Můžu si za to sám 7

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mag99
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 31. pro 2015 22:34:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Můžu si za to sám 7

Příspěvek od Mag99 »

Nepozorovaně jsem se snažil projít do koupelny, ale Lenka, která ležela na sedačce v obýváku si mě všimla a začala se smát. U zrcadla jsem pochopil proč. Vlasy jsem měl slepené k sobě a na obličeji se mi odlupovalo zaschlé semeno. Z ptáka jsem si sundal plný kondom, zauzloval jej a položil na pračku. Rychle jsem se osprchoval a když jsem se oblékal, zaklepala na dveře Dana a abych jí pustil, že potřebuje nutně čůrat. Vpustil jsem jí dovnitř a pokračoval v oblékání. Dana hlasitě čůrala, přitom si mě prohlížela a v tom se lišácky pousmála. Utřela se, spláchla, vzala do ruky šprcku a prohlížela si obsah v ní. Povolila na ní uzel, přistoupila ke mě a odtáhla mi trenky. Jen jsem stihl namítnout, že jsem čerstvě umytý, ale bez jakékoliv odezvy mi začala obsah kondomu kapal na penis, až byl zcela prázdný. Řídké semeno mi steklo k varlatům a jak povolila boxerky, tak se mi přilepili na břicho. „ Pojď se rychle najíst a musíme jet domů ", řekla v rychlosti Dana a odešla. Natáhl jsem si rifle a s lepivým pocitem v mezinoží se šel najíst.
Když jsme jeli domů Formanem, tak se mě Dana několikrát ptala, jak se mi to líbí, a nemohl jsem nepřiznat, že to bylo vzrušující. Snad celou cestu domů mi ocas stál. Dana to podporovala občasným hlazením její ruky v mém klíně.
Když jsem dorazili domů, hned mě zatáhla do ložnice. Povalila mě na postel, svlékla mě a napíchla se na mě. Po pár přírazech se udělala. Chvilku si odpočinula a pak pokračovala v skákání na koníčka. Fascinovaně jsem si prohlížel její pohupující se prsa, kroutící se tělo, její mlaďoučký obličej, který se křivil v návalu rozkoše. Najednou se zastavila, rozhledla se kolem sebe a když uviděla na posteli moje trenky, tak se pro ně natáhla. Lehla si hrudníkem na můj, líbala mě po tvářích, přitom mi šeptala „ teď uděláme hezky mému miláčku. Uděláme mu něco, co se mu líbí. Uděláme mu něco, co ho vzrušuje a mě se to taky moc líbí ", a začala mi natahovat na hlavu moje trenky. Do nosu mě praštila omamná vůně semene a ucítil jsem mokro na nose a ústech. Při každém nádechu jsem cítil, jak se mi zatočila hlava. Nebylo to asi tou vůní, neboť bez náležitého vzrušení bych to spíše přirovnal k smradu, ale ta perverznost, ta mě dostávala. A Dana pokračovala v mém šukání. Ze začátku jen pomalu a krátce, ale po chvilce zrychlila své tempo. Cítil jsem, jak se mi kulky zvedají a semeno se mi snaží z nich vylítnout. Dana snad v tom nejlepším ze mě seskočila, chytila mi mojí ruka a natáhla mi jí k penisu. „ Dělej, dodělej se sám, já se chci dívat". Ruku jsem dál pryč a protestoval jsem, že nechci. Dana mi začala rychle honit brko a když jsem byl opět navrcholu, zase mi chytla mojí ruku a chtěla, abych se dodělal. To už jsem nevydržel a začal si ho zběsile honit. Semeno mi stříkalo z ocasu a dopadalo na můj hrudník. Slyšel jsem, jak se Dana tiše směje.
Osprchovali jsme se, najedli a přivinuti k sobě jsme se váleli na sedačce u televize a sledovali film. Dana mě snad co pět minut políbila a řekla nějaký druh vyznání lásky a toho, jak moc mě miluje.

Vzhledem k mé špatně placené práci a přijetím Dany do realitky jsme se domluvili, že se přestěhujeme za prací do Prahy. Pronajali jsme si byt na Střížkově a já si začal hledat práci. O špatně placenou dělnickou práci nebyla nouze, ale já jsem chtěl něco více. Několik týdnů jsem se válel jen doma a rozesílal životopisy. Skoro každý den jsem tajně kontroloval Daně kalhotky, mobila a mail a pátral po případné nevěře. Když jsem jí lízal, snažil jsem se z ní vycítit sebemenší zbytky cizího semene, ale vše marně. Chodila z práce unavená a ani na procházky se jí nechtělo. Jednou jsem jí lízal a všiml jsem si nateklých a jako by odřených stydkých pysků. Když jsem se jí na to zeptal, rozlobeně mi řekla, že je to od kalhotek, jak celý den sedí a potí se v nich. Kdyby mi byla nevěrná, tak by mi to přece řekla, ale já věděl své.
Jednou mi nadšeně volala z práce s tím, že tam má klienta, kterému sehnala nemovitost a ten shání nějaké mladého perspektivního člověka do firmy a jestli bych si s ním o tom chtěl promluvit. Okamžitě jsme jí řekl, že samozřejmě. Byl už jsem z toho docela na nervy, že jsem nemohl sehnat nic pořádného. Dana do telefonu řekla „ tak dobře, já tě předám teda pánovy a když jsem uslyšel hrubý mužský hlas, jak se mi do telefonu představil, tak jsem se nervozitou rozklepal a začal koktat. „ No slyším mladý muži, že asi nejste ve své kůži. Já si o vás tady se slečnou popovídám a uvidíme. Zatím se mějte krásně a přeji krásný den". Ještě jsem jakoby z dálky slyšel, jak Daně říká, že jsem asi spal, nebo jsem unavený a hovor skončil. Po chvilce, když jsem se sebral, tak jsem se pokusil Daně dovolat, ale típla mi to. Po chvilce mi přišla zpráva „ Neboj, zařídím to. Moc tě miluji ".
Do doby, než Danuška přišla domů jsem byl celý jako na trní. Ihned jsem se jí začal vyptávat na tu práci. Sedla si na sedačku, dala nohy na konferenční stolek a chvilku oddychovala s tím, že měla náročný den. „ No nevím miláčku, co jsi mu do toho telefonu řekl, ale já tě nejdřív tak vychvalovala a on byl docela zklamaný. Jedná se o místo zástupce ředitele kontroly obchodu. Dostaneš firemní dům v Praze, auto, mobil, noťas, plat 60 tis. plus odměny a kontroloval bys práci poboček. Tak jsem ho opět ukecávala a použila jsem i nějaké ženské taktiky. No vždyť víš jaké. Olízneš si rty, ukazuješ mu výstřih, říkáš různá dvojsmyslná slova a stále se směješ. No hele, dopadlo to tak, že jestli máš mít šanci to místo dostat, tak s ním mám strávit víkend. A je ti doufám jasné, co se mnou asi bude dělat. Samozřejmě o tom nesmíš vědět ".
Vyjeveně jsem zůstal civět na Danu a po chvíli spustil. „ Ty vole, šedesát tisíc, barák auto, no to je sen. Ty vole, to snad ani není pravda. Viď že tam lásko půjdeš, že to pro mě uděláš ", začal jsem jí prosit.
„ No to víš že jo " odpověděla. „ A to tě ani nezajímá, jak vůbec vypadá ?. Jo já vím, ta práce vypadá skvěle a on naneštěstí také. Starší, ale šarmantní chlap a je vidět, že sportuje. Jo a máš mu poslat životopis, tak to nepokaz ". Večer jsme se krásně něžně pomilovali a já Danušce několikrát za odměnu vylízal její kundičku tak, jak to má ráda. S velkým vibrátorem narážet pořádně hluboko a kroutit s ním u toho. Dosáhla nespočet orgasmů, až vysílením usnula. Já samým rozrušením nemohl usnout, tak jsem sedl k počítači a poslal životopis.
Byla sobota ráno a Danuška v těch nejlepších přilnavých šatičkách, krásně namalovaná a s taškou nejnutnějšího oblečení odcházela z bytu. Políbila mě na rozloučenou a řekla „ co myslíš, budu se mu takhle líbit a postaví se mu brko" mrkla na mě a když byla ve dveřích, tak si povytáhla zadní díl šatů a já uviděl její nahou prdelku a zjistil, že je naostro.
Měl jí vyzvednout autem kousek od našeho bytu a byli jsme domluveni, že mi bude dávat průběžně zprávy. Ale to, že už po půl hodině napíše „ už jí mám vykropenou ", to jsem opravdu nečekal. Pak mi ještě napsala, že jedou na firemní chatu do Krkonoš a že tam nebude signál.
V neděli navečír, když už jsem byl celý nesvůj, mi přišla zpráva „ Ahoj miláčku. Asi za hodinu jsem doma. To místo jsem ti vyšukala. Jsem úplně vyřízena. Pa ".
Přišla domů, objala a políbila mě a namířila si to do obýváku, kde si lehla na sedačku. Dal jsem před ní hromadu čerstvých toustů a ona se jimi hned začala cpát. Sledovala mě, jak jsem z předsíně přinesl její tašku a začal z ní vybalovat její věci. Byly úhledně složené a zjevně nepoužité. Podíval jsem se na ní a ona s plnou pusou řekla „ vše je čisté, já to ani nepoužila. Byla jsem tam celou dobu nahatá. Uložil jsem jí věci do skříně a když jsem se vrátil do obýváku, tak ležela na sedačce, nohy doširoka, držela se za břicho a funěla, že se přecpala. „ Taky jsem ti přivezla dáreček, pojď lásko." Vzala mě za ruku a dotáhla do ložnice, kde si lehla na postel. „ Pojď si vylízat smetánku, jen pojď ty mlsný kocourku, ale opatrně, je celá bolavá" a ukazovala si do rozkroku. Sesunul jsem se jí mezi pokrčené nohy a vyhrnul šaty. Začal jsem jí stahovat kalhotky a hned mě zaujala její kundičky. Pysky měla celé rudé a nateklé. Mezi nimi čněl zduřelý klitoris, který mi připomínal malý penis. Z pochvy jí koukal kousek provázku, jako od tampónu. Začal jsem tahat za provázek a po chvilce s ním vyjel i konec kondomu. A bylo mi to jasné. Celkem bylo na provázku pět plných kondomů.
„ Tak jakpak se ti líbí dáreček miláčku ? Já myslím že moc. To je várka, co mi dali na rozloučenou. Jinak mě tam šukali naostro, ale já ti chtěla něco hezké přivést". Dana si pod zadek vrazila polštář, aby měla pánev pěkně vysoko. „ Kundičku už mám trošku bolavou, ale jsem ještě děsně nadržená. A za každou jednu gumu chci jeden orgasmíček, ano lásko. Vidím na tobě, jak si celý natěšený, jak to tam probíhalo. No, tu práci máš. Zítra po obědě se máš zastavit u nich ve firmě. Adresu ti pošlou na mail. No a na té chatě bylo celé představenstvo. Sedm chlapů a já jim pěkně podržela. Ale nebylo to nic hrozného. Jen takové něžné šukání. Když jsem jim předvedla, jak umím hezky kouřit, tak byly v sedmém nebi, že to prý ještě nikdy nezažily. Ale ptáky měli všichni rozhodně větší, než ty zlato. A nezapomeň, že o ničem nevíš, jasný ! Tak už mi tam jeden nalej, už se chci udělat " rozkázala a přitom si trochu roztáhla kundičku. Ani to moc dělat nemusela. Měla jí pěkně roztaženou. Nůžkami jsem ustřihl konec šprcky a celý obsah vymačkal do její kundičky. Vyndala si polštář a spustila pánev. Okamžitě z ní semeno začalo vytékat a já ho začal lízat. Držela mě za hlavu a slastně vzdychala. A já sál naběhlý klitoris, strkal jí jazyk mezi pysky, jak jen to šlo nejhlouběji, vylizoval jsem z ní a polykal semeno a Danuška se po chvilce udělala. Opět si nadzvedla pánev a dožadovala se nalití obsahu další šprndy do jejího otvůrku.Lízal jsem z ní druhou dávku a začal si honit ztopořený penis. Byl jsem nadržený a chtělo se mi stříkat. Dana mě však okřikla s tím, že se do ní vystříkám společně s poslední dávkou ze šprcky. Ježiš, ta mě dokáže ale mučit a pokračoval jsem.

Nalil jsem do ní obsah posledního kondomu, klek si nad její kundičku a začal si ho pomalu honit. „ Tak co miláčku, jak se ti líbí tvoje manželka s totálně rozšukanou a vystříkanou dírou ? Chtěl bys strčit svího malý tajtrlíka do té vytahané kundy, chtěl ?" a já kýval hlavou že ano. Je neskutečné, co nadrženost se mnou dokázala dělat. " Tak dobře, ale smíš ho strčit jen dovnitř a pokud pojedeš ven, tak je konec a musíš ven, jasný?" Nechápal jsem, co to zase vymýšlí za hry, ale už jsem v ní byl zaražený až na doraz a vychutnával si klouzavé teplo její pochvy spolu s cizím semenem, které z ní vytékalo. Byl jsem opřený na rukou a hleděli jsme si do očí. Ona se zase tak zlobivě usmívala.
" To už jsi ve mě celý ? No to je teda bída. Skoro tě ani necítím. Tak teď asi chápeš, proč radši šukám s jinými viď ? A představ si, že jsem si zapomněla vzít sebou antikoncepci a mám zrovna dneska ovulaci, tak že jestli chceš mít šanci, aby se tvé semeno ujalo, tak se do mě vystříkej. Ale nezapomeň, že nesmíš ven" řekla Dana a hlasitě se zasmála. Začal jsem protestovat, že takhle se přeci nemůžu udělat a co mám jako dělat. „ No hele, to je tvůj problém, že máš malého ptáčka. Kdyby jsi byl pořádný chlap, tak by jsi cítil, jak ti ho svírám poševními svaly a udělal by ses. No dobře, tak já ti teda pomůžu, ale jen představami ". Chytla mě oběma rukama za hlavu a upřeně se mí dívala do očí.„ Tak teď dobře poslouchej, protože vše, co ti řeknu je pravda. Podváděla jsem tě skoro každý den a ty sis ničeho nevšiml. Šukal mě v práci šéf, zákazníci, Lenka a její kamarádi ". Pak začala říkat s jakými velkými ocasy šukala, jak jí to hezky udělali a kde a jak měla jejich semeno ve všech dírkách. Stále se mi přitom dívala do očí, ale můj orgasmus byl v nedohlednu. „ A dokonce jsem šukala i se psem" a mě zaškubalo v penisu. „ Aha, tak tohle se ti líbí. Hmm, tak dobře. Jak jsem byla na horách, tak mě šukal pes s obřím čůrákem, kterého přivedla Lenka a pořádně mě vycákal ". V penisu mi opět několikrát zaškubalo a začal se mi víc nalívat krví. Daně se zajiskřilo v očích a ještě víc se usmívala. „ A ty jsi mi pak to psí semeno vylízal z kundičky a moc ti chutnalo. A pak jsem šukala se psem ještě několikrát. Kouřila jsem mu jeho špičaté péro a polykala jeho řídké semeno. No teda, tobě se nějak zvětšil, už ho dokonce i cítím a jak v něm hezky škube. Mám pokračovat ? Tak dobře. A pak jsem šukala i s oslem a ten měl největšího čůráka, jakého jsem kdy v sobě měla. A toho semene, co stříkal a jak hezky chutnalo". Dana mi začala popisovat jak s tím zvířetem šukala a já, ačkoliv to bylo proti mojí morálce, jsem byl natolik vzrušený, že jsem do ní bez jakýchkoliv pohybů začal stříkat. Nevyznal jsem se ve svých pocitech. Představoval jsem si, jak Dana šuká s oslem a líbilo se mi to a zároveň jsem byl znechucen. Uvědomoval jsem si, že pokud Lenka neřekla Daně, že jí v Harachově šukal kubánec, tak je přesvědčena o tom, že jí šukal pes. A když mi to teď řekla, tak vlastně všechno ostatní může být také pravda.
Chvíli jsem na ní ležel a vydýchával se. Hladila mě ve vlasech a já poslouchal tepot jejího srdce. V hlavě se mi honili různé myšlenky. Nevěděl jsem, jestli se jí mám na to zeptat. A co když řekne, že to byla vše pravda, co pak ? Ustojím to ještě a nebo se radši nemám ptát?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, Semrush [Bot], xxmioxx a 37 hostů