PP - Přítelkyně dovolenkuje

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jurda96
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. úno 2015 0:11:28

PP - Přítelkyně dovolenkuje

Příspěvek od jurda96 »

Toto byl pro mne zatím ten nejsilnější zážitek, který jsem kdy zažil. Stalo se to před čtyřmi léty v létě, když moje přítelkyně vyrazila se svou kamarádkou do Řecka na dovolenou. Všechno mám jen z vyprávění své přítelkyně, takže mi možná některé méně podstatné detaily už vypadly. :D
Pro příběh použijme tyto jména: přítelkyně bude Petra, kamarádka bude Martina. (v té době jim táhlo oběma na 24) Petra je krásná štíhlá brunetka s většími čtyřkami, krásným bříšem a zadečkem. Martina je blondýna s menšími prsy a oplácanýma nohama.
Vše to začalo v polovině července, kdy Martina našla last minute zájezd na dva týdny do Řecka a nabídla jej Petře, jestli nechce jet s ní. Petra dostala mé svolení. :D
V rámci levnější varianty jely autobusem, kde se seznámily se dvěma páry. Scházeli se spolu a vše podnikali společně. Na stejném hotelu byl ubytován zároveň i jiný zájezd z Česka. Během některého z večerů došlo k tomu, že se k celé skupince dostal (mi neznámým způsobem) delegát toho druhého zájezdu z ČR. Martině se líbil, ale mu do oka padla evidentně Petra, má přítelkyně. Toho si všimli i ostatní. Díky Petře se dostali na místa, kam se běžně lidé nedostávají. Byla pro ně vstupenkou za lepší zábavou, čehož pak i využívali. :D
V druhém týdnu dovolené měli zaplacený zájezd na lodi a po něm měl být zábavný večer na hotelu. (evidentně delegátovy sympatie směrem k Petře pokračovaly...soudě dle fotografií z lodi :D )
Došlo na večerní zábavu. Sešli se opět Petra, Martina a ty dva páry. Bavili se společně, když se opět objevil delegát druhé cestovky a pozval je na "VIP" místo k sezení. Večer ubíhal, bavili se, tancovali, pili. Ty dva páry šly už na pokoje. Na celém placu zůstala jen obsluha, Petra, Martina a ten delegát.
Delegát jim navrhl, jestli se nechtějí projít po pláži a podívat se na východ slunce z pláže. Neodmítly a šly. Tady Martina cítila ještě šanci (toho času byla bez partnera nějakou dobu). Když byli na pláži, tak je napadlo se jít vykoupat do moře. Šli do spodního prádla, kdy holky byly je v kalhotkách. Blbli ve vodě a delegáta to stále víc táhlo k Petře. To už vycítila i Martina a řekla, že si jde lehnout na lehátko. Petra tedy zůstala sama v moři s delegátem. Po chvíli u sebe byli až ta blízko, že se Petra k němu přitulila svými čtyřkami. Netrvalo dlouho za začali se líbat a osahávat se (zřejmě i pod spodním prádlem).
A střih.
Chtěl jsme po Petře, ať pokračuje ve vyprávění, ale prostě ten příběh ustřihla. Když jsem se ptal, jestli se spolu nakonec milovali někde na pláži (vedle spící Martiny), tak mi na to nedala žádnou přesvědčivou odpověď. Jen mě políbila a šeptla mi do ucha, že by ji to za to nestálo. Jsem přesvědčený o tom, si to na té pláži rozdávali, ale ta moje potvůrka mi to nechce jen říct, aby mě tím dusila. :D
Ptal jsem se, jak to pokračovalo ty další večery, jestli se ještě viděli. Řekla mi jen, že se vzájemně přidali na Facebooku a že si psali. On po ní chtěl, aby se šli někam projít, aby za ním došla na pokoj, apod. Tady mi opět tvrdila, že nikde nebyla. (v tomto případě bych tomu i věřil)
Jak se vrátila, tak jsem chtěl vidět tu jejich komunikaci na Facebooku (celý vzrušený), ale jen mi řekla, že to celé smazala. Prý, co se stalo v Řecku, zůstane v Řecku.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, qwertzukqwertzuk a 32 hostů