Manželka a koloušci

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Manželka a koloušci

Příspěvek od Ldob99 »

Jmenuji se Petr a moje manželka je Eliška. Mě je 33 a jí krásných 30. Trochu se toho věku bála, že už nebude pro muže přitažlivá, ale naopak bych řekl, že po ní pokukuje hodně kluků. Máme už dvě děti. Začali jsme brzy, takže jednomu je skoro 10 a drihému 8, ale to jsem odbočil od toho hlavního. Jak už jsem psal, tak manželka má nízké sebevědomí kvůli věku, kterého dosáhla. Já se proto rozhodl ji vzít na romantický víkend. Vybral jsem takový, kde bude i sobotní zábava, abych ji tam mohl ukázat všem chlapům a jí dokázat, že je žádaná jako by ji bylo 20.

Děti jsme dali k babičce na hlídání a vyrazili na vytoužený víkend. Manželka zatím o mém plánu neměla tušení. Tajně jsem ji zabalil její krásné šatičky s mini sukní a zároveň ji vyndal spodní prádlo. Po příjezdu byla trochu nervozní při zjištění, že nemá žádné kalhotky. Ovšem uklidnil jsem ji, že může přeci chodit bez nich, že to dřív milovala, tak si to může připomenout. Souhlasila a hned zahodila do kufru i ty co měla. Můj plán se tak zatím vyvíjel moc dobře. Protože jsme jeli celé odpoledne, tak jsme večer oba zaslouženě padly do postele a usnuli. Byl jsem i rád, chtěl jsem aby jsme byly odpočinutý na zítřejší večer.

Přes den jsme si prošli památky a město. Nakoupily nějaké drobnosti pro děti a při příchodu na hotel jsem manželce ukázal plakát na večerní zábavu. Trošku se snažila vykroutit, že už na to nemáme věk a že nemá co na sebe. Druhou výmluvu jsem čekal a ze svého kufru vytáhl její šaty. A první výmluvu jsem jí rychle rozmluvil. Sice se ještě cukala, že nemůže jít v mini, když nemá spodní prádlo, ale já ji dal jasně najevo, že mě to nevadí a nikdo si nevšimne.

Po večeři jsme se oba připravovali na večerní zábavu a já se těšil jak manželce zvednu její sebevědomí. A zároveň jsem se těšil na dnešní vášniví sex. Radši jsem si i do peněženky dal kondom, kdyby nás to cestou na pokoj přepadlo, abych byl připraven. Nebere prášky, protože ji to rozhazuje celé tělo, tak spoléháme na kondomy. A ona mě bez nich do ní nepustí ani na chvilku, takže proto radši ta příprava.

Vyrazili jsme až kolem desáté večer a zábava byla již v plném proudu. Jak jsem čekal bylo zde hodně lidí a hlavně chlapů a dost mladíků z místní střední školy. A jak se dalo čekat hodně jich po Elišce koukalo, protože její šaty s jejím tělem prostě byly neodolatelné na pohled. Dali jsme si pár panáku a já ji začal šeptat jak ji hodně chlapů a i mladíků pozoruje. Že je krásná a ne jak tvrdí ona, že už není. Manželka se rozhlížela a nevím zda za to mohl alkohol nebo to jak ji vše lichotilo, ale krásně se červenala. Po chvíli k nám přišli tři mladí kluci. Byly dost ostýchaví a zeptali se zda by šla manželka tančit, že mladé holky nechtějí. Já v tom viděl příležitost, abych ji dokázal jak moc je přitažlivá a ihned za ní odpověděl ať klidně jdou. Jeden mladík se mnou zůstal a dva zatím šli s manželkou na parket.

S mladíkem jsem zatím popíjel panáky na baru a povídali si o místní škole. Po očku jsem párkrát koukl na Elišku a viděl jak si mladíci užívají tanec s ní. A samozřejmě ji občas sáhli na zadeček a boky. Ona se ani nebránila asi ji to i dělalo dobře, že je tak moc žádaná. Byl jsem spokojený dosáhl jsem čeho jsem chtěl a těšil se na pokoj až ji ještě na závěr pomiluji. Pak mi mladík řekl, že musí na záchod. Jen co odešel jsem začal hledat na parketu Elišku. Ovšem nikde jsem ji nemohl najít. A mladík co mě opustil se hrnul k východu místo na záchod. Tušil jsem zradu a šel rychle za ním.

Venku byla krásná letní noc, takže bylo teplíčko. Mladík šel rychlou chůzí a za chvíli otočil do malé zapadlé uličky. Já ho následoval a zapadl za popelnice, abych nebyl vidět. Na konci uličky už dva kluci ohmatávali moji Elišku. Byl tam lampa, takže jsem na ně měl výhled jak v divadle. Jeden ji líbal na krku a druhý hrnul sukni pomalu nahoru, aby se dostal na její zadek. Ona se sice trochu kroutila na odpor, ale i já jsem poznal, že se jí to spíš líbí. Třetí přišel a plácnul si s klukama jak mě asi převezli. Pak už se vrhl na prsa mojí manželky. Každý měl nějaký svůj úkol a evidentně už byly domluvený a nebo to dokonce někdy dělali s jinou. Jejich synchronizace mě doslova zmrazila na místě a jen jsem koukal kam až to vše zajde.

Eliška už se ani moc necukala a jen držela a spokojeně hekala jak ji mladíci rukama ohmatávali úplně všude. Pak najednou sukně jela dolů a ona stála napůl nahá asi je dost překvapilo, že nemá kalhotky, ale neřešili to aspoň měli hned přístup na její vyholenou kundičku. Tu si holila než jsme šli, aby na mě byly po zábavě nachystaná. A teď tam už byly ruce dvou mládenců. Jeden ji dráždil klitoris a druhý už pomalu zkoušel nasliněným prstem pronikat i do ní. Ona už byla evidentně hodně nadržená a mokrá, protože dí ní prst vjel jak horký nůž do másla. Třetí už ji líbal na pusu a ne jen na krku. I přes líbání jsem slyšel jak heká stále více nahlas. K její kundičce najednou dal jeden kluk hlavu a už jí lízal. Druhý přestal s prstěním a sundaval jí vršek. Protože neměla ani podprsenku, tak už tam stála nahá, takže se hned po sundaní vršku přisál na její prso.

Ona už byla evidentně jejich a mohli si dělat co chtěli a moc dobře to věděli. Taky se postupně připravili a vytáhli z kalhot už tvrdá péra. Ani si nesundavali kalhoty. Jen je prostě vytáhly. Asi kdyby někdo přišel, aby s jim lépe uteklo. Manželky sukni a vršek rozložili a jí připravili na všechny čtyři. Pak už jeden stál u pusy s pérem a druhý jí zezadu prstil. Třetí zatím jen koukal a honil. Eliška chvilku koukala na naběhlé péro před očima, ale jak se blížilo k puse, tak ji otevřela a už kouřila. Mladík krásně přirážel a vychutnával si to. Po chvíli už byl připraven a tak se vystřídal s tím co ji prstil. Chvilku šmátral pérem po její mokré kundě a pak začal pomalu zajíždět do ní. Ona přišla trochu k rozumu a poprosila ať nasadí gumu. Kluci se jen usmáli a zeptali se zda nějaké má. Ovšem než stihla promluvit mladík ji narval péro do pusy, takže jen kývala hlavou, že nemá.

Mladík za ní, proto pokračoval dál do jejího nitra naostro. Jak do ní zajel po kořen, tak ji začal divoce mrdat. Třetí se konečně přidal a hrál si s jejíma prsama a dráždil ji bradavky. Po chvíli se však vyměnil s tím u pusy, aby si taky užil její kouření. Mladík vzadu měl výdrž a pumpoval ve stejném tempu celou dobu. Pak přestal a prohodili se s jiným. Ten taky zajel naostro do ní a mrdal co mu síly stačili. Navíc ji u toho začal plácat po zadku což ona miluje. A protože toho vzrušení bylo na Elišku hodně, tak se nakonec s pátým plácnutím udělala. Mladíci doslova oslavovali jak se jim povedlo udělat vdanou paničku. Jen co odezněl orgasmus už si ji bral třetí.

Eliška už byla úplně mimo svůj svět, takže si ji krásně položili na záda a roztáhly ji nohy. Každý mladík držel jednu nohu a třetí už klečel mezi ní. Tak chlapy držte jdu na to. Řekl ten mezi nohama a už ho do ní vrážel. Ovšem už né něžně a pomalu, ale hned až po kořen. A jak ji drželi nohy, tak se dostal opravdu hluboko. Pak do ní tvrdě bušil a ona hekala dost nahlas, takže jí jeden rychle do pusy dal svůj kapesník, aby na ně nikdo nepřišel. Pak ten mezi nohama začal, taky hekat. Už se blížil do finále. Jeho tempo zpomalilo a vychutnával si každý příraz pěkně hluboko. Ona tušila co se chystá uděla a chtěla se vyškubnout, ale jak ji drželi nohy, tak neměla šanci. Takže nakonec se mladík natlačil s řevem hluboko do ní a já pozoroval jak jeho plné koule uvolňují vše do manželky. Ona s přívalem mladého semene vyhekla a nakonec se udělala s ním.

Mladík v ní chvíli zůstal než mu péro uvadlo. Pak se prohodil s jedním co držel nohu. Ten neváhala a už ji taky mrdal až na doraz. Kolem jeho péra teklo semeno, ale to mu vůbec nevadilo. Opět se opakovala scéna, kdy ona kroutila hlavou, že nesmí do ní, ale on ji samozřejmě ignoroval a přirazil na závěr a už ji pumpoval svou dávku až k děloze. Třetí něco pošeptal a kamarádi přikývli. Opět manželku dali na všechny čtyři ovšem zadeček ji pěkně vyšpulili a tělo nechali šikmo dolů na zem. Pak si za ní stoupl poslední neukojený a zajel. Krásně si vychutnával její kundičku. Také se dost rychle blížil jeho výstřik. Jeden jí najednou vyndal kapesník a zeptal se jestli se jí to líbí. Vykřikla, že ano. Pak ten co ji mrdal vyhekl, že už bude. Ona prosila ať vytáhne. Mladíky zajímalo proč. Přiznala, že nic nebere a pak z ní vypadlo, že zrovna ovuluje. Kluci se usmáli a opět si všichni plácli. Ten za ní začal po těch slovech zrychlovat. Pak ji jen řekl ať se necuká, že po dvou dávkách už je třetí jedno. A, že si aspoň odveze krásnou vzpomínku na celý život. Asi ji přesvědčil, protože už neprotestovala a snad ještě víc vyšpulila zadek. Takže on měl ještě lepší přístup a mohl krásně hluboko. Párkrát ji pleskl přes zadek zajel a začal stříkat. U toho ještě stihl říct, že už ji to tam pumpuje, že bude mít krásné miminko za devět měsící. Ona se po té větě nebo možná po tom jak on stříkal udělala potřetí.

Kluci už byly připravený na odchod a poslední si jen zandal péro zamazané od spermatu a odcházeli. Já se přikrčil abych nebyl vidět, když šli okolo mě. Všichni tři se bavili jak si krásně užili a jak ji možná naprcali a já budu mít krásnou kukačku. Já se potom taky vypařil zpět na zábavu. Eliška tam přišla po skoro půl hodině. Šaty měla umazané. Ovšem místo pravdy mi jen řekla, že ji bylo špatně a venku upadla.

Po měsíci jsem přišel z práce domů a Eliška mi oznámila, že budu potřetí tatínkem, že asi některá guma nevydržela. Ovšem já moc dobře věděl, že vydržela. Ale i tak svoji ženu miluji a těším se na třetí miminko.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 456
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od mywife11 »

Příběh čtivý, ale asi jen fantazie, že?
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od ertccc »

Pekna fantazie, mlady semeno se ujme urcite, bude mit pekny mimco
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od fodel »

pěkně se to četlo,celkem vzato se taková radost může stát ,a né jen kandovi :D
Uživatelský avatar
michaelmarko
Příspěvky: 171
Registrován: pon 23. dub 2018 17:09:16
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár... rád ji fotím a ukazuji...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1454

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od michaelmarko »

Moc pěkné čtení.
Bude pokračování ????
Mispulin
Příspěvky: 1353
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od Mispulin »

Asi těžko, autor na tento web už chodí bohužel jen sporadicky, naposledy někdy v dubnu.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka a koloušci

Příspěvek od vinklar »

Pěkně napsaný
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, alfabet50, dady, pisalek a 48 hostů