Tak i já (EXTREM)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
didusineptus
Příspěvky: 11
Registrován: sob 20. srp 2016 7:45:12
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Tak i já (EXTREM)

Příspěvek od didusineptus »

Po dvaceti letech manželství se dostavila nuda a stereotyp. Abych sex a vztah oživil koupil jsem si cb 6000s. Mezi tím manželka, která nemá o cb žádný zájem (prý jsem úchyl) požádala o rozvod. Jako dárek k rozvodu jsem ji dal klíček od cb. Ten večer si to ode mne nechala udělat rukou a to v kundičce i v zadečku, podle ní je anál v normě. Potom mne z pelíšku vyhnala. Prý dostanu klíček až na Vánoce. Podařilo se mi stáhnout cb z mého krasavce. Bývalá žena se hrozně rozčílila. Musel jsem si cb znovu nasadit a nechat se nejméně čtyřikrát denně pohmatem kontrolovat. Asi po týdnu neustálých kontrol mi žena řekla, že má pro mne překvapení a to takové, že se mi bude líbit. Jeli jsme do Brna do Tatoo salonu. Žena se pozdravila s Tatérem a ukázala na mne. Tatér kývl hlavou. Požádali mne abych šel do koupelny, žena mi v koupelně sundala cb a řekla, že se mám pořádně umýt a oholit v rozkroku. Po té mne odvedla na křeslo které vypadalo jako koza u gynekologa. Sedl sem si a pak se začali dít Věci. Byl jsem připoután ženou na kozu, sama mi dala roubík a řádně ho utáhla. Tatér se vynořil z aincliku v zápětí. Paní, platí co jsme dohodli emailem? Ano. A on souhlasí? Ano, viď miláčku, že chceš to co Já, a já jako blbec horlivě přikývl ač sem nevěděl nic. Tatér mi udělal piercing na pěti místech, dva na podbřišku, dva vedle šourku a ještě PA.
Když byl hotov, nastoupila má bývalá. Speciálními kroužky mi provlékla kroužek od cb a uzavřela jej. Po té mi nasadila klícku, na PA dala zámek, který neprošel štěrbinou klícky, a klícku zamkla ke kroužku.
Tím jsem byl zamčen bez možnosti cb jakkoli sundat.
Zeptala se Tatéra co je dlužná? On odpověděl otázkou, Platí co jsme dohodli? Odpověď byla Ano.
Dostal jsem další tři kroužky, dva do bradavek a jeden do nosní přepážky. Na ten poslední mi dal vodítko a odvedl mne na nějaký stolek kam mne připoutal. pak chtěl abych otevřel pusu. Vložil mi do úst rozvěrák a pusu mi roztáhl na maximum. Sklopil druhou desku stolku. Teď jsem byl mezi dvěma deskami stolku bez možnosti pohybu s rozevřenou pusou na max. Má bývalá žena přišla úplně nahá a položila se na vrchní desku stolku tak, že měla kundičku nad mými rozevřenými ústy. Tatér ji připoutal k desce s roztaženýma nohama a nasadil jí masku na oči, tak, že nic neviděla. Ona vůbec neprotestovala! Tatér se svlékl do naha a jeho ztopořený čurák začal mrdat mou bývalou ženu. Když se vystříkl slezl z ní a otevřel dveře. Asi deset chlapů různého věku se vystřídalo na mé bývalce. Jejich sperma mi teklo do úst z kundy ženy kterou jsem miloval ( a ještě stále miluji). Pak jí proti její vůli okroužkoval a to na bradavkách, na poštěváčku, dva kroužky jí dal na stydké pysky a samozřejmně nosní přepážku.Jí se to vůbec nelíbilo. On jen řekl, Dohoda byla co chci! A proto že máš připomínky,za týden tu kurvo budeš i se svým ex. On bude mít cb a dámské stahovací kalhotky a vložku. Ty budeš mít nadrženou kundu na cokoli si vzpomenu. Pěkné erotické prádlo a náležitě utažený korzet. To co Ti dám teď do kundy Tě donutí sem za mnou přijít i když nebudeš chtít, jinak budeš mít orgasmus každých pět minut. Potom šel ke mně a něco mi dal do močové trubice, chvilku tlačil a když to prošlo až do močového měchýře tak řekl, když nepřijdete do šesti do večera tak se už nevychčiješ a ona chcípne na soustavný orgasmus.
Pak nás odpoutal a nechal obléknout.
Když jsme přišli domů, zeptal sem se jestli to bylo nutné? Prý ano.
Jsem definitivně zamčen v cb bez možnosti jakkoli to sundat, ona je okroužkovaná a je za kurvu onoho tatéra.
xchose
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. srp 2014 11:58:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tak i já

Příspěvek od xchose »

Pekne dal bych si rozhodne pokracovani
didusineptus
Příspěvky: 11
Registrován: sob 20. srp 2016 7:45:12
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tak i já II

Příspěvek od didusineptus »

Asi ve středu přišel bývalce email s instrukcemi a ve čtvrtek přišel poštou balík. Bývalka mi řekla, že mám jít pryč a zavřela se s balíkem do pokoje. Asi za dvě hodiny vyšla ven a poslala mne do koupelny. Tam mne celého natřela depilačním krémem, nechala ho působit tak třicet minut a po jejich uplynutí, když už sem nemohl vydržet to pálení, sem se mohl osprchovat. Po té mi dala dva klystýry. Teď si čistý zevnitř i z venčí. Já Tě teď připravím na zítřejší cestu do Brna.
Radši Ti ale dám ještě jeden nálev. Ten třetí klystýr byl pořádný. Dostala do mne snad tři litry. Seděl sem potom asi hodinu na míse. Znovu sem se osprchoval.
V pokoji měla bývalka na stole otevřenou krabici. “Tak pojď sem a ani se nehni.
Odemkla mi cb a sundala mi ho. Musel sem se otočit a předklonit. Namazala mi zadek lubrikantem který po chvilce dost pálil. Pak sáhla do krabice a vyndala cévku,natřela ji naštěstí jiným lubrikantem. Ten příjemně chladil, když mi ho zaváděla. Po jeho zavedení naplnila balónek katetru tekutinou aby nešel vytáhnout.
Znovu sáhla do krabice. V ruce měla latexové boxerky s análním didlem. Musel sem si je oblíknout tak, že sem měl penis stažený mezi nohy a varlata zatlačená do podbřišku. Cévku protáhla otvorem v boxerkách ven a ucpala ji zátkou. I anální kolík byl na svém místě.
Na konec kolíku kde byl ventilek nasadila pumpičku a kolík nafoukla aby nevyjížděl. Na bradavky mi karabinami dala do kroužků piercingu závaží. A z krabice vytáhla podprsenku s tvrdými košíčky, abych si užil závažíčka i pod oděvem. Dostal sem ještě lycrové punčocháče s prostřihem v rozkroku a elastické kalhotky.
Tak a můžeš jít spát.
Za chvíli přišla také do ložnice, ale měla jen pyžamo. Nechala si odemne udělat dva orgasmy. Její dráždění mne přivádělo k šílenství, ale oblečen do toho všeho sem neměl šanci na erekci nebo orgasmus.

Ráno

Po probuzení sem slyšel sprchu. Bývalka mne zavolala do koupelny. Musel Sem jí pomoct se zavedením cévky a s klystýrem. Pak si oblékla latexové kalhotky se dvěma didly. Já jí je dofoukl pumpičkou aby si je řádně užila, pak sem protáhl cévku otvorem ven. Z krabice vyndala krásný černo fialový korzet. Pomohl sem jí ho sešněrovat. Pořádně sem ho utáhl, tak že její prsa čněla dopředu a bříško se jí pěkně vyklenulo.
Dále si oblékla samodržky a kožené kalhotky.
Na dně krabice byly ještě poslední dva kusy oděvu, pro každého tam bylo body. To bylo bez rukávů a v rozkroku byly nýty s dirkama pro zámky.
Zámečky byly na dně krabice a nebyly k nim klíče. Oblékli jsme se a já sem zamkl ji a ona mne. Pak jsme se dooblékli už normálně jen já sem si vzal hodně volnou košili aby nebyla vidět ta podprda co sem měl na sobě.
Do Brna jsme jeli autem, při každé nerovnosti na silnici bývalka vedle mne přivřela oči a ve tváři měla slastný výraz. Pochopil jsem, že si užívá obě didla.
Po příjezdu k tatérovi, nás odvedl do zadní místnosti a řekl, že se máme svléknout.
Odemlk zámečky a svlékli jsme i body, já i podprdu. Bradavky už mne solidně bolely. Cvrnkl mi do závažíček a kdyby to šlo asi bych se pomočil “blahem”.
Museli jsme si oblíknout volné overaly a pak nám spoutal ruce za zády.
Dostali jsme roubík a na hlavu koženou šněrovací kuklu bez očí.
Někdo mne vzal za paži a někam vedl, po pár krocích jsem byl posazen do sedačky a připoután přes hrudník k zádové opěrce. Za moment se se mnou sedadlo zhouplo a pak bouchly dveře. Auto se rozjelo. Po nějaké době jsme zastavili, někdo mne odpoutal a byl jsem odveden. Pak mi byl sundán overal a musel sem si kleknout.
“To jsou oni? Ano Má Paní. Tak je připravte k obřadu! Ano Má Paní.”
Tak, že jsme byli kdesi v zajetí a měli jsme být připraveni k čemusi.
Moc pěkné vyhlídky. Tatér byl zřejmě náhončí nějaké Paní a zajišťoval pro ni nové poddané. V hlavě se mi rojilo spousta myšlenek, ale nebyl čas se jimi zabývat.
Byl jsem opět někam veden. Klaply dveře a někdo mi svlékl kalhotky i latexové slipy. Byl jsem posazen na kozu a byly mi připoutány nohy do držáků. Pak mi sundali pouta a byl mi připoután zbytek těla a ruce. Stále jsem nic neviděl.
Ucítil jsem dotyk na penisu a vytažení katetru. Opět mi bylo něco zasunuto do penisu a až do močáku, znovu to vytáhli a slyšel jsem nějaké mumlání.
“ Tak jsem Ti vyhrála tu kapsli co Ti dal tatér před týdnem. Ta depilace byla trvalá a teď Ti dám nálev a postroj služebníka.
A aby bylo jasno, už NIKDY se nebudeš dotýkat vlastního penisu!!”

Cítil jsem nějaké dotyky kolem penisu a šourku, pak něco cvaklo a cítil jsem zasouvání penisu do nějakého pouzdra. Po té jsem opět cítil jak mi zasouvají cévku. Po chvíli mne něčím píchli asi na pěti místech na každém prsu a bylo cítit napínání kůže.
Po.nějaké době mi byly jehly z prsou vytaženy, ale tlak na prsou zůstal stejný.
Byl jsem odpoután z kozy a postaven na zem. Ruce jsem musel rozpažit.
Byl mi navlečen jakýsi postroj z řemení a utažen. Po té mi byly odkryty průzory v kukle.
Chvíli jsem mžoural do světla a pak jsem byl postaven před zrcadlo.
Byl jsem překvapen sám sebou. Mezi nohama se mi klimbal asi 30 cm dlouhý umělý penis a měl jsem PRSA velikosti C. Moje vlastní citlivá prsa!
Oblečen jsem byl jen do řemenů. Hlavu jsem měl k postroji fixovánu širokým obojkem a ruce v loktech také. Nohy jsem měl obuty do kožených bot pod kolena s podrážkou ve tvaru kopyta.
Žena, oblečená v červeném latexu mi připnula vodítko a vedla mne chodbou, vešli jsme do nějakého sálu. Tam mne postavila k lavici. Široce rozkročené nohy mi zamkla k nohám lavice. Do kroužků v bradavkách připla karabinkou lanka a jejich navíjením mne ohla přes lavici. Pak mi dalším řemenem zvrátila hlavu dozadu.
U vedlejší lavice se také cosi dělo, ale podívat jsem se nemohl. Pak mi došlo, že tam budou mít v práci bývalku.
V tom přišla Paní. Doprovázelo ji asi tucet mužů.
“ Budete přijati do mých služeb, nemáte právo bez povolení mluvit, máte povinnost poslouchat a dělat co Vám já poručím. Nyní budete zasvěceni těmi muži. Musíte to co Vám dají polknout nebo udržet v sobě!”
Pak jsem byl osouložen do pusy a análu asi desítkou mužů. Všichni měli velikost 20+ a všichni se mi udělali do pusy a já to musel polknout. Pak vyšel ze stínu chlap v kápi. Ten byl největší. Vzal si mne ze zadu až nadoraz. Po chvíli se přesunul dopředu a musel jsem ho dodělat a vysát.
Vedle mne někdo sténal a pak i dávil. Ozval se i bolestivý jekot,
Předemnou se zjevila Paní, měla v ruce podivný předmět kterým se dotkla mého levého prsu a stiskla tlačítko. Elektrický značkovač mi vypálil značku Paní hluboko do kůže.
Někdo mne odpoutal a poháněn elektrickým bičem jsem byl zahnán do kobky. Zde mi uvolnily ruce a hlavu a nechali mne tak. Odšpuntoval jsem cévku, která byla vyvedena do špice uměláka a vymočil jsem se do kýble. Na zdi byly dvě hadice, nad jednou byl nápis jídlo a vedle pití. Strava byla tekutá, s příchutí banánu. Spolykal jsem celý příděl. Položil jsem se na matraci a usnul
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tak i já (EXTREM)

Příspěvek od johny12345 »

Dobrej extrém, ale rad si přečtu i pokračování
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak i já (EXTREM)

Příspěvek od KarelK1968 »

Jen škoda ze bývalou ženu.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Tak i já (EXTREM)

Příspěvek od kohout50 »

Co se dělo s Tvojí bývalkou?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Google [Bot] a 199 hostů