Zásnubní dovolená 6

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Zásnubní dovolená 6

Příspěvek od Ldob99 »

Pokračovaní povídek:
Zásnubní dovolená: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=274
Zásnubní dovolená 2: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=279
Zásnubní dovolená 3:http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 9431#p9431
Zásnubní dovolená 4: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f ... ubn%C3%AD
Zásnubní dovolená 5: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=533


Pořád jsem jak v mrákotách s toho co se za poslední dny událo. Mělo to být nejšťastnější období našeho života. Měli jsme si užívat jen spolu a zatím ona si užívá s černochy a já jen koukám a žasnu co vše jim dovolila. Zároveň nechápu sebe, že mě pohled na ní a jiného chlapa v ní tak vzrušuje. Jak moc mě baví lízat semeno z ní. Pere se ve mě pocit vzrušení a žárlivosti. Ale při pohledu jak si Alenka užívá vždy vyhraje vzrušení.

Před slibovaným finálním večerem jsme celý den strávili na trhu, kde jsme nakupovali drobnosti a dárky pro všechny známé a kamarády. Procházeli jsme našlapaným trhem a ani mě nenapadlo, že by jsme mohli na někoho známého narazit. Ovšem stalo se a potkali jsme mě i mé Alence moc dobře známého černocha. Nebyl to Jack, ale jeho bratr. Moc dobře jsem viděl jak si moji Alenku prohlíží a slintá po jejím těle. Hned jsem si vzpomněl, že večer ji má s Jackam zase mrdat a tvrdlo mi při tom péro. Prošli jsme kolem něj jakoby nic, ale on se okolo ní otřel o její ruku. Jen letmo jsem si všiml, že jí dal papírek. Ona však dělala, že nic. Pak zapadla do krámku s oblečením a než jsem ji dostihl už asi měla vzkaz přečtený. Moc dobře jsem z dálky viděl jak ho odhazuje pod jednu polici. Než si toho všimla už jsem ho měl v ruce. Bylo tam napsáno za pět minut na rohu tržnice.

Alenka v obchůdku neprohrabovala věci jak má ve zvyku, ale přišla za mnou, že si zapomněla vzít peníze s pokoje, že je hned zpátky. Vrazila mi do ruky nějaké oblečení co si pak chce koupit. Oblečení jsem vrátil na své místo a nenápadně ji sledoval. Bylo mi jasné kam jde. V dálce jsem viděl jak jde Alenka rovnou k němu. On ji pak rukou ukázal na stan, který byl evidentně zavřený. Připlížil jsem se k němu a pomalu odhrnul kousek plachty, abych viděl co se děje uvnitř.
“Hele už jsem to řekla tvému bráchovi. Nechci s váma už nic mít jasné.” Spustila na něj.
“Tak proč jsi přišla sem? Kdyby jsi nic nečekala, tak tady nejsi a zůstala jsi s tvým paroháčkem.” Smál se na ní a už ji hladil prsa pod tričkem. Už se těm dotykům ani nebránila.
“Chtěla jsem ti to jen říct a teď půjdu za ním zpátky.”
“Hmm. Půjdeš hned jak si užijeme to slibuji. Ale nemám čas, tak si dáme jen rychlovku. Večer ti to oplatíme s bráchou neboj.” Řekl a už ji točil zády k němu. Hezky si ji nastavil, aby vyšpulila zadeček. Měla sukni, takže ji jen vyhrnul a stáhl rychle kalhotky. Pak už vytáhl svůj klacek a šmátral v její štěrbině, aby trochu zvlhla. Pak ho do ní zarazil až po kořen a ona vyjekla. Nečekal ani až si přivykne na jeho velikost a už pumpoval dovnitř a ven. Párkrát ji pleskl po zadku a užíval si svou nadvládu nad jejím tělem. Byla to opravdu rychlovka, takže jeho tempo bylo zběsilé a nakonec se s křikem natlačil na její zadeček. Opět vše pumpoval až kamsi k její děloze. Pak ho vytáhl sebral její kalhotky a beze slova odešel pryč. Alenka se chvíli vzpamatovávala s prožitého zážitku a po stehně ji tekla nadílka čerstvého semene. Pak hledala kalhotky než ji došlo, že si je asi vzal jako trofej. Rychle jsem se musel vypařit a běžel zpět do krámu,kde jsem bafnul oblečení co mi před tím dala.

Přišla za chvilku po mě. Byla ještě celá rudá a uřícená. Vše svedla na to, že bežela do hotelu. Koupila ještě nějaké oblečení a já koukal jak ji po stehně stále stéká nová várka. Vždy se to snažila utřít, abych si toho nevšiml. Když jsme dorazili na pokoj neodolal jsem a musel jsem ji vylízat. Svalil jsem ji na postel a hrál překvapeného, že nemá kalhotky. Prý mě chtěla překvapit. Lízal jsem jak zběsilí zbytky semene. Alenka si vše evidentně užívala a dosáhla při tom i mohutného orgasmu. Vzpomněl jsem si, že mi Jack zakázal sex, takže jsem ji po vylízání nechal ležet a šel do sprchy se uklidnit. Ona mezitím usnula na posteli.

Večer se blížil a já se snad i těšil až ji budou opět mrdat. Ty pocity co jsem zažíval byly hrozně intenzivní a stále jsem je nedokázal pochopit. Šli jsme na večeři, kde už nás Jack vyhlížel. Hned šel k nám s úsměvem.
“Zdravím vás. Těšil jsem se až vás potkám. Dnes po večeři je diskotéka jen pro pár zvaných hostů. A protože jste mi od začátku sympatický, rád bych vás pozval.” Řekl a podával nám VIP vstupenky.
“Rádi přijdeme.” Odpověděla Alenka, než jsem se stihl vzpamatovat a říct něco jiného já.
Povečeřeli jsme a oba se těšili na večerní zábavu. Bylo mi jasné, že tím asi začne finálový večer. Po večeři jsme se šli převléct a Alenka si vzala jen lehké letní šatičky bez podprsenky. Kalhotky si překvapivě, také nebrala. Pak jsme vyrazili směr rozléhající hudby. Diskotéka byla i přes VIP vstupenky plná. Šli jsme k baru a já čekal co se bude dít. Popíjeli jsme nějakou dobu koktejly a už jsem si myslel, že se nic nestane, když k nám dorazil Jack.
“Tak jste přišli. To jsem rád.” Zubil se na nás.
“Rád bych vám představil mého bráchu Marka.” Ukázal směrem odkud už se k nám davem lidí prodíral už nám dávno známí černoch.
“Dáme si panáčka na seznámení?” Řekl Mark a už objednával rundu místního pití. Byla to dost silná pálenka nebo něco podobného. Hrozně rychle se mi po pár panácích motala hlava. Když ani nevím, který z černochů navrhl jít do jednoho z boxů, kde je prý klid a soukromý.

Zavedli nás k boxu, kde bylo napsán reservé a vešli do něj. Byl to box pro asi 8 lidí, který se dal zatáhnout, aby dovnitř nebylo vidět. Mark sebou vzal celou láhev oné pálenky a než jsme dosedli už mi dával panáka. Já měl dost už před pár rundami, ale nechtěl jsem odmítnout. Vypil jsem ho na ex a sedl si. Po chvíli se se mnou točil celý svět. Alenku jsem viděl naproti sobě a z každé strany měla jednoho černocha. Pak mi nalil Jack panáka a hned mi ho i nalil do pusy. Polkl jsem z posledních sil a koukal, že ji začínají přímo přejemnou osahávat a líbat. Ona zkoušela protestovat a ukazovala na mě, ale oba ji uklidnili, že jsem úplně mimo ať se uvolní. Měli pravdu byl jsem mimo a sotva vnímal co si povídají. Pak si pamatuji, že její šaty pomalu stoupali ke stropu a ona tam byla najednou nahá a oni ji položili na stůl a pokračovali v jejím vzrušování. Pak se svlékly i oni a Mark se přemístil k puse. Jack ji mezitím začal lízat kundičku. Moje hlava se zvrátila dozadu a až teď jsem si všiml, že na stropě je zrcadlo. Viděl jsem tak z úžasného pohledu jak ona leží na stole s roztaženýma nohama a užívá si. Mark ji přirážel do pusy svým naběhlým pérem.

Ona se na mě podívala a asi si myslela, že jsem usnul, takže se ještě víc uvolnila a dosáhla tak prvního orgasmu. Mark už byl připraven, takže vystřídal Jacka a už byl mezi jejíma nohama a žaluda pomalu nasadil na okraj její mokré kundičky. Zajížděl pěkně pomalu a vychutnával si její těsnost. Jack už mezitím měl péro v její puse a přirážel. Mark konečně zajel až po kule do ní a ona se prohnula v zádech jak on narazil na její děložní hrdlo. Pak začal pěkně pumpovat v pravidelném rytmu a bylo vidět, že se během asi deseti minut třikrát Alena udělala. Pak se vystřídali s Jackam a ten opakoval to samé. Oba ji takto na střídačku mrdali snad hodinu. I když moji orientaci v čase dost ovlivnil alkohol. Něco si pak mezi sebou řekli a hodně unavené Alence pomohli do jiné polohy. Dali ji na čtyři a co nejvíc ji vyšpulili zadeček nahoru. Jack ji ho dokonce přidržoval a zároveň roztahoval půlky, takže jsem v zrcadle viděl jak do ní Mark opět zajel. Ovšem bylo vidět, že teď nasadil rychlé tempo podobné jako na trhu. Jack ji jednou rukou přidržoval stále zadeček nahoře a druhou ji zažal dráždit bradavky. Mark jednu ruku přesunul na klitoris. Alenka byla úplně mimo a bylo vidět, že prožívá něco co nikdy nezažila a necítila. Ani nevím kolikrát se už udělala, ale Mark už to měl na krajíčku, takže ho zarazil nadoraz do ní a čekal až se jeho semeno přesune do její dělohy. Pak vyjel a vystřídal se v držení zadečku. Tím, že ji drželi nevyteklo zatím ani trochu ven. Ale jak do ní zajel Jack, tak přeci jen trochu okolo jeho péra uniklo. Ale většina tekla díky gravitaci stále do ní. Jack taky přirážel jak o život a nakonec zopakoval Marka a s žaludem až na jejím dně ji vystříkal.

Oba byly zpocený a zadýchaný jak po maratonu. Alenku nechali v poloze v jaké ji vystříkali a oba se oblékli a odešli. Já byl stále silně pod vlivem alkoholu a nedokázal jsem ani zvednout hlavu. Alenka sice alkoholu tolik neměla, ale její orgasmy ji vyčerpali, tak,že byla snad víc mimo jak já. Byly jsme takto paralyzovaný asi dvacet minut, když dovnitř vešel číšník. Byl to jak jinak také černoch, ale vypadal spíš na brigádníka, protože vypadal hodně mladě. Když viděl v jakém jsem stavu a v jaké poloze Alenka, tak k ní přiskočil a položil ji na záda. Až teď z ní teklo co do ní nadělili. Pak číšník koukl po mě zda dýchám. Pak zase koukl na Alenku a její nahota ho asi dost vzrušila. Roztáhl jí nohy a rychle vytáhl své mladé a tvrdé péro. Zajel do ní jak po másle a během chvilky ji vysemenil i on. Pak se oblékl a pomohl obléct i Alenku. Nakonec do mě nalil sklenici vody, aby vyprchal alkohol. Alenka nabrala energii a konečně začala vnímat. Ani nevím zda věděla, že ji číšník, kterému děkovala za pomoc, také mrdal. On ji nakonec pomohl vzít i mě na náš pokoj. Tam jsem padl na postel a byl jsem rád, že je to za mnou.

Po asi hodině jsem se probudil a zjistil, že číšník je stále u nás v pokoji. Tentokrát Alenka věděla, že ji mrdá. Krásně mu totiž držela ve stoje opřená jen o křeslo. Hekala a užívala si mladíčkovo tvrdé péro. Nechápal jsem jak to že ještě nemá dost. Mladík ji samozřejmě dopřál další dávku semene do bříška. Bylo to už vlastně jedno, protože po tolika dávkách už se ta jedna ztratí. Pak se číšník nakonec rozloučil a odešel.

Ráno jsem se probudil s děsnou bolestí hlavy. Alena spala a evidentně stihla i sprchu, protože byla voňavá. I přesto jsem viděl, že s kundičky ji stále teče semeno. Když se probrala byla samí úsměv. Já byl dost mimo a dávala mi zabrat kocovina. Nakonec se trochu nervozně ptala co si pamatuji. Nedokázal jsem ji říct, že vše vím a dělal, že jsem měl okno. Takže si myslí, že vím jen o tom jak pijeme na baru a pak jak mě tahá s číšníkem do pokoje. To ji evidentně zvedlo náladu. Celý den jsme pak trávili balením a přípravou na let domů. Nakonec jsme doletěli a já byl rád a zároveň smutný, že vše končí.

Pokud bude zájem ještě mohu zkusit jednu povídku, kde bude návrat domů a odhalení zda bude těhotná :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zásnubní dovolená 6

Příspěvek od perfeckfuck »

Zájem je
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Zásnubní dovolená 6

Příspěvek od kanda11 »

cakame :-)
jadrop
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. kvě 2016 22:11:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rádi zkoumáme, do všeho jdeme společně

Re: Zásnubní dovolená 6

Příspěvek od jadrop »

Opravdu pekne;-)
Ondra
Příspěvky: 24
Registrován: pát 10. čer 2016 7:39:04
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zásnubní dovolená 6

Příspěvek od Ondra »

Supr čtení!! Jen pokracuj!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], matttew, sluhapromadam, valos, valsoraj a 159 hostů