Konference

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Konference

Příspěvek od subkanda »

A jak to teda bylo doopravdy? Nemusíš psát druhou verzi, PP, stačí, co se tedy skutečně stalo? Klidně ve dvou větách...
zeroje0
Příspěvky: 55
Registrován: ned 13. zář 2015 22:56:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Konference

Příspěvek od zeroje0 »

Já myslím, že toho chlapce moc rozebíráte. Napsal přibližně co se stalo, přidal tam svou fantazii a proto to neoznačil PP. Buďme rádi, že fantazie a příběhy přibývají. S takovouhle se na to vykašle a nikdo za chvíli nebude raději nic přispívat. ;-)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Konference

Příspěvek od kAv »

Já jsem na tom asi stejně jako Subkanda. Taky by mě zajímalo, co všechno je vlastně z toho příběhu pravda (tzn. co autor skutečně ví) a co si jen domyslel.
Pro mě je většinou mnohem zajímavější i poměrně skromný, ale pravdivý příběh. Povídky si také občas rád přečtu, ale i když jsou sebevíc nabouchanější, jsou to jen povídky...
zeroje0 píše:Já myslím, že toho chlapce moc rozebíráte. Napsal přibližně co se stalo, přidal tam svou fantazii a proto to neoznačil PP. Buďme rádi, že fantazie a příběhy přibývají. S takovouhle se na to vykašle a nikdo za chvíli nebude raději nic přispívat. ;-)
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Konference

Příspěvek od jjj3 »

hezky napsaná povídka
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Konference

Příspěvek od KarelK1968 »

Nevím proč resite detaily vyhonte si pera a když jste lepší tak něco napište
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Erek-tus, jonny, lamp990 a 222 hostů