Můžu si za to sám 8

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mag99
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 31. pro 2015 22:34:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Mag99 » čtv 15. zář 2016 22:47:24

<!--more-->
„Miláčku, čekám na poslední orgasmíček. Kdy si ze mě vylížeš svojí smetánku ?" probrala mě z přemýšlení Dany prosba. Hodil jsem vše za hlavu a věnoval se jejímu lízání. Semeno z ní teklo a já sál a lízal poštěváka. Každá várka semene měla jinou chuť, ale to moje mi bylo docela nechutné. Danuška vykřičela svůj poslední orgasmus a přivinuti k sobě jsme usnuli.

Ráno jsem připravil pro oba snídaní. Pila kávu a pozorovala mě, jak mažu housky. Když jsem přední položil talíř jídlem, tak mě chytila za ruku a zastavila mě. „ Ty mě chceš asi na něco zeptat viď miláčku" a dívala se na mě těma překrásnýma očima. „ No, vlastně ani nevím, jestli se mám na to, co chci vědět, zeptat, já bych ." Aniž by mě nechala domluvit, tak mi skočila do řeči. „ Víš co lásko, tak se neptej a bude to tak lepší. Zeptáš se až třeba bude lepší chvíle ano ? " a já jen kývl hlavou.

Dostal jsem práci. Nastěhovali jsme se do nádherně zařízeného domu na Černém mostě, služební káru jsem dostal Oktávku Laurin Klement a ve firmě se mně ujala starší paní, která mě všemu zaučovala. V práci jsem býval dlouho do noci, abych se všemu rychle naučil, tak že na Danušku nezbývalo moc času. Nespali jsme spolu už alespoň 14 dní. Daně jsem se opakovaně omlouval, ale ona to vždy chápala a užívala si našeho nového domova. Krytý vyhřívaný bazén, sauna, posilovna.
Jednou jsem přišel domů kolem jedné ráno, vykoupal se a špinavé obleční hodil do šachty na prádlo. Pozdě jsem si uvědomil, že jsem si v kapse u kalhot nechal na papírku napsané přístupové heslo k vzdálené ploše počítače jedné z poboček, na který jsem se chtěl ještě podívat. Musel jsem tedy do sklepa. Z vozíku na oblečení jsem vytáhl kalhoty, ale papírek v kapse nebyl. Asi vypadl a tak jsem se začal přehrabovat v oblečení. Najednou jsem v ruce ucítil mokrý kus obleční. Byly to titěrné kalhotky mé lásky, které byly mezi nohama celé mokré. Přičichl jsem a bylo mi to jasné. Tu vůni semene nemůžete s ničím zaměnit. Tak Danuška si s někým zašukala. Opět jsem přičichl a ocas mi ztvrdl jako skála. Potichu jsem vešel do její ložnice, ale Dana spala vždy, jako špalek. Vzal jsem jí ze stolku její telefon a když jsem odcházel, nadzvedl jsem peřinu. Ležela na boku zadkem vystrčeným ke mě. Posvítil jsem si mobilem a bylo to jasné. Zarudlé pysky na mě koukaly a pod její kundičkou byl na prostěradle mokrý flek.
Začal jsme projíždět zprávy v mobilu původní křižákův kontakt měla pojmenovaný „Alice"
D: Ahoj.
A: ( křižák ) Nazdar kurvičko. Dlouho jsi se neozvala. Chceš pořádně vošukat ?
D: Asi jo.
A: Není problém. Řekni kdy a kde a já pošlu nějaké kámoše a ty tě pořádně rozmrdají.
D: Jak kámoše ? Já myslela s tebou.
A: Sorry, ale já jsem na fesťáku a do práglu se dostanu tak za týden.
D: Hmm, tak to nic.
A: No tak si zašukej s někým jiným, třeba z práce.
D: Hmm. Dřív jsem si to párkrát rozdala se šéfem, ale jeho stará začala něco tušit, tak si ho hlídá a je po všem.
A: A to jako v práci není žádný jiný chlap ? To je to tam samá píča ? No to mi neříkej. Mrdačka s někým z práce je to nejlepší.
D: Ale jo. Je tu jeden důchodce.
A: No tak toho radši ne. Bys ho ušukala k smrti. Hele, ukaž, jaká jsi pořádná štětka a svěď šéfa.
D: To nepůjde. On už nechce. Má strach z manželky.
A: Si děláš píču. Ženská, když chce, tak svede každýho. Jestli se ti ho nepovede oprcat, tak přijdu k tobě do práce a omrdám tě před ním
D: Cože, to mi jako vyhrožuješ ?¨
A: Špatně kundičko, slibuju.
D: No tak dobře, zkusím to.
A: Jak zkusíš ? Prostě ho omrdáš a pošleš mi o tom důkaz na mail. A né žádné fotky, ale hezké videjko, jasný.
D: Uvidíme.

o dost později
D: Máš to tam.
A: Až přijedu z fesťáku, tak se podívám.

Tak Danuška si zašukala se šéfem a ještě o tom má důkaz. Musel jsem to vidět. Vplížil jsem se k ní do pracovny a nahodil její počítač. Heslo na její profil jsem znal, ale z jejího mailu nic neodešlo a ani žádné video jsem na počítači nenašel. Překvapilo mě však, že na jejím počítači byl další profil s názvem „ Správce". Použil jsem řadu možných hesel, ale do profilu jsem se nedostal, tak jsem šel spát.
Druhý den ráno jsem si přivstal, abych Danu stihl u snídaně a použil na ní lest. „Dani, potřebuji s něčím poradit. Musím mít zaheslovaný počítač v prací a to heslo si nesmím nikde zapisovat a ani nesmí být shodné jako na email. A nerad bych ze sebe dělal blbe a zapomněl ho. Přeci jen toho teď mám v hlavě dost a nějak si přestávám pamatovat. Co by jsi použila ty "?
Rozespalá Dana zívla a pro ženu je vždy výzva, když může poradit chlapovi a hned začala radit. „ No hele, nejlepší je použít něco, co máš stále na očích. Třeba název knihy, obrazu, desky, zpěváka na plakátu a tak.. Je blbost si dávat různá jména a pak čísla, to se snadno zapomene".
O obědě jsem se z práce utrhl a zajel domů. Byl jsem celý nedočkavý a už hledal v její pracovně různá hesla, které jsem pak klepal do počítače. Naneštěstí v pracovně neměla žádné knihy, jen pár obrazů. Skoro všechny byly z původního vybavení domu, ale jeden si tam dala Dana sama. Byla to luxusní jachta a její jméno bylo to heslo. Nahodil jsem internetové stránky a tam byl uložený nový email na seznamu i s heslem. V něm odeslané video křižákovi, které bylo uložené i na ploše. Otevřel jsem ho.
Video bylo zjevně natočené na mobil, který byl opřený někde o zeď na stolku u postele. Tam bylo vidět, jak ho Dana zapíná. Její šéf už jí šukal zezadu. Byl celý zpocený a hlasitě vzdychal. „ Kam to chceš Dani"? a Dana odpověděla, že do ní. " A bereš něco ?" a Dana mezi svými vzdechy řekla, že ne. „ Ty děvkóóó " zachroptěl její šéf a ztuhl přiražený na jejím zadku. Dana se dívala do mobilu a když její šéf odpadl a lehl si na postel na záda, tak se otočila a ukázala svojí vycákanou kundičku přímo na mobil. Vytékalo z ní husté bíle semeno. Zůstala tak a začala ho šéfovi kouřit. Po chvíli se natočila tak, aby bylo vidět její kuřbu a ona si to užívala. Po celé délce jeho penisu mu ho olizovala, sála a kousala ho, přitom se stále dívala do mobilu. Když se mu pořádně postavil, tak na něj naskočila a začala ho šukat. Při tom si honila poštěváka a několikrát se takhle udělala. Když její šéf začal opět chroptit a vykřikovat, že zase bude, tak Dana zrychlila a zařvala „ Jóóó, vystříkej do mě to svoje semeno a udělej mi dítě. Jsem zrovna plodná a chci všechno v sobě. Dělej, stříkej, já už taky jsem". A skutečně se udělala. Celá se rozklepala a zarazila si ho do sebe co to jen šlo. Chvilku tak zůstala a pak se převalila na záda, zvedla nohy, natáhla si kalhotky a poplácala se po kundičce. " Doufám, že to tvoje semeno ve mně dlouho zůstane a oplodní mě". Okamžitě se jí na kalhotkách udělal mokrý flek. Šéf se probral ze vzrušení a začal Daně vyčítat, že ho svedla a že doufá, že jí neoplodnil. „ No to nevím šéfe a jestli jo, tak mi budeš muset přidat peníze, abych měla na to živit tvé dítě" řekla Dana a začala se tomu smát.
To byl konec videa a já seděl u počítače v ruce honíc si své péro a stříkal semeno do připraveného kapesníku.

Každý den jsem kontroloval Daně mobil a nový email, ale nic. Až po čtyřech dnech na mailu měla odpověď od křižáka.
K: No super kurvičko. Jsi jako profesionální pornoherečka. Za takovýhle video by jsi dostala pěkné prachy.
D: To si děláš srandu viď. Takových jako já je.
K: Né vážně, mám kámoše, který natáčí porna pro amíky za neskutečný prachy. Nechceš si přivydělat ?
D: Ne, děkuji. Peníze nepotřebuji.
K: No a když chceš omrdat ?
D: Už jsem myslela, že se nezeptáš. Kdy můžeš, já se přizpůsobím ?
K: Ty jsi teda nadržená děvka. Co zítra ?
D: To nepůjde, zrovna jsem to dostala.
K: Sakra, přes krámy nemusím. Tak za týden. Ale trošku ti to zpestřím. Neber prášky jasný, jinak nic nebude.
D: Cože, jsi se zbláznil ?.
K: Neboj, uvidíš, bude se ti to líbit. Jde o to vzrušení a když nebudeš brát prášky, tak budeš víc nadržená. Prášky to potlačují. Pak si vezmeš pilulku po.
D: Hmm, tak dobře.

Celý týden jsem pozoroval Danu a hledal indície toho, že si půjde zašukat s křižákem a nebo už s ním byla. Kontroloval jsem jí mobil a email, čichal jí ke kalhotkám a jelikož jsem stále chodil domů z práce pozdě večer, když už spala, tak jsem jí prohlížel i kundičku. V její skříňce se zrcadlem, kde měla uloženou antikoncepci jsem zjistil, že si opravdu prášky nebere. Až jednou jsem přišel domů, kdy Danuška opět spala. Sedl jsem k jejímu počítači a vlezl jí do mailu.
K: Bylas fakt dobrá kurvo. Kámošům se to moc líbilo a tobě určitě taky? Co tobě děvko, jen se přiznej ?
D: Jo, bylo to super. S těma práškama jsi měl pravdu. Byla jsem daleko víc nadržená, než jindy a víc jsem si to užila.
K: Sem ti to říkal. A máš je stále na sobě.
D: Ano. Děsně to pálí, ale zároveň vzrušuje.
K: Vydrž co nejdýl a nezapomeň se umýt až ráno. Už se těším, až tě zase omrdáme. A až si je budeš sundavat, tak mi natoč video, jasný ! Já ti pak někdy pošlu to naše.
D : Dobře.

V odeslaném krátkém videu bylo vidět, jak si Dana svléká kalhotky, které měla plné kopřiv. Okolí kundičky a zadek měla samý pupínek a byla celá rudá. Stydké pysky a poštěváka měla nadměrně nalité. Vplížil jsem se do ložnice, kde Dana tvrdě spala na boku a lehce pochrupovala. Pomalu jsem jí poodkryl a posvítil si mobilem. Zadek měla celý rudy, pupínky už byly téměř splasklé, ale pysky byly celé oteklé a z kundičky jí vytékala mrdka. Měl jsem sto chutí se na ní vrhnout, ale udržel jsem se. Jen jsem si ho šel do koupelny vyhonit a představoval jsem si, co vše tam s ní dělali.

Ráno jsem si přivstal, abych Danu zastihl dříve, než půjde do práce. Začal jsem se s ní mazlit a omlouval jsem se jí, že na ní nemám moc času a navrhl jsem jí, že jestli je nadržená, aby si někoho našla, nebo si s někým užila. Jen se usmála s tím, že jsem moc hodný a pozorný, ale zatím na to nemá ani náladu a kdyby si někoho našla, tak by mi to řekla
Uplynul asi měsíc, kdy na Danině mailu byly jen nabídky od křižáka, jak by jí chtěl ošukat, ale Dana mu vždy odpověděla, že nemá čas, že je to v práci nějaké blbé.
Byl jsem v práci, když mi volala Lenka.
" Ahoj hřebečku. Sedíš. Jo, tak poslouchej. Danu vyrazili z práce. Bude ti doma tvrdit, že realitka krachuje, tak museli propouštět, ale šéfova stará přišla na to, že s ním Dana šukala a on jí blbec všechno přiznal. No to, že s ním Dana šukala to snad víš ? Aha, no tak to nebylo jen při tom přijímacím pohovoru, ale bylo to poměrně často. Tak buď na ní hodný jasný. Papa.
Doma mi Dana řekla o tom, že jí propustili kvůli krachu. Ujistil jsem jí, že se nic neděje, neboť já vydělávám dost.
No ale když se to sere, tak se to sere. Naší firmu koupili Francouzi a kompletní vedení i se mnou vyházely. Já, jelikož jsem tam dělal chvíli, jsem nedostal skoro žádné odstupné. Něco jsme měli našetřené a nechtělo se nám hluboce klesnou na našem luxusu. Pronajali jsme si dům ve Vinoři. Byl za pořádnou raketu, ale věřil jsem, že si najdu dobře placenou práci. Dva měsíce jsem lítal po různých firmách, ale byla k mání jen dělnická práce a nebo chtěli něčí doporučení. Danuška šla dělat prodavačku do Alberta, ale byla z toho dost odrovnaná. Málo peněz a hodně práce. A naše úspory rychle mizeli. Pak mi jeden ze sousedů nabídl, že on jezdí dálkou dopravu kde si dost vydělá a shánění druhého řidiče. Měl jsem papíry na náklaďák s návěsem, ale né na přívěs ( tehdy to bylo F-ko). Za 20 tis. úplatku jsem měl potřebné doklady a už jsem drandil se sousedem Liazkou do Španělska pro zeleninu. Slibovali mi minimální mzdu plus až 40 tis na ruku, podle hodin. Domů jsem se dostal vždy tak po deseti dnech na dva, tři, dny, které jsem prospal, nebo jsme prosouložili s Danou. Když jsem se jí ptal, zda mi tady nezahýbá, tak se na mě jen zamračila s tím, že je tak utahaná z práce, že na to nemá ani náladu a nejradši by s ní praštila. Dlouho jsme se o tom bavili, přemýšleli a došli jsme k závěru, že by asi bylo nejlepší, kdyby Dana otěhotněla. Brala by víc peněz a o dítěti jsme stejně přemýšleli. Vysadila antikoncepci a slíbila mi, že bude věrná. Jak jen to šlo, tak jsem to do ní stříkal, ale po půl roce stále nic. Proto jsme navštívili centrum pro matku a dítě v Podolí, kde mi jako první udělali spermiogram. A další rána od života pod pás. Ani jedna spermie živá s tím, že mám vrozenou vadu a nemůžu mít děti. Přes to, že mě Dana utěšovala, jak se dá, byl jsem v prdeli a přemýšlel i o sebevraždě. Nějak jsem se otřepal a nakonec jsme se dohodli, že Dana půjde na umělý oplodnění.

Byly jsme v Holandsku, kde jsem se připojil na internet a na mail mi psala Dana, že nejsou peníze na účtu a je třeba zaplatit nájem. Ihned jsem volala zaměstnavateli, ale začali se vymlouvat, že teď nemají peníze a že až příští měsíc. Soused, se kterým jsem jezdil mi tvrdil, že to je normální, že jednou dostal zaplaceno až skoro za rok i s úroky. Já jsem si tohle ale nemohl dovolit Tu minimální mzdu mi vyplatili, ale to bylo tak na jídlo. Danu jsem zaúkoloval, aby se s pronajímatelem domluvila na splátku další měsíc. Další měsíc však opět výplata nepřišla a od firmy jsem slyšel tu samou pohádku, tak že to Dana měla domluvit na další měsíc.
Volala mi celá ubrečená, že pronajímatel toho má dost a když do týdne nezaplatíme, tak nás z domu vyhodí. Uklidnil jsem jí a řekl, že když tak půjdeme do nějaké malého bytu. „ Ale lásko, my nemáme ani na nájem garsonky v Praze" zaječela na mě hystericky a dodala, že se nechce zbavovat luxusu a pohodlí, na které si zvykla a že si musí najít jinou, lépe placenou práci.
Za několik dní jsem přijel domů a Danuška mě vítala s líbezným úsměvem. Zatáhla si mě do koupelny, kde mě v rohové vaně umyla a pak jsme se bouřlivě v posteli pomilovali. Po té, když jsme se navzájem mazlili mi sdělila, že si našla jinou, dobře placenou práci. Dělá v nějaké americké firmě, která natáčí reklamní spoty, sekretářku a peněz vydělá dost. Když jsem se zeptal, jak se k tak dobře placené práci dostala, tak se mi dlouze podívala do očí, rukou mi objala povadlý penis, políbila mě a pošeptala mi do ucha. „ Několikrát jsem musela ošukat šéfa, aby mě přijal, tak jako když jsem šla do realitky, nebo když jsem ti sehnala práci. Ale, ale, kdo pak se nám to tady probudil k životu ? " povídala si s mým ptákem a začala ho dojit. „ Lenka mi řekla, že o tom víš a chtěl by jsi slyšet i to, jak mě můj nový šéf ošukal ? " a já souhlasně zakýval hlavou. „ Tak dobře miláčku, ale musíš počítat s tím, že mu budu muset občas podržet. Ono stejně by mi to chybělo, když jsi tak dlouho pryč. Nevadí ?" Řekl jsem že nevadí a že to chápu a hlavně, aby už začala ve vyprávění. Ani mi ho moc nemusela honit a já se ještě dvakrát vystříkal. Vyprávěla mi jen klasické šukání, nic perversního, ale i tak to bylo dost vzrušující.

Vstal jsem brzy ráno a dělal snídani. Danuška vstala a začala se ke mně lísat. Rukou jsem jí sjel na její vlhkou kundičku a třel jí poštěváka. „ Počkej, počkej divochu. Musím už jít do práce a potřebuji být odpočatá. Včera jsem musela slíbit šéfovi, že mu dneska podržím. Ale když budeš hodnej, tak ti to večer vynahradím a přinesu ti dáreček, chceš ?" a já souhlasil.
No a večer přišla, rovnou si lehla na postel, dala nohy do praku a řekla, že jí můžu jen vylízat. Kalhotky měla celé promáčené od semene, které jí vytékalo z kundičky. A já lízal a lízal její nateklé pysky, přitom jsem si o postel třel své tvrdé péro. Jazykem jsem se snažil dostat co nejhlouběji a vysával z ní vytékající šťávy. To byla nádhera, jak pro mě, tak pro ní. Ona se několikrát udělala a já za pomoci své ruky také.

Asi za půl roku jsme jeli do mého rodiště, kde jsem se stavil u svého kámoše Kamila. Zrovna potřeboval něco zařídit ve vedlejší vesnici ohledně své práce, tak jsme všichni jeli s ním. Vešli jsme do místní hospody a Kamil s hospodským šli něco zařizovat. Seděli jsme u stolu a popíjeli Kofolu. Danuška si po chvíli odskočila na záchod a k mému stolu si přisedl o pár let starší muž. Znali jsme se od vidění z diskoték a místních zábav a věděl jsem o něm, že byl trošku jednoduchší. „ Ahoj, já jsem Roman a ty jsi Jirka viď. Slyšel jsem tvoje jméno. Haha, to jsem chytrej viď. Nemůžu spustit oči s tvé přítelkyně. Ona je herečka viď ? " „ Ahoj Romane. Ne není herečka, ale možná se nějaké podobá. Proč se ptáš ? "„ Aha, aha, já myslel. Já jsem si myslel, že je herečka. Já jí totiž viděl v nějaké filmu víš. Ale teď nevím v jakém. " Roman mluvil pomalu a přišlo mi, že nad každým slovem přemýšlí. Očima se díval do stropu a kroutil s nimi. Když se vrátila Dana, tak se na ní upřeně díval a ani jí neodpověděl na pozdrav. Snažil jsem se je představit, ale Roman stále jakoby přemýšlel a byl mimo. Pak se zvedl a za stálého dívání na Danu šel k výčepnímu pultu, kde si vzal půllitr s pivem a napil se. S Danou jsme se mu potichu smáli a myslili jsme si své. Kamil si vše zařídil a chtěli jsme jet. Mě začal tlačit močák, tak jsem si šel ještě odskočit. Když jsem vycházel ze záchodu, tak před ním stál Roman. „ Hele Jirko, ty jsi mi kecal. Ona je herečka. Já to vím. Viděl jsem jí v pornu. Šukala tam s nějakýma černochama. Fakt dobrá. Hele, myslíš, že by mi dala autogram ? " Roman opět pomalu hledal svá slova a podával mi pivní tácek s tužkou. „ Počkej Romana v jakém pornu ? Jsi si tím jistej, že to bylo ona ?" „ No to se ví, že jsem si jistej, včera jsem na ní čuměl a honil si ho. Ti závidím, mít takovouhle herečku doma. Já jsem měl taky jednu holku, ale ta mi utekla do jú es ej . " „ Počkej Romana a víš, na jakých stránkách jsi jí viděl ?" „ Jo vím, na internetových. Mám je v počítači, ale jsou placený. Klidně se přijď podívat ."
Nedalo mi to a domluvil jsem se s Romanem, že se u něj navečer stavím. Nocovali jsme u Kamila a já si vymyslel, že zajedu ha hřbitov zapálit svíčky na hrob dědovi. Všichni samozřejmě chápali, že chci být sám. Před Romanovo domem stál jeho traktor, se kterým jezdil v místním JZD. Zvonek jeho oprýskaný dům neměl, tak jsem se musel dobouchat. „ Ahoj kámo. Já už to mám přichystané, pojď se podívat." V domě byla všude prkená prošlapaná podlaha a nikde se nezouvalo. Usedl jsem k počítači a Roman mi pustil porno. Popojel myší kus dál a já jsem hned poznal Danu. Skákala koňmo na černochovi a jeho dlouhý klacek si zarážela celý do sebe. Druhý černý klacek sála, olizovala a cpala si hluboko do krku, dokud se jí do pusy nevystříkal. Černoch, na kterém skákala se po chvíli také vystříkal a to přímo do ní. Ona však dál pokračovala a jemu se kolem ptáka dělala bílá pěna.
„ Tak co, je to ona viď. Je fakt dobrá. Doufám, že dostane oskara. Dneska, když jsem si ho honil a jen si uvědomil, že jsem byl v její blízkosti, tak jsem se hned udělal", řekl mi pomalu a ufuněně a jen jsem čekal, kdy si ho začne přede mnou honit. Já však byl tak nadržený, že bych si ho nejradši vyhonil sám. Roman mi pak za příslib, že mu zašlu Dany použité kalhotky, dal přístupové heslo na porno stránky a já jel rychle ke Kamilovi. Dana seděla na sedačce a všichni na něco čuměli. Vzal jsem jí za ruku a zatáhl do pokoje, kde jsem se na ní bleskově vrhl. Během pár přírazů jsem do ní cákal a pokračovali jsme v další jízdě. Danino vzdychání muselo být slyšet po celém bytě, ale to mi bylo jedno.
Měl jsem sto chutí říct Daně, že vím o její nové práci. Měl jsem to chutí jí říct, že mi to nevadí a dokonce mě to vzrušuje, ale nenašel jsem k tomu odvahu.
V Praze jsem osamotě shlédl všechna videa s Danou a bylo to vždy stejné. Ona s blond parukou a buď jeden, nebo několik černochů s obřími klacky. Pak nějaká autoerotika s různými hračkami a lesbičky. V tom posledním jí dokonce brali dva najednou, jeden do kundičky a druhý do zadku a Danušce se to evidentně líbilo. Semeno jí teklo z kundičky, z pusy, polykala ho, nebo si ho roztírala po obličeji, či prsou.

Jelikož mě to dálkové ježdění přestalo bavit a hlavně to, jak jsem stále dostával opožděně zaplaceno, rozhodl jsem se po domluvě s Danuškou s tím praštit. Leželi jsme po sexu v posteli a tulili se k sobě. „Miláčku, před tím si táhl náš rozpočet ze svých peněz, tak to zase udělám já. Nevidím v tom žádný problém . " Převalil jsem se na ní a díval se jí do očí. „ Dani, co ty to máš vlastně za práci "? a čekal na její odpověď. Přejížděla mi z jednoho oka do druhého a přemýšlela.
„ Ty něco víš Jirko ? " a když jsem kývl hlavou, že vím, tak pokračovala. „ Sakra, mělo to být jen na čas, než si najdu něco jiného. Odkud to víš ?" a já jí vše řekl a i to, že mi to nevadí. Dlouze mě políbila. „ To jsem moc ráda. Hele, dají se tam vydělat velké prachy a já si při tom i užiju. Vždyť víš, jak jsem na velký", řekla a jakoby se při tom zastyděla. „ A běží to jen na amerických stránkách a ty jsou pro čecháčky drahé. Nabízeli mi různé věci, kde se dá vydělat na naše peníze doslova mailand . " Když jsem se jí zeptal, za co by to mělo být, tak řekla, že to neví, protože, když jí řekli o tom, že by na ní měli chcát, či srát, tak je zarazila a víc slyšet nechtěla. Náš rozhovor skončil tím, že se zeptá a možná jednou by se něco dalo vydržet, když by nás to finančně zajistilo tak, aby jsme měli alespoň svoje bydlení a nevyhazovali peníze z okna za nájem.
Druhý den přišla po obědě Dana domů. Vlezli jsme si do bazénu a chvílí se cachtali a mazlili se.
„ Tak jak jsi se dneska měla, co jsi dělala v práci ? " zeptal jsem se a přitom se zlobivě smál.
„ Ty jeden, no počkej. Ale nic moc. Jen jsem ho jednomu černochovi vykouřila a všechno semeno spolykala. To víš v Americe teď letí porna, kde černoch s velkým šuká mladou malou bělošku s uzounkou kundičkou. A měl takovouhle kládu ? " ukazovala Dana rukama, smála se a přitom se olizovala. „ Ty jsi ale potvora, pojď sem, ať tě můžu pořádně ošukat", a začal jsem jí nahánět v bazénu. „ Pche, to určitě. S tím tvým párátkem ? To bych ani necítila hošánku. Já jsem zvyklá na pořádný ocasy ." Ale to už jsem jí chytil. Byla rukama opřená o hranu bazénu a já jí zezadu šukal jak králíček Duracel. Ona se smála a stále mě provokovala. „ Tak co bude, už ho do mě vrazíš ? Jó, ty už jsi ve mně ? Aha, já nic necítím. No tak až se uděláš, tak mi dej vědět jo hošánku . " A já už stříkal uvnitř její krásné kundičky a křečovitě svíral její boky.
„ No to teda byla rychlovka, jako nějaký puberťáček. Jó, to když jsem šukala nedávno s jedním černochem, to byla paráda. Měl ho jako já ruku, vydržel skoro hodinu do mě bušit a když stříkal, tak toho bylo tolik ,že jsem myslela, že mě někdo zespoda napouští hadicí . " Dana mě stále provokovala a spiklenecky se při tom usmívala. Neslo to však své ovoce. Čůráka jsem měl stále tvrdého a chtělo se mi opět šukat, tak jsem šukal. Ona se několikrát udělala, ale snažila se to nedávat moc najevo.
„ Jo a ptala jsem se na možnosti si vydělat více peněz. Chceš to slyšet ? Tak dobře. Tak by to bylo to chcaní, hovna, bičování, mučení, šukání se zvířaty a nebo. Áááách." Dana se udělala a přitom mi křečovitě kundičkou svírala penis, který do ní stále bušil ve snaze dosáhnout dalšího orgasmu. „ Co nebo ?" vydral jsem ze sebe mezi přírazy.

Madinci2342
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. úno 2016 3:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Madinci2342 » pát 16. zář 2016 10:12:24

Dokonalé

Ondra
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 22
Registrován: pát 10. čer 2016 7:39:04
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Ondra » ned 18. zář 2016 21:00:22

Jen tak dál! Je to paráda!

Uživatelský avatar
bizzarre
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 184
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: viewtopic.php?t=136

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod bizzarre » ned 18. zář 2016 22:31:16

Za mě též poklona, pěkná povídka!

Skarbax
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Skarbax » stř 05. říj 2016 20:32:56

Opět skvělé, rychle další pokračování. Mohlo by se to i pěkně vystupňovat aby Jirka spadl do ještě více submisivní role díky nějakému Bullovi.

Lll
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. srp 2016 22:55:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Lll » úte 13. pro 2016 17:55:13

Kdy bude pokračování?

Skarbax
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Skarbax » stř 21. pro 2016 22:50:44

Vypadá to, že tahle pěkná serie skončila, autor už příliš dlouho nic nenapsal. Škoda, byla to jedna z těch lepších.

Ladislav
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 64
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1021
Bydliště: Bruntálsko,Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod Ladislav » čtv 22. pro 2016 4:16:45

Pokračování by bylo fajn,vždy jsem se na něj moc těšil.

D3v1l
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. pro 2016 13:50:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můžu si za to sám 8

Příspěvekod D3v1l » pát 23. úno 2018 16:38:28

ahoj, nemá zde prosím někdo tyto povídky 1 až 6? Jsou jedny z nejlepších, co jsem četl, děkuji :)


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Stuartboy26 a 7 hostů