Svatební cesta v Jugoslávii 01

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Svatební cesta v Jugoslávii 01

Příspěvek od perfeckfuck »

To že je moje žena krásná jsem věděl, vždyť to bylo patrné hned na první pohled. Její dokonalá štíhlá postava s pěkně malým zaobleným zadečkem a k tomu dvě velká a pevná prsa. Ačkoliv byla má nastávající hubená, pyšnila se prsy číslo čtyři. Plnými, pevnými a k tomu přírodními. Když jsem s ní tak stál u toho oltáře, tedy před oddávajícím, jelikož v té době byla hluboká totalita a svatby v kostelech moc v módě nebyly, byl jsem ten nejšťastnější muž na světě. Ani jsem si nevšiml toho divného pohledu oddávajícího, který na mou krásnou ženu házel. Teď už ale vím, ale hezky popořádku.

Po svatbě a náležité oslavě jsme po týdnu odjeli na svatební cestu a měli jsme opravdu štěstí, jelikož nám jakoby zázrakem umožnili odcestovat do zahraničí. Jeli jsme k moři do Jugoslávie. Bylo léto a tak ty dva týdny, co jsme měli povoleny, jsme mohli strávit božský. A taky že ze začátku tomu vše tak nasvědčovalo. Nebydleli jsme přímo v hotelu, ale v jakém si areálu chatek, odkud jsme pak chodili na pláž. Zde jsme se opalovali, dováděli ve vodě. Na odlehlých místech, nebo přímo v chatce jsme se pak vášnivě milovali. Bylo to krásné. Po pěti dnech však idylka pomalu končila. Sám jsem už neměl dost energie neustále mou ženu uspokojovat, a ani ona na tom nebyla jinak. Aspoň mi to tak připadalo. A tak nastala ta doba, kdy jsme víc a víc času trávili každý po svém. Já šel na pláž se opalovat (no a také i okukovat tamní dívky, který muž to nedělá že.), a moje žena Jana, jak se jmenovala, zase zůstala třeba v chatce a četla si, nebo si šla do města něco koupit. Jednou jsem se takhle se skupinkou dalších českých turistů vydal na výlet k nějakému hradu. Jenže co čert nechtěl, zapomněl jsem si fotoaparát. Rozhodl jsem se rychle vrátit do chatky a pak zase rychle dohnat skupinu.

Jenže to jsem ještě netušil, co mě čeká. Doběhl jsem k naší chatce po pěšině k její zadní části. Díky tomu jsem mohl zahlédnout oknem ložnici a mou ženu a... Zastavil jsem se a vrátil se abych nakoukl opatrně znovu do okna. Záclony sice mírně znemožňovali pořádný výhled do ložnice, ale i tak jsem spatřil, že má žena není v ložnici sama. Fakt, že tam s ní někdo byl, mě ještě tak neznepokojoval. I to, že ona osoba byla mužského rodu a že jsem jí znal, jelikož to byl oddávající. To co mě překvapilo, ne co my vyrazilo dech, bylo chování toho chlápka, který svým vzhledem připomínal prasátko. Zatím co moje žena něco hledala v šuplících nočního stolku, který stál u naší postele, tak on k ní přišel a jeho velké ruce spočinuly na zadečku mé ženy. A vzhledem k tomu, že moje žena měla na sobě dvojdílné plavky, to byl ale opravdu vrchol všeho. Už už jsem čekal, že se moje žena otočí a jednu mu vrazí, ale neudělala tak. Ani když jeho ruce začali hladit manželčin zadeček. Stále byla ohnutá a něco hledala a to spíše usilovněji. Nevěřil jsem svým očím. Co se to dělo? A když se oddávající přitiskl svým rozkrokem na zadeček mé milované ženy a jeho ruce zkušeně rozepnuli vrchní díl plavek, nedokázal jsem udělat ani krok, natož vlítnout do chatky a nějak to zarazit.

Jana se napřímila a nechala ruce oddávajícího, aby jí začaly hladit prsa. Přitom se zády tiskla na tlustou postavu a zadečkem se třela o rozkrok. Pak promluvila: „Nemůžu je najít. Nevím kam je dal, nebo spíš jestli je ještě má.“ Oddávající nikterak nereagoval, zabýval se horním dílem plavek a během chvíle jim dopomohl na zem, čímž zcela uvolnil větší prsa, která se pokoušel vzít do dlaní. Byla opravdu veliká a mít je v dlaních, to byl požitek. A ten požitek si teď dopřával on.
„To mě nijak nezajímá. Tvá jediná starost byla mít dostatečnou zásobu“ promluvil svým hlasem, který se hodil k jeho postavě, byl prasečí.
Přitom jedna jeho ruka sklouzla po břiše až do manželčina klína, kde zajel pod spodní díl plavek a jeho prsty se začaly věnovat kundičce. S otevřenou pusou jsem to sledoval i když přes záclonu jsem neviděl všechny detaily. Moje žena přivřela oči, zakousla se lehce do spodního rtu a pak začala slabě sténat. Přitom zadečkem nepřestávala vrtět a tím se s ním třít o rozkrok oddávajícího. I ten již kroužil boky a napodoboval milostný akt. Po dvou minutách, kdy se k sobě takhle tiskli a on mojí ženě dráždil prsty kundičku, vyndal ruku z pod spodního dílku plavek a pak je pokusil stáhnout. To už však konečně moje žena jaksi zareagovala a zarazila ho. Otočila se k němu čelem a zavrtěla hlavou.
„To nejde“ zašeptala třesoucím se hlasem. Snažila se být rozhodná.
Oddávající se na ní upřímně zahleděl, pak jí chytil za pravou ruku, jejíž dlaň si pak přiložil na rozkrok. Zde se, pod tenkou látkou kraťasů, rýsoval jeho tvrdý úd.

„Cítíš? Je kvůli tobě tvrdý. Mě prostě nezajímá, že už nemáš“ Ruka z klínu neucukla. Oddávající se usmála, jeho ruce uchopily, každá na jedné straně, spodní díl plavek a rychle jej stáhly. Moje žena teď byla už nahá. Zcela nahá.
„Někde tu určitě musí být.“ pravila rychle. Její hlas se už neskutečně třásl vzrušením.
Zase začala něco hledat a já začínal tušit co. Zatím co se přehrabovávala v šuplících u nočního stolku a pak u prádelníku, který stál opodál, oddávající si stáhl kraťasy, pod kterými už nic neměl, jen tvrdý úd. Zjistil jsem, že ho měl o dost delšího a tlustšího jak já. Vypadal jak hadice, která se houpala pod povislým břichem. Pak přistoupil k mé ženě, která prohledávala vrchní zásuvku druhého prádelníku. Vše se potom odehrálo strašně rychle. Jednou rukou nasadil úd na okraj manželčiny kundičky, druhou jí ve stejném okamžiku uchopil za bok a jen co se žalud otřel o tu správnou dírku, začal pozvolna a plynule do mé ženy zajíždět, dokud ho tam nezasunul až po koule.

Jana se stačila opřít o okraj nočního stolku. To už jí držel oddávající pevně za boky a tvrdými přírazy začal protahovat nadrženou kundičku a způsobovat mé ženě tak chvíle rozkoše. Tomu se mi nechtělo věřit, sakra, vždyť mou ženu šukal bez kondomu. Ani mě Jana nedovolila, abych jí to dělal naostro. Už jsem pochopil, co hledala. Kondomy, které jsme však už vypotřebovaly a já je chtěl na výletě koupit. A teď, když je nemohla najít, jí ten nadržený tlustoprd začal šukat naostro. A ona neprotestovala. Jen stála rozkročmo, opírala se o prádelník a vychutnávala si tvrdé přírazy údu, který byl delší a mohutnější a který jí díky tomu příjemně roztahoval kundičku. Během chvíle moje žena sténala slastí. A to pořádně nahlas. Prsa se jí houpala v rytmu přírazů a narážela do prádelníku. Nebylo pochyb, že se jí to líbilo. Tím moje teorie, že jí k tomu donutil, a že se jí to nelíbí, ale musí, pomalu upadala. Zvláště, když na to prožila dost hlasitě orgasmus, při kterým se jí doslova podlamovala kolena.

Bylo to pro mě neuvěřitelné. Už jen to, že mi moje žena takhle zahýbá. Ale i fakt, že je to chlápek, který by mohl být jejím tátou. Jemu mohlo být tak kolem padesáti, pětapadesáti, a moje Jana nedávno oslavila devatenáct let. Bože můj a pak jsem si uvědomil, že to určitě není poprvé. Teď, když jsem sledoval svou ženu, jak jí zezadu šukal pták oddávajícího a k tomu bez kondomu, jsem si uvědomil, že mi kondomy docela rychle ubývaly. Nebo to snad už pracuje moje fantazie a já vidím spiknutí na každým kroku? Ať tak, či onak, když dosáhla orgasmu, oddávající vytáhl úd ze svírající se kundičky a pomohl Janě udržet se na nohou. Otočila, objala ho a začala líbat a to dost vášnivě. Jazyky si vnikali do úst toho druhého a přitom pomalu postupovali k posteli, na kterou si lehli. Oddávajíc si lehl na záda a moje žena si hned na něho rozkročmo sedla. Uchopila tu klobásu do ruky a začala jí honit. Přitom se tázavě na oddávajícího dívala.

„ To že nemáš kondom, je tvůj boj. Tak už se na něj nabodni!“ zachroptěl, ale Jana stále chvíli váhala. Nakonec se však nadzvedla, žalud nasadila na okraj kundičky a nakonec na něj nasedla, čímž do ní opět vnikl. Začala na něm pozvolna jezdit. Pomalu, pomalu a pak rychleji a rychleji, až to spíš bylo poskakování. Oddávající jí přitom držel pevně za boky a sám se snažil přirážet proti manželčiným pohybům, ale po chvíli toho nechal a jen si vychutnával divokou jízdu, kterou moje žena rozjela. Prsa jí poskakovala nahoru a dolu, občas je chytla do ruky, aby si s nimi trošku pohrála, zatahala za tvrdé bradavky a vzápětí je vsála do úst a cucala. S přivřenýma očima opět hlasitě sténala a vychutnávala si rozkoš, kterou tlustý pták způsoboval. Bylo na ní vidět, že se rychle blíží k dalšímu orgasmu. To už totiž pohazovala i hlavou a její delší hnědé vlasy jí tak vlály ve vzduchu a padaly do očí. Podobně na tom byl i oddávající, který hlasitě oddychoval a stačil ještě ze sebe vysoukat: „Už budu, už budu.“ Moje žena to musela slyšet. Ještě rychleji začala poskakovat a až nakonec mohutně přisedla a z hrdla se jí vydral skoro ohlušující výkřik rozkoši. Dosáhla dalšího vrcholu a kundička se pevně začala svírat kolem tvrdého ohonu. Oddávající už také svět nevnímal. Oči měl obrácené v sloup, jeho tlustá postava se pokoušela vzepnout, protože i on dosáhl ve stejný okamžik, jako moje žena orgasmu. Janino tělo se bezvládně sesunulo na oddávajícího, oba si společný vrchol vychutnávali.

Po pár minutách si moje drahá polovička zajela rukou mezi svá stehna, kde si projela prsty přes kundičku a setřela vytékající sperma, aby si následně ruku prohlédla a pak jí mlsně olízla. Bylo na ní poznat, že se jí to velmi líbilo. Okamžitě se přisála na ústa oddávajícího, který jí její vášnivý polibek opětoval. Po asi minutě se moje žena napřímila a takto zůstala sedět na tlusté postavě.
„No vidíš, že to nakonec šlo“ zachroptěl muž, jehož ruce si bezostyšně pohrávaly s pevnými ňadry mé ženy.
Ta pohodila hlavou, aby dala na stranu delší vlasy, jelikož jí opět spadly do obličeje.
„Souhlasil jsi, že budeme používat kondomy“ zašeptala.
„Oba přece víme, že, je to bez gumy lepší“ zachroptěl opět oddávající.
Jana jen přikývla a opět se s ním začala líbat. Přitom si oba vyměnili pozice. Oddávající nalehl na mou ženu a začal svou tlustou postavu třít o její nahé tělo, aby údem opět vnikl do nadržené kundičky. Bylo neskutečné, že mu zase stál. Tvrdý a připravený na zásun. Já po výstřiku vždy ztratil chuť na cokoliv, co se sexu týká. Ale to tlustý prase ne. Prostě ho do ní zarazil. Jana se prohnula, vzdychla a začali opět přirážet a šoustat.
To už jsem nemohl dál sledovat. Pln nejrůznějších pocitů jsem se vydal za skupinkou turistů. Celou cestu jsem přemýšlel o tom, co jsem viděl a uvažoval, co bude dále.
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Svatební cesta v Jugoslávii 01

Příspěvek od Ldob99 »

Už jsem dříve četl a je to super série :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatební cesta v Jugoslávii 01

Příspěvek od perfeckfuck »

sice uz vysla jinde, jako uzavrena serie, ale vratil jsem se k ni a udelal nejake upravy. Nepripadalo mi to, ze jsem to uplne ukoncil, jak mel. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 186 hostů