PP Šmírovací kamera

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

Příběh, který budu popisovat se stal před necelým rokem. Já a mooje mladší přítelkyně jsme si po dlouhé době vyrazili trochu se cournout, nadýchat se „čerstvého vzduchu“, prostě vypadnout do hospody. Šli jsme do nedaleké knajpy, to pro případ, kdybychom trochu přebrali tak ať to nemáme domů daleko. Hospoda byla plná a my jsme si museli sednout ke stolu, kde už seděl jeden páreček. Nijak jsme si jich nevšímali až do doby, kdy se začali hádat. Nešlo neposlouchat. Byli hlasití a vyčítali si snad úplně všechno. Po chvilce dohadování slečna odešla. Vypadala dost naštvaná. Asi i byla. No nedalo nám to a začali jsme se s tím mlaďasem bavit. Po chvilce nám začal vyprávět co bylo důvodem hádání. No samé pitominy. Dali jsme pár piv, do toho nějakého panáčka. Byli jsme už docela společensky unavení. Ten klučina, Petr se jmenoval, navrhl abychom šli k němu domů. Že bydlí pár stanic metrem a že má doma ještě nějaké lahvinky, které by bylo potřeba zbourat. Představa trmácení se po Praze nebyla nic moc tak jsme ho ukecali, že půjdem k nám. Alkohol máme taky a bydlíme kousek od hospody.
Slovo dalo slovo a šli jsme. Doma jsme udělali ještě láhev vínka, když Petra napadlo, že by jsme měli dát něco k zakousnutí. Nic jsme v lednici neměli, tak jsem byl vybrán abych zašel k číňanovy pro nějakou čínu. Neprotestoval jsem, taky jsem měl hlad. Než jsem se ale vypravil na cestu za jídlem, napadlo mě, že bych mohl použít starý telefon. Měl jsem v něm nainstalovaný program, který sloužil jako skrytá kamera. Nic jsem nelenil a nenápadně ho postavil v obýváku za kytku. Nebyl vidět. Zkontroloval jsem si na chodbě spojení. Fungovalo. Super.
Před barákem jsem udělal první pokus o šmírování. Důvěřuj, ale prověřuj. Nic se nedělo. Oba seděli, povídali si. Prostě nuda. Představa, že by na ní něco zkusil mě docela rajcovala. Trojku jsme chtěli zkusit oba a v sexu jsme byli docela otevření novým věcem. Ale na displeji se nic nedělo. Už jsem byl u číňana. Zkouším znovu připojení. Zase nic. Trochu jsem byl zklamán. Vzal jjsem jídlo a vyrazil domů. Před barákem jsem to ještě zkusil. A ejhle. Asi se začalo něco dít. Seděli blíž k sobě. Jako kdyby jí Petr k něčemu přemlouval a ona nechtěla. Řekl jjsem si že ještě počkám. A vyplatilo se. Najednou jeho ruka začala šmátrat po jejím koleni. Odstrčila ho, ale on se nedal. Byl neoblomný a pokračoval. Jeho ruka se násilím snažila proniknout ke kalhotkám, což se jí nakonec podařilo. Chvilku se zdráhala, odmítala, ale pak nakonec povolila sevření nohou a jemně je roztáhla.
Čubka, pomyslel jsem si. Ale na druhou sttranu mě to docela rajcovalo. Cítil jsem že mi stojí. Co teď? Nakonec vyhrála myšlenka nepřijít domů a pozorovat. Napsal jsem sms, že jsem potkal kámoše a že se trochu zdržím. Odepsala, že v pohodě, že si povídají ať nespěchám.
Šel jsem v baráku do sklepa. Je tam přeci jenom větší klid. Koukal jsem na telefon a nestačil se divit. Jednu ruku měl v kalhotách a druhou se dobýval do podprsenky. Ani jsem se mu nedivil. Její prsa byla opravdu velká, s velkými dvorci a bradavkami co hned stojí. Ruku nakonec strčil do podprsenky. Vyndal její prso a začal ho hladit. Zíral jsem jak smyslů zbavený. Najednou přistrčil hlavu dlíž a její kozu začal olizovat. Očividně se jí to líbilo. Bylo vidět že začala vzdychat.
Musel jsem si vyndat péro z kalhot a začít si ho honit. Jinak to nešlo. Bradavkou v puse to totiž nekončilo. Najednou si stoupl a bylo vidět, že si rozepíná kalhoty. Asi si ho vyndavá. A taky, že jo. Přistrčil její hlavu blíž a bylo vidět, že si ho bere do pusy. Přitom si sama jezdí po kundičce prstama. Po chvilce se situace otočila. On si sedl a pozoroval, jak se svléká. Stála tam před ním, odhazovala podprsenku, kalhoty, kalhotky až před ním stála in natura. Představa, že se kouká na její kozy mě burcovala. Honil jsem si péro jak smyslů zbavený. Klekla si a vzala ho do pusy. Líbilo se mu to. Po chvilce si stoupla, roztáhla nohy a sedla si na jeho péro. Seděla zády k němu, čelem ke kameře. Jako kdyby věděla, že ji někdo sleduje. Přirážela až jí cecky nadskakovali. Pohled pro bohy. Koukal jsem jak u vytržení. Co bude dál? Šukali tam a nikomu nevadilo, že bych mohl kdykoliv přijít. Ale nechtěl jsem přijít. To šmírování mě fakt dost bralo. Doma to zatím bralo pěkný spád. Už na něm neseděla, ale byla ohlá a on jí bral ze zadu. Pěkně jí ho strkal do kundičky. Líbilo se jí to. Bylo vidět, že se několikrát udělala. Po chvilce přirážení ho z ní vyndal. Sedla si znovu na kanape, roztáhla do široka nohy a on se nasoukal do ní. Chvilku jí prcal a najednou to na něj asi přišlo. Zkončil s přirážením, prohnul se. On to do ní vystřikl? Kurva. To né. Snad si bere prášky, pomyslel jsem si. Udělal se doní hajzl. I na telefonu bylo vidět, že z ní něco vytejká. To jsem ale udělal i já. Kurva bylo to super. Napsal jsem sms, že za chvilku přijdu. A přišel, ale to už je na jiný příběh…

Obrázek
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od subkanda »

Hezké a bude i pokračování? Začalo to moc dobře :-)
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

Kdyz budou kladne reakce, tak urcite.
Gauner69
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 03. zář 2015 23:55:56

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Gauner69 »

uzasna pritelkyne :)
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

Diky za pozitivni reakci Gauner69
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

Gauner69 píše:uzasna pritelkyne :)
Diky za pozitivni reakci :-)
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

subkanda píše:Hezké a bude i pokračování? Začalo to moc dobře :-)
Kdyz budou pozitivni reakce tak urcite neco pridam.
zeroje0
Příspěvky: 55
Registrován: ned 13. zář 2015 22:56:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od zeroje0 »

Pěkný, jen pokračuj
PZ6683
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. črc 2016 20:08:44
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pohodový pár 56 a 38 atr. Hotwife
Bydliště: vysočina, HB

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od PZ6683 »

pěkné,podobně jsem to udělal i já,meli jsme mladeho kolouska jako rod přítele rok,byl ze mne nervozní v trojce tak sem je nechával samotný ale vždy jsem nastražil tel. a nahrával si to, prostě super, ted u toho často honím,sice není nad trojku a sledovat to živě ale má to taky něco do sebe :-I
Obrázek
Flickrjoe
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. kvě 2015 4:32:52

Re: PP Šmírovací kamera

Příspěvek od Flickrjoe »

Pěkná :-P
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 197 hostů