PP Nevěra v přímém přenosu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

PP Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od vaskees »

Díl číslo 3
Po minulé zkušenosti, kdy jsem zjistil, že mě Manželka podvedla s mým Kamarádem jsem byl na dně.. Celé dny jsem chodil, bez nálady, ale přitom si tajně na WC několikrát denně honil ptáka nad smskami, které jsem měl stále v hlavě.. Na druhou stranu jsem dělal vše proto, aby se Ti dva nemohli scházet.. Nečekaně jsem dítě vyzvedl z kroužku a potutelně jsem se usmíval, když Kamarád byl zjevně překvapený, že nedorazila má žena. Jak jsem později zjistil, právě to byla jedna z mála možností, jak si spolu hodinu v autě užít.. Nebo jsem přijel nečekaně večer domů ze služebky, kde jsem původně avizoval, že budu přes noc. Samozřejmě nechtěl jsem je přistihnout při tom, asi by mi taky bylo trapně, ale z jejího telefonu jsem věděl, že má dorazit kolem 21h, až bude naše dítě spát a tak jsem před osmou zavolal, že jsem změnil plány, ať mě drahá polovička za 10 minut očekává doma.. No, byl jsem prostě kazišuk a měl jsem podivnou radost, jak se oba dva tváří lehce zmateně a naštvaně.. :-)

Bohužel se ale ve mně začala probouzet nespokojenost.. Na jedné straně jsem měl radost, že jim to kazím, ale na straně druhé jsem neměl podměty, které by mě vzrušovaly....myslím patologicky vzrušovaly.. Nevěděl jsem jak pokračovat dále a víceméně to za mne vyřešila náhoda.. Jednoho dne jsem se totiž dočetl v telefonu mé ženy smsku "Scházíš mi a moc Tě miluju Libore"...PRÁSK...zatmělo se mi před očima..! Tohle už není jen flirt a sex, ale začíná to být vážné.. A tak jsem se rozhodl jednat, abych zachránil rodinu, pokud se tedy zachránit ještě dala.. Jednou jsem si vlezl s Manželkou večer do vany, povídali jsme si, bylo to příjemné, když tu jsem na ni bafnul znenadání.. "Vím o Tobě a Liborovi a jediné co chci, abys mi to přiznala do očí"...............a místo toho, aby měla očekávanou, překvapenou, roztěkanou reakci, tak jen nazvedla lehce obočí, mírně přísně a řekla.."Co to plácáš za nesmysly, na podobné pitominy nemám teď náladu..?!" Nejde ani tak o to co řekla, ale jak to řekla. Nehnula ani brvou a na rovinu - znal jsem ji několik let, měl pocit, že ji znám dokonale, ale kdybych sám nečetl a neviděl smsky a mmsky, tak bych ji uvěřil, že ji obviňuji z nesmyslů, které se nestaly.. Inu, rafinované ženy to jsou :) Já se ale nedal, trval na svém, že pokud se mi nepřizná, tak se seberu a půjdu a protože jsme se oba chovali tvrdohlavě, tak jsem ten večer spal v kanceláři a láhvi whiskey..

Takže jsem se nakonec odstěhoval a trucoval tři měsíce.. Ona kupodivu románek hned ukončila, nebo respektive on.. Jakmile se dozvěděl, že vše vím, tak dostal strach o svou rodinu a přerušil veškeré kontakty s ní.. I ona o mne bojovala zpátky a protože ani mě nebavil návrat do staromládeneckého života, kdy jsem během čtvrt roku ošukal kamarádku, svou doktorku a jednu servírku, tak jsem cítil, že se chci vrátit.. Ale protože jsem hrdý chlap, tak jsem přemýšlel nad trestu pro ni.. A protože jsem zjistil, že mě přestává bavit šukat jen tak nějaké Slečny, ale naopak stále více myslím na nevěrnou kundu mé Manželky, tak jsem ji oznámil... "Dobře, přijedu na Silvestra domů a budeme spolu....ale protože nevím jestli bude atmosféra na bodu mrazu, nebo to naopak po té době bude v pohodě, tak přijedu i s bráchou.. Aspoň bude sranda a nezabředneme do řešení osobních věcí či výčitek, ano..?" Ona mého staršího bráchu moc nemusí, mají názorové střety a hlavně ji vůbec, ale vůbec nepřitahuje, spíše naopak.. Ale vědoma si své pozice řekla, že se bude těšit a jen teda doufá, že se moc neožereme a nebude se chovat jako prasata.. A já jí řekl.."Podívej, nevím jak se budeme chovat, ale každopádně chci, ať Ti to sluší a máš luxusní výstřih...ať je aspoň na co koukat"..."Neblázni Marku, nebudu mít před Tvým bráchou výstřih, aby mi tam celý večer civěl"..."Ty to nechápeš...nejen, že budeš mít výstřih, ale kdyby měl chuť Ti na kozičky sáhnout či je vidět, tak mu vyhovíš.....vlastně chci, abys to vnímala jako trest za Tvou nevěru, takže pokud budeme mít náladu, tak nám vyhovíš ve všem a postaráš se, abychom měli prázdné koule....ale pokud nechceš, tak Ti popřeji Šťastný Nový rok"............chvíle ticha a pak........"Rozumím a budu ráda, když přijedete oba"..

Já byl od té doby šíleně nadržený, nervozní, ale zase mě šíleně lákalo vidět, jak houstne atmosféra a hlavně.....byl jsem zvědavý, jestli to nakonec skončí tak, že mu roztáhne hezky nohy, ale hlavně.....byl jsem zvědavý jestli uvidím, že si užívá mrdání s chlapem, kterého nemusí a nepřitahuje ji, anebo jen prostě podrží.. Tajně jsem doufal v tu první variantu, ale bohužel jak už to bývá, tak hodinu před plánovaným příjezdem mi brácha volal,že to padá s nějakou hloupou výmluvou....bohužel u něj trochu klasika.. Já byl zklamaný.. Zní to zvláštně, ale poprvé v životě jsem byl zklamaný z toho, že mi cizí chlap neošuká Manželku.. :) Nakonec večer špatný nebyl...jak mi otevřela, tak mě překvapila, že vypadala naprosto dokonale.. Sukýnku, saténová halenka s výstřihem a naducané kozičky v něm, vyžehlené blond vlasy, krásně namalovaná a lesk na rtech...pěkné, ALE.. :-)

Po tomto večeru jsme se snažili lepit naše nové začátky.. Naštěstí jsem ji nikdy nic nevyčítal, nebyly hádky, ona nepátrala jak jsem se ty tři měsíce choval, ale celé to bylo takové bez duše.. Začal jsem být totiž posedlý představou, jak ji mrdají cizí muži.. Hodně tomu přispěl i ten Silvestr, kdy jsem na vlastní oči viděl, že si dala hodně záležet, aby se mi líbila.....ale nejen mi.. Byla smířená, že bude muset roztáhnout nohy jinému a rozhodně nevypadala zkroušeně.. Prostě jsem v ní začal vidět děvku, i když ses chovala naprosto vzorně.. Ale závislost potřebuje drogu a tak náš sex byl hodně o tom, že mi popisovala jak ji mrdal Kamarád, co všechno spolu dělali, jaké to bylo a podobně.. Nicméně jsem se spíše dozvídal, že "měl ho menšího (to vím ze sprchy po fotbale), moc mu nestál neboť byl hodně nervozní, spíše byl takový něžný i když na to nevypadal atd". Prostě radši bych od ní slyšel, že já se můžu jít se svým ptákem schovat, že takhle luxusně omrdaná ještě nebyla a podobně :-)

A tak jsem si založil profil na amaterech, chvíli si psal s muži na téma "trojka", velmi brzy zjistil, že je to tam vesměs honící loserov, když tu mi jeden napsal "Ty bys chtěl vidět svou Manželku nabodnutou na cizím, tvrdém péru, že ano..?" Nevím proč, ale tahle formulace mě dostala. Od první chvíle vypadal solidně, inteligentně, ale perverzně zároveň. Ani podle fotky nevypadal bůhví jak zle, byť byl dle mého tak o deset let starší, než má žena.. Mezitím jsem začal pracovat i na Manželce a ta víceméně hned souhlasila, že zkusit se má vše a ráda to pro mě udělá...i když ji to moc neláká, nezapomněla dodat.. :) Tak aby to vypadalo spontánněji, nebo aby to nebylo jako setkání s úplně cizím mužem, tak jsem s dotyčným udělal dohodu, že mu dám na Manželku číslo, ať se Ti dva trochu oťukají, ale že mi musí veškeré smsky přeposílat. Vím, naivní plán, ale kupodivu vyšel a opět jsem byl překvapen..

Manželka věděla, že jsem mu to číslo dal a neměla s tím problém, ale nevěděla, že mi má všechny smsky přeposílat. Naopak stejnou podmínku jsem dal i já ji a tak jsem si říkal, že aspoň se dozvím zdali oba dva drží lajnu.. Klapla..začali mi chodit smsky od obou stejné a já viděl, jak se zpočátku zdvořilostně oťukávají. Byl jsem na cestě na služebku do Jižních Čech a tak jsem měl aspoň zpestření.. Večer jsem seděl na pivo s obchodním partnerem, vypnuté vyzvánění sms, aby to nerušilo schůzku.. Během večera jsem letmo mrknul na telefon a viděl, že mi přibývají nepřečtěné sms....zjevně Ti dva nezaháleli.. Začal jsem být nervózní a tak jsem co nejrychleji utekl ze schůzky a spěchal na hotel.. A tam jsem byl překvapený, že po pár nudných smskách se Ti dva docela rozjeli:

Ona: Víš, my teď měli jednu menší krizi a tak tu případnou trojku bereme jako možné zpestření, nic vážného
On: Neboj, rozumím a beru to jen jako omrdání další vdané kundy ;)
Ona: Další??
On: Ano další. Nemysli si, že jsi jediná vdaná ženská, která chce roztahovat nohy cizím mužům, je Vás dost.
Ona: Nezlob se, ale nehledáme někoho promiskuitního, který sbírá zářezy ošukaných vdaných kund, dle mě debata o ničem
On: Chceš snad říct, že jsi nikdy neroztáhla nohy jinému, než tvému chlapovi?
(po 10 min mlčení)
On: Je mi to jasné ;)
Ona: Neříkám, že jsem byla vždy věrná, jen nemám ráda muže, kteří si myslí, že dostanou vše co chtějí
On: Oba víme, že přesně tak to funguje. Ty i ostatní ženské si raději nechají mrdat svou píču od zkušeného chlapa, než od nějakého upejpavýho romantického ňoumy. I když se tomu bráníte tak Vás více vzrušuje představa, že čurák, který Tě teď mrdá, mrdá tak dobře protože mrdal spoustu Tobě podobných
Ona: Nevím co napsat.....docela jsi mě tím dostal
On: Kdepak, jen ses právě rozhodla, že mi nastavíš svou vdanou píču k ošukání!
Ona: Asi to tak dopadne přiznávám
On: Některé ženy mají dáno do vínku sloužit cizím čurákům a být jejich děvky, zatímco doma pečují o manžela, víš
Ona: Přesně tak si připadám, nemám ráda namistrované muže, ale paradoxně pak takovým roztahuji nohy

On: Tak se omlouvám jestli jsem působil moc namistrovaně ;)
Ona: V pořádku, někdy dojde v sms k nedorozumění ;)
Ona: Myslím, že působíš jinak docela solidně a popravdě asi Manželovi udělám radost a potkáme se všichni tři u kafe :P

Nutno podotknout, že Manželka překvapila.. Bohužel, bohudík tím, že smsky, vyznačené tučně jsem dostal jen od toho dotyčného, ona mi je raději zatajila, i přesto, že mi slíbila, že mi pošle všechno.. Jak jsem to zjistil, musel jsem si vyhonit a pořád jsem myslel na to, jakou mám doma Kurvičku.. :) Jak jsem přijel ze služebky, tak jsme to letmo probrali, ona ani zmínku, že se bavili blíže o sexu a jen na mou otázku jestli skočíme s ním na kafe odpověděla, že jestli mi to udělá radost, tak klidně..

Nakonec jsme se domluvili jednou v pátek večer do jednoho rušnějšího klubu.. Dali jsme si oba každý dva Jagermeistery na kuráž a čekali až přijde. Nervozita se dala krájet, byl to zvláštní pocit. Ne moc vzrušující, spíše jsem byl nesvůj, nervozní a popravdě by se mi asi nejvíce ulevilo, kdyby zavolal, že nemůže dorazit. Ale dorazil a byl to šok mírně řečeno.. Přišel totiž malý, zakrslý, snědý albánec v kožené bundě, prostě karikatura.. Měl 56 let (stejně jako její otec), měřil tak 165 cm, štíhlý, hodně opálený, ale prostě oproti fotky vypadal dost jinak.. Nemůžu říct, že by to na fotce nebyl on, ale byla zjevně focená tak před 10 lety a hlavně z ní nešlo poznat, že je tak snědý (díky blesku) a malý (byl focený jen do půl pasu v obleku.. Já tušil, že je zle, že tomuhle týpkovi žena určitě nedá a ani jsem si to nedokázal představit, že by ji mrdal takový polocikán s veksláckými manýry. A neměl jen vekslácké manýry. Dal si kávu, vodu, byl hodně komunikativní, ale zcela bez skurpulí jsem viděl jak Manželku pohladil po ruce, pak pod stolem při debatě po stehnu a nakonec si dal svou ruku na její. Já byl zaražený, ona taky, ale ruku mu tam nechala, což jsem se dost divil. Pak z něj vylezlo, že si zapomněl doklady i peněženku doma a že se tedy velmi omlouvá. Já zareagoval tak, že to se stává a tím pádem to dneska necháme jen u kafe, jelikož dát k dispozici svou Manželku a ještě platit hotel mi přišlo příliš. Odskočil jsem si na WC a napsal ženě smsku "Aspoň máme výmluvu jak se ho zbavit :)" Čekal jsem, že odepíše, měla schválně telefon na stole, byli jsme tak domluvení.. Po pěti minutách bez odpovědi jsem šel zpátky a viděl je, jak se on k ní naklání, něco ji šeptá a ona se směje....začal jsem být mírně naštvaný, že místo domluvy se mnou se tu směje a baví jak pipina..

Zaplatil jsem útratu, on se omlouval, že se mu tohle stalo poprvé a Manželka řekla "Podívej to se stává, holt příště platíš útratu a hotel Ty"..........zdálo se mi, že sním.. On se zvedl, odběhl na WC a já se ji zeptal "co to má znamenat".. Ona odpověděla.."Podívej, už jsme tady a Tebe láká vidět, jaké to je, když mě bude mrdat cizí chlap....tak to prostě uvidíš".. Byla to změť pocitů..vzrušení, horko, nervozita, stáhnutý žaludek.. Týpek přišel a na dotaz jestli jdeme, ona odpověděla, že jistě.. A tak jsme šli.. Došli jsme na nedaleký penzion. Měli jen dvojlůžkové pokoje a tak aby to nebylo nápadné, tak jsem zaplatil pokoje dva.. On vzal první klíč, ona se do něj zavěsila, oznámila mi, že mají číslo 6 a já ještě vypisoval nějaké pitominy pro recepční. Prostě mě tam nechala a před recepční se prezentovali oni jako pár.. Na recepci mi to přišlo jako věčnost a konečně jsem spěchal za nimi.. Minul jsem svůj pokoj a potichu šel k číslu 6.. Zpoza dveří jsem slyšel mlaskavé zvuky a děsil jsem se, že se už líbají.. A tak jsem vešel a uviděl jak má manželka klečí na kolenou, zcela nahá a kouří jeho snědý, tvrdý a kupodivu velký ocas.. Ani nehnula brvou, ani se neotočila, ale nerušeně dál kouřila...vypadala nádherně.. Já byl z toho lehce mimo a moc nevěděl jestli se mám svléknout, nebo raději ne.. Možná jsem i čekal na nějaký pokyn, ale on nepřicházel.. A tak jsem je pozoroval a začal si honit ocas.. Ale protože se mi chtělo na WC, tak jsem si odskočil na WC a ještě, než jsem spláchnul, tak jsem slyšel jak vrže postel a hlavně typické vzdechy mé ženy.. Vešel jsem do pokoje a viděl, jak má doširoka roztažené nohy, propnuté, drží si je rukama a ten snědý albánec do ní vráží svůj ocas až po koule.. Viděl jsem to celé zezadu a tak jsem viděl, jak jeho koule pleskají o kundu mé Manželky.. Slyšel jsem jak vzdychá, jak přiráží a nebylo pochyb - užívala si to a podle mě se celou dobu na tohle těšila.. Celou dobu od těch památných sms, které mi neposlala, kdy on se zachoval jako alfa samec.. A došlo mi, že moje žena má pro muže tohoto typu extremní slabost a nezáleží ji jak ti muži vypadají..

Šukali spolu asi půl hodiny, já si v křesle honil, třídil myšlenky a musel jsem si přiznat, že se mi to líbí.. Že se mi líbí koukat na mou ženu, jak si užívá mrdání s cizím mužem.. Najednou šlo vidět, že to na něj jde, nastavil ocas před její pusinu a ona mu jeho obsah koulí krásně spolykala.. Pak se na mě usmála a zeptala se, jestli půjdu za ní a dám ji pusu.. Nenapadlo mě odporovat, abych nevypadal jako slabocha tak jsem šel... Nahý jsem si k ní lehnul, on se šel sprchovat a my se začali líbat.. Cítil jsem slanou chuť zbytků jeho sperma v její pusince a ona mi u toho jemně honila péro a šeptala mi, že jsem šikovný.. Už jsem to nevydržel a nabodnul jsem si její nevěrnou kundu.. To, že byla nevěrná šlo lehce poznat.. Byla ošukaná, mokrá, vůbec ne úzká, prostě rozmrdaná.. Chvíli jsem ji takhle šukal, ale brzy jsem stříkal - zrovna ve chvíli, kdy vylezl ze sprchy, což okomentoval slovy "Tak na to, že bych mohl být Tvůj otec, tak vydržím mnohem více, než Ti mladí kluci, co..?!" Ona odpověděla "Právě proto se pak diví, že se jim Manželky mají potřebu kurvit" :)

Chlap se rychle oblékl, sklonil se k posteli, chvíli se líbali a odešel.. Já na ni koukal a věděl jsem, že jsem ztracený.. Že mé obavy z toho jaké to bude, jestli nebudu žárlit, jestli si to pak nebudu vyčítat byly přebity zážitkem, který jsem prožil.. A věděl jsem, že už to nikdy nebude jako dřív..

moderátor : upravil jsem název na PP a přidal číslo dílu, aby čtenáři věděli, jak jdou povídky po sobě.




Diel č.1 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=389
č.2 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=390
č.3 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=392
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od subkanda »

Tak to je nádhera, úplně jsem se do toho vcítil a jak to tak čtu, pořádně mi u toho stojí péro :-) Většinou mám rád, když to nemá takový náhlý spád a když k TOMU dojde pomalu, ale tohle je prostě famózní, ten zvrat, jak se z té slušné paničky, co své nevěry tají, stala během dvou dnů taková kurva, která se těší jenom na to, až sprostýmu a drzýmu chlapovi zeširoka roztáhne nohy.
Myslím, že to v sobě má hodně žen, které se na první pohled tváří nepřístupně, slušně a opovrhují každým, kdo se nevyjadřuje podle slovníku. Potom se najde někdo, kdo to má celé u prdele a ony mají mokrou píču a hlavu plnou myšlenek, jaké by to bylo, nebýt ta hodná a slušná, překročit svůj stín a vystoupit ze sevření těch společenských konvencí.

Bude pokračování? už teď se nemůžu dočkat :-)
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od vaskees »

Mě osobně spíše zarazilo, že jsem byl přesvědčený, že ji znám. Měli jsme hodně otevřený a komunikativní vztah a najednou se chovala jinak, než celou dobu o sobě tvrdila. Stejně tak skutečnost, kdy jsem na ni zprudka vybalil, že vím o její nevěře.. Na rovinu měla takovou klidnou reakci, že kdyby mi nějaký Kamarád říkal, že ji třeba s někým viděl na ulici, tak po té její reakci bych uvěřil ji, že s nikým nic nemá.. :) Celou dobu nesnášela namistrované a sebevědomé týpky a hle...exKamarád, který parkoval vždy na chodníku (neboť má velké SUV), pak ten albánec - naprosto hrozný typ slizkého chlapa a..... ;) Z toho pramení, že do ženy nakonec nikdy přesně nevidíš.. :)
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od AndyGa »

Jak se jmenují první dva dily?
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od slobodnyclovek »

vaskees píše:Mě osobně spíše zarazilo, že jsem byl přesvědčený, že ji znám. Měli jsme hodně otevřený a komunikativní vztah a najednou se chovala jinak, než celou dobu o sobě tvrdila. Stejně tak skutečnost, kdy jsem na ni zprudka vybalil, že vím o její nevěře.. Na rovinu měla takovou klidnou reakci, že kdyby mi nějaký Kamarád říkal, že ji třeba s někým viděl na ulici, tak po té její reakci bych uvěřil ji, že s nikým nic nemá.. :) Celou dobu nesnášela namistrované a sebevědomé týpky a hle...exKamarád, který parkoval vždy na chodníku (neboť má velké SUV), pak ten albánec - naprosto hrozný typ slizkého chlapa a..... ;) Z toho pramení, že do ženy nakonec nikdy přesně nevidíš.. :)
Velka pravda, treba sa riadit pravidlom "dôveruj, ale preveruj" ;)
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od zuzana »

subkanda píše:Tak to je nádhera, úplně jsem se do toho vcítil a jak to tak čtu, pořádně mi u toho stojí péro :-) Většinou mám rád, když to nemá takový náhlý spád a když k TOMU dojde pomalu, ale tohle je prostě famózní, ten zvrat, jak se z té slušné paničky, co své nevěry tají, stala během dvou dnů taková kurva, která se těší jenom na to, až sprostýmu a drzýmu chlapovi zeširoka roztáhne nohy.
Myslím, že to v sobě má hodně žen, které se na první pohled tváří nepřístupně, slušně a opovrhují každým, kdo se nevyjadřuje podle slovníku. Potom se najde někdo, kdo to má celé u prdele a ony mají mokrou píču a hlavu plnou myšlenek, jaké by to bylo, nebýt ta hodná a slušná, překročit svůj stín a vystoupit ze sevření těch společenských konvencí.

Bude pokračování? už teď se nemůžu dočkat :-)
"Myslím, že to v sobě má hodně žen, které se na první pohled tváří nepřístupně, slušně a opovrhují každým, kdo se nevyjadřuje podle slovníku. Potom se najde někdo, kdo to má celé u prdele a ony mají mokrou píču a hlavu plnou myšlenek, jaké by to bylo, nebýt ta hodná a slušná, překročit svůj stín a vystoupit ze sevření těch společenských konvencí."
nemám čo dodať ....
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od subkanda »

Vůbec se v tom tady nevyznám. Myslím, že by stálo za to, když někdo píše povídku na více dílů to dávat normálně do jednoho tématu, nebo by měl moderátor ty díly nějak propojit - třeba očíslovat v názvu a do prvního příspěvku dát odkaz na předchozí a následující díl. Takhle je to hrůza.
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: PP Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od vaskees »

1.Nekandaulistické začátky, 2.Šťastné manželství, 3.Nevěra v přímém přenosu........další, mnohem pikantnější, pokračování bude, jen se musím k tomu přinutit.. :-)
coolcoupleprague
Příspěvky: 22
Registrován: pát 03. říj 2014 20:12:03

Re: PP Nevěra v přímém přenosu

Příspěvek od coolcoupleprague »

Skvělý příběh! Bude pokračování?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Annael, Kredenckredenc, Lapua, roby7, stenli a 242 hostů