Petra - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Ano suhlasim , pervektne a tiez sa tesim na pokracovanie
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Vdaka za pozitivne ohlasy. Paradoxom je, ze urcite casti pribehu sa stavaju skutocnostou a mam obavy, ze sme sa do "Luba" zabuchli obaja. Ja i moja manzelka :((
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Tak to nam prezrad ,ktore casti sa stavaju skutocnostou ? A co ty ,chces to takto ?
milin2
Příspěvky: 22
Registrován: pát 26. zář 2014 12:03:45

Re: Petra

Příspěvek od milin2 »

Ahoj...bude pokracovani?
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Petra

Příspěvek od opavak74 »

Ty jsi slusny masochista... telem i dusi... ja chci taky, ale presne tohle me strasi...
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

milin2 píše:Ahoj...bude pokracovani?
Ano
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

"Ku..a fix!" Tresol som päsťou do matraca. Toto bolo dobré! Aspoň ma nebolela ruka.
To je predsa nemožné, aby sa Peťa takto po pár prešukaných hodinách zmenila. Niečo mi na tom celom nesedelo.
Možností je viacero. Buď sa naozaj zabuchla, čo je takmer pri jej inteligencii vylúčené, ale vzhľadom na to, že Ľuba pozná už dlhšiu dobu je tam určitá možnosť.
Alebo sa v sebe nevyzná a vo svojich pocitoch má chaos. Jedná spontánne a náhodne bez premýšľania.
Možno hrá hru a skúša. Súša mňa, seba, Ľuba. Skúša čo ju priťahuje, experimentuje...
Nechcelo sa mi veľmi premýšľať. Som nadržaný a hučí mi v hlave, hormóny so mnou lomcujú, penis mám v kazajke a polonahá frajerka "moja frajerka" aspoň nateraz sa predo mnou premáva len v gaťkách a zahráva sa so mnou ako mačka s myšou.
Keď vidím ako sa tá jej pevná riťka v nohavičkách premáva po byte idem sa zblázniť.
Predstavoval som si ako z jej mušličky vyteká semeno.... Och bože môj, toto je peklo.
Moja situácia je na zaplakanie. Keby to vedel ktokoľvek, či už z práce, alebo z rodiny, poslal by ma na psychyatriu.

Cítil som, že musím rýchlo niečo spraviť. Niečo, čím ju od seba ešte viac nevzdialim. Chyba neprichádza do úvahy, lebo je veľká šanca že mi ujde.
Pár hlbokých nádychov, schladiť pudy, ovládnuť sa! Ukážem jej, že som chlap. Vyrovnaný a cieľavedomý džentlmen.
Vošiel som do kuchyne. Peťa akurát telefonovala. Pravdepodobne s Ľubom.
Výčitky a vyvádzanie by teraz bolo to najhoršie čo by som mohol spraviť.
Nesmiem sa dať odradiť "Len vydrž, nedaj sa si skutočný chlap, ktorý sa nebojí a porovná si gule s kýmkoľvek aj s neodolateľným Ľubkom!!!" Povedal som si pri pohľade na prekrásny zasnený úsmev Petry, ponorenej do erotického rozhovoru s milencom.
Stála na jednej nohe pri kuchynskej linke. Druhou mala mierne nadvihnutú a provokatívne vrtela chodidlom. Mala len nohavičky.
Najradšej by som ho do nej vrazil a poriadne ju vyšukal. No toto Peťa nechcela a zvlášť nie teraz.
Musel som sa ovládať, bolo to priam nad moje sily.
Jemne a veľmi nežne som k nej pristúpil a to tak aby ma videla, aby sa ma nezľakla. Nahodil som ten najkrajší úsmev akého som bol v ten moment schopný. Bol som do nej zaľúbený až po uši, takže pretvarovať som sa nijako nemusel. Dával som si pozor, aby som sa nechvel od nadržanosti. Nežne som jej dal pusu na krk. Potom ďalšiu za ucho. Ovoniaval som ju a jemnými dotykmi pier sa jej dotýkal. Ostro som sledoval, či jej to robí dobre. Či ju ladím správne. Zatiaľ všetko nasvedčovalo tomu, že jej to nevadí. Neodťahovala sa. Hlavu sklonila na bok. To bol signál, že "Pokračuj".
Jej komunikácia s Ľubom začala viaznuť. Vynechávala a opakovala slová. Začala sa zavzdušňovať.
Bol to signál, že som na dobrej ceste, ale ešte bolo vždy čo pobabrať.
"Musím končiť paaaa" Ukončila hovor a otočila sa čelom ku mne.
Pohladil som ju po tvári, vlasoch a skúmavo som si ju prezeral aká je nádherná.
"Už len kvôli pohľadu do týchto krásnych očí, by som sa vzdal sexu aj na celý život!!!" Zareagoval som spontánne.
Peťa stratila reč.
Objala ma a ja som ju posadil na kuchynskú linku. Bozkávali sme sa ako milenci. Moje bozky smerovali aj na krásne prsia. Potom nižšie.
Vzal som ju do našej postele a rozhodol som sa správať tak, akoby sme boli spolu posledný krát. Čas sa zastavil. Nevnímali sme nikoho a nič.
Gaťky šli dole. Vylízal som ju tak, ako som len vedel, môj palec skončil v jej konečníku a orgazmus, nenechal na seba dlho čakať. Potom druhý, tretí, štvrtý. Sal som z jej mušličky všetko. Bol som upír, zviera.
Keď bolo po tom, všimol som si aká bola nabitá energiou.
Dívala sa na mňa v jednom kuse, nevedela sa ma nabažiť dotykmi a bozkami.
"Chcem ťa!" Povedala s tou najväčšou vážnosťou.
Nahla sa k nočnému stolíku a vytiahla kľúč. Ten diablov kľúč, ktorý hýbe mojou osobnosťou od základu.
Kľúč, ktorý lomcuje celým naším vzťahom a ktorý nás môže v zlomku sekundy uvrhnúť do samého neba i pekla.
Kladka sa odomkla.
Stena hrobky povolila. Nová krv života sa začala pumpovať a golem znova ožil. Postavil sa vo všetkej svojej obrovskej sile a veľkosti.
To čo nasledovalo potom, len ťažko opísať.
Vtedy som pochopil čo znamenajú slová "jedno telo a jeden duch"
Áno, ja a Peťa sme sa spojili do jedného celku.
Mal som tú česť to do nej všetko nastriekať. Čiže nebol som bokom. Bola plná semena, môjho semena.
"Vezmime sa!" Peťa mi vyrazila dych.
"Mám to brať ako žiadosť o ruku?!"
"Áno miláčik môj, presne tak!" Odvetila
"A čo tvoj Ľubo?!"
"Hádam náš ! Ľubo. Ten pôjde za svedka" Povedala, akoby to mala už dávno premyslené a znova ma nabádala na súlož. No ale fuj. Slovo súlož a Peťa to nejde dokopy. Milovanie. To je to pravé. Milovali sme sa. Doháňal som stratený čas.
Možno mi nikto neuverí, ale vydržal som to až do večera. Šukali sme od rána do večera!!! Samozrejme s krátkymi prestávkami.
Toto bolo pravé a nefalšované milovanie v sprievode lásky. Nešlo len o zvieracie pudy, išlo o všetko.
Doslova a do písmena šlo o život.
Ale to som si uvedomil až neskôr.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Perfektne !!!!
milin2
Příspěvky: 22
Registrován: pát 26. zář 2014 12:03:45

Re: Petra

Příspěvek od milin2 »

super....
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

"Tak a teraz si ťa zamknem až do svadby. Prvé odomknutie bude deň po svadobnej noci" Avizovala Petra.
"Prečo deň po svadobnej noci?" Spýtal som sa nechápavo.
"Lebo". Lišiacky sa usmiala.
Celá atmosféra bola v mene inotajov.
Bol som uvoľnený a nechcelo sa mi hĺbať nad touto problematikou.
Peťa odišla cez víkend na služobnú cestu.
Mal som trochu podozrenie, že či nebude s Ľubom niekde v hniezdočku lásky, ale veril som jej. Keby to chcela takto, povedala by mi to.
No v kútiku duše som mal podozrenie.Som
Zavolal som Ľubovi, či niekam nezájdeme. Môjmu návrhu bol naklonený, tak sme skočili na pivo. Kecali sme o práci, technike a tak. Moje myšlienky však smerovali k Peti. Aspoň som bol spokojný.
Víkend zbehol ako tak, v nedeľu večer mi volala Petra, či prídem pre ňu na stanicu. Sadol som do auta a šiel. Dúfal som, že hádam bude sex. No Peťka bola s cesty unavená. Bola taká trochu iná. Večer, keď sme ležali v posteli začal som pusinkovanie. Pár pusiniek mi opätovala, ale videl som, že je unavená a tak som jej dal pokoj.
"Mám pozitívny test" oznámila mi, len tak, ako keby medzi rečou.
Došlo mi to až po minúte.
"Aký test?" Spýtal som sa.
"Som tehotná, ak to chceš takto" Pozrela sa na svoje bruško a položila naň obe dlane.
"No do kelu" Povedal som si v duchu. Nevedel som čo povedať a tak som bol ticho, aby som to nepokazil.
Naklonil som sa k nej a dal jej pusu.
"Vieš Andy, budem úprimná, nie je tvoje!"Pozrela sa na mňa tými svojimi veľkými očami a čakala moju reakciu.
"Je Ľubove však!" Konečne som zareagoval. Pohladil som jej bruško.
"Tak to bude mať dobrý genetický základ!" Pokračoval som, aby som Peťku presvedčil, že stojím pri nej.
"Áno, bude to krásny chlapček...." Objala ma a rozplakala sa. Všetky emócie šli von.
Nevedel som, čo bude ďalej. Rozídeme sa? Pôjde za Ľubom a budú krásna rodinka? A čo ja. Mám si hľadať inú partnerku. V hlave som mal milión otázok. Potreboval som odpovede, ktoré mi vedela dať len Peťa.
Pohladil som Petru dal jej pusu. Chytil som ju za ruku a vypol nočnú lampu. Peťa zaspala takmer okamžite. Musela byť unavená. Ja som prebdel celú noc. Povedal som si, že toto nechám na ňu. Nebudem naliehať a tlačiť na ňu.
V pondelok bola doma, mala náhradné voľno za víkend, ktorý strávila pracovne. Keď som prišiel z práce, čakal ma obed na stole.
"Pekné uvítanie. To je pre mňa?" Spýtal som sa pre istotu. Mohla aj čakať návštevu.
"Nie, to všetko zjem sama! Nezabúdaj, že teraz musím jesť za dvoch!" Tvárila sa veselo, ale bolo z nej cítiť trochu napätie. Chystala sa mi niečo navrhnúť, priam to viselo vo vzduchu. Čakala však, kým sa najeme.
"Milujem ťa!" Oznámila mi skutočnosť.
Bol som z nej na mäkko.
"Vezmeme sa?" Vybafla z mosta do prosta. Toto som na nej miloval, že nikdy nechodila okolo horúcej kaše.
"Nechceš Ľuba? Je to jeho dieťa. Bol by skutočný otec. Staral by sa...."
"Ľubo je zelenáč!" Prerušila ma
"Neviem si ho predstaviť ako otca. Milenec je úžasný, taký zajačik na zahryznutie, privádza ma priam do šialenstva, ale je nestály. Je nestály a nezrelý. Takého otca pre svoje deti nechcem. Potrebujem zrelého muža, na ktorého sa môžem spoľahnúť, ktorý vie zarobiť, vie milovať a obetovať sa pre rodinu". Dala svojím myšlienkam prirodzené prúdenie.
Bolo to úprimné.
"Ty si človek, s ktorým si viem predstaviť celý život. S tebou viem byť skutočne šťastná. Chápeš ma, dávaš mi slobodu, ktorú by mi dal málokto na tomto svete. Si človek, ktorý vie dať skutočnú lásku, oporu a nie vezenie. Už len fakt, že nežiarliš, nevláčiš sa za každou sukňou, nevymetáš bary je obrovským prínosom pre rodinu. Ty si ten, s ktorým chcem zostarnúť a naozaj sa bojím, že ťa stratím. Prosím ťa, vezmi si ma!" Tak toto som nečakal. Objal som ju a mám taký dojem, že sme plakali obaja.
"A sľúbiš mi vernosť kým nás smrť nerozdelí?" Spýtal som sa jej.
"A chceš to?!" V jej očiach bolo odhodlanie. Keby som teraz povedal, že to chcem, som si stý, že by mi to sľúbila.
"Čo myslíš, chcem?" Spýtal som sa rovnako odhodlane.
Chytila ma dlaňami za líca a uprene sa na mňa zadívala.
"Nechceš to! Lebo keby si to chcel už by sme dávno neboli spolu! Viem, že ťa to vzrušuje, tá hra, čakanie čo príde, tá neistota, provokovanie, chceš ma vidieť v náručí iného, ako ma šuká ako kvílim od vzrušenia, to všetko ti dáva život. Je to pre teba kyslík, bez ktorého by si sa v každom vzťahu zadusil!!! Ak by sme sa teraz rozišli, ani ja ani ty by sme nikdy neboli šťastný. Potrebujeme sa navzájom, lebo zapadáme do seba ako puzzle!"
Bingo! Peťka nesklamala. Bola to stále ona, ktorá mi dávala život. Ten kyslík mi dávkovala presne tak, ako to potrebujem. Sú to presné dávky v správnom čase a preto žijem, lebo som s ňou.
"Vezmem si ťa a sľubujem ti vernosť až za hrob!" Prakticky až teraz som jej odpovedal na jej žiadosť o ruku.
Len kde je hranica, čo som ochotný tolerovať a čo už nie. Peťa je tehotná s milencom a ja som z toho úplne hotový. Som nadržaný a mám ten pocit, že Peťu milujem viac ako predtým.
Prestal som premýšľať nad tým a nechal som sa unášať prúdom života.
Pokusy o sex s Peťou sa stupňovali. Páčilo sa jej, ako sa snažím, ako sa môj penis prediera z klietky na slobodu, ako jej hladím bruško a bozkávam ju až tam dole, ale pohlavný styk sa nekonal.
"Peťi chcem s tebou sex prosím!!!" naliehal som.
"Viem, sľúbila som ti sex deň po svadbe, ale som v tom. Veď vieš. Situácia sa zmenila. Cez víkend príde Ľubo a s ním si to chcem teraz poriadne rozdať. Mám tiež hroznú chuť na sex, ale s Ľubkom. Nazvime to upevnenie tehotenstva! Skrátka 9 mesiacov si nevrzneš zlatko!" Oznámila mi s úsmevom na tvári a vedela, že to príjmem.
"Tak ma sprav rukou, ústami.." Pokúšal som sa navrhnúť niejaké riešenie.
"Nechcem sa dotýkať tvojho penisu. Nejako si poraď Andy. Klietka dole nepôjde. Len v sprche a na minimálny čas".
Cez víkend sa u nás šukalo ako o preteky. Teda len Ľubko a Peťa. Ja som sa kŕmil semenom, ktoré vytieklo z Petinej mušličky a pár krát som mal aj Ľubov penis plné ústa. Peťa spravila pár fotiek a poriadne sa pri tom bavila.
V nedeľu som sa musel poriadne vyholiť. Šiel som totiž do dámskeho oblečenia. Tešil som sa, lebo klietka išla dole. Špagátom som si musel podviazať penis a semenníky tak, aby mi ich nebolo pod gaťkami vidieť. Vajka aj penis ma boleli, ale vzrušenie, že budem slečna túto bolesť potlačilo.
Nakoniec prišli pančušky, suknička, podprsenka, lodičky a samozrejme makeup.

"Tram tada dááááá, prichádza naša malá čubka!" Uviedla ma Peťa.
"Ty kokšo, poď sem, že ťa vyšukám ta suka!" Reagoval Ľubko.
Peťa mi rukami mierne odtlačila stehná od seba.
"Rozkroč sa slečna, viac! A ruky pekne za chrbát" Prikázala panovačne.
Potom nasledoval poriadny kopanec medzi nohy. Semenníky mi vbehli až do žalúdka.
"Ou ou, ty nie si dievčatko?" Čudovala sa Peťa. Ľuba to vzrušovalo tiež. Bavil sa.
Prišiel ďalší kopanec. Dostal som poriadne na frak. A to len preto, že som sa vydával za slečnu a mám penis a semenníky. To bolo odo mňa hnusné. Skoro ma Ľubko chudák pretiahol. Zaslúžil som si čo mi patrí.
Keď som sa krčil v bolesti v sukničke Peti skrsol v jej bystrej hlavičke diabolský plán!
"Čo by si povedal, keby sme z Andyho spravili skutočnú slečnu?!"
"Neviem, čo máš na mysli, ale súhlas!" Odpovedal Ľubo.
Bál som sa, že tuším čo bude vo veci.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65 a 199 hostů