Proměna na cuckolda a kurvičku

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Proměna na cuckolda a kurvičku

Příspěvek od BIHOLKU »

... o tom jak se z romantického kluka stane submisivní cuckot a z romantické dívky perverzní nadržená kurvička co chodí za peníze.
(zcela smyšlený příběh, který se nezakládá na skutečných událostech ani osobách)

Se Zuzankou jsme se poznali už před několika lety. Dá se říct, že to byla láska na první pohled. Rozuměli jsme si snad úplně ve všem a náš vztah nabíral rychlý spád. Poměrně brzy jsme spolu začali žít. Žili jsme takový ten normální partnerský a sexuální život. Asi tak po dvou letech jsme začali i trochu experimentovat a moc nás to bavilo. Ani nás nenapadlo jak se oba přetváříme. Když přišlo na nějakou praktiku, která jednomu z nás byla proti vůli vynechali jsme ji, ale od dalšího experimentování nás to neodradilo. Třeba jsme zjistili, že piss není pro Zuzanku, ale mě se moc líbil a jí nedělalo problém mi má přání plnit téměř kdykoliv a kdekoliv. Když jsme zabrouzdali do tajů S/M utvrdili nás naše experimenty, že Zuzanka rozhodně není submisivní typ a velmi špatně snáší bolestivé praktiky. Mě takové praktiky sice moc nevadili a také mě zrovna dvakrát nenadchly a ani Zuzanka se necítila být dominou. A tak jsme taje S/M opustili. Netušili jsme však, že ne na dlouho. Jednou jsme totiž našli na internetu pás cudnosti pro muže a moc nás lákalo to vyzkoušet. Objednali jsme si ho a rozhodli se to vyzkoušet. První víkend mě hned v sobotu ráno zamknula a celý den mě provokovala, nechala se ode mě uspokojovat jazykem. Večer už jsem byl celý nepříčetný svou nadržeností. Večer byl, ale nádherný sex, takový jaký jsme už dlouho nezažili. Postupně jsme si s pásem cudnosti hráli stále častěji, už i v týdnu, někdy mě s ním nechala jít do práce a celý den mě bombardovala dráždivými smskami. Ani já, ani Zuzanka jsme si, ale neuměli představit, že bych pás cudnosti měl nosit nějak dlouhodobě. Jenže i to se mělo změnit. Jednou mi ho nasadila v pátek ráno než jsem šel do práce a nakonec mě v něm nechala až do nedělního večera. Ona si o své uspokojení říkala celý víkend a já trpěl a klepal se jak ratlík. V neděli odpoledne už bych byl schopný udělat cokoliv jen, aby mi to sundala a pomilovala se, se mnou. Tady nastala změna, Zuzance se moc líbilo, jak jsem nadržený, jak okolí běhám a prosím. Postupně mi nechávala pás nasazený stále delší a delší dobu. Postupně se v ní začala utvářet dominantní osůbka a když mě jednou zamknula hned v neděli večer po milování a zjistila, že vydržím celý týden, kdy mě další neděli opět odemknula, rozhodla, že pás cudnosti budu nosit už napořád a stane se nedílnou součástí našeho života. Dokonce se Zuzance její dominatní role tak zalíbila, že když jsem hodně dotíral nebála se uchýlit k lehkému výprasku, který časem přestával být lehký. I mě se vlastně moc líbil ten pocit bezmoci, to jak jsem vedle ní nadržený a ona usíná spokojená a uspokojená a pořádném orálním sexu, který jsem jí musel dopřát. Naše experimentování se začalo ubírat jen tímto směrem a doba kdy jsem byl zamčený a bez orgasmu se začala prodlužovat. Zuzanka mi dopřávala maximálně zkažený orgasmus nebo milking a sama si krásně užívala orálního sexu nebo tím, že mě odemkla a když se udělala, tak mě opět zamknula. Jednou Zuzanku napadla taková hra, která by určovala, jak dlouho budu zamčený a bez orgasmu. Dočetli jsme se, že prvních čtrnáct dní je kritických, což jsme si sami ověřili, že je pravda a tak vždy po mém orgasmu, kdy mi dovolila se s ní pomilovat následovaly dva týdny, ale aby to mělo nějaká pravidla a přitom délka zamčení nebyla vždy stejná, házeli jsme kostkami. Každý jednou třemi. Vše se sečetlo a přidalo k těm dvěma týdnům. A když někomu padla šestka, tak házel všemi kostkami ještě jednou. Při první této hře jsem tenkrát hodil tři, dva a pět a Zuzanka jedna, jedna a čtyři, takže jsem byl pod zámkem celých třicet dní. Ten měsíc byl nesnesitelný, ale následující milování úžasné i když celkem rychlé. Časem jsme zjistili, že v průměru bývám zamčený přibližně měsíc a půl. Zuzance si celou dobu mého uzamčená krásně užívala, provokovala mě a orgasmy rozhodně nestrádala, ale přesto cosi chybělo. Chyběl jí v její pipině pořádný ocas a který byla do této chvíle zvyklá, ale na druhou stranu se odmítala vzdát možnosti mě naprosto ovládat a sundat mi klícku. Další změna přišla nějak sama, když jsme spolu večer po milování leželi v posteli. Bavili jsme se o tom kdo vlastně pás cudnosti nosí, proč ho žena svému muži nasazuje a došli jsme až k tomu, že to svádí k nevěře ženy. Naše povídání se protáhlo dlouho do noci a skončilo s tím, že by mi nevadilo kdyby měla milence a Zuzanka to brala jako další úroveň mého provokování a jejího uspokojování. Druhý den jsme dali několik inzerátů na, které přišlo snad stovky odpovědí. Vybrali jsme jednoho a ze mě se stal cuckold. Na poprvé to bylo tak, že já byl zavřený v ložnici a ona s ním byla v obýváku. Slyšel jsem jak si povídají, jak to spolu dělají. Pocity, které se ve mně mísily byly neskutečné. Žárlil jsem a při tom jsem byl hrozně vzrušený. Když bylo po všem a její milenec odešel, přišla ke mně až po koupely. Leželi jsme spolu v posteli, já pořád zamčený a nepříjemně sevřený klecí a Zuzanka mi vyprávěla o všem co spolu dělali do nejmenších detailů. Takhle to probíhalo několik málo týdnů. Měla dva milence, kteří se u nás střídali, ale oba jsme cítili, že to není ono. Všimli jsme si totiž, že se z toho vyvíjí nějaký vztah, byť jen kamarádsko milenecký, ale nějak to nebylo to co jsme chtěli. Navíc Zuzance se nějak zalíbilo mít každý den jiného chlapa a chtěla vyzkoušet víc. Tak jsem jen tak s nadsázkou prohlásil, že aby jich měla víc a neměla s nimi ani kamarádský vztah, tak by se tím musela živit. Jen to tak ze mě vypadlo a myslel jsem, že to Zuzanka přejde bez povšimnutí, ale k mému překvapení se toho chytla. Zaujalo jí, že by doopravdy mohla mít každý den úplně jiného chlapa nebo třeba i během dne a prý by si užívala a ještě měla peníze. Začali jsme se o tom zcela vážně bavit a hned druhý den mi dala za úkol změnit její inzeráty z amatérských a profesionální nabídku. Netrvalo dlouho a opravdu měla prvního zákazníka za peníze. Jenže přemýšlela co se mnou. A protože jsme měli v ložnici opravdu hodně velikou vestavnou skříň nebo spíš šatnu, tak jsem musel vnitřek upravit tak, aby se tam vešla na podlahu matrace a když měla zákazníka, tak mě zavírala do skříně. Jen malou škvírkou mezi posuvnými dveřmi jsem viděl co spolu dělají. Po mém prvním zážitku ze skříně, když zákazník odešel mě Zuzanka pustila ze skříně a lehli jsme si spolu do postele, musel jsem jí povídat co jsem viděl a jak se mi to líbilo. Pak jsem musel Zuzanku ještě udělat jazykem. Jenže tentokrát nešla do koupelny jako vždycky a přitom se ten její zákazník do ní udělal. Zuzanka mě pevně chytla za vlasy a nacpala si mezi nohy mojí hlavu s tím ať z toho taky něco mám. Od té doby jsem z ní musel pokaždé vylizovat semeno. Ze Zuzanky se stala pořád nadržená čubička ochotná dát každému kromě mě, ke mně se chovala sice jako milující žena, ale také jako perverzní a přísná domina. Takhle spolu žijeme a jsme spolu šťastní.
Jen dnes je to jiné, dnes budu ještě šťastnější. Po našem posledním milování kdy jsem si hodil pět, pět a šest a pak čtyři, pět a pět a Zuzanka tři, pět, a šest a pak čtyři, čtyři a pět je to dnes právě ten sedmdesátýdruhý den, dnes se zase můžu se Zuzankou milovat, po víc jak dvou měsících. Zuzanka mě od rána dráždí a vychutnává si poslední chvíle mojí více jak dvouměsíční nadrženosti. Jenže nás pořád někdo ruší, dnes už měla dva zákazníky a to mě ještě víc provokuje, nemůžu se dočkat večera. Když, ale odešel druhý zákazník a já očistil Zuzanku od jeho semene, řekla mi, že se rozhodla trochu změnit pravidla naší hry. Prý jestli jí dnes zavolá ještě nějaký zákazník tak jsem bez sexu, ale budeme házet kostkama jako kdybychom se spolu milovali. Já nemám právo odporovat a tak jen musím souhlasit. V zápětí Zuance zvoní telefon, domlouvá se schůzku, na mě se přitom šibalsky usmívá a natahuje se pro kostky na nočním stolku. Položí telefon a než přijde její další zákazník tak si hodíme. Dohromady jsme hodily čtyřicetšest a dva týdny k tomu. To nevydržím, vždyť to bude skoro pět měsíce a možná dýl. Pak si vlezu do skříně a čekám až si Zuzanka a on udělají dobře.

Omlouvám se za styl slohu, psáno v práci na rychlo.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Povídka ...

Příspěvek od dark »

Moc hezké, i když by tomu slušelo pár odstavců, ať se to lépe čte.
Čiší z toho ta tvoje nadrženost, ještě pořád máš klícku, viď? Vidím v tom prostě touhu jejího cuckolda, dívat se ze skříně a přesouvat tu vášeň a sex s ní na někoho úplně cizího. Prostě on jen trpí, ale za ženou chodí chlapi z ulice, kteří si každý den můžou vycákat pytel a ona jim poslušně podrží. K nim je chová jako úslužná děvka, ale k němu jako mrcha, kterou může maximálně čistit od semene.

Díky za super povídku.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Povídka ...

Příspěvek od BIHOLKU »

Ja vim, psal jsem, ze to bylo sesmoleny na rychlo v praci. Mam i lepsi povidky, myslim ti s lepsim slohem.

Jj, klec mam porad, od soboty bez orgasmu.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Povídka ...

Příspěvek od kandapraha »

SUPER, taky se mi to libi. Urcite se nestyd za nejake drobne nedostatky ve slohu, o tom to neni, sam vim, ze kdyz pisu neco ve stavu nejvyssi nadrzenosti, tak obsah casto prebije formu. Musim si to pak po sobe cist a cele prepisovat, ale puvodni myslenka je puvodni myslenka :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: john32, Nelx, pepan1, wuua a 203 hostů