PP - Sobota

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mystifos
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 25. srp 2016 22:20:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Sobota

Příspěvek od mystifos »

Minulý víkend jsme se s manželkou chystali na sobotní pracovní oběd, dopoledne moje žena Jitka začala s přípravami, vana a kundička oholena krom slabého proužku nad kundičkou, hromada oblečení, šaty, kalhoty, rifle, samodržky, boty, no prostě příprava jak na přehlídku.

Nakonec zvolila rifle, boty na vysokém podpatku, cerný top a koženou bundu.

Schůzka proběhla bez větších problémů a my se chystali na cestu domů, nastoupili jsme do auta a vyjeli k domovu. Manželka ovšem vytáhla telefon a říkala mi, že pro mě možná bude mít překvapení... Vytočila číslo a po chvilce vyzvánění oslovila osobu na druhém konci: "Ahoj Romane, tak mám chvilku na něco zlobivého, jak jsem Ti psala... Za deset minut můžu být u Tebe, pokud teda nemáš nic důležitějšího?".

Neměl :-), odbočil jsem z města a jel do jedné malé vesnice, kde bydlí borec, se kterým moje žena nějaký čas flirtuje a který jí chce protáhnout kundičku...

Celkem mě překvapila, ale na tuto chvíli sem se těšil už dlouhou, Jíta mi řekla, že bych na ní mohl počkat v jedné kavárně na "výpadovce" a že po akci mě tam vyzvedne a můžu si s ní dělat co chci...

Vystoupil jsem u kavárny, popřál jí hezkou akci a čekal - čekal - čekal, byl sem nervózní, ale vzrušený a nadržený... Celé se to nějak vleklo a já si představoval, co Ti dva u něj doma asi dělají..

Najednou zazvonil telefon: "Lásko, tak jedu za Tebou... Vydrž pět minut a budu u Tebe...Bylo to vostrý, o všem Ti povím..."

Zaplatil sem, vyskočil z kavárny a očekával příjezd. Nastoupil jsem to auta a vyděl svoji ženu, jak před chvilkou prožila sex s někým jiným a říká mi: "Tak kde mě chceš zneužít Ty?" Odpověd byla jasná: "Kdekoliv, už je tma, zajedeme mimo město..."

Hned sem začal vyzvídat, jak to probíhalo... "No, bylo to super, hned jak sem vystoupila, tak čekal před domem..., šli jsme dovnitř a uvařil nám čaj..."

Byl sem tvrdej, už když začala s tímhle vyprávěním... Pak pokračovala, jak s ním flirtovala, jak ho zkoušela, provokovala... Botami na vysokém podpatku, jak mu přejížděla po noze, podpatkem zajížděla do rozkroku... Rozepnula a stáhla rifle, zajela si rukou pod kalhotky a projížděla kundičku, hladila si prsa... Stáhla rifle, roztáhla nohy a přikázala mu začít lízat kundičku...

No a to jsme už odbočili na lesní cestu a já tu svoji kurvičku položil na zadní sedačku a stáhl jí rifle a strčil svého tvrdýho čuráka její kundičky a začal pěkně tvrdě přirážet... Byla krásně mokrá a roztažena, použitá... Ona přitom povídala, jak jí šoustal, že jí taky pěkně protáhl díru, že mu říkala, at jí šoustá jako děvku, že tak to má nejradši...A že ho chce pořádně cítit hluboko... Že si nejvíc užila, když jí píchal zezadu.

Ptal sem se jí: "A co líbílo se Ti to? Děvko" -- Jo líbilo a moc, těšila sem se až Ti to budu povídat a Ty mě za to ztrestáš a pořádně mě podruhý ošukáš..." "Kam se Ti vystříkal?" -- "Udělal se mi na nohy"...¨

Já koukl na její lodičky a viděl sem zaschlé stopy mrdky... To se už nedalo vydržet a...

...vytáhl jsem svýho čuráka, nacpal jí ho do pusy a stříkal jsem mega dávku spermatu, který musela spolykat...

Bylo to parádní :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota

Příspěvek od kAv »

Jedná se o fantazii nebo PP?
mystifos
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 25. srp 2016 22:20:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sobota

Příspěvek od mystifos »

Fantazie, ale foto z te soboty i to že něco takového plánujeme je real...
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sobota

Příspěvek od slobodnyclovek »

mystifos píše:Fantazie, ale foto z te soboty i to že něco takového plánujeme je real...
Pekna baba, drzim palce v pokracovani.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], wukong a 203 hostů