zmysle bez pohlavného styku ako u mňa, tak u Ľuba. Najviac napätý som bol ja, lebo som nemal orgazmus. Peťa to vedela a stále ma provokovala. Bozky s Ľubom, ruka v jeho rozkroku a jemné dráždenie, či ľahký oral pred mojimi očami, samozrejme bez orgazmu. Ale už len pohľad na stoporený Ľubov úd ma tlačil do zúfalstva.
Keď som bol až príliš frustrovaný, bola Peťa pri mne a bozkávali sme sa tak, že som tiekol. Prikladala do ohňa erotiky a napínala strunu priam na prasknutie.

V nedeľu večer Ľubo odišiel.
Poupratovali sme, dali všetko do poriadku. Zapálili sviečku, naliali pohár vína a...... nastalo nostalgické ticho.
Peťa sa oprela o moje rameno. Hodnú chvíľu sme nevraveli vôbec nič. Až nakoniec Petra prerušila šnúru mlčania " Chceš sex?"
Otázka znela ani nie ako otázka. Skôr ako odpoveď, alebo prianie typu "Teraz ma ovládol zvláštny smútok, chcem sa len túliť k tebe a myslieť na Ľuba"
S povinnosťou som odpovedal "Nie, takto mi je dobre"
Pohladením mi odpovedala "Ďakujem"

Víno nás po prebdenej noci omámilo tak, že sme po hodine nostalgie šli spať.
Penis bol väznený ďalšie dni.
Pondelok, utorok stredu, štvrtok...
Vo štvrtok večer som priam zaútočil.
"Peti netráp ma, chcem ťa veľmi ťa chcem, daj mi to preč prosím!" Naliehal som ako malé psíča, ktoré prosí hladné o kosť.
Peťa sa na mňa smutne ale láskavo pozrela. Chytila ma za ruku a sadli sme si na posteľ.
"Milujem ťa Andy!" Začala a dala mi pár pusiniek na pery.
Zhlboka sa nadýchla a v tých pár sekundách priam hltavo hľadala správne slová.
Bola nádherná.
"Chcem Ľuba, len jeho, chcem aby to určitý čas bol len on. Chcem tam dole cítiť len jeho, chcem sa len s ním milovať a neviem ti povedať dokedy to takto bude. Prepáč. Ak ma naozaj miluješ, tak vydrž prosím ťa oveľa viac, ako ty prosíš mňa – ver mi" Vyhŕklo z nej.
"To snáď nemyslíš vážne Peti!" Snažil som sa brániť.
"Ako dlho bude tento stav trvať!? Týždeň vydržím, možno dva, ale veď sa zbláznim!" Dodal som.
Chvíľu nevravela nič, len sa dívala tak, ako to vedela len ona.
No napokon dodala: "Rok, dva...neviem" Podľa jej výrazu to myslela úplne vážne.
Neveril som vlastným ušiam.
Rok, dva bez sexu?! Panebože, to sa mi sníva.
"Dobre, tak to sa nemusíme milovať už nikdy!!!" Moja odpoveď bola agresívna, akoby som vyhlásil svojej láske vojnu.
"Aj nad tým som uvažovala!" Pohotovo zareagovala a odišla do kuchyne.
Pripadalo mi to, ako keby mi dala čas na rozmyslenie.
Nemeth
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. pro 2014 7:54:09

Re: Petra

Příspěvek od Nemeth »

Skvělé..těším se na pokračování ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bukva, lukas5-5 a 198 hostů