Kandaulista, hotwife a kamáradi na chatě

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Kandaulista, hotwife a kamáradi na chatě

Příspěvek od zvědavec »

Dříve ukazovat se před jinými by mě nenapadlo ale změnila jsem se. To manžel si přál abych doma chodila nahá i když byli sousedi na terase (máme řadovku). Vadilo mi že na mě manžel nežárlí, vůbec si neváží že své tělo ukazuji jen jemu. Kamarádky mi poradily abych dala manželovi k žárlení pádný důvod. V létě mi manžel oznámil, že jedeme s kamarády z basketu na soustředění do pronajaté chaty a já jim budu vařit. Při odjezdu se manžel ptal jestli mám sbaleno. Dala jsem do tašky plavky, noční košilku a toaletní potřeby a vzala si krátké šaty bez ničeho. Ale manžel vůbec nezačal žárlit jak říkali kamarádky. Byla jsem trochu naivní. Po příjezdu na chatu jsme byla šokovaná, jedna místnost na spaní a vaření a venku na dvoře pumpa, pár laviček a stůl. Ráno jsem se myla dokud spali, opalovala jsem se nahoře bez jen když byli pryč, zatímco chlapi se myli nazí u pumpy přede mnou. Vaření, mytí nádobí a večer poslouchat pokyny trenéra prostě nuda. Páty den jsem měla narozeniny a upíjela víno od oběda až mě posedla touha provokovat, že když chlapi přiběhli z tréningu, volala jsem na ně už ve vrátkách svlékat špindírové a umýt nebo nedostanete večeři. Před tím jsem si ovšem nařízla spodní knoflík na šatech. Nic jsem neřešila že neposlušné kozičky mi vyskakují z výstřihu a pumpovala do kýble vodu až knoflík nevydržel a já s mokrými od boků dolů s rozhalenými šaty polévala partu nahých mužů kteří na mě zpět cákali vodu. Ráno jsem se probudila s kocovinou a hledala oblečení. Manžel řekl abych nezdržovala a šla dělat snídani pak mi ukázali fotky jak jsem do noci lítala po dvoře nahá a řekli že v noci pršelo a šaty mi neuschly. Zprvu jsem se styděla, manžel říkal že bílé proužky od plavek je moje nejkrásnější oblečení a víc nepotřebuji. Předposlední den se jeden z mužů zranil přinesli ho s namoženým kotníkem a hlavně ať se nehýbe a uložili ho na dvoře na lehátku. vzala jsem žínku a vodu a přestože se bránil sundala jsem mu kraťasy že potřebují vyprat a omyla mu tělo. Postavila jsem se mu před oči . podívej jak moje kundička je zarostlá, čtrnáct dní jsem si jí neholila, jednu nohu jsem dala na pumpu, namydlila jsem si rozkrok a při každém namočení žiletky jsem se podívala jak jeho dlouhý péro se protahuje a naklání k břichu brzo jsem to nevydržela a udělala co jsem nikdy ještě nedělala, na dvoře za bílého dne jsem bez předehry kouřila široký žalud kamarádovi. Za minutu už mi stříkal do pusy a na prsa. olízla jsem si rty a rozetřela semeno po těle a lehla si vedle opalovat, když přišel manžel hned si všiml že jsem oholená a ptal se proč se neholím ráno s nimi.Poslední večer byl rozlučkový a já se oblékla, vysoké podpatky makeup a pánské tílko místo šatů, přivítali mě potleskem, a já se věnovala všem mužům, povídala si s nimi občas sedla na klín až jejich ztopořené penisy mě tlačily do kundičky. Při odjezdu jsem složila šaty do tašky ze šnůry kde se týden sušily, celá štastná políbila manžela a řekla, děkuji miláčku že jsi mě sem vzal.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Pokus o pribeh

Příspěvek od dark »

Hezké, takové čtivé a napínavé. Jen jsem úplně nepochopil, co znamená na tom konci, že se věnovala všem. To znamená, že si s nimi povídala, nebo že se všichni vystřídali? ;)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Pokus o pribeh

Příspěvek od zvědavec »

Vidím že zůstal otevřený konec pro pokračování.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Pokus o pribeh

Příspěvek od kandapraha »

No, myslim, ze tenhle pobyt byl takovy seznamovaci, kdy ona zjistila, ze se ji to vazne libi a urcite je zde veliky prostor pro dalsi akci, treba uz s vybranou spolecnosti a mozna za uplne jinym ucelem.

Me se treba vzdycky libila predstava pronajmu chaty na vikend, ve slozeni jedna zena a pet muzu. V te chate by mel byt pevny, dreveny stul a chata by mela mit dost oken, aby bylo do mistnosti videt ze zahrady :-)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Pokus o pribeh

Příspěvek od dark »

Za pokračování se přimlouvám. Pokud by to bylo podle mého gusta, tak by to probíhalo příště před zraky svázaného manžela, nebo potom zcela za jeho zády. Líbilo by se mi, kdyby se ona stala nevěrnou kurvičkou, protože on chtěl, aby se odhalovala.
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Kandaulista, hotwife a kamáradi na chatě

Příspěvek od frtfrt »

Škoda, že neni pokračování. To byl pravý kandaulistický příběh.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 206 hostů