Setkání v baru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
ppits
Příspěvky: 4
Registrován: pon 22. srp 2016 23:16:54
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Setkání v baru

Příspěvek od ppits »

Sedíte v baru a čekáte na mě. Přijdu a políbím se s Irenou, podám Ti ruku a pozdravím Tě.
„Nazdar paroháči.“
Potom si sednu a nařídím Ti, abys jí stáhl kalhotky, sundáš jí je zpod sukně, položíš je před sebe na stolek a ona si sedne na moje kolena.
Blíží se k nám číšník a já jí strkám ruku pod sukni a prsty do kundičky.
"Tvoje manželka má nádherně mokrou kundu" ,
říkám Ti před číšníkem, který právě došel k našemu stolu.
Číšníka to trochu vyděsí a oznámí nám že jde o slušný podnik a že bychom si tyhle věci měli vyřizovat jinde. Já se otočím na Tebe a řeknu Ti aby si zašel s číšníkem na bar a nějak to urovnal. Irenka má totiž plnou kundu práce. Vstaneš a odcházíš s číšníkem k baru. Já dál prstím tvou ženu a olizuju si z rukou její šťávičku.
„Tak co Irenko, jak mu dneska zatipíme? Co zkusit toho číšníka po zavíračce přemluvit k akci a užijem si na Tobě ve dvou a Tvůj paroháč bude jen koukat a polikat sperma?“
Irenka souhlasí a odejde na bar. Tebe pošle zpět za mnou, já se přistčím ke stolu a poručím Ti aby si mě rozepl zip a začal mi ho honit když Tvá polovička flirtuje na baru.
Irena se vrací od baru a nese v ruce ubrousek.
„Copak to máš ptám se jí.“
„Číšník je Jarda a pozval nás k sobě, že prej za půl hodinky končí a za hodinu že nás bude čekat na téhle adrese. Nápad se mu moc líbí.“
Ty koukáš zmateně a ptáš se o co jde, ode mě se jen dozvíš to že mi máš vrátit ptáka do kalhot a dát si panáka a objednat nám taky. Irenka si sedne vedle mě abych ji mohl stále vzrušovat a ty si zatím můžeš strčit ty její kalhotky do pusy jako roubík a čekat než ti je dovolím vyndat.

Po odchodu z baru jsme se dali volným krokem směrem k adrese Jardy. Dorazili jsme viceméně na čas. Zdržely jsme se na schodech kde se Irenka zastavila a já jí mohl zezadu lízat kundičku. Ty si měl stále plnu pusu jejích kalhotek takže tvoje vzdechy nikdo nevnímal. Jarda nám otevřel už v županu a pozval nás dál. Na stole stála káva aby jsme se posilnili před výkonem a pro tebe připravil sklnici vody na podlahu. Asi už má zkušenosti pomyslel jsem si...
Tobě jsem přikázal aby sis klekl ke své sklence a my ostatní jsme se usadily u kávy. Jarda rovnou shodil župan aby jsme věděli na čem jsme. Je to fešnej chlap, okolo 40 let, štíhlá postava a pevně ztopořená chlouba. Irena se laškovně zeptá zda je to z ní? Jarda odpoví že trochu ano ale že ho bere to jak máme v moci toho chlapa na kolenou. Káva byla vypita a mě nenapadlo nic jiného než že půjdeme na věc. Poručil jsem Ti aby si ke mě přišel a sundal ze mě šaty. Šikovnej paroháč a teď zase padej do kouta. Jarda se jen optal zda si s tebou může dělat co chce. Jen jsem na tebe zvýšil hlas, že tohle je tvůj nový pán a dneska večer budeš poslouchat jeho! Irenka už nemohla vydržet pohled na dva nahé chlapy a popadla nás za naše čuráky a začala honit. Jarda ji zarazil a řekl že bude lepší když si stoupneme k Tobě aby si cítil vůni našich penisů a dopadali na Tebe kapičky slin jak nám je bude Irenka kouřit....přistoupili jsme k Tobě. Na žaludu jsem cítil jak oddechuješ a sledoval jak poslušně držíš a ani se nehenš. Irenka nás začala kouřit přímo Tobě před obličejem a já si užíval každou kapku slin co na Tebe dopadla.
„Tak co dál Jardo, když jsme takhle nažhavení?“
Jarda se optá kdo s ní začne. Řeknu mu že už jsem jí měl a že může začít a zda si můžu půjčit paroháče aby mě u toho rozkuřoval. Jarda souhlasí, nastaví si Irenu na čtyři a klekne si za ní. Tebe pozve blíž a vytáhne Ti kalhotky z pusy. Dělá to s úsměvem protože Ti oznámí že mu máš plivnout na ptáka aby do Irenky šel lépe. A pak že si máš ucpat hubu mým pérem. Plivneš mu párkrát na penis a sleduješ jak pomalu centimetr po centimetru se do tvojí ženy boří další úd a Ty nemůžeš nic než poslušně plnit příkazy pána. Když Jarda zmizí v Ireně celej, okřikne Tě jak to že ještě nehulíš péro které Ti bylo určeno! Rychle se otočíš a chopíš se mě, pěkně mi rukou stahuješ předkožku a suneš si mě do pusy. Jarda si zatím s Irenkou mění pozici a to tak že si lehá na gauč a ona naskakuje na něj, zády k němu. Pojďte se přidat, zavolá na nás Jarda a já se přesunu od tvé pusy do té Ireniny. Ty smíš teď lízat svou ženu a když mi vyskočí péro, pořádně si ho zarazíš na mandle a zasuneš mi ho zpět do Tvojí manželky Ty paroháči! Jen na Jardu pokývnu že je dobrej. Sleduju ho jak začíná ztěžka oddychovat a vydím jak úmyslně vyklouzne z Tvé ženy. Ty se řídíš povelem a zasouváš si jeho čuráká kluboko do krku. V tu chíli Jarda stříká a plní ti pusu bílou sladkostí. Irenka sleze a Jarda Tě jen poplácá po tváři a oznámí Ti aby si to polkl. Poslechneš a Jarda se usadí stranou aby mohl rozkazovat a sledovat jak ti šukám Irenku já
Jarda Ti dovolil se vysléknout a lehnout si na podlahu. Optal se mě zda zvládnu dvě kola protože by rád viděl jak si ho nad Tebou vyhoním a postříkám Ti obličej. Přikývl jsem že když se Irenka zasnaží tak dvě kola zvládnu. Dál mě ani nemusel pobízet, přdstava jak budu koukat na Tvou ženu co si sama prstuje kundu mě rajcovala natolik že sem si nad Tebe kleknul a začal si ho honit. Jarda Ti přikázal aby si mi lízal koule. Všichni čekali jen na to až se na Tebe vystříkám. A já nezklamal, po chvilce honění jsem začal, pokropil jsem Ti obličej a oplácal Ti péro o tvář.
„Dík paroháči....a teď Ti ojedu manželku!“
Přistoupil jsem k Irence a začal jí lízat rozkrok, rozhicovalo mě to tak že jsem zase stál v pozoru a mohl jí začít šukat. Jarda Ti jen přikázal aby si ke mě přišel zezadu, chytl mě za zadek a pomohl mi s přirážením do Tvojí manželky. Když si mi začal pomáhat dovedli jsme k orgasmu napřed Irenu a pak i mě....opět jsem stříkal ale tentokrát pěkně do lasturky. Unavený jsem si sedl vedle Jardy a optal se ho co je v plánu dál. Jen Ti poručil aby si vylízal mrdku z Irenky do sucha a zase se vrátil na místo
Moje mrdka na Tobě zůstáva a na obličej Ti přibývá další pří lízaní její kundy ode mě. Vidíš jak se bavíme Tvojí poslušností a tušíš, že to není všechno. V obličeji je vidět jak jsi vzrušený, ale současně je vidět i strach z toho, co se ještě bude dít. Není to ale jen strach, Ty se na to těšíš, studem červený, ale zvědavý, co bude dál. Čím víc jsi ponížený, tím víc jsi odhodlaný pokračovat a podrobit se našim dalším nápadům a příkazům. Tvoje pohledy směřují k našim chloubám a my víme, že Tě máme tam, kde jsme Tě chtěli mít.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Holzer, Lapua a 34 hostů