Doučování

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Doučování

Příspěvek od Ldob99 »

Toto je můj sen co bych rád, abych opravdu zažil. :-) a děkuji moc za spolupráci na povídce uživately: Fanouš


Jak jsem to viděl já...

Jmenuji se Michal a rád bych vám vyprávěl příběh o mé manželce Helence, které je 26 let a je toho času na mateřské dovolené s naším synkem Jakoubkem. S Helenkou jsme spolu již 5 let a s toho skoro 2 roky manželé. Máme vlastní byt v Sušici, který jsme si sami zrekonstruovali. Bylo to náročnější, protože manželka byla v době té rekonstrukce již těhotná, ale vše jsme nakonec zvládli. Teď už bude Kubíkovi skoro rok a manželka už se krásně zaběhla do role starající se maminy, zatímco já jsem byl častěji v práci. Dělal jsem v místní hospodě U Smrku číšníka a tak jsem byl vždy celý den od 10. dopoledne do 18. v podvečer v liché dny a do 20. hodiny večer v sudé dny v práci. K tomu ještě každý sudý víkend sobota i neděle od 10. do 20. hodiny taktéž. Manželka Helena na to byla naštěstí už zvyklá a díky synovi ani neměla moc času si uvědomit, že jsem v práci více než doma, a to hlavně přes léto, kdy máme sezonu, která nám začíná už začátkem května. Manželka než nastoupila na mateřskou pracovala v místním domově důchodců jako ošetřovatelka. Hrozně ráda pracovala s lidmi a byl to její sen, co si splnila. Už když dělala tříletou Dívčí katolickou střední školu v Kolíně, kde byla tehdy na intru, obor: pečovatelská služba, který je zaměřený na práci v sociálních službách a zaměřuje na praktické činnosti v oboru pečovatelství a ošetřovatelství se snažila do domova dostat, ale tehdy se ji povedlo dostat jen na brigádu do místního dětského domova. Ovšem Helena má děti také moc ráda a ráda se o ně stará a pracuje s nimi, takže i tam byla šťastná.

A na začátku května přišla Helena z města s nákupem. “Tak si představ, Míšáčku, potkala jsem Věru z děcáku co jsem v něm dříve dělala…”, povídala už od dveří. Tu Věru jsem znal. Byla to jedna tzv. teta v dětském domově a s mojí manželkou moc dobře vycházely. “Nepovídej...? A copak je nového”, ptal jsem se se zájmem, ale dál si četl noviny. “Představ si, že pro mě má brigádičku na doma.” povídala s úsměvem. “Na doma? Nechceš tady hlídat děti celé prázdniny, že ne?” měl jsem lehce obavu k čemu se podvolila. “Ale to né, jen teď do konce školního roku doučování jednoho deváťáka... Hrozí mu, že neprojde základkou z matiky. Má blbou matikářku, která by ho i v devítce klidně nechala propadnout. Kluk je prý velice šikovný a zručný... Věra chce, aby šel do učení na truhláře, ale s kulé z matiky ho nevezmou ani na Střední odborné učiliště..., tak mě Věra poprosila, když mě vždycky matika šla, zda bych mu nedala pár lekcí toho, co mu nejde... Že s ředitelkou domova vymyslí nějakou odměnu za mou snahu.” Nebudu lhát peníze se hodí vždy a za doučování, které bude jen na dva týdny to byly snadně vydělané peníze. “A znám ho?” ptal jsem se už se skutečným zájmem a odložil noviny. Znal jsem dost dětí z onoho domova. “Hele...., je tady asi tři roky. Jmenuje se Patrik. Už mu někdy v srpnu bude šestnáct, protože nastoupil do školy o rok déle. Věra říkala, že je to takový typický puberťák, který má všechno na háku. Trochu flegoš jako ty, Míšo. Ale, že se mi prý určitě povede do něj nahustit matiku, aspoň tak, aby prolezl a mohl i se čtyřkou z matiky do toho učení.” vyprávěla mi o onom žákovy se zaujetím, které jsem u ní dlouho neviděl. Přeci jen rok už byla doma a něco podobného na rozptýlení potřebovala jako sůl. Ale bylo vidět, že ještě s něčím váha. “Nad čím tak přemýšlíš?” nedalo mi se nezeptat. “Víš...., ještě se ti musím přiznat, že mi Věra řekla, že ten kluk je…to, no...., no zkrátka je to cikán.” konečně z ní vypadla celá věta. “Copak jsem, Helčo, nějaký rasista, že jsi se bála mi to říct hned?” ptal jsem se udiveně, protože jsem nikdy nenadával na žádnou menšinu, ani rasu. “To je pravda, Mišáčku, nevím proč jsem s tím tak váhala. Takže ti to nevadí? Můžu Věře zavolat, ať ho lidně pošle?” říkala to s tak úžasným úsměvem, že jsem nemohl říci ne. Takže jsem ji na to kývl hlavou a ona mě krásně políbila.

Ještě co se týče moji manželky, tak není to žádná modelka, ani vyhublá anorektička... Je vysoká 170 centimetrů a je krásně při těle, prostě taková boubelatá mamča. Před těhotenstvím byla taková plnoštíhlá, ale s mateřstvím jí naskočila nějaká ta kilča navíc a také trochu i břicho. Je mi jasné, že né každý chlap to má rád, ale já to miluji. V posteli je to doslova dračice a právě protože má v hlavě stále, že je tlustá (ale která ženská ne, že?) tak je více snaživá a raději experimentuje než kterákoliv hubená holka.

Doučování mělo probíhat každý pátek, když Patrikovi skončí vyučování ve škole. Jelikož už byla půlka května, tak jsem ho neměl možnost potkat, protože jsem měl volna velmi málo. Ale manželka si to evidentně užívala, protože měla dobrou náladu, že se mohla na chvíli zabavit něčím jiným, než jen starostí o našeho syna a domácnost. Vždy mi vyprávěla, jak se Patrik snažil a jak je relativně na svůj věk vyzrálý kluk a že nechápe, jak mohla Věra říct, že je to typický puberťák. Možná už tady mi mělo dojít, že ten mladík je hodný a milý z jiných důvodů. Ale tehdy jsem to zkrátka neřešil.

Pak jednou v pátek, když jsem byl v práci, přišel majitel, že za ním přišli zástupci jedné městské organizace politické strany a prý chtějí v hospodě udělat shromáždění ještě ten den odpoledne, že jim sál v kulturáku kvůli nějaké havárii nepůjčili. Vůbec jsem se netěšil, že budu obsluhovat partu chytráků, ale z majitele pak vypadlo, že mám volno, protože oni chtějí jen místo kde by se mohli vykecat, ale chtějí soukromí a tak nechtějí, aby tam někdo byl. Byl jsem samozřejmě šťastný jako blecha. Chtěl jsem to zavolat Helence, ale chvátal jsem s úklidem, abych byl dřív doma, takže mi to z hlavy nějak vypadlo.
Když jsem měl hotovo, tak jsem se vydal domů.

Hned na chodbě před dveřmi našeho bytu jsem uviděl cizí boty, ale došlo mi, že jsou toho cikánského chlapce, co ho manželka doučuje, protože je přece pátek. Nechtěl jsem je rušit a tak jsem tiše strčil klíč do zámku a potichu odemkl byt, načež jsem již vyzutý vstoupil do předsíně a neméně tiše za sebou zavřel. Nakoukl jsem do obýváku a tam bylo překvapivě prázdno, ale z ložnice jsem slyšel hlasy.
Dost mě rozhodilo, co tam jako mohou dělat a potichu jsem se přesunul až ke dveřím, které byly trošku pootevřeny, kudy jsem do ložnice viděl škvírou. Viděl jsem manželku, jak je předkloněná u postýlky s naším Kubíkem a uspává ho. Hned jsem si oddychl, ale pak jsem uviděl, že za ní stojí ten kluk a slintá nad její zadnicí. Moje manželka není žádná exhibicionistka, ale doma ráda chodí jen v lehkých šatičkách případně dlouhých tričkách. Bylo ji to zkrátka pohodlné, ale ven by tak nikdy nešla. Jak byla předkloněná, tak se samozřejmě šatičky vyhrnuly a byly vidět její bílé kalhotky a vetší část zadku. I já vždy slintal, když se doma Helena předkloní, takže jsem Patrikovo civění i chápal.

Patrik byl skutečně na první pohled cikán. Byl docela hubený, měl krátké havraní vlasy, trochu větší takový orlí nos a snědší pleť. Ani by do něj člověk neřekl, že mu je tak málo. Vypadal spíš na osmnáct. Jak Helena uklidňovala malého v postýlce, tak měl Patrik po delší dobu skutečně nádherný výhled na pozadí mé ženy. Pak jsem uviděl, že se odhodlal udělat něco víc. Přikradl se až za ni a svou drzou rukou jí jemně zajel mezi stehna a jel k rozkroku. “Co to děláš!??” trhla s sebou a sykla na něj potichu, ovšem s dost velkou razancí. Nechtěla probudit usínajícího syna. On rukou vystřelil zpět ke svému tělu a chvilku ji zase jen sledoval než zopakoval to samé, jen ji teď pohladil přes zadek. Ona se na něj podívala skutečně vražedným pohledem. Teď mu určitě jednu vlepí, těšil jsem se. Jenže ona mu jen ruku odstrčila. Patrik byl ale vzrušený a boule v jeho šortkách naznačovala, že se mu moje manželka moc líbí. Tentokrát udělal Patrik krok dopředu a byl už velmi blízko u ní. Skoro se i špička té jeho boule dotýkala jejího pozadí. Ten drzoun pak hodně natáhl ruku a chytl mou Helenu za prso. Čuměl jsem, jak může být ten cikánský hajzlík tak drzý? Teď už jsem čekal, že se Helena neudrží. “Hele, co jsem ti říkala?! Tady né!! Jdeme pokračovat vedle!” načež se zvedla od postýlky a já se rychle přesunul do kuchyně, odkud je vidět na celý obývák. Byl jsem z toho celý per plex.
“Prosím tě, nedělej to.” řekla mu už hodně odevzdaně Helena. On to však ale dělal a pokračoval. Byl přitom stále odvážnější. Teď už i jeho druhá ruka začala masírovat její trojky polotuhá prsa přes látku šatů. “To nesmíš, jsem vdaná…”řekla polohlasně, ale ten holomek zase jakoby neslyšel a dál pokračoval v jejím dráždění. “Paní Helenko, já po vás přece toužím vod první chvíle, co sem vás uviděl”, šeptal ji u hlavy vášnivě. “A jak vidím a cítí, tak i vy máte neukojenou touhu....” Nejspíše myslel na její mokré kalhotky. Sakra, ten cikorka mluvil jako Oldřich Nový , když sváděl nějakou paničku ve filmu pro pamětníky. Pravdo je, že sice s manželkou spím často, ale moje Helenka je skutečně chtivá a sex může klidně každý den. Je to od doby, kdy ji před čtyřmi roky doktor zakázal brát prášky. Měla z nich totiž trombózu v jedné ruce. A doktor jí řekl, že trombóza je nebezpečná záležitost, na to se může i umřít. proto jí zakázal hormonální antikoncepci. Hned jak je vysadila, tak byla skutečně jako sexuální mašina a vždy dokázala zvlhnout během chvilky. Stačilo i jen líbání a měla s toho mokré kalhotky. A Patrik asi už žádný panic nebyl, určitě už pár šuků zažil s nějakýma holkami a moc dobře musel cítit na prstech, že kalhotky mé ženy vlhnou stále rychleji. Také díky tomu byl stále odvážnější. Začal ji totiž nejprve jemně zuby tahat za ušní lalůček a nakonec se ji doslova zakousl do krku a začal jí ho líbat. A to má moje žena moc ráda, když jí líbám na krku však také ze sebe vyloudila další zasténání. “Už dost prosím… já nemůžu… nesmíš… bože….”, sténala, ale Patrik stále mlčky pokračoval v dobývání a šlo mu to stále lépe.


Ani nevím proč jsem stál v kuchyni jak solný sloup, ale ta podívaná mě hrozně zaskočila a zároveň jsem cítil, že mi při pohledu na gauč tvrdne péro v kalhotách. Helena byla víc a víc vzrušená, poznal jsem to, protože pomalu začala rozevírat nohy, takže jsem mohl vidět jak Patrikovy prsty jí přes kalhotky šolíchají její rozkrok. Dokonce bylo vidět, že jsou její kalhotky podle fleku už celé mokré. Patrik využíval její vzrušení a pomalu jí dal kalhotky jedním prstem na stranu a další prsty už se staraly o odkryté území. Jemně ji jimi rejdil štěrbinou mezi pysky, kroužil na poštěváčku a zároveň přejížděl přes naběhlé pysky. Prsty měl za chvilku celé lesklé od její šťávy a nic mu tak nebránilo zajet prstem do její vagíny. Opět mu jeho snahu odměnila krásným zasténáním: “Achh… ne… tam ne…”, ale nechala se dál od toho mladíčka prstit a líbat po celém krku. Helena byla úplně mimo a já poznal, že se blíží její vyvrcholení. Poznám to na výrazu ve tváři a podle toho jak se chová její tělo. “Už dooosst!!!” vyjekla Hela a celá se na gauči prohnula jako luk. Ten cikán ji právě udělal jen tak prstem. A moc si užíval to čeho právě dosáhl.

Ani nečekal, až manželka vydýchá orgasmus a začal si rychle stahovat kraťasy ke kolenům. Protože je stáhl i s trenýrkami, tak hned vyskočilo ke stropu jeho naběhlé péro, které se až do teď muselo tísnit. Měl ho o trochu větší než mých 16 a i průměr vypadal trochu silnější. Patrik zaklekl mezi nohy mojí Helenky a už jí přejížděl žaludem po poštěváku. “Co to? To nesmíme! To už je fakt mooc!!”, vyjekla panicky manželka, ale Patrik věděl, že už je blízko svého cíle.... "Já bych to chtěl hrozně moc s váma zkusit..., jenom ho tam strčit...", stal se z něj sexuální loudil a z klitorisu přejel žaludem o kousek níž. Ani nečekal, co moje žena řekne a už mizel pomalu do ní. “Bože ne…neblbniii... to nesmíš…!!”, bránila se panickým hlasem, ale nohy mu k mému úžasu sama držela maximálně roztažené. “Pššš... už je tam, mladá paní, tak si můžeme tykat...” pronesl konečně Patrik otřepané rčení. “To nesmíš… nemůžu podvést Míšu…!” řekla trochu klidněji. “Neboj..., nic se přece nedozví… ty si zaučila mě v matice a já ti to teď za to udělám dobře.” a měl u té věty hrozně škodolibý úsměv a jeho péro už bylo napůl v ní.
“Počkeeej..., vyndej hooo ...!! Nem… nemáš kondooom…!!” snažila se ho zastavit. “Copak s manžílkem neušukáš navostro?” Až teď mi došlo, že on do ní vlastně zajel úplně naholo, bez jakékoliv ochrany jeho i její... To já v ní bez gumy byl naposled, když byla těhotná. Po porodu už jsem musel nasazovat vždy gumu, jinak nic nebylo. “Ne… achh… neberu prášky…” dokázala ze sebe vyloudit. On na chvilku zastavil jeho pronikání jakoby přemýšlel, ale najednou sebou trhnul a zajel do ní celou délkou. “Achhhh…!!!” zasténala a prohnula se v zádech, aby zmírnila jeho náraz na její dělohu. Na tu musel určitě narazit, protože i já ji cítím svým žaludem, když zajedu nadoraz a on je o trochu delší. “Nebooj..., prcgumy ušetříme pro toho tvýho... Já je zásadně nepoužívám.”
opět pronesl s lišáckým úsměvem a začal do ní přirážet nejprve pomalu, aby si její kunda přivykla na nové péro. “To je.... ježiš... velké… pomalu…”, vyhekávala poplašeně. Patrik se zase usmál, když mu nechtěně prozradila, že má větší péro jak já.

Já byl stále schován na stejném místě, kde jsem stál, když vše začínalo a moje ruka doputovala k mému rozkroku, kde jsem měl už tvrdé péro, takže jsem si ho hladil přes kalhoty. Cikán už podle jejího sténání poznal, že má kundu dostatečně zvlhlou a promazanou, proto nelenil a do Helči začal přirážet mnohem razantněji až jeho koule vždy pleskly o její poševní hráz. “Božhe..., co mi to dě...láááš… pho...phoma...phomaleji… já už…” Opět na ní totiž přicházel orgasmus. “Bože nhe… užžžžž…!!!” vyjekla a sama si Patrika chytla, aby zůstal chvilku nehybně v ní. “Teda ty máš tu píču boží… a dobře zajetou... ", pronášel ten cikánský puberťák spokojeně, když manželka začala jeho péro v orgasmu obepínat. Helena má skutečně dobré kundní svaly a vždy když se udělá, tak v orgastické křeči je jak svěrák, co chytne a nepustí. Proto ho také v sobě musela držet, protože kdyby dál přirážel, tak by jí to bolelo. Ale jemu podle jeho výrazu vůbec nevadilo, že musel na pár sekund zastavit.

Jen co povolila sevření, tak do ní začal opět prudce bušit. Ona Helča miluje tvrdší zacházení, takže se jí ty rázné přírazy musely ukrutně líbit. Patrik se chtěl pokochat jejím tělem a vyhrnul ji šaty až nad prsa. Doma moje žena nikdy podprsenku nenosí, takže na něj vyskočily její plné trojky s naběhlými. Hned se do jedné lehce zakousl a ona opět vykřikla slastí i bolestí zároveň. Nebyl něžný jako já. Byl mnohem dominantnější a choval se k ní, tak aby to uspokojilo hlavně jeho. Ovšem manželka miluje nadvládu od muže, takže se mu teď naprosto podvolila a on už si s ní mohl dělat cokoliv chtěl. “Teda já už vod pohledu věděl, že budeš moje kurva…” a jen to dořekl, už ji pleskl přes jednu bradavku. “Uuuu... já už zas…” Ani to nedořekla a opět chytla Patrika a přirazila ho do sebe, protože se opět udělala s výjekem: "Ijéééoóóóch!!! Miluji jak má během sexu mnohočetný orgasmus. Dokáže jich mít opravdu hodně a nikdy jsem to u jiné ženy nezažil. “Jo kundo, udělej se na mym péru… už taky za chvilku budu...!!!” křičel Patrik už také už v extázi. “Né do měéé… vheééén proshíííím!!!” křičela na oplátku ona v naději, že on ji poslechne. “Si nevěrná děvka??! Seééš!!! Tak drrrž pičuuu, protože tak to má bééééjt!!” Jeho dominantní chování se stále stupňovalo. A mě z toho stále více brnělo celé břicho a péro vzrušením. “Nhééé, prosimťhe… nemůžu... být těhotnááá…!!” prosila dál a on už zase vypadal, že ji neslyší jako na začátku. Pak se jeho frekvence bušení trochu změnila a začal každý příraz protahovat. “Už to bude… napustím ti kundu, ty děvko!!! Vycákám ti dělohu!!!… Ten tvuj parchant určitě potřebuje brášku na hraní…chacha... nebo to bude holčička?!! Hezká snědá holčička po tatínkovi, né...chacha?” Bylo vidět jak ho tohle ústní ponižování přivádí víc do varu. Helena už ani nedokázala odpovědět nebo odporovat. “Cejtíš? Už to bude… už se mi to blíží...aha...ah…Uúúúúž!!!"
A bylo to tu. Chvíle, kdy mohl ještě vytáhnout a stříkat bezpečně ven byla pryč. Teď už jsem naopak uviděl jak se natlačil celou vahou na mu manželku a viděl jsem jeho stažené půlky a jeho, jak se nad ní vzepřel na pažích, tělem prohnutým vzad. Bylo mi jasné, že z jeho půbertálních cikánských varlat skrte jeho ztopořený ocas v manželčině pochvě ze sebe do ní bezohledně s egoistickou živočišnou poživačností cáká pulz za pulzem přímo na děložní čípek jeho sperma, které je jistě prosyceno možná stamilióny jeho divokých, agresivních spermií, jež jsou nositelkami jeho cikánského genetického materiálu. A toto bělostné, teplé a husté lepkavé sperma mířilo rovnou skrze děložní hrdlo, které je rok po manželčině porodu jistě tak půl centimetru široké, do děložní dutiny mojí Helenky.
“Achhh... nhééé…to nhééé!!” Vyhekla manželka jak ucítila jeho zaškuby a rozlévající se várku, ale zároveň ji ten pocit tepla ještě jednou udělal. “Jo, kundo bílá, jen mě vysaj!!” Patrik si užíval, že se udělala ve stejnou chvíli jako on a užíval si, jak mu svírá péro a mačká do sebe vše co on vystříkl. Ten pohled byl hypnotizující a já najednou pocítil jak mám mokré kalhoty. Já se s toho pohledu, jak mi ji mladý cikán plní, prostě udělal, aniž bych si ho musel honit. Nechápal jsem.

Patrik unavený po výkonu zůstal ležet na manželce a jeho péro začalo pomalu vyklouzávat ven, jak mu měklo. To bylo celé obalené její šťávou a i jeho semenem, které také začalo pomalu téct ven. “Bože...., cos mi to udělal!??” začala přicházet Helena k sobě a uvědomila si, co se právě stalo. Pak rychle vstala rozběhla se do koupelny, odkud jsem uslyšel v sprchu. Cikán vstal a vypadal náramně spokojený se svým výkonem. Natáhl si zpět kraťasy a sedl si jakoby se nic nestalo.

“Ty jsi tak blbej!! Co když jsi mě oplodnil???” přišla rozčílená Helena z koupelny. “No tak co by, tak bude mít tvuj mrńous sourozence...” a byl oproti ní úplně v klidu. “A to myslíš, že je každej blbej a nepozná, že to dítě je cikánský!” Patrik se na ní podíval a opět s klidem prohodil: “Nejsme cigáni ale přece Rómové, né! No tak řekni, že si třeba tvoje nějaká prabába zamrdala s koujícím Romákem a asi se to až teďka nějak projevilo a je to...”, byl s ní hotový na to tata. Helena koukala nevěřícně a nedokázala mu na to nijak odpovědět. Jen si sáhla mezi nohy a vytáhla ruku opět olepenou od semene. “Sakra pořád to ze mě eče!” Patrik na to nereagoval, jen se podíval na hodiny, vstal a šel okolo ní ke dveřím. Neodpustil si ji plácnout přes zadek. “Tak zase za tejden kurvičko?” Helena se na něj jen ošklivě podívala a Patrik raději zmizel.

Já stál se skvrnou na kalhotách a musel vymyslet, jak ven. Naštěstí šla manželka kouknout na malého a já proklouzl ven na chodbu. Venku jsem počkal jsem než skvrna už tolik nebyla vidět a pak šel domů jako bych nic nevěděl. Helena byla dost překvapená a akorát se asi chystala do znovu sprchy protože byla nahá v koupelně. “Ahoj Mi...šášku...? Co že seš už tady?” ptala se dost vyjeveně. Vysvětlil jsem ji, proč mám volno a jak tam stála naha, tak jsem neodolal a musel jsem ji také mít. Položil jsem ji už v koupelně a hned ji začal lízat. Nevím proč, byl to asi nějaký instinkt, či co..., ale já cítil na jazyku i novou chuť..., chuť jeho semene. Byl jsem úplně jak zvíře a vše z ní nakonec vylízal. Ona se ani nebránila a neřešila zda něco poznám ,jen si užívala a slastně vrněla. Nakonec se dokonce udělala a já neodolal a chtěl ji mrdat. Kalhoty letěli na chodbu a já už do ní chtěl vklouznout, když mi připomněla kondom. Trochu to pro mne bylo jako studená sprcha. Ještě před hodinou ji mrdal cikánský spratek naboso a já si musel rychle z peněženky vzít galusku a nasadit a až pak jsem mohl do ní. Jak jsem ji mrdal, tak jsem musel myslet na tu scénu s cikánem a nakonec jsem byl během chvilky hotový.


Jak to viděl Patrik...

Když mi teta Věra řekla, že mi sehnala někoho na doučování matiky, aby mně ta kráva úča Kvapilová nechala prolézt, moc nadšenej sem teda nebyl. Matika je nudná a stejně je mi na hovno. Co člověk potřebuje z matiky k životu? Sčítat, vodčítat, dělit, násobit, možná eště počítat procenta a možná trochu zlomky, ale k čemu mi je nějaký (a+b)2 a tak podobně... K hovnu.
Rukama mi to hejbat nebude. Jenže já chci dělat se dřevem, takže truhlařinu a abych moch na učňák, musim z devítky prolézt. I vychoška, teta Věra vod nás z domova to řiká.
Proto mi sehnala to doučování u tý její známý. Prej že je na mateřský, tak tě bude každej pátek vodpoledne doučovat.

Když sem pak ale uviděl tu mladou babu, tu maminu, co mě měla doučovat, začal se mi čurák bouřit. Žádná vyzáblice... Mamina s pěknejma kozama, stehnama i prdelí... Má ročního mrňouse Kubíka a její starej dělá pingla v restauraci U smrku... prostě dobrá nabíječka. První pátek, protože jak sem řek, tetou Věrou to bylo domluvený vždycky na páteční vodpoledne, sem se snažil, ale jasně, že sem po vočku čuměl na ty její kozy a nebo na prdel s těm plnejma půlkama.... Úplně sem si jí představoval nahou, jak bych jí ty cecky zvalchoval. Prostě to je samice na vomrdání. V makovici mi to šrotovalo, jak jí dostat kokota do píči a zmasírovat jí dělohu.
Po dvakrát sem na ty její kozy jenom čuměl a nenašel vodvahu. Přece jenom..., je skoro vo jedenáct let starší, vdaná a má dítě... a já sem jen romák, kluk z děcáku. Jenže když já bych mrdal jako stepní kozel. S Žanetou vod nás s domova, který je čtrnáct sem to sice děla už dvakrát a taky jednou s Monikou, který je šestnáct, jenže to byly takový rychlovky, aby nás nikdo neviděl a musel sem si dávat bacha a cákat to ven, jinak bych je moch dostat do jináče a byl by průser... S toudle paní Helenou to je jiný... Do tý bych moch cákat semeno jako divej, protože jak řiká David, to je starší kluk než já taky vod nás z domova, je vdaná, takže má manžela a kdybych jí třeba naprcal, tak by to bylo na něj... Taky mi řekl, že když chci něčeho dosáhnout, musim bejt drzej, né sprostej a hrubej, ale drzej.

Na to doučko se chtěl, abych mohl na ten učňák... nechci bejt jako muj fotr, kterej ničim neni, chlastá, vo mně a mí sourozence se nestaral a protože ani moc nemakal, tak kradl a za to dvakrát seděl. a nakonec se, blbec, s někym porval v hospodě, pobodal ho nožem a dostal vosum let za těžký ublížení na zdraví. Fotr na mě sere a máma to nezvládala... Měla nás čtyry a chodila taky do hospody a chlastala. Nejstarší brácha Milan, kterej byl tady v domově se mnou, ale von je vo pět let starší, tak už je víc jak rok pryč, mi vyprávěl, že máma taky chlastala a kurvila se, takže nás nechávala večer samotný doma a pak musela na protialkoholní léčení, proto nás dali sem do domova. Nejmladšího Vojtu si jako tříletýho vzala do pěstounský péče nějaká rodina prej vodněkud z Budějic a ségra Jolana, kterou dali do děcáku ve Volyni a byla z nás sourozenců úplně nejstarší, je už vdaná a prej má dvě děti.

Na tom doučování v bytě u tý mladý pani, u tý Heleny sem se sice zezačátku snažil, něco sem i pochopil, ale nemoch sem si pomoct, prostě sem se v její přítomnosti přestával soustředit.
Vona to určitě postřehla, ale dělala jako že nic.

Pak se jednou během toho doučování rozbrečel ten její mrňous, kterej se jmenuje Jakoubek. Šla hned za nim do ložnice, kde měl postýlku a já se šel kouknout za ní. Vona uklidňovala toho malýho v postýlce a já stál za ní a jak byla vohnutá, tak sem čuměl na její zadek. Řek sem si, že teď je ten vhodnej okamžik něco zkusit... Přiblížil sem se co nejvíc za ní a rukou sem jí jemně zajel mezi stehna a jel nahoru. “Co to děláš!??” trhla s sebou a sykla na mně tiše, ale docela vostře, protože asi nechtěla probudit toho svýho usínajícího sviště. Já se leknul a rychle sem stáhnul ruku zpátky k tělu a chvilku sem jí zase jenom sledoval. To mě zase nabudilo a tak sem jí sáhnul na prdel. Ona se na mněj podívala nasranym pohledem jako by mi chtěla jednu vrazit. nevrazila a vzala mou ruku a dala jí pryč. Já byl už vzrušenej a kraťasech se mi dělal stan na ležato. Prostě mi v klacku hučelo jako v úlu. Eště víc sem k ní přistoupil a jak vona byla vohnutá k tomu prckovi, tak sem jí vodzadu chytnul rukou za kozu.
teď už sem fakt čekal facan, ale vona jen: “Hele, co jsem ti říkala?! Tady né!! Jdeme pokračovat vedle!” a k mýmu překvapení, místo aby mi jí natáhla, tak se zvedla vod tý postýlky.
Sedla si na gauč a já hnedka vedle ní. takže sme se dotýkali stehnama. Začala zase s tou blbou matikou, ale já jí dal ruku na stehno.
"No ták...Patrikuuu!!" řekla káravě, ale já ruku sunul vejš.
“Prosím tě, nedělej to.” řekla mi, ale tak nějak jinak, už né nasraně, ale spíš dost vodevzdaně. To mi dodalo kuráže a tak sem jí vochmatával kozy přes látku šatů a cejtil, že vona nemá podprdu. ty její plný takový polotuhý trojky sem jí už hňácal i druhou rukou. Byl sem vzrušenej čím dál víc a tak sem si dovoloval víc a víc....
Vona se furt polohlasně, aby nevzbudila toho mrňouse, vohrazovala: “To nesmíš, jsem vdaná…”, ale to přeci neni tělesná vada, že j a tak sem na ty kecy sral a dál pokračoval v tý vochmatice jejích parádních koz. Přitom sem jí u hlavy hlasitě šeptal, jak se mi líbí vod první chvíle, co sem jí uviděl, jak po ní toužim a že na ní vidim, že i jí se to líbí taky, že po tom touží, že to potřebuje a když má manžela furt v práci, že jí to musí scházet.
Jak sem jí to šeptal do ucha, tak sem jí nosem dal stranou její delší hnědý vlasy s melírem a
začal ji jemně zubama tahat za ušní lalůček a pak sem se jí trochu zakousnul do krku a začal jí ho líbat. Bylo vidět, že tim sem jí dostal, protože ze sebe vyloudila takový zasténání, jako když se Žanetě cucal kozu. Pak zasténala jako že:“Už dost, prosím… já nemůžu… nesmíš… bože….”, ale já už šel za svym cílem. Mlčel sem a pořád pokračoval a snažil se jí zviklat a zlámat. Jak sem jí cucal a hňácal, ta kunda byla víc a víc rozrajcovaná, protože mi tu ruku už pryč nedala a dokonce začala pomalu rozevírat nohy, takže sem se jí prstama dostal až k těm bílejm kalhotkám, kde sem jí přes ně šimral na píči. Za chvilku sem na prstech cejtil, jak má ty kalhotky vlhký. Podařilo se mi dostat se jí dvouma prstama pod ně a nahmátnul sem jí pysky, štěrbinu mezi nima a taky frajtra. Ty kokot, ta píča jí pěkně tekla.... a taky ten frajtr se jí zvětšil. Vona pořád držela, nebránila se mi a vzdychala, takže se mi podařilo zajet jí dovnitř do pindy prstem.
Prsty měl za chvilku celé lesklé od její šťávy a nic mu tak nebránilo zajet prstem do její vagíny. Na to zareagovala hlasitějším zasténáním: “Achh… ne… tam ne…”, ale nechala se dál prstit a líbat po celym krku. Do píče, to teplíčko uvnitř tý její kundy, to bylo něco... Kdyby věděla, kolikrát sem si ho vyhonil s myšlenkama na ní... Já prostě nemoch přstat, já jí to musel dělat dál a vona byla z toho úplně mimo. Najednou vyjekla:
“Už dooosst!!!” a celá se prohnula jako luk. Kurva, já sem jí udělal, no to je boží... Toho se musí využít... Hned sem ze sebe rval kraťasy i s trenclema a stahoval je ke kolenům a mý postavený péro vyskočilo nahoru. Nesměl sem jí dát čas vydechnout, aby se z toho vzpamatovala. Zakleknul sem jí rychle mezi nohy a dal jí čůro na kundu. Držel sem ho v levý ruce a žaludem jí jezdil mezi pyskama sem tam a přejížděl jí přes poštěváka
“Co to? To nesmíme! To už je fakt mooc!!”začala vyjekávat tak nějak panicky, ale na to sem jí sral, já už chtěl mrdat. Začal sem kecat něco jako: "Já bych to chtěl hrozně moc s váma zkusit..., jenom ho tam strčit..." a tak něco. Z frajtra sem jí přejel žaludem vo kousek níž a na nic, co na to řekne, sem už nečekal... a už sem jí ho cpal do kundy. No jasně že začala vyvádět... Prej: “Bože ne…neblbniii... to nesmíš…!!”, nesouhlasila vyděšeně, ale nohy mi, kurva jedna, nechala překvapivě roztažený. Tak sem jí pobaveně řek: “Pššš... už je tam, mladá paní, tak si můžeme tykat...”.
“To nesmíš… nemůžu podvést Míšu…!” začala mi rádoby vysvětlovat, ale už tak nějak klidnějš.
“Neboj..., nic se přece nedozví… ty si zaučila mě v matice a já ti to teď za to udělám dobře.” a když sem to řikal, měl sem péro už napůl v ní.
“Počkeeej..., vyndej hooo ...!! Nem… nemáš kondooom…!!” snažila se mě zastavit, jenže já na to: “Copak s manžílkem neušukáš navostro?” ale takový kecy v kleci mě nomohly vodradit. Já chtěl bejt v ní a mrdat jí a pak se do ní udělat a né si dávat ňákej pozor. Semeno patří do kundy, tak co a ženský sou na světě vod toho, aby byly mrdaný, vycákávany, aby byly těhotný a pak rodily naše děti, že jo...
Ale vona zase: “Ne… achh… neberu prášky…!!” zaúpěla. No, já teda na chviličku přestal do ní tlačit čuráka, ale pak sem do ní tvrdě přirazil a čurák do ní vjel až po koule a vona hlasitě vyhekla: “Achhhh…!!!” a celá se prohnula v zádech. Žaluda sem jí nacpal až na pružnou dělohu.“Nebooj..., prcgumy ušetříme pro toho tvýho... Já je zásadně nepoužívám”, řek sem jí
a začal do ní přirážet nejdřív pomalu, aby si její kunda přivykla na mý péro. A vona poplašeně hned:“To je.... ježiš... velké… pomalu…”. No fááájn, tak já ho mám většího než ten její zmrd?? To potěší... Taky sem ho do tý její píči začal vhánět rychlejš, ať si ho mladá panička užije. Zarážel sem ho do ní až po koule a břicho mi pleskalo vo to její trochu volnější s takovou pneumatičkou. A paninka ze sebe vyrážela: “Božhe..., co mi to dě...láááš… pho...phoma...phomaleji… já už…" a pak najednou vyjekla: Bože nhe… uúúúž…!!!” a sama si mš čapla, abych zůstal chvilku nehybně v ní.
“Teda ty máš tu píču boží… a dobře zajetou... ", chválil sem jí spokojeně, protože mi píčou vobepínala vocas. Ta mi tam s nim úplně cvičila těma kundníma svalama. Na chvilku sem ho v ní nechal a nehejbal s nim, protože to byla nepopsatelná slast.
Jen co trochu povolila kundní sevření mýho čuráka, začal sem do tý buchty šťouchat jak připuštěnej bejk. Žaludem sem tim svym vosumnácticentimetrovym klackem šťouchal do její dělohy a jí se to viditelně líbilo. Ale chtěl sem jí mít celou, nahou a tak sem jí vyjasal její domácí šaty až nad kozy. Paráda, neměla podprdu... Ty její plný koziska na mně vyskočily jako dva balónky. To se nedalo vydržet. hned sem se musel zakousnout, samozřejmě jen trochu, do jedný z naběhlejch bradavek. Ty cecky jí stály jako dva dudlíčky. Vyjekla. Asi se lekla, možná jí to trochu zabolelo, ale myslim, že to bylo i slastí. Nebabral sem se sní. Neptal sem se jí už na nic a dělal jen to, co se mi zachtělo a vona se mi kupodivu podvolila, kunda jedna... Taky sem jí to řek: “Teda já už vod pohledu věděl, že budeš moje kurva…”a plácnul sem jí rukou přes bradavku. A vona zase: “Uuuu... já už zas…” a ani to nedořekla a už mě chytza prdel a sama se mě do sebe přirazila, protože se udělala a hned výjekla: "Ijéééoóóóch!!!
“Jo kundo, udělej se na mym péru… už taky za chvilku budu...!!!” neudržel sem se a zvyšoval hlas, protože mi parádně mravenčilo v zaludu a ve slabinách jakoby mi probíhala elektrika nebo co....
“Né do měéé… vheééén proshíííím!!!” ječela vona... Asi si ta kráva myslela, že budu hodnej chlapec a poslechnu jí. Já na ní ale sral a řek sem jí do ksichtu: “Si nevěrná děvka??!" a sám sem zařval vodpověď: "Seééš!!!" a eště sem jí řek: "Tak drrrž pičuuu, protože tak to má bééééjt!!”
“Nhééé, prosimťhe… nemůžu... být těhotnááá…!!” škemrala dál a ale já jí už neposlouchal a soustředil se na ten svůj požiteček v její kundě. Abych si to víc vychutnal, tak sem svoje vyvrcholení voddaloval tak, že sem trochu zpomalil frekvenci svejch přírazů a začal sem se sám rajcovat takovejma těma kecama jako: “Už to bude… napustím ti kundu, ty děvko!!! Vycákám ti dělohu!!!… Ten tvuj parchant určitě potřebuje brášku na hraní…chacha... nebo to bude holčička?!! Hezká snědá holčička po tatínkovi, né...chacha?” Sám sebe sem tim přiváděl k nevodvratitelnýmu vycákání se do ní. Vona už neodporovala a jen hekala.
A já pokračoval: “Cejtíš? Už to bude… už se mi to blíží...aha...ah…" , takže sem cejtil, jak mám žaluda natlačenýho až na tý její děloze, pak mi vodněkud vod prdele a kulek projela taková ta hrozně příjemná a vzrušující křeč, celym tělem mi to myklo a já zařval: Uúúúúž!!!"
Ve vocase mi zaškubalo a už sem do tý děvky cákal semeno. Vzepřel sem se na rukách, tělem sem se celej prohnul a pumpoval to do ní.
“Achhh... nhééé…to nhééé!!” Vyhekla vona, jak ucejtila mýho cukajícího se čuráka v sobě,, ale celá se chvěla a zasae se snad udělala. Tak sem jí eště řek: “Jo, kundo bílá, jen mě vysaj!!” a vona mi zase tou svou píčou svírala vocas...
Když sem se do ní úplně vysemenil, tak sem v ní zustal, dokud mi nezměknul a sám z ní nevyklouznul. Hned jí z kundy začalo vytejkat to moje semeno a vona, když se trochu vzpamatovala, začala zase: “Bože...., cos mi to udělal!??” Pak rychle vstala a běžela do koupelny, vodkud jsem uslyšel sprchu. No, bylo po všem, kulky vyprázdněný a tak sem vstal a natáhnul si zase trenky i kraťasy a pak sem si sdnul jakoby se nic nestalo.
Když se vrátila, asi si tam byla vypláchnout píču či co, tak na mně vyčítavě spustila:
“Ty jsi tak blbej!! Co když jsi mě oplodnil???” a já na to s úsměvem:. “No tak co by, tak bude mít tvuj mrňous sourozence...” a byl sem v klídku.
“A to myslíš, že je každej blbej a nepozná, že to dítě je cikánský!” Já se na ní spokojeně podíval a furt s ironií sem pobaveně prohodil: “Nejsme cigáni ale přece Rómové, né! No tak řekneš, že si třeba tvoje nějaká prabába zamrdala s kočujícím Romákem a asi se to až teďka nějak projevilo a je to...”, byl sem s ní hned hotovej. Vona na mně nechápavě čuměla a nedokázala mi na to nic říct. Jen si sáhla mezi nohy a měla prsty celý volepený
vod mý mrdiny.
“Sakra, pořád to ze mě eče!” prohodila, ale já na to nereagoval. Kouknul sem na hodiny, vstal a prošel kolem ní ke dveřím. Jak sem jí míjel, eště sem jí plácnul po prdeli a řek sem: “Tak zase za tejden, kurvičko?” Vona se na mně tak nějak nasraně podívala, já se vobul a z toho bytu vypadnul.

Po cestě do domova sem si v makovici furt přehrával to, co sem právě prožil a asi sem se přitom musel přiblble uculovat, protože kolemdoucí lidi na mě čuměli asi jako na idiota. Boha, neni nad to někomu pořádně vycákat nechráněnou manželku...chachacha

Konec


Nevím zda má cenu psát pokračování tak počkám na odezvu zda se líbí takovýto styl :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Doučování

Příspěvek od perfeckfuck »

Piš :-)
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Doučování

Příspěvek od kanda11 »

super
Ondra
Příspěvky: 24
Registrován: pát 10. čer 2016 7:39:04
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Doučování

Příspěvek od Ondra »

Supr práce, jen tak dál!
Radius15
Příspěvky: 3
Registrován: pon 22. srp 2016 23:21:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Doučování

Příspěvek od Radius15 »

Super poviadka a ta prva časť bola najlepšia, len tak dalej :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Doučování

Příspěvek od subkanda »

hele, nemam cas to ted cist, ale vis co bych moc rad vedel? jak se spolupracuje na povidce? to jako kazdy napisete pulku a pak to davate dohromady, nebo jak to delate? uz jsem videl dva lidi myt nadobi, stavet dum, uklizet, nebo sukat, ale nikdy jsem nevidel dva lidi spolecne psat nejaaky clanek, nebo pribeh...
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Doučování

Příspěvek od Ldob99 »

Tak každý píše skutečně nějakou část :-) a v našem případě to ještě Fanouš trochu edituje, aby to bylo více čitelné. A v tomto případě jsme každý psali jeden pohled :-) a ve dvou povídka jde psát mnohem rychleji :-)
Casek2
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. srp 2016 17:53:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Doučování

Příspěvek od Casek2 »

Už se těším na pokračování
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Doučování

Příspěvek od vinklar »

Moc hezká povídka. Bude pokračování?
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Doučování

Příspěvek od Ldob99 »

Pokračování určitě bude. Ale teď bohužel nemůžu moc psát tak bude asi tak do 14 dnů si myslím
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 203 hostů