Zásnubní dovolená 3

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Zásnubní dovolená 3

Příspěvek od Ldob99 »

Pokračovaní povídek:
Zásnubní dovolená: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=274
Zásnubní dovolená 2: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=279
Celé dopoledne mi uteklo hrozně rychle. Já i Alena jsme byly dost zamlklý. Já přemýšlel stále dokola jak mě může podvádět pak přijít a chovat se jako, že nic. Ale ještě víc jsem přemýšlel, proč nikdy nezakročím a proč jsem vždy tak moc vzrušený. Proč ona i já máme pak chuť se pomilovat. Pořád mi vše běhalo v hlavě.

Bylo poledne a mi po obědě byly na pokoji, kde jsme se chystali na pláž. Pořád jsem měl v hlavě jeho větu: Odpoledne mám volno a budu na pláži. Jsou tam hezké kabinky. Když budeš chtít rád ti je ukážu. A tak nějak jsem doufal v to, že už ho až dokonce dovolené Alena neuvidí, ale něco mi taky vzadu v hlavě hlodalo a doufalo, že za ním odpoledne půjde.
“Tak já jsem připravená co ty miláčku.” Vytrhla mě Alena z přemýšlení.
“Jo jo. Já si jen vezmu plavky a jdeme se opalovat na pláž.” Vzal jsem rychle své plavky a v koupelně se převlékl. V té koupelně, kde naposled ten černý animátor klátil moji snoubenku. Přísahám, že jsem pořád cítil ve vzduchu pach sexu.

Pláž byla celkem prázdná, protože většina lidí byla spíše u bazénu. Zabrali jsme si dvě lehátka vedle sebe a já si začal číst. Alena se mezitím mazala krémem po celém těle a už jen ten pohled mě vzrušoval. Měla krásné dvoudílné plavky, které toho moc schovat nedokázali. Nikdy mi nevadilo že se takto ukazuje. Rád jsem koukal na ostatní chlapy jak mi mojí holku okukují a závidí. Dokonce jsem ji několikrát pobízel, aby si sundala horní díl plavek, ale to nikdy neudělala, že se prý moc stydí. Pak mě zarazil její pohled, který směřoval někam za mě. Opatrně jsem se otočil, tak jako že se potřebuji jen lépe usadit v lehátku a v zorném poli uviděl našeho animátora. Koukal na Alenu a dokonce se mi zdálo, že mrknul.

Pomalu jsem se otočil zpět na Alenu, ale ta už koukala na moře. Pokusil jsem se dál pokračovat ve čtení a uklidnit konečně své myšlenky.
“Ty já mam hroznou žízeň asi si dojdu do baru pro koktejl.” Vyrušila mě Alenka.
“Já ti tam dojdu chceš?” Zeptal jsem se galantně.
“Miláčku jen čti já si rovnou zaplavu na bazénu. Do moře se mi zatím nechce.” A bylo to tu. Určitě jde za ním. Pokaždé co jsme u moře se koupe jen v něm. V bazénu se prý může koupat doma.
“Dobře lásko jen utíkej.” Odpověděl jsem a dal ji pusu. Pak už jsem viděl, jak se její prdelka pomalu vzdaluje směrem k bazénu. Kabinky byly přesně mezi bazénem a mořem to už jsem věděl z dřívějška. Nevyrazil jsem proto hned za ní, ale chvíli jsem počkal, aby mě neviděla.

Konečně jsem v dálce viděl kabinky, ale nikde jsem neviděl Alenku. A ani nikoho černého jsem neviděl. Kabinky byly otevřené až na jednu, takže jsem zkusil jít do té sousedící. Zavřel jsem za sebou a zkusil poslouchat. Měl jsem ”štěstí”, protože jsem je našel.
“Já věděl, že neodoláš a přijdeš za mnou.” Slyšel jsem ten známí hluboký hlas.
“Přišla jsem to jen říct, že už bych tě do konce dovolené nechtěla potkat.” Řekla dost rázně.
“Ale copak se ti nelíbí to co ti dělám. Copak jsi pokaždé neměla několik orgasmů?”
“Být svobodná, tak možná, ale já mam kluka, kterého miluji a nechci o něj přijít rozumíš.” Pokračovala nabroušeným tónem.
“Vždyť on to vědět nemusí. A kdyby byl co k čemu, tak ti víc orgasmů dělá on a mě by jsi odmítla už na začátku.”
“Můj kluk je v posteli moc dobrej.” Vyštěkla a mě to těšilo.
“Dobrej možná, ale já jsem skvělej a to je víc. Copak když jsi s ním tak jsi mokrá jako teď?” S tou větou jsem potřeboval vidět co se děje uvnitř.

Rozhlédl jsem se a každá kabinka měla dole a nahoře u střechy mezeru kudy by mělo jít vidět do té vedlejší. Rychle jsem si přisunul židli a stoupl si na ni. Když jsem dostatečně nakroutil hlavu, tak jsem měl výhled přímo na ně. On měl opět svou ruku v jejím rozkroku. Sice přes plavky, ale i já si všiml, že mají mokrý flek.
“Mokrá jsem, protože zrovna jdeme s přítelem na pokoj a tam si mě vezme.” Stále se snažila vypadat rozlobeně, ale jeho ruka a kmitající prst po čárce na plavkách ji dost ubírali na vážnosti.
“Dobrá, tak si běž za ním. Ale než odejdeš chci pusu na rozloučenou.”
“Ale jen pusu.”
“Však to je jasné.” Řekl jí a pomalu se k sobě přiblížili. Dala mu rychlou pusu a chtěl se otočit k odchodu.
“To není žádná pusa… tohle je.” Řekl, když ji chytil ta ruku a otočil k sobě. Neváhal a začal ji líbat. Ruku už neměl na její kundičce, ale na prsou a druhá uvolňovala její horní díl plavek.

Opět Alenka začínala ztrácet evidentně půdu pod nohama. Její horní díl už ležel na zemi a černá hlava se přisála na její bradavku. Jeho ruce byly, taky v pohybu a snažili se dostat pod její spodní díl plavek. Chvíli se mu kroutila, ale nakonec s hlasitým výdechem dosáhl cíle a jeho ruce sundali poslední díl oblečení. Jeho prsty okamžitě začali dráždit už naběhlí klitoris a pusa nepřestávala dráždit bradavky. Střídal obě prsa a její bradavky už stáli v pozoru obě. Netrvalo dlouho a opět dosáhl jejího orgasmu. Pak si beze slova sundal svoje plavky a do vzduchu vystřelilo jeho už tvrdé péro. Posadil se na židli a Alenku si nasměroval nad sebe.

Jakmile se jeho žalud začal dotýkat tekoucí kundičky, tak ji chytil za ramena a pomalu ji na sebe nechal nasednout. Tentokrát v ní jeho péro skončilo na jeden pokus. Po dosednutí vykřikla nevím zda bolestí nebo vzrušením. Jeho ruce se teď přesunuli na její boky a začal s ní pomalu pumpovat nahoru a dolu. Jeho ruce začali ustupovat, ale ona jela dál v rytmu, který jí udal. Když zjistil, že už Alenka přiráží sama, tak jeho ruce začali škádlit stále tvrdé bradavky. To ji nabudilo k dalšímu orgasmu. Evidentně ji bylo jedno, kde se nachází, protože její výkřiky museli být slyšet dost daleko. Po té co se na něm krásně udělala ji opět chytil za boky a začal pumpovat rychleji. Bylo jasné, že se chystá brzy stříkat.
“Prosím ne do mě…” Začala kňučet.
“Do teď to bylo vždy v tobě, tak to teď nebudeme měnit co říkáš.” Odpověděl a dál pumpoval.
“Já budu mít plodné dny... už zítra začínají… teď už nesmíš do mě.”
“To je až zítra. Dneska tě vycákám a tvůj přítel to pak může vylízat. Doufám, že jsi to udělala i minule jak jsem ti radil.” Tak odtud se vzala její touha nechat se vylízat.
“Nechci riskovat.” Vyhekla, ale ona už s ní naposledy sjel dolu a pumpoval svůj náklad do jejího lůna.
“Pozdě… už stříkám…” Vyhekl a nechal ji na sobě sedět už bez držení.

Musel jsem zmizet, protože jsem nevěděl jak dlouho tam ještě budou. Na pláži jsem rychle vzal knížku a dělal, že čtu. I když na čtení jsem neměl ani pomyšlení. Během patnácti minut přišla Alenka s dvěma koktejli. Opět měla velký úsměv na tváři jakoby v té kabince byl někdo jiný. Ovšem velký šok byl, že ji chyběl vrchní díl plavek.
“Tady máš lásko koktejl lásky.” Řekla a podávala mi koktejl. Ovšem můj výraz na její vystavená prsa byl asi lepší než jakýkoliv dotaz.
“Copak koukáš lásko. Vždy si chtěl, aby jsem šla na koupáku nahoře bez. Tady mě nikdo nezná, tak se nemusím tolik stydět.”

Po několika koktejlech na pláži jsem byl celkem opilej a i na Alence se alkohol už dost podepisoval. Protože už se blížil večer, tak jsme chtěli jít na pokoj a pak na večeři. Alenka mě cestou neustále osahávala a líbala. Alkohol ji uvolnil zábrany a nakonec to dopadlo, tak že jsme skončily v jednom keři, kde jsme byly po chvilce nahý.
“Chci tvůj jazyk lásko.” Hekala stále dokola. Mě se přitom vybavila rada animátora. Ovšem, taky mě vzrušila možnost opět cítit tu chuť jako tehdy v noci. Nemusela mě proto moc pobízet a už jsem jí lízal její naběhlou kundičku. Opět chutnala božsky a bylo cítit i jeho semeno. Tentokrát snad i víc, protože minule asi stihla na jeho pokoji rychlou sprchu.

Mé lízaní jí přivedlo k orgasmu, který se snažila maskovat, aby nebylo slyšet co se ve křoví děje. Protože jsem byl nahý, tak jsem chtěl využít situace a konečně také zasunout do Alenky bez kondomu. Ovšem ani s jejíma uvolněnýma zábranami mi to nakonec nedovolila.
“Nemáme tu kondom miláčku. Pokračovat budeme na pokoji.” Řekla, když už si oblékala spodní díl plavek. Na pokoji jsem ji povalil na postel nasadil kondom a při vzpomínce co se dělo v kabince jsem se udělal opět během několika přírazů aniž bych jí dokázal uspokojit jako on.

Pokud chcete pokračování tak nadhoďte co by se mělo asi tak stát :-) rád to zkusím do další povídky přidat.
venskym
Příspěvky: 68
Registrován: pon 18. dub 2016 8:09:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme pár, kde jsem kandaulista, ale partnerka zatím nemá pro to pochopení.

Re: Zásnubní dovolená 3

Příspěvek od venskym »

Možná by byla fajn část s přiznáním od snoubenky.
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Zásnubní dovolená 3

Příspěvek od Ldob99 »

Uvidíme :) pohravam si s myšlenkou ze za ním přijde černoch a řekne ze ho viděl v kabince :)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zásnubní dovolená 3

Příspěvek od perfeckfuck »

nepriznavat ne do konce dovolene nechat ho at se zas diva.... a zas a ji samozrejme aby vzdy byla odhodlana a zase podlehla :-) muj nazor
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zásnubní dovolená 3

Příspěvek od perfeckfuck »

mohla by byt lehka hadka na pokoji to zase zkusi bez kondomu ale ona to nedovoli tak vybouchne ze mu neveri a lehce se pohadaji. Odejde z pokoje nastvane a jde se projit
kdyz se bude pozde vracet muze si vsimnout ze v baru je ta jeho s anymatorem a treba jeho kamaradem taky cernochem.. no a dal to necham na tobe... bar uz bude mit po zaviracce, ale jaksi zapomenou poradne zavrit
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, DEslint, jarda1954, sergo, tir24 a 145 hostů