Svatební cesta v Jugoslávii 02

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Svatební cesta v Jugoslávii 02

Příspěvek od perfeckfuck »

Víte co je to zvědavost? Víte co je to ten nutkavý pocit, který vás žene zpět, aby, jste viděli víc a víc si prožívali to utrpení a nakonec i vzrušení? Protože to jsem já cítil. Ano. Vylekalo mě to. Mezi tím vztekem a bolestí se objevilo neskutečné vzrušení z toho, co jsem viděl. A to mě donutilo, abych se v půli cestě za skupinou otočil a vydal jsem se zpět. Doslova jsem běžel. Na druhou stranu jsem byl i opatrný, abych se dostal k chatce nepozorován.

V duchu jsem si začal představovat, co všechno uvidím. Už jsem viděl, jak mou ženu oddávající šuká tvrdě zezadu a ona kňučí rozkoší. To jsem asi chtěl vidět. Když jsem se zezadu blížil k chatce, spatřil jsem, že oddávající stojí na verandě před chatkou. Vedle něho stála i Jana. Na sobě měla letní šaty s květinovým motivem, pod kterými se krásně rýsovaly všechny její ženské tvary. Trochu mě to zklamalo, ale zároveň jsem začal přemýšlet, proč? Na mou otázku přišla rychlá odpověď v podobě postaršího hubeného chlápka, který se k chatce přiblížil. Neslyšel jsem co si říkali, ale podle toho co jsem viděl, se asi nejdříve představovali. Respektive, oddávající představoval Janu. Pak s Janou muž vešel do chatky a oddávající zůstal venku. Mohl jsem se proto opět přiblížit zezadu a nakouknout oknem.

Onen muž seděl na posteli a sledoval mou ženu, která si před ním přetahovala přes hlavu šaty, aby odhalila modré kalhotky a velká prsa. Jana nevypadala nějak moc nadšeně, spíš se tvářila trošku, jako by se jí představa toho, co teď bude dělat, hnusila. Sledovala, jak ze sebe muž stáhl v rychlosti kraťasy a jak jeho tvrdý ohon vystřelil do pozoru. Na tváři mé milované se objevil překvapený výraz. Bodeď by ne. Mužův ohon byl stejně tak dlouhej a tlustej jak oddávajícího.
„Tak soudružko. Nestůjte tam a pořádně si osedlejte mého vraného koně.“ pronesl postarší muž česky. Jeho hlas tak divně zachraptěl, jako by byl před umřením.
„Soudruhu tajemníku, ale ještě Vám chybí kondom.“ na to moje, žena a přitom ze sebe stahovala i kalhotky.
Muž se více pošoupl na postel, aby si na ní mohl pohodlně lehnout.
„Na kondom Vám soudružko kašlu. Nikdy jsem s ním nešukal a nebudu s tím začínat na stará kolena.“

Moje žena, teď už nahá, pomalu vlezla na postel a rozkročmo se posadila muži na klín. Ohon se jí přitom opíral o bříško a ona jej uchopila do ručky a začala honit. Naklonila se přitom více nad muže, tak, že prsa se dotkly jeho hrudi a mohla muže políbit.
„Tak vidíte soudružko, že to půjde. Franta říkal, že jste šikovná.“ pronesl muž, když se dolíbali.
„Franta také říkal, že mi můžete zajistit pěkné pracovní místečko.“ na to Jana a začala se kundičkou třít o tu tvrdou kládu. Muž zachroptěl slastí.
„No to víte soudružko, že dokážu.“
„Chtěla bych mít jistotu, že když mě vystříkáte, tak to místo mám.“
Tohle mě šokovalo. Má žena tu smlouvá o pracovním místě a nabízí své tělo. To bylo něco, co jsem nedokázal v tu chvíli pochopit a velmi silně mě to zasáhlo.
„Soudružko. Mám lepší návrh. Zajistím Vám místečko, když takové šukačky budou pravidelné.“ na to muž a já viděl, jak už v kostnatých rukou mne melounky mé ženy. Ta se najednou napřímila a já viděl, jak se přitom nadzvedává a nasazuje ohon na okraj kundičky. Pak na něj krásně dosedla a on do ní zajel, jako nuž máslem.
„Ujednáno.“ vydechla přitom a začala na ohonu poskakovat.

„Och bože. Soudružko. Vy ale máte úzkou prcinku.“ chraptěl muž a vychutnával si jízdu, kterou moje žena rozjela.
„To se Vám soudruhu tajemníku zdá, protože máte tak velkýho ptáka.“ odpověděla Jana a z úst se jí dál linulo slastné sténání.
Šokovaně jsem zjišťoval, že to co vidím, mě začíná vzrušovat. Už dost, že jsem nejprve viděl, jak mi milovanou ženu šuká tlustý oddávající. Nyní si Jana vyšukávala pracovní místo se starším týpkem. A podle toho jak poskakovala na tom ohromném ohonu a jak u toho slastně sténala, jsem poznal, že si to maximálně vychutnává. Muž jen ležel a jeho ruce se pokoušely hladit štíhlé tělo mé ženy a zejména se zaměřovaly na poskakující prsa.
„Ach soudružko, ty Vaše kozy jsou výstavní.“ zachroptěl a už se nahýbal tak, aby aspoň jedno vsál do úst a mohl cucat bradavku.
Jana se nahnula nad něj tak, aby mu to ulehčila a přitom se usmívala.
„Líbí se Vám? Můžete je mít denně, když budu Vaší asistentkou.“

Pokračovala přitom poskakováním na tvrdého ohonu. Z kundičky jí muselo vytékat hodně milostných šťáv, protože až ke mně doléhal mlaskavý zvuk. Najednou jí muž uchopil kolem pasu a než jsem se nadal, ležela Jana na zádech. Jen se usmívala a dala nohy více od sebe a na horu, aby do ní mohl lépe pronikat.
„Já, už ale jednu mám soudružko.“ odpověděl a začal tvrdě přirážet zadkem a tím opět protahovat kundičku tím ohromným ptákem. Jana slastně sténala a přitom se pokoušela přirážet proti jeho pohybům.
„A určitě má tak štíhlou postavu s velkýma prsama a můžete jí šukat.“ zasténala po chvíli a pak se jí tělo prohnulo a ona snad doslova vykřikla: „Ach bože už bud… už budu.“. Muž začal ještě více přirážet. Jednou rukou přidržoval Janu za bok a druhou mačkal jedno z poletujících prsou.
Podle výrazu, který jsem viděl v obličeji, mi bylo jasné, že i on je na pokraji svého orgasmu. A toho dosáhl ve stejný okamžik, kdy začala moje milovaná kňučet a tělo se jí třáslo v návalech vln rozkoše. Mohutně přirazil, zalomil hlavu a já viděl, jak mu zadek drobně cuká. Stříkal tak celou svou dávku do mé ženy a ona jí s rozkoší přijímala.

Oba leželi v objetí a líbali se. Pro mě to bylo neskutečné. Takové deja-vu.
„Myslím, že ta moje asistentka už je zralá na důchod.“ pronesl tajemník, když se odlepil od prsou mé ženy, s kterýma se začal mazlit. Pak se pomalu zvedl a začal se oblékat. Jana jej pozorovala.
„Až se soudružko vrátíte z dovolené, tak můžete u mě nastoupit. Buďte ale připravená na každodenní mrdání.“ pronesl. Jana se na něj jen usmála.
„To pro mě nebude problém soudruhu tajemníku. A užijte si cestu domů.“ zvolala Jana za mužem, který opustil prostory naší chatky.

Po krátké chvíli do ní vstoupil oddávající. Na tváři měl široký úsměv.
„Takže dneska už dvakrát vycákána.“ pravil zvesela a přitom se podrbal v rozkroku.
„Udělala jsem to kvůli práci.“ dostalo se mu nevrlé odpovědi.
„Ale no tak. Slyšel jsem, jak sis to užívala.“ na to oddávající a přitom si stáhl kraťasy.
Opět jsem měl možnost sledovat, jak se mu v rozkroku houpe ohromný úd. Ten si hned začal honit, aby jej měl krásně tvrdého. Evidentně měl zase chuť šukat mou ženu.
„Ještě nemáš dost?“ zeptala se překvapeně Jana.
„Když vidím, jak ti z ní vytéká cizí semeno, jsem z toho nadržený.“ dostalo se jí odpovědi a už musela roztáhnout nohy, jelikož na ní oddávající ulehal. Zasténání mé ženy mi dávalo najevo, že do ní opět pronikl mohutný úd. Pleskání těl a sténání Jany pak utvrzovalo, že si začala vychutnávat další krásné chvilky sexu.

Chvíli jsem tam stál a koukal jsem do okna. Sledoval jsem, jak se tlustý zadek zvedá a pak zase rychle klesá a jak přitom to pohybu má žena doslova kňučí rozkoší. Sama se pokoušela aktivně přirážet proti pohybům svého tlustého milence. Přestože mě ten pohled nesmírně vzrušoval, také jsem byl dost z této situace naštvaný. A tak jsem se rozhodl konečně zachovat jako chlap. Obešel jsem chatku a stanul jsem rázně na verandě před vchodovými dveřmi. Po celou dobu jsem mohl slyšet slastné sténání mé milované a hekání oddávajícího. Každý v okolí musel vědět co se v chatce děje. Zhluboka jsem se nadechl a pak jsem rázným krokem vešel do chatky a zabouchl za sebou dveře.

Ten zvuk zapůsobil jako rána z pistole. Oddávající se rychle ohlédl, stejně jako moje žena a oba úplně zkoprněli hrůzou.
„Může mi někdo vysvětlit. Co se to tu kurva děje?“ zařval jsem tak, aby bylo znát, že jsem naštvaný. Hlas se mi přesto třásl strachem a snad i vzrušením.
„Asi jsi slepej, nebo blbej, ale je jasný, že ti tu šukám ženu.“ ozval se najednou oddávající a začal k mému, a nejenom k mému, překvapení zase přirážet. Bylo vidět, že se jej Jana pokouší rukama zastavit, ale nešlo to.
„To doprdele vidím. Ale proč jí šukáš i teď?“ zeptal jsem se nechápavě a přiblížil jsem se k posteli. Nyní jsem mohl krásně vidět, jak ten jeho ohromný pták roztahuje kundičku mé milované. Ta měla přivřené oči a bojovala s rozkoší, která jí ovšem přemáhala.

Oddávající přidal na přírazech a Jana začala zase hlasitě sténat.
„Och bože… bože… to snad… už… už… už…“ dralo se jí z úst a dávala tak najevo, že se blíží její orgasmus.
„Jo krásně se udělej před svým manžílkem. Ukaž mu, že máš ráda velký ptáky. Acchhh taky už budu. Dělej…. achhhh“ Bylo mi jasné, že ten tlusťoch se chystá opět vystříkat mou ženu a já se nezmohl na nic. Na nic, než jen si vytáhnout tvrdý úd z kraťasů a začít si ho honit. Sledoval jsem tu ohromnou kládu, jak vyjíždí až po žalud z mokré kundičky a rychle do ní zajíždí až po koule. Oddávající přitom Janu nešetřil. Nato, že má tlustou postavu, přirážel rychle a nepolevoval. Přitom ještě dokázala jednou rukou ohmatávat velká prsa, která každým přírazem létala Janě až k bradě. A pak se její tělo roztřáslo v návalu dalšího orgasmu. Viděl jsem, jak obrací oči v sloup a jak jí rozkoš ovládá cele tělo. Do toho mohutně přirazil oddávající a bylo mi jasné, že i on dosáhl vyvrcholení a teď znovu stříká do Jany dávku lepkavého semene. Nevydržel jsem se na ty dva dívat, jak se objímají ve společném orgasmu a začal jsem i já stříkat. Mé sperma dopadalo na podlahu chatky, ale mě to v tu chvíli bylo jedno.

Po asi dvou minutách, kdy se objímali a líbali, se konečně od sebe odlepili. Stál jsem tam s povadlým ptákem v ruce a sledoval jsem, jak z kundičky mé ženy vytéká cizí semeno.
„Tak, a teď mi už může někdo vysvětlit co se to tu děje?“
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, qwertzukqwertzuk a 30 hostů