PP - Kamarád

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xtomx
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. říj 2015 20:43:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Kamarád

Příspěvek od xtomx »

Na začátek bych chtěl řící, že nejsem žádný spisovatel, v této povídce nejsou uvedeny žádný opravdové jména a jedná se o opravdu skutečnou povídku, která se udála 2roky nazpět o velké prázdniny.

Jednou jsme se takhle s jedním dlouholetým kamarádem dohodli, že bychom se mohli vidět, něco popít, pogrilovat a hlavně pokecat. On bydlí na jedné vesnici asi 50km od mého bydliště. Když jsem k němu navečer přijel, rozdělali jsme si oheň a začli pít a vypravět si přihody který se nám staly běhěm dvou let co jsme se neviděli. Během dvou-tří hodin jsme už začínali být opilý a začly se řešit holky, vztahy sex apod. On řikál jak už dlouho nikoho neměl a vážným vztahu nemluvě. Já vypravěl o mé holce, jak jsme spolu přes rok a půl, je blondýna, hubeňoučká, prsa 3. pěknej zadeček a že miluje sex. Ještě chvíli jsme mluvily o holkách, než on navrhl proč nepřijela a že může přijet ještě teď, alkoholu máme dost a že tu muže taky přenocovat. . Při představě co by se všechno mohlo stát jsem měl ihned bouli v kalhotech, chopil jsem se mobilu a zavolal jí.
Přítelkyně nakonec přijela a netrvalo dlouho a byla také v dobré náladě a začínalo se bavit o sexu, kdo co má rád, jaké má představy atd... z té představy, že bychom si ji mohli dát oba, jsem byl uplně hotovej, tak jsem vzal příležitost do svých rukou, a řekl ať se přesunem do boudy (dřevěná bouda, kde bylo nářadí, židle, stul...zahradní náčiní.) Ihned co jsme přišli do boudy jsem si stáhnul kalhoty a ukázal jí moje ztopořené péro, ta ho začala pomalu rukou honit, ale v té chvíli jsem měl jinej cíl a to, co nejdřív ji sundat její kalhotky. Mezitím co mi pomalu přejížděla rukou po péru jsem ji stáhnul její černé legíny i s mokrýma kalhotkama. Jemně jsem jí projel rukou kundičku a bylo vidět, že se jí to líbí :) Kamarád nevěděl pořádně co se děje ale rychle se zorientoval a sundal kalhoty, jenom se na mě podíval a já lehce přikývl, že muže. Sedl jsem si jsem na stůl, aby měla moje péru výš a mohl se nechat kouřit, ona mezitím rozkročila nohy a kamarád ji začal pomalu prstit jedním prstem a zachvili dvěma. Přítelkyně začala funět a vzdychat a už byla uplně mokrá, on si jen jemně naslinil jeho tlustší ocas a přiložil ho na okráj její nenasytný kundičky, jakmile to ale poznala, natlačila se kundičkou na jeho ocas až po kořen. Ze stolu se mi naskytl užasný pohled na mojí drahou poličku jak ji zezadu dobývá a ještě jí drží za ramena a tlačího hloubějí do ní. Bylo to něco nepopsatelného a úžasného. Toto pokračovalo ještě dálších pět minut dokud neřekla, že nás chce v sobě oba. Lehl jsem si na záda na stůl a na mě přítelkyně, která si ho tam ihned nasměrovala, poté přišel on a s menšími problémami do ní vjel také. Bohužel to tření dvou kokotů nebylo moc přijemný, tak jsme byli nuceni změnit pozici, ale přítelkyni se tím splnil sen a to mít dva penisy v sobě (anal nerada). Po této pozici jsem byl nucet doplnit tekutiny a odebrat se k ohništi pro nějaký pivo. Když jsem se vrátil zpět do boudy našel jsem přítelkyni opět předkloněnou a zezadu si ji bral můj kamarád svým tlustým ocasem. Přišel jsem před ní a nabídnul jí péro ke kouření, místo toho však chytla muj krk oběma rukama a začla mě líbat jak zběsilá, síla jejích rukou se pomalu stupňovala než mě přestala a pošeptala mi do ucha, že už bude. On ji nepřestával dál šukat, naopak ještě víc zrychlil, najednou se celá roztřásla, v kolenou se podlamovala a začala ještě víc vzdychat, její kundička začla stahovat jeho penis v jejích útrobách až do chvíle kdy ji zmáčknul obě prsa, dvakrát-třikrát silně přirazil a už do ní pumpoval svoje sperma. Nachvíli se o ní opřel a líbal jí na krk a že děkuju, že už to dlouho neměl, když to dořekl vyklouzl z ní již polovičný penis a s ním i nahromaděné sperma. Nemohl jsem uvěřit kolik toho v něm bylo, když jsem se podíval přítelkyni mezi nohy viděl jsem potůčky spermií, které ji tečou po stehnech dolů.
Po takovém zažitku jsem nebyl ničeho schopnej, byl jsem uplně v tranzu. Po jejich orgasmech se začali oblíkat a že jsou unavený a jde se spát. nemohl jsem nic namítat, péro mi sice pořád stálo jak beton ale navlíkl zpátky kalhoty a, že pujdeme spát k někomu do obýváku. Okolo ohně jsme všechno pouklidili a šli domu. Kamarád řekl, že nás nechá osamotě a prý bude spát u sebe v pokoji a že jestli se chceme vykoupat, tak můžeme jít. Ptal jsem se přítelkyni, jestli se nechce jít vykoupat a dostat tak ze sebe jeho sperma, ale zdálo se mi že už mě neposlouchá a že jde radši spát. Otočila se ke mě zády a nic neřikala, lehl jsem si tedy na záda a po chvíli přemýšlení nad tím co se ten den událo jsem usnul. V noci mě probudil divný pocit tepla okolo obličeje a divný zápach. Otevřel jsem tedy oči a viděl přítelkyni jak nademnou klečí a staží se ze sebe dostat zbytky kamarádova spermatu. Zašeptal jsem "co to děláš" a ona mě chytla pod krkem, jemně zmáčla a řekla "buď hodný chlapaček a otevři pusinku". V tu chvíli se mi bleskově postavil a posloušně otevřel pusu. jakmile zacítila na svý kundičce teplo mího dechu, sedla si mi na obličej a já jen čekal co bude následovat. Cítil jsem jak se její kundička svírá a jak ze sebe snaží dostat semeno. Najednou mi do pusy začal téct slaný pramínek, byl jsem tak nadrženej, že jsem onu tekutinu z ní začal vylizovat. Začala si jednou rukou drážit pahorek, poté se mírně nazvedla a dvěmi prsty se zabořila do kundičky nabrala sperma a nechala mi prsty olízat. Poté si zas sedla na muj obličej a nechala se lízat, nechápal jsem jak toho v ní může tolik být. Když byla hotová slezla z obličeje a řekla, když jsem byl tak posloušnej, že mi ho vykouří. Když mi ho vykouřila a všechno pěkně spolykala, lehla si mi na hruď a políbila mě, že jde spát. Já měl jen jedinou otázku, a to jak jí toto napadlo, odpověděla, že už od začátku co se do ní udělal chtěla, abych to z ní dostal, a tak si vzala tampón.
Ráno jsem se vzbudil okolo osmé hodiny, byl jsem pěkně nadržený z toho co se včera událo a chtěl hned osouložit svojí přítelkyni :). Přítelkyni ještě tvrdě spala a měla roztažený nohy, tak jsem pomalu zajel pod peřu a pomalu jel rukou k jejímu rozkroku. když jsem však dojel rukou k rozkroku byl jsem udivenej, že je pořád takhle mokrá. říkal jsem si, že to není možná, aby byla pořád takhle mokrá. vedle ní naneštěstí ležel její telefon a blikal, že má novou zprávu, nedalo mi to a otevřel jsem zprávu. Samozřejmě zpráva byla od našeho společného kamaráda "byla jsi večer užasná". Měl jsem z této zprávy smíšené pocity, aby mě přítelkyně neopustila, kvůli němu a jestli mě stále miluje. Když se probudila, ihned jsem se jí ptal na večer, a ona říkala, že se večer zastavil, aby nás zkontroloval jestli je vše v pořádku, jestli není někomu špatně po alkoholu, a jesli si nedám ještě whiskey a já mam whisky ráda a tak jsem šla s ním. Během noci mě však ještě dvakrát vycákal a neměl po ruce žádný kapesničky, tak jsem si šla zpátky lehnout k tobě. Nemohl jsem uvěřit vlastním uším.
Když jsme pak od něj odjížděli, už jsme o tom večeru dále nemluvili. S ním jsem kamarád pořád a s prítelkyní šukáme vesele dál a náš vztah je pevnější než kdykoliv předtím :)
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: PP - Kamarád

Příspěvek od bizzarre »

Moc povedené! Krásně se to četlo...
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Kamarád

Příspěvek od kAv »

"s prítelkyní šukáme vesele dál" - už jenom spolu nebo jsou její úlety časté?
Jinými slovy: prima čtení, hodně vzrušující = máme se ještě na něco těšit? ;-)
Uživatelský avatar
xtomx
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. říj 2015 20:43:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Kamarád

Příspěvek od xtomx »

tomdik, tím jsem myslel, že jsme pořád spolu. Úletů zatím moc nebylo, pouze tento a pak už jen na dovolený s barmanem, ale to sepíši jindy :)
rendysub
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23. zář 2016 22:19:02
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Kamarád

Příspěvek od rendysub »

Teda tohle je naprosté úlet. Přeji si aby mi přítelkyně vytlačila cizí semeno do pusy tímto způsobem. Opravdu se to odehrálo? Pecka
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - Kamarád

Příspěvek od subkanda »

na to ze nejsi pry zadny spisovatel seto cetlo docela dobre, moc vzrusujici zazitek, pokud se opravdu stal.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka a 203 hostů