Dovolené v Řecku

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Ldob99
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: viewtopic.php?t=499

Dovolené v Řecku

Příspěvekod Ldob99 » stř 27. črc 2016 21:24:47

Měli jsme již delší dobu zaplacenou letní dovolenou v Řecku a těšili se, až se budeme opalovat na prosluněných plážích. Susan moje žena se nejvíc těší na odpočinek na jedné z písečných pláží u ostrova Skiathos.
Protože jsme oba nudisti, tak jsme samozřejmě vyhledali jednu z nuda pláží, kde jsme se mohli krásně opalovat jak nás příroda stvořila.

Susan hrozně ráda ukazovala své tělo a neměla se vůbec za co stydět. Měří 175 centimetrů a nejvíce vynikají její dlouhé nohy a ploché bříško nad, kterým se vystavují její trojky prsa s krásně plnými bradavkami. Je jí krásných 28 let a stále mi rozkvétala do krásy, což ocenilo hodně mužů na pláži. Jejich pohledy se při procházení po pláži nedaly přehlédnout.

Bylo to čtvrtý den naší dovolené, kdy jsme byli na pláži takhle v podvečer. Lidé postupně odcházeli až jsme najednou byli na pláži sami. (Oba jsme si tedy mysleli, že jsme sami). V pohodě jsme leželi na naší dece a měli zavřené oči, když nás náhle vyrušil hlas hovořící anglicky: "Dobrý den, mohu si přisednout? "

Otevřeli jsme oči a uviděli hubeného až šlachovitého černocha, stojícího nad námi.
Oba jsme se naráz posadili a muž se nám mezitím představil. "Já jsem Theo."
Vysvětlil nám, že je místní, že tu žije už 17 let od doby, co do Řecka přijel z Etiopie a že tato denní doba je jeho oblíbená pro procházku na pláži. Nikdy jsme, tak pozdě na pláži nebyly, což vysvětluje, proč jsme ho zatím neměli možnost potkat dříve.

Jak jsem si povídali, tak jsem si všiml, že Susan ně něho dost zírala. Hlavně na okolí břicha, což je něco, co naturisti jako mi nikdy neděláme. Ovšem nakonec jsem asi pochopil
na co tak koukala, protože jsem uviděl jeho velký penis a pod ním velké varlata.
Jemu mohlo být něco kolem padesátky. Měl pleš, jak říkám, žádný urostlý svalovec, ale spíš vysoký šlachovitý a hubený s trochu evropštějšími rysy v obličeji. Na svůj věk vypadal moc dobře. Zdálo se mi, že o své tělo dost pečuje. Susan jím byla doslova uchvácena a hltala každé jeho slovo i když mluvil s dost hrozným přízvukem a občas mu nebylo moc rozumět.
Pak Theo mezi řečí řekl mé Susan: "Vypadáš dost napjatě. Asi by jsi potřebovala masáž na uvolnění.”
Než stihla ona nebo já cokoliv říct, tak pokračoval: "Víte, já jsem profesionální masér."

Očekával jsem, že mu Susan řekne ne, hlavně protože jsme byly všichni nazí a byli na veřejné pláži. Také jsem moc dobře věděl, že se jí masáže a hýčkání moc líbí. Také ji doma pravidelně několikrát za měsíc masíruji až do šťastného konce pro oba. Ovšem teď to byla jiná situace a proto jsem byl dost v šoku, když mu odpověděla: “Dobře, můžete mi namasírovat má ramena.”
On se pousmál a odpověděl bleskově: "OK lehněte si na břicho a já hned začnu."

Susan ležela tváří dolů na její dece a Theo si na ruce nanesl náš olej na opalování. Klekl si vedle ní a ještě trochu oleje nanesl přímo na její záda. Poté začal masírovat její ramena a horní část zad a viděl jsem, že byl skutečně moc dobrý v tom, co dělal. Brzy byla Susan naprosto uvolněně a viděl jsem, jak z ní doslova opadá všechen stres a starosti. Theo pomalu rukama sjížděl do spodních částí zad.

Bez přerušení a jakéhokoliv slova pokračoval masírováním nohou a lýtek. A samozřejmě jeho ruce sjížděli po jejích stehnech. On pozoroval každou její reakci a nakonec rukou zajížděl i mezi její sevřená stehna dost blízko jejího rozkroku. To mělo za následek, že mu Susan uvolnila nohy a nakonec před ním ležela s nohama od sebe. Jak jsem je v sedě pozoroval, tak jsem si uvědomil, že už musí Theo vidět její mírně zarostlou kundu.

Jak Theo pokračoval v masírování blízko jejího rozkroku, tak Susan vydala nepatrné heknutí. Ovšem stále ho i tak nechala masírovat a nakonec jsem viděl, jak jeho prsty s naprostou samozřejmostí vklouzly mezi její závojíčky. A nakonec podle jejího výrazu a vzdychání zajel i přímo do její vagíny. Měl jsem ho v ten moment zastavit, protože Theo v tomto už nedělal ani tak masáž jako spíše sváděl její tělo. V tu chvíli však Theo přestal a řekl jí:
"Otočíte se prosím? Udělám vám masáž i zepředu." Jako by byla Susan v transu a přetočila se beze slov na záda a ukázala mu tak celé své tělo.

Začal ji pozvolna masírovat opět u ramen, ale pak rychle jeho ruce sjížděli dolů až na její prsa. To zapříčinilo další povzdechnutí mé Susan. Ovšem opět neprotestovala a Theo začal laskat a mačkat její bradavky, které reagovaly okamžitým ztvrdnutím. Její bradavky byly nejen tvrdé, ale i dokonale stály jako dva dudlíky. To ovšem nebyla jediná věc, která, jak jsem si všiml, stála. Theův penis začínal bobtnat a nevím proč, můj také začal narůstat.

Theo přesunul opět své ruce až k jejím nohám. Nakonec mu došel olej a tak začal cucat a líbat její prsty a chodidla. Jeho polibky postupně stoupaly po noze vzhůru, až nakonec klečel mezi jejíma nohama, které měla stále roztažené Byla evidentně mokrá a vzrušená z celé té situace Theo si toho samozřejmě všiml. Podíval se na mne a pousmál se. Nakonec sklonil hlavu k její kundičce, prsty jí rozevřel velké pysky a začal ji lízat.

Susan mě to nikdy nenechala zkusit, protože tvrdila, že se jí to zdá hnusné a nechutné. Nyní to však umožnila jemu a byla stále jakoby v tranzu. Sledoval jsem, jak mu jeho jazyk kmital dovnitř její vagíny a jeho nos přitom dráždil její naběhli poštěváček. Ona nakonec přesunula ruce na jeho plešatou hlavu a naváděla ho na její nejvíce citlivá místa. Já koukal na snubní prsten, který na jeho hlavě a díky slunečnímu světlu přímo zářil. Nevím proč, ale hrozně se mi celá ta scéna líbila.

Po několika minutách lízaní, během kterého jsem pozoroval, jak se Susan kroutí vzrušením a vzdychá, se vzepnula a vyloudila hlasitý výkřik s přiházejícím orgasmem. Podíval jsem se rychle kolem sebe po pláži, abych se ujistil, že nás nikdo nesleduje a, že její kvílivý výkřik nepřilákal něčí pozornost. Ani nevím, kdy naposled měla, tak silný orgasmus. Musím uznat, že jsem na něj začínal trochu žárlit

Myslel jsem si, že lízáním a jejím orgasmem vše skončí. Ovšem Theo se postupně vyšplhal nahoru přes její třesoucí se tělo a začal jí líbat. Moje žena mu polibek opětovala a jak jsem si všiml, tak Theův penis byl nyní úplně tvrdý a vypadal, že je nejméně 22 centimetrů dlouhý, což bylo téměř o 7 čísel více než byl ten můj. On se na mě podíval a pak dolů na jeho penis, který teď byl přesně na jejím vchodu do kundičky. Došlo mi, že se mě v duchu ptá, zda ho nechám šukat mou manželku.

Samozřejmě, že můj mozek křičel ne! Susan je moje manželka! Ona nikdy nemrdala s jiným mužem! On nemá ani kondom a ona přece nebere žádnou antikoncepci (prý je to hormonální zásah do ženského těla a to se vždycky nějak záporně projeví v pozdějším věku) a tak se mnou souložila s kondomem! ???? Ona v sobě nikdy neměla penis bez kondomu. Ona chtěla ještě počkat rok možná dva než bychom měli děti. Nemůžu ho nechat ji šukat bez gumy!?? Bohužel, můj mozek mne zradil a já jen jsem hlavou pokýval na souhlas. No, víte....Vždycky jsem si tajně přál ji vidět s jiným velkým pérem v ní a teď jsem měl tu jedinečnou možnost. "Ona si určitě bude dávat pozor a řekne mu, aby včas vytáhl", byl jsem přesvědčen. Díval jsem se na ní a její tělo ho chtělo.

Jak jsem kýval hlavou na souhlas, tak se Theo usmál a začal tlačit svůj velký penis do mé manželky a já jen v úžasu pozoroval, jak jeho žalud pomalu mizí v její pochvě. Byl v ní jen pár centimetrů, když slastně povzdechla, jak v sobě asi ucítila jeho tvrdost a velikost. Theo však dál pokračoval a postupně přirážel dopředu až nakonec zajelo všech 22 centimetrů do ní. Poposednul jsem si blíže k nim, abych lépe viděl jeho péro a velké koule naplněné jeho semenem. Ty teď byly nalepené na manželčin zadek, jak do ní zajel nadoraz.

Jak do ní zajel po kořen, tak Theo odpočíval a čekal až si Susan zvykne na jeho velké přirození, které jí roztahovalo stěny její těsné vagíny. Když cítil, že už je připravená, začal pomalu pumpovat dovnitř a ven. Po celou dobu koukal jak se tváří. Susan popadla jeho paže a nevěřícně na něj koukala s pocitem, že je totálně vyplněná jeho penisem.

"Bože, jsi tak velký!" zasténala napůl s výrazem bolesti a napůl rozkoší. Po několika minutách mírného přirážení ho manželka sama objala nohama a zkřížila je za jeho zády. Jak pokračoval v přírazech, tak Susan začala sténat stále hlasitěji a hlasitěji a její dýchání bylo dost nepravidelné a i její obličej měl takový napjatý až strhaný výraz. Věděl jsem, že se ji blíží další orgasmus. Susan pak najednou hlasitě vykřikla a prohnula se v zádech jako luk, čímž do ní Theo ještě více pronikal. Jak její orgasmus opadal, tak se na Thea usmála a zmohla se jen na pár slov:
“To je taková slást… prosím… nepřestávej!”

Já samozřejmě věděl, že bude muset zastavit, protože jsem tušil, že Theo je blízko svého vyvrcholení. A věděl jsem, že nesmím dovolit, aby byl jeho penis v ní až začnou jeho obrovské koule plné semene cukat a pulzovat semeno ven. Ovšem Susan své nohy za jeho zády sevřela ještě více.

Chtěl jsem vše vidět z jiného pohledu a sedl si vedle nich a koukal na jeho mohutný péro jak se pohybuje uvnitř mé manželky. Také jsem si všimnul, že jeho péro bylo pokryté bílou lepkavou hmotou. Na chvilku jsem se lekl, že už se udělal, než jsem si vzpomněl, že když je žena v plodném období může produkovat bílý výtok. Tato vzpomínka mi odhalila v jaké fázi svého cyklu manželka zrovna je. Byla nejspíše na vrcholu své plodnosti a měla v sobě velký nechráněný chráněný penis!

Oba pokračovali v pohybech, které směřovaly k mohutnému vyvrcholení. Já jak omámený sledoval, jak on dál přiráží hluboko do mé manželky. Najednou jsem si uvědomil, že sleduji primitivní rituál páření, ve kterém si více dominantní samec vezme manželku jiného muže a naplní ji svým semenem před přihlížejícím manželem.

Z mého transu mě probralo jejích zběsilé sténání. Pot Theovi tekl po zádech jak
se snažil dosáhnout svého uspokojení. Jeho přirážení bylo opravdu divoké a rychlé. Pak se na mě opět Theo podíval a já okamžitě věděl, co po mě chce. Chtěl mé svolení na vystříkání mé manželky. Čas jako by se zastavil, zatímco můj mozek zápasil s položenou otázkou.

Opravdu jsem chtěl, aby tento cizinec stříkal jeho spermie do úrodné a nechráněné dělohy mé manželky? Opravdu jsem chtěl, aby se pokusil pářit s mou manželkou a možnou příčinou by bylo její rostoucí bříško s jeho dítětem? Samozřejmě, že bych měl poslechnout svůj mozek, ale zatím mě stále více tvrdlo péro. To jako by mě nutilo myšlenku nechat ho, aby dokončil co začal. Zasloužil si to po té co jí přivodil několik úchvatných vyvrcholení.

A tak jsem se přistihl, že jsem pomalu kývl na toho cizince, který mi mrdal ženu na pláži. Kývl jsem a řekl tím ano vyplňte její bílé bříško se svým účinným semenem. Začal jsem si hned honit své péro, jak jsem kýval na souhlas. On se jen usmál a přikyvoval zpátky, tak abych to viděl.

Theo pak obrátil svůj pohled zpět k mé manželce, která byla v deliriu a začal opravdu tvrdě přirážet. Jeho kakaově tmavé hýždě, jako by se najednou snažili dostat ještě hlouběji do její podvádějící vagíny. Susan a Theo se koukali jeden druhému do očí, když on konečně byl blízko svého vyvrcholení, které z ní mohlo udělat matku a ze mě paroháče.

Susan se ovšem najednou probrala ze svého transu a uvědomila si nejspíše co se děje. Rychle se na mě podívala a viděla, jak si zběsile honím péro, které bylo tvrdé jako nikdy. Pak se podívala zpět do Theovo očí a začala vyrážet stále hlasitěji:
“Jo jo jo! Vystříkej mě! Naplň mě tvým semenem!! Udělej mi dítě!!! "

Byl jsem v šoku, že moje manželka i přes to, že ví jaké je to riziko, prosí cizího černocha, aby ji přede mnou oplodnil. Theo ovšem vypadal šťastně a mocným přírazem do ní naposled zajel. Susan začala sténat a třást se v přívalu vzrušení. Podle Theova hekání a záškubů svalů na zadku jsem pochopil, že už bylo příliš pozdě ho zastavit. Nyní už jeho semeno putovalo jeho penisem hluboko do jejího lůna. Věděl jsem, že jeho sperma bude hned hledat
její vajíčko, které bude chtít oplodnit, a já tušil, že uspěje.

Oba dosáhli svého vrcholu vzájemně. Theo byl stále po kořen v Susan a ona pořád
vzdychala:
"Ach… to je úžasné… úžasné… ".
Postupně jejich orgasmy odeznívaly a Theo ležel na Susan zatímco přicházeli oba k rozumu. On měl stále svůj velký penis v její nevěrné vagíně a uvědomil jsem si, že
jeho průměr ji udržuje ucpanou, aby se co nejméně semene dostalo ven. Ještě naposled se spolu začali vášnivě líbat. Susan jakoby mu vděčně děkovala, že se stal otcem jejího prvního dítěte.

Po delší chvíli Theo vytáhl konečně svůj nástroj ze Susan a já jsem si všiml, že z manželky vyteklo jen malinko jeho semene. Zdálo se mi rovněž, že jeho semeno je hustější než moje což mohlo znamenat, že má hodně účinné semeno. Theo naposled políbil manželku a mrkl na mě, když odcházel. Já si klekl k manželce stále ohromený nad tím co se právě stalo. Nakonec se na mě Susan podívala a řekla: "Je mi to moc líto miláčku... já nevím co to do mě vjelo… nedokázala jsem to zastavit… bylo to tak přirozené...."
"Byla jsi s ním bez ochrany a ty nejsi chráněná", řekl jsem jí výtku.

"Já vím…, promiň mi to selhání, ale jakmile jsem ho cítila v sobě, nemohla jsem ho zastavit… jen jsem měla touhu cítit jeho semeno jak mě naplňuje... ", přiznávala se a pak dodala trochu ironicky: "Ale ty jsi to mohl zarazit! Jenže ty jsi se na nás díval, vzrušilo tě to, honil jsi si ho a nechal jsi tomu volný průběh, takže jsi nám dal vlastně souhlas, tak mi nic nevyčítej. Na vině jsme oba rovným dílem!"
"No..., já jen doufám, že tě neoplodnil...?" odpověděl jsem.
"Já taky, ale bojím se, že budu těhotná, protože včera mi začala ovulace", Susan na to.

Povzdychl jsem si a podíval se na její ploché bříško a uvažoval, jestli bych dokázal sledovat jak roste v nadcházejících měsících s dítětem toho černého cizince.

Poté, co jsem se vrátili domu, tak Susan neměla za dva týdny svou menstruaci, takže jsem zakoupil těhotenský test. Ten byl ovšem pozitivní. A protože Susan by nikdy na potrat nešla, tak budeme mít napůl etiopské miminko. Snad ho všichni v okolí přijmou tak jako já.Jedná se o volný překlad anglické povídky :)

PS: děkuji moc za korekci a opravu chyb uživateli: Fanouš :)

bonjorno
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolené v Řecku

Příspěvekod bonjorno » čtv 28. črc 2016 1:01:32

Kuba zase negr už se těším jak jim je za pár let budes servirovat v podobě svych dcer

Ldob99
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: viewtopic.php?t=499

Re: Dovolené v Řecku

Příspěvekod Ldob99 » čtv 28. črc 2016 6:19:37

Každý máme jiné sny a představi. To že o nich píšu neznamená že se stanou :)

A pokud někdy na dcera přijde z černochem tak pro mě bude důležité aby ji dokázal udělat šťastnou :)

A pro manželku bych černého milence také bral klidně hned :)

perfeckfuck
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 88
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolené v Řecku

Příspěvekod perfeckfuck » čtv 28. črc 2016 12:13:15

ja si troufnu rypnout, i kdyz je to preklad. Plne bradavky - tohle jsem jeste tedy nikde nevidel a necetl. Plna prsa ano, ale bradavky? By me zajimalo, jak vypadaji bradavky, co nejsou plna :-D

Caste pouzivani zajmen svuj sva sve jeji nekdy i 2x a 3x ve stejne vete. Nize ukazka, jak by to mohlo vypadat

Já samozřejmě věděl, že bude muset zastavit, protože jsem tušil, že Theo je blízko vyvrcholení. A věděl jsem, že nesmím dovolit, aby v ní měl penis až začnou obrovské koule plné semene cukat a pulzovat semeno ven. Ovšem Susan nohy za jeho zády sevřela ještě více.

Jde o to, ze skutecne vime, my ctenari, ze Theo je blizko sveho vyvrcholeni, ne blizko jineho, ze nikdo jiny ten penis v Susan nema a tedy nici jine koule nebudou pulzovat. I vime, ze Susan nebude svirat jine nohy, nez ty sve. :-)

Mimochodem, stejnych chyb se dopoustim i ja, i kdyz uz ne v tak velke mire.

Muzete me tu napdanout, ze jde o ho.. ze jde jen o to si ho vyhonit a na nejakou gramatiku se mam vykaslat. Ale, kdyz je to pekne napsane, pak se to i lepe honi pri tom cteni ne? :-)

Denda
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Dovolené v Řecku

Příspěvekod Denda » pát 23. úno 2018 17:15:17

Skvělá povídka...hezky vzrušila ale asi bych to zakončil jinak....

Theo mrdal mou manželku tvrdě. Nedalo mě to a pleskl jsem černoch přes zadek. Otočil se ke mě:
,,Vem ji zezadu, má to ráda" povídám.
On ji beze slova otočí a manželka si klekne, vyšpulí zadek a on jí opět nabodne a mrdá. Přesně tohle jsem totiž chtěl.
Vlezu pod manželku ale obráceně. Protáhnu se pod jejím krásným tělem, až mě její kozy zašimrají na břiše. Hlavu zapasuji mezi její roztažené nohy a dívám se nahoru, kde v její kuně jezdí černý ocas.Nesmírně mě to začne vzrušovat a když mě moje paní začne vzápětí kouřit ptáka, jsem v extázi. Vnímám sladké hulení, vnímám nad sebou její tekoucí kundu s černým ptákem uvnitř. Celý vzrušený jí zespodu olizuji píču a rejdím jazykem na jejím nalitém poštěváku. Zároveň vzrušením olizuji i černého ptáka a nakonec polykám i ty jeho sametové velké koule. Manželka sebou cuká a vzdychá:
,,Jsem hotová...proboha to bylo krásné" a jen se skloní a dál mě kouří ocas. Blížím se k vrcholu a slast mnou cloumá.Vytahuji černý ocas z její vymrdané kundy a v extázi rozkoše si ho cpu do sebe.... polykám ho a on mě začne zcela regulérně šukat hubu. Přiráží a já se dusím jeho dlouhým ptákem, ale stále ho do sebe vrážím, co to jde. Když začnu dole stříkat manželce do krku, dostanu náhle i jeho semeno. Taky černoch se odbaví, mě do huby. A já zase do manželky.....
Vysaji z něho všechno a černoch ho z mých úst vytahuje, něco povídá a odchází. Olizuji si jazykem postříkaný obličej, celý se usmívám spokojeností a manželka mě dál jemně olizuje vycákaný ocas.
Pak už jen ležíme v zapadajícím slunci na pláži a nemůžeme uvěřit, že se to stalo.
A nebo že by se nám to jen zdálo?

hm...tak nějak by to mohlo být...ale to je pro nás kandal. typické.


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Stuartboy26 a 8 hostů