Můj splněný sen

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
master38
Příspěvky: 21
Registrován: sob 13. pro 2014 0:23:05

Můj splněný sen

Příspěvek od master38 »

Ahoj, četl jsem pár povídek ze života a tak bych také chtěl přispět. Jsem rozvedený a mám přítelkyni o 8 let mladší. Říkejme jí třeba Jana. Je to krásná žena. Je štíhlá, krásné dvojky prsa a černé dlouhé vlasy až po zadeček a já jí miluji nadevše. Spolu jsme se milovali na spoustě různých míst. Ve vlaku, v kupé počínaje a v parku, v pravé poledne konče. Dost často jsem si pohrával s myšlenkou, co by to se mnou udělalo, vidět jí, jak se přede mnou miluje s jiným mužem. Vždycky, když jsem nad tím přemýšlel, vzrušil jsem se tak, že jsem si ho musel pak vyhonit. Přítelkyni jsem se na to párkrát zeptal, ale prý že by mi to neudělala, že mě miluje a pak že by se styděla.

Tak jsem začal přemýšlet, jak jí na to připravit. Při každém milování a po něm jsem se zmínil, jaké by to asi bylo, mít tu ještě jednoho muže. Jak by měla obě dírky zaplněné. A postupem času už i sama vymýšlela různé děje, jak by si nás dva představovala. Myslel jsem, že už mám vyhráno, ale neměl. Problém nastal v okamžiku, když se měl vybrat ten pravý muž. Hledali jsme na různých erotických portálech a dávali různé inzeráty, ale všechno selhalo. Už jsem ani nedoufal, že k něčemu dojde. Pomohla nám náhoda.

Jana má kamarádku, říkejme jí Markéta, se kterou si opravdu všechno říkají a ona má přítele, říkejme mu Jirka, který jim zařídil wellnes pobyt přes víkend na severu Čech s kolegou a jeho manželkou z práce. Manželka toho kolegy onemocněla a nemohli jet a ta Markétka nabídla poukaz Janě, jestli bychom nechtěli jet místo nich.

Mé naděje se rozplápolaly jako ohýnek a už jsem se moc těšil. V den odjezdu pro nás přijel Jirka s tím, že po cestě vyzvedneme Markétu. Když Jirka zastavil u kadeřnictví a do auta nastoupila Markéta, spadla mi brada údivem. V tu chvíli jsem musel vypadat jako nějaký retarda. Markéta je stejně stará jako Jana. Má kratší vlasy, špinavá blond, asi tak trojky prsa a krásně tvarovaný zadeček. Na sobě měla upnuté černé šaty s krásným výstřihem a šaty obepínali i oblé tvary zadečku. Na nohou botičky na jehličkách. Moc jí to slušelo.

Když jsme přijeli do komplexu, dostali jsme klíče od pokojů a šli se ubytovat. Pak jsme společně chodili do různých bazénů a vířivek. Vše probíhalo normálně až druhý den večer. Někoho napadlo, že bychom mohli na pokoj koupit víno pro holky a pro pány něco tvrdšího.

Jak se řeklo, tak se udělalo a holky ještě koupily nějaké oříšky a něco na zub k vínu. Večer po večeři jsme s Janou šli na pokoj k Markétě a Jirkovi a otevřeli víno a my si dali vodku.

Povídalo se a popíjelo a vyprávěli jsme si zážitky z Wellnes. Pak se dopila lahev vína a Jirku napadlo jí roztočit na stole. „Dobrý nápad„ řekl jsem, „zahrajeme si flašku„ … holky protestovaly, ale po pár minutách přemlouvání, že když budou chtít, můžeme kdykoli přestat, souhlasily. Tak se začalo hrát a než jsme se nadáli byli jsme všichni ve spodním prádle. Už jsem neschoval pod slipy mé vzrušení, když jsem dal úkol Jirkovi jazykem dráždit mé Janě bradavky přes podprsenku. Jana si to užívala, bylo vidět, jak jí bradavky ztvrdly. Pak pokračovala Jana. Lahev se zastavila směrem Jirkovi a ona mu dala za úkol ho vyndat a před námi si ho honit. Když si ho honil, podíval jsem se na Janu a ta ho hltala očima. Bylo na ní vidět, jak je moc vzrušená a jak se jí Jirkovo mužství líbí. Další úkoly přeskočím. Pak přišla řada na mě a flaška se zastavila u Jirky. Řekl jsem mu, že musí sundat mé Janě kalhotky a musí jí minutu lízat na poštěváčku a přitom jí zasunou prsty do kundičky. A hezky tak, abychom to všichni viděli. Jana se na mě podívala vyčítavě, ale neodmítla. Jirka k Janě přistoupil, Jana nadzvedla zadeček a Jirka Janě pomalinku stáhl kalhotky a hodil je po mě. Měla je už krásně mokré od vzrušené kundičky.

Jirka Janě dal nohy od sebe, klekl si k její kundičce a začal jí lízat poštěváček. Myslel jsem, že mi praskne, když jsem ho viděl u mé Jany. Chvíli jí lízal a pak jsem mu řekl, ať jí do kundičky vsune prostředníček, že až pak mu budu odpočítávat čas. Jirka mě poslech a začal. Já s Markétou jsme na ně koukali a pomalu ani nedýchali. Jana začala hlasitě dýchat a já věděl, že přichází její první orgasmus.

„Nepřestávej„ řekla a chytla si ho za hlavu. Měla zavřené oči a maximálně si to užívala.

To jsem už nevydržel a strčil si ruku pod gumu slipů. Markéta se na mě podívala a její ruka vystřídala mou. Krásně mě honila. Nechtěl jsem, aby to skončilo. Když Janě odezněl orgasmus, řekl jsem Jirkovi, že chci vidět, jak jeho péro zajíždí do Jany a že jí musí pořádně udělat. Ani se oba nenechali dlouho přemlouvat. Jana mu ho vzala do ruky, přetáhla mu kůžičku a jeho veliký fialový nalitý žalud zmizel v Janině pusince. Chvíli ho kouřila a pak si ho sama navedla ke kundičce. Já si ho už honil sám a Markétě jsem sundal kalhotky a poslal jí, aby si kundičku nastavila nad obličej Jany. Jana jí začala lízat a to už byl pohled pro bohy. Nikdy jsem Janu neviděl s jinou ženou se milovat a teď tu své nejlepší kamarádce líže kundičku a manžel její kamarádky mi šuká přítelkyni. Jana je tak vzrušená, že z ní doslova teče šťávička vzrušení a Jirkovo koule hlasitě pleskají o její zadeček.

Sedím, honím si ho, koukám na ně a u nosu mám promáčené kalhotky obou holek. Je z nich cítit vůně jejich kundiček. Netrvá to dlouho a já stříkám svojí horkou dávku semene na koberec před sebou. Jirka stále ještě šuká mojí přítelkyni a ta líže, spíš už jen olizuje kundičku Markéty. Myšlenky má úplně jinde. Je vidět, jak už i Jirka bude. Chce se Janě vystříkat na bříško, ale ona si ho přidrží za zadek a jíkne „vystříkej se do m„. Jdu se osprchovat a když se vracím, odchází i ostatní do sprchy.

Můj sen se splnil a já viděl v přímém přenosu, jak mojí přítelkyni šukal jiný muž a jak s ním měla několik orgasmů a já se u toho udělal.
ttomalss
Příspěvky: 169
Registrován: úte 01. zář 2015 10:00:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj splněný sen

Příspěvek od ttomalss »

tak to by bylo super zažít to doopravdy.. ;-)
master38
Příspěvky: 21
Registrován: sob 13. pro 2014 0:23:05

Re: Můj splněný sen

Příspěvek od master38 »

jsem rád, že se líbí
master38
Příspěvky: 21
Registrován: sob 13. pro 2014 0:23:05

Re: Můj splněný sen

Příspěvek od master38 »

něco na tom je ale z reality
ttomalss
Příspěvky: 169
Registrován: úte 01. zář 2015 10:00:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj splněný sen

Příspěvek od ttomalss »

tak o to je to lepší...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, lamp990, pepan1 a 211 hostů