PP- Barbora

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
lubo
Prispevku v tematu: 6
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme pár ja skôr sklony k voyeur, žena normalna emancipovana, niekedy je to burlive, sme obaja dominantny, zena mozno trochu viac. Partnera nehladame bolo by to nebezpecne, obcas sa neviem ovladnut a prekvapim aj seba.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1207

PP- Barbora

Příspěvekod lubo » pát 04. lis 2016 10:59:11

S Barborou som sa spoznal už dávnejšie. Rozišla sa z jedným chalanom a ja som jej prišiel do rany. Chodili sme spolu asi 2 roky. Medzi tým sa je bývalý, dám mu meno Michal, rozišiel so svojou babou a zablúdil k nám. Bol a je naozaj pekný chalan. Chodili sme po rôznych akciách, chaty a pod., až prišiel dôležitý okamih. Boli sme na jednej kámošknej chaate. Bolo nás tam menej ako obvykle cca 5 ľudí, tri baby vrátane mojej Michal a ja. Tie dve kočky išli spať boli unavené. Ostali sme traja. Hudba, víno. Pripitá Barbora sa postavila a začala tancovať. Michal sa k nej pridal a to tak, že sa postavil za ňu a chytil ju okolo pása. Potom vyššie. Sledoval ma, a myslím, že s takým skrytým strachom pozoroval. Všimol som si, že Barborka stále k nemu niečo cíti a teraz sa to rozbehlo naplno. Hrozne ma to začalo vzrušovať. Nenápadne je dal pusu na krk a ona zavzlykala. Bralo ma to natoľko, že som vstal a pridal sa. Vyzliekol som jej tričko a podprsenku. Michal zaútočil na prsia a krk. Kľakol som si a začal jej vyzliekať džíny. O chvíľu bola úplne náhá s dvoma chalanmi, ku ktorím niečo cítila. Bola vlhká a chvela sa. No ja tiež. Ani som nepostrehol, kedy sa Michal vyzliekol. Zrazu boli obaja nahý a Barbora sa k nemu otočila tvárou a zašepkala mu, že ho stále miluje. Takto vzrušený som doposiaľ nikdy nebol. Pripadal som si ako posledný úchyl, no nechcel som to stopnúť. Veľmi sa mi to páčilo.
Nahý som k nim pristúpil a snažil sa zapojiť. No cítil som, že sú teraz len pre seba, tak som si kľakol na kolená a začal mojej kočke bozkávať zadok, stehná boky...
Bol som tvrdý. Stál mi ako z ocele. Mierne sa hýbali v rytme hudby a cítil som ako Michal rukou navádza svoj tvrdý penis do Barborky. Doslova som to cítil, ako do nej vnikol. Šukal ju jemne a Barborka bolo v nebi. Jazykom som jej prechádzal anál a zadoček. Po pár minútach Michal z nej vykĺzol a rovno jeho veľký striekajúci penis vystriekol spermie rovno na môj hrudník. Boli horúce a mňa zaliala láva vzrušenia. Nechal som ich tam, pomali stekali do môjho rozkroku. Teda výstrek to bol poriadny. Keď Michal odstúpil bokom otočil som si Barborku k sebe a vstal . Potom môj penis vnikol tam, kde bol Michalov. Jeho spermie sa na nás lepili. Barborka ich vzala na prst a potom do úst. Vzápätí sme sa bozkávali. Cítil so jeho spermie v ústach. To isté som zopakoval aj ja. V poslednej chvíli som vyšiel von a vystriekal sa na podlahu.
Napriek tomu, že som sa spravil, stále som bol vzrušený.
Šiel som do sprchy, ale v sprche som spravil to, že som všetky Michalove spermie zo seba spapal. Potom som sa osprchoval a vrátil sa. Michal a Barborka sa milovali znova, na gauči.
Takto sme pokračovali. Najhoršie je, že som zistil, že som asi bi.
Okrem toho, že ma hrozne vzrušovalo to, že Michal šuká moje dievča, vzrušoval ma aj on. Chcel som vziať jeho penis do úst a priležitostí bolo dosť, neodvážil som sa. Prakticky som lízal jeho spermie po tele Barborky.
Dnes sme s Barborkou manželia a Michal je druhý krát ženatý, rád by som ho vzal do trojky.
Na jednej strane Michala nenávidím, lebo viem, že Barborka ho miluje stále a aj mňa, no na druhej stráne ma tento stav vzrušuje. Vzrušuje ma aj Barborka ale chcem, aby mala Barborka znova iný penis vo svojom tele.
Najradšej by som povedal, Barborka zavolaj dajme si s Miškom sex v trojke a poriadny - no bojím sa jej rekcie, čo to má za úchyla doma.

lubo
Pár slov o nás: sme pár ja skôr sklony k voyeur, žena normalna emancipovana, niekedy je to burlive, sme obaja dominantny, zena mozno trochu viac. Partnera nehladame bolo by to nebezpecne, obcas sa neviem ovladnut a prekvapim aj seba.

Re: PP- Barbora

Příspěvekod lubo » pát 04. lis 2016 11:13:42

Neviem, či patrím do tejto skupiny. No chcem aby ma manželka podvádzala s chalanmi, no chcem sa zúčastniť aj ja. Chcem sa jej dotýkať keď do nej niekto strieka, chcem j lízať tam dole, keď z nej vytekajú spermie. Uvažoval som nechať si nasadiť pás cudnosti, či kastračné krúžky na semenníky počas sexu Barbory s iným chalanom a len ju bozkávať a lízať spermie

petr10000
Prispevku v tematu: 3
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvekod petr10000 » pát 04. lis 2016 11:38:02

Pěkné moc .chapu tvoje pocity mam to stejně

lubo

Příspěvekod lubo » pát 04. lis 2016 12:07:48

Najradšej by som dnes navrhol svojej Barborke, nech zavolá Michalovi. Chcem ich spolu v našej spálni dnes !!! Neviem, či mám navrhnúť Barborke. skúsim dnes ako srandu, či sa chytí, ak nie tak to obrátim na žart. Len aby sa ma nespýtala, či mi chýba Michalov penis.

lubo

Příspěvekod lubo » pát 04. lis 2016 12:10:53

Michal je ženatý, tak neviem či sa to hodí. Asi sa zbláznim, poraďte niečo :(((((

petr10000

Příspěvekod petr10000 » pát 04. lis 2016 12:51:31

No zkusit to můžeš alespoň budeš vědět na čem jsi

lubo

Příspěvekod lubo » sob 05. lis 2016 19:16:03

Nejde mi vlozit fotku cez mobil

petr10000

Příspěvekod petr10000 » sob 05. lis 2016 19:34:48

musíš být na wifi

lubo

Příspěvekod lubo » ned 06. lis 2016 2:53:55

Moja kocka este stale nie je doma, dnes som jej spomenul slovo milenec. Dufam, ze pride s gatkami od spermii niejakeho hosana. Bolo by to cool. Lahne si kumne a bude mi sepkat aky bol uzasny vyakany samcek a aky mal nadherny penis- wauu
Potom ma posle do kabelky, ze mi nieco fajne na papanie priniesla. Najdem tam plny previazany kondom spermii. Tak to by bolo uzasne jaj - mnami mnami

Zpět na “Povídky”