Konečně trojka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Konečně trojka

Příspěvek od Ldob99 »

Tak vyvinulo se to následovně. Kamarád přijel v pul deváté. Pustili jsme film a manželka šla do sprchy a pak jsem šel já. Host měl jít jako poslední. Jak jsem přišel ze sprchy, tak mi manželka pošeptala, zda může jít s ním. Aby se osmělila s ním v soukromí. Ani jsem neváhal a řekl ať jde. Bylo zajímavé sedět na gauči a koukat na koupelnu, kde máme prosklené dveře jak se tam svlékají a pak slyším sprchu. Sem tam i nějaký ten smích. Celou dobu jsem byl vzrušený a těšil se co bude dál.

Po sprše uz manželka byla jen v tričku a jinak nic. Krásně ji z pod trička vykukovala kundička :-) sedla si s náma na gauč a přikryla se dekou. Takže jsem ji za chvilku dráždil což dlouho nevydržela a zavelela, že se jde do ložnice na postel. Manželka nejprve řekla, že musí něco zkusit a začalo ho líbat. Říkal jsem ji před trojkou, že nevím zda jejich líbání budu dávat. Hned mi péro z tvrdlo, když jsem to viděl, takže i ona pokračovala a věděla, že mi to opravdu problém nedělá. Začal jsem ji hladit po zadku a během chvilky už jsme ji pěkně osahávali. On měl ruku v jejím rozkroku a začal ji prstit. Já si hrál s jejíma prsama a líbal ji. Chvíli mě i kouřila péro a pak i jeho kouřila. Já ji dal líbal a užíval si její tělo. On ji roztáhl nohy a začal ji lízat kundičku. Poprvé ji lízal někdo jiný než já. Byla to úžasná podívaná. Krásně vzdychala a uvolňovala se. Nakonec se udělala a já ji koukal do očí a líbal ji a říkal ji jak ji miluji.

Nabízel jsem mu pak kondom aby si zašukal, ale ještě nechtěl ze poprvé asi mrdat nebude. To mě trochu zklamalo. Těšil jsem se jak ji někdo jiný bude i mrdat. Tak jsem neodolal a zezadu ji nabodl já. Jeho dál kouřila a ani si nevšimla ze já jsem v ní bez gumy. Byla krásně mokrá jak ji důkladně vylízal.

On se šel opláchnout a já ji chvíli ještě mrdal. Pak řekla ze nechce šukat až se vrátí zpátky. Tak jsem vyjel a mazlil se s ní. On se vrátil a vzal si náš kufřík s hračkami. Vytáhl jeden menší vibrátor a šel hned mezi nohy manželky. Ta mě začala kouřit a on ji krásně dělal dobře vibrátorem. Občas mě i skoro kousla jak byla vzrušená. Krásně se opět udělala a ja měl celou dobu co dělat abych se taky neudělal. Pak on šel dráždit kozičky a líbat se s ní a já ji mrdal. Pěkně pomalu abych ještě nebyl. Opět bez gumy :)

Škoda jen, že ani po té pauze nebyl kamarád schopný, aby mu houoplo. Tak vzal největší vibrátor co máme ve sbírce a manželka si lehla na bok. Já si lehl a chtěl se kochat, ale manželka mi hned začala kouřit. On ji pěkně obdělával vibrátorem a já si představoval jak je to on a ne jen umělák co ji dělá tak dobře. Když se manželka udělala, tak on si lehl a ona ho zkoušela oživit kouřením. Chvíli jsem je pozoroval ale její vyšpulený zadek mě dostal a já neodolal a musel jsem zezadu zasunout a přirážel jsem co to šlo. Krásně hekala a kouřila jeho pero zároveň. Nakonec už jsem nevydržel příval vzrušení a postříkal jí zadeček.

Pak už jsme se jen mazlili a kámoš nakonec odjel domů. Mi jsme si dali sprchu a manželka měla stále chutě tak jsem ji musel vylízat. A nakonec mě ho postavila a podruhé jsem ji mrdal opět bez gumy. Až když jsem stříkal na bříško tak si poprvé za večer všimla ze jedu naostro. Byla překvapená ze to nepoznala dřív. Pak jsme už oba odpadli a usnuli.

Ráno mě probudila kouřením :) a že je nadržená ať ji vylížu, tak jsem neváhal a lízal.

A co se týče manželky tak jsme se bavili jaké to pro ni bylo. Tak prý stále má trošku špatný vnitřní pocit, že podvádí. Že to chce s kámošem zkusit ještě jednou, aby si ujasnil, zda to fakt nedává a nebo to byla jen nervozita s poprvé. Tak já doufám, že to byla jen nervozita, protože byla krásně vzrušená a užívala si to :-) a já taky.
Effrenus
Příspěvky: 34
Registrován: stř 27. dub 2016 9:22:35
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantni muž

Re: Konečně trojka

Příspěvek od Effrenus »

Pěkný příběh. Ale škoda, že v ní nebyl, že se do ní neudělal. A také se do její pusinky to mohl udělat. Spousta pěkných příležitostí.
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Konečně trojka

Příspěvek od Ldob99 »

jj bohužel i mě to tam chybělo :( snad se příště pochlapi a nebo se najde jiný :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Coolhandluke, D302, Milkas, romanec, xxx9955, zazzazz a 221 hostů