PP Štastné manželství

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

PP Štastné manželství

Příspěvek od vaskees »

Díl číslo 2
Jak už jsem v předchozím příběhu napsal, tak se i stalo.. Poznal jsem jistou ženu, která mi přišla znamenitá.. Mi bylo něco málo přes 20 let, ona byla o 8 let starší. Tím bylo dáno, že jsem ji vnímal jako opravdu dospělou ženu, která má dobrou práci, úroveň, bydlí sama, je soběstačná, inteligentní a svým způsobem mi imponovalo i její povolání ve státním sektoru. Měla pod sebou dost podřízených, čas od času se o ni něco napsalo v novinách či netu, byla i v regionální televizi a z milionářské rodiny.. Prostě dost aspektů, které mi imponují. Mám rád soběstačné, inteligentní a úspěšné ženy, které se umí chovat, vystupovat a ještě mají vzhled milé, blond ženy, se sympatickým kukučem.. Nejsem z těch mužů, kteří se takových žen bojí, právě naopak..

A začalo to velkou láskou.. Sice jsem měl žárlivé mravenčení, když jela na víkend na školení, které vedla a zmínila se, že večer padne nějaká lahvinka vína.. Viděl jsem její kolegy, kteří se na ni mlsně koukali a já seděl doma a doufal.. Ale na druhou stranu na ní šlo vidět, že je opravdu zamilovaná a to mě uklidňovalo.. A čas běžel krásně.. O několik let později jsme se vzali, narodilo se nám dítě, prostě idylka.. Ještě nějakou dobu před svatbou se svěřila, že je asi bisexuální, neboť ji hodně vzrušují a přitahují holky a tak jestli bych se nezlobil, tak by ráda vyzkoušela trojku s holkou.. Když jsem se zeptal, proč trojku a ne sama, tak odpověděla, že by měla pocit, že mě podvádí a takhle to bude více fair play - když já budu moci s tou slečnou něco mít, tak Ty přece taky.. Musím uznat, že mi to znělo v uších krásně :-)

Jak už to ale bývá a zkušení vědí, je problém najít nějakou slečnu k páru.. Ona totiž nechtěla, aby to byla nějaká její blízká Kamarádka, po které by zkusila vyjet, což asi chápu.. Ale náhoda tomu chtěla, měla pracovní ples a na ten dorazila bez doprovodu jedna její externistka, u které mi Manželka přiznala, že ji fascinují její prsa.. Bez doprovodu proto, že se čerstvě pohádala s přítelem, kterého nazvala po pár panácích debilem a co se poprsí týče - dokonalé.. Měla 20 let, studentka VŠ, krátké vlasy, trochu zadeček, přitom ploché bříško, ale ty kozy.....prostě šílené... Pořádné plné trojky, hladké, krásné opálené (asi ze solárka) a s luxusním výstřihem.. Dopadlo to tak, že jsme se opili, Kamarádka měla tendenci po mně vyjet, ale u tance jsem ji řekl, ať se nezlobí, že jsem věrný a buď leda trojka, nebo nic.. Kupodivu na to odpověděla, že sice není bisexuální, ale u nás teda přespí, jestli to nevadí.. :-) Sex byl v pořádku.....skoro každý chlap má rád dvě ženské v posteli, jednu mladou studentku, druhou zkušenou paničku.. Kupodivu nebisexuální studentka i budoucí Manželku lízala, pak se v tom má člověk vyznat.. :-)

Od té doby jsme měli ještě další tři holky v posteli, přičemž jedna byla má kamarádka a dvě byly z internetu - a pak, že to nejde.. :-) Z těchto našich pokusů jsem vyvodil myšlenku, že v rámci fair play by bylo dobré budoucí Manželce navrhnout i trojku s mužem.. Byl jsem z toho lehce v úzkých, neboť mě to moc nevzrušovalo a nevěděl jsem, jestli bych příliš nežárlil.. A tak jsem byl rád, když odmítla se slovy "že žádného jiného chlapa prostě nechce, má toho nejlepšího a podobné ženské řeči" :-) Pak následovala svatba a pak mi sdělila poměrně zásadní věc a to sice, že už nechce žádné další sexuální zpestření, když jsme svoji a chce být jen moje a já její....tak jak to má prý být.. Trochu mě to zklamalo, ale byl jsem zamilovaný, tak náš vztah byl logicky více..

Po nějaké době klidného, manželského života přišla jedno odpoledne domů s tím, že jak vedla naše dítě do kroužku, tak se zakecala s jedním tatínkem, jehož dítě taky navštěvuje totožný kroužek.. Prý byl veselý, komunikativní a byla s ním sranda.. Mírně jsem se začal zajímat, ale nevypadalo to na nic znepokojivého.. Náhoda tomu chtěla, že o týden později jsem dítě vyzvedával já z kroužku a taky jsem se s dotyčným tatínkem zakecal...tedy spíše on se mnou.. Jmenoval se Libor, byl sympatický, byť trochu auru frajírka, podle oblečení a auta poměrně dobře zajištěný a do toho opravdu komunikativní a zábavný.. Na druhou stranu abnormálně přátelský i vůči mě, nejen vůči ženským, jak jsem si ho původně zaškatulkoval.. O nějaký ten týden později přišla Manželka s tím, že se bavila zase s Liborem před kroužkem a bude slavit v pátek narozeniny a jsem prý zvaný - pánská jízda.. Já ji řekl, že ho znám minimálně a mám díky práce kolem sebe lidí dost.. Ona se na mě obořila, že jsem hrozně nespolečenský a snad, že bychom se mohli s někým taky bavit a chovat se více přátelsky.. Nevěděl jsem moc co na to říct a i když mě její prudší reakce překvapila, souhlasil jsem..

V pátek jsem šel pařit, kluci se chovali jak urvaní z řetězu a co neuteklo na strom a netvářilo se jako suchá větev, tak to by ojeli.. Ale jinak docela sranda a den na to se i Manželka vyptávala "jak bylo".. Ne snad, že by byla žárlivá, to ne, ale působilo to na mně, že se vyptává jaká byla zábava s Liborem.. Popravdě jsem měl radost, že jsem ji ho vybarvil ve světle typu mužů, které nemá ráda.. Hlučné, sebestředné frajírky, kterým je jedno kterou ojedou.. Nic na to neřekla, jen mlčela.. Na druhou stranu s Liborem jsem se začal více bavit, byla s ním opravdu sranda a rozhodně nenaplnil mé původní podezření, že se se mnou baví jen proto, aby se dostal do kalhotek Manželky.. Chodili jsme na pivo, dokonce jsme s partou jeho Kamarádů sem tam jeli na hory ve složení "děti a tatínci".. Až na jednu výjimku, kdy jsme vzali své Partnerky s sebou..

Byl to konec léta, já byl někde na služebce ve Vídni a tak Manželka jela druhým autem na hory s dítětem sama - tedy sama, ale společně s dalšími známými.. Já dorazil nakonec až kolem půlnoci, kdy děti už spali a dospělí seděli u táboráku a pilo se.. Já byl logicky zcela střízlivý a už při pozdravu s ženou jsem viděl, že je pod parou.. Byl jsem z toho lehce nesvůj, ale mnohem více z toho, že A) jsem střízlivý B) ostatní pod veselí pod vlivem C) a já vidím, jak moje žena sedí vedle Libora tak, že se dotýkají stehny, přitom to není tím, že by byl nedostatek místa na lavicích.. Poté se zvedli, že jdou do dřevníku pro dřevo.. Přišlo mi, že se nevracejí nějak dlouho, ale popravdě jsem byl tak nervozní, že ani nevím jestli tam byli dvě minuty, nebo dvacet.. Než jsem ale cokoliv udělal, tak jsem viděl, že se Libor vrací.. Ona přišla chvíli po něm, že byla na chatce zkontrolovat naše dítě, jestli je vše ok.. Byl jsem z toho nesvůj, naštěstí mi pomohl Jagermeister a nálada se zlepšovala.. Do té doby, než jdu pro dřevo já a jak se vracím k ohni, tak vidím, jak žena sedí na lavici, vedle ni stojí Libor a ona ho "nenápadně" hladí po zadku.. Já tam seděl pak dále zaražený a moc nevěděl jak reagovat.. Nemám rád žárlivé scény a tak jsem nechtěl nějak zasáhnout.. Na druhou stranu jsem věděl, že všichni vidí, jak on nepokrytě hladí Manželku po noze.. Tak jsem zareagoval tak, že jsem unavený, ať se všichni hezky baví a dobrou noc.. Kupodivu se Manželka zvedla, že jde tedy se mnou a já si řekl, že asi jsem to viděl hůře, než to doopravdy bylo.. Ráno jsem ji vyčinil své pocity a výtky a ona se mi se slzami v očích omlouvala s tím, že rozhodně by nic špatného neudělala a celé ji to moc mrzí..

Pak jsme se vrátili do pracovního shonu, dny ubíhaly, když jsme opět na jedné akci zmíněného kroužku potkali Libora a já viděl, jak ti dva spolu flirtují.. Tady jsem se asi začal měnit.. Začal jsem více uvažovat a přišlo mi, že nemá smysl bojovat proti tomu, že se Manželce líbí i jiní muži a tak jsem ji večer navrhnul se slovy.."Lásko, všiml jsem si jak to mezi Vámi dvěma jiskří...myslím mezi Tebou a Liborem...ticho...nic neříkej....nechci dělat scény, právě naopak......vzpomínáš si, jak jsme kdysi měli trojky s holkami.......tak mě napadlo, že bych Libora pozval k nám domů na panáka, trochu bychom popili a když by atmosféra chtěla, tak bychom si mohli střihnout trojku s Tebou....je to Kamarád, tak bych to zvládl a myslím, že bys byla spokojená.." :-) Když tu mě ona zpražila...."Nezlob se, ale nechápu kam na takové věci chodíš.....už jednou jsem Ti řekla, že po cizích chlapech netoužím a chci jen Tebe....rozumíš..?"

Rozuměl jsem a přiznám - trochu se mi ulevilo.. Neuběhlo ale ani pár týdnů, spíše jen dnů a já viděl, jak se Manželka začíná měnit.. Byla zamlklá, unavená, prostě bez energie a nálady.. Přisuzoval jsem to tomu, že začala zase po mateřské pracovat a taky jsem si říkal, že jsem málo doma a hodně na služebkách.. Tak jsem se snažil to změnit, být více doma, ale tam setrvalý stav.. Tak jsem jel z práce a napadlo mě, že cinknu Liborovi....."Ahoj Kamaráde....neboj...nic nechci, jen pokecat......víš, abych se přiznal, sere mě žena......je nějaká divná, zamlklá, prostě divná poslední dobou". A on..."Neboj Kamaráde, to bude v pohodě...jsou to ženský....a vůbec....nechceš se stavit na pivo"? Na to jsem mu odpověděl, že nechci, nemůžu, nemám čas a někdy jindy.. Přišlo mi divné, že poslední dobou mi i on volá tak 3x týdně, ať skočíme někam na pivo, přitom normálně jsme se vídali tak 1 - 2x za měsíc.. Doma jsem řekl, že mě Libor nějak nahání....že za poslední dva týdny mě už zval na pivo či čaj asi 5x.. Manželka neodpovídala..

Tak jsem si říkal, že je to marné a šel něco zařídit na poštu a cestou volal bráchovi, abych si postěžoval na Manželku.. Po dvou minutách mi řekl památnou větu.."sorry brácho, ale jak to tak slyším, tak jsi jasný paroháč".. S úsměvem jsem mu řekl, že je vedle a dál to neřešil.. Doma byla večer nálada nic moc a tak jsem otevřel láhev whiskey a řešil to chlapsky.. Ležel jsem ve vaně, přemýšlel, poslouchal jak Manželka píše své Matce sms na WC a říkal jsem si, že nás dělí jen tenká zeď a přitom mám pocit, že nás dělí mnohem více.. Když jsem šel spát, tak jsem se snažil potichu našlapovat, když tu vidím, jak něco pod její posteli zasvítilo.. Nechápal jsem, neměl jsem příliš jasné myšlenky, ale nedalo mi to a zjistil jsem, že to byl její telefon.. Přišlo mi to divné, většinou se jí člověk nebyl schopný dovolat, neboť ho měla vždy někde v kabelce a teď ho má pod postelí..?? Nesnáším ze zásady nabourávání soukromí, ale v tu chvíli jsem si vzpomněl na slova mého bráchy a vzal jsem ho zpod postele..

Potichu jsem došel do koupelny, sednul na vanu a po tmě najel na smsky.. Byla to rána do žaludku....to co jsem četl bylo horší, než jsem si dovedl představit..

- On: "Volal mi Tvůj chlap dneska, nemůže mít tušení?
- Ona: "vůbec..nedělej z něj jasnovidce, neví nic o tom :)
- On: "O čem"?
- Ona: "O tom, že Ti roztahuji nohy :P
- On: "Špatně!"
- Ona: "Promiň polepším se....nemá ani páru o tom, že jeho manželka roztahuje nohy jeho kamarádovi a nechává si prznit své dírky jeho ocasem!"
- On: "Jsi Děvka víš to?"
- Ona: "Tvá malá, sprostá a ochotná Děvka, řekla bych :P"
- On: "Pošli mi své kozy a kundu hned"
- Ona: "Nemůžu, je doma, leží ve vaně"
- On: "Nehodlám o tom diskutovat"
- Ona: "Momentík"
- Ona: "Tady to máš, jak si přeješ...je to tak správně?"

A já viděl, jak Manželka sedí na WC, má roztažené nohy, vyhrnuté tričko.......přitom mi MMS nikdy neposlala a vždy mě odbyla se slovy, že dospělí tohle nedělají.. Nevěděl jsem nic.. Jen to, že se mi začali klepat ruce, zima po celém těle, chvěl se mi žaludek, ale šíleně stálo péro.. Nechápal jsem to.....musel jsem se ho dotýkat, vlastně začít honit.. Znovu a znovu jsem si to četl a honil si ptáka nad objevenou nevěrou mé Manželky s mým velmi dobrým Kamarádem.. Nechápal jsem to.....na jedné straně nevolnost z toho co jsem se dozvěděl a na druhé šílené vzrušení.....vzrušení, že má hodná, milá žena na úrovni dělá děvku mému Kamarádovi.....že dělá věci, které se mnou nedělala.. Až později jsem zjistil, že to byl nový začátek, ne konec.. :-)

moderátor : upravil jsem název na PP a přidal číslo dílu, aby čtenáři věděli, jak jdou povídky po sobě.


Diel č.1 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=389
č.2 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=390
č.3 http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=392
balu
Příspěvky: 31
Registrován: stř 03. zář 2014 7:55:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Štastné manželství

Příspěvek od balu »

Super, určitě pokračuj, pěkně se to čte.
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: Štastné manželství

Příspěvek od vaskees »

Díky, ale dneska už asi ne...musím občas taky pracovat :-D
smartin
Příspěvky: 111
Registrován: ned 14. úno 2016 11:19:17
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Štastné manželství

Příspěvek od smartin »

Moc hezky napsane....az budes mit chvilinku tak pisni pokracovani.....
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Štastné manželství

Příspěvek od subkanda »

je to bezva, překvapil jsi, moc dobře se to čte a vypadá to, jako začátek něčeho hodně divokého. Líbí se mi, jak se tvá ženuška pasovala do role poslušné děvky jednoho kurevníka, kterým na oko každá žena opovrhuje, protože mohou mít skoro každou, ale všechny tajně doufají, že si vybere právě je :-)

Tipuji, že sis vyhonil péro, zamáčknul slzu, setřel poslední kapku semene, potichoučku uložil mobil na místo, lehnul jsi vedle své unavené kurvičky, kterou ten večer bolela hlava a začal jsi přemýšlet, jak to udělat, aby ses dozvěděl o tom, jak mu roztahuje nohy a jaké špinavosti spolu dělají, co nejvíce podrobností, je to tak?
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: Štastné manželství

Příspěvek od vaskees »

Bohužel, zklamu Vás.. :-) Tenkrát jsem neměl o kandaulismu ani páru. Ano, v koupelně jsem si 2X vyhonil, nechápal jsem ani proč, ale musel jsem.. A pak potichu sednu do auta a jel v 1h ráno pod vlivem za bráchou se mu vypovídat "co dál".. Pokecali jsme, uvědomil jsem si, že kvůli sexu bourat rodinu nebudu a jel zpátky, ale už jsem nespal, nešlo to.. Další dny jsem lustroval tel., dělal jakože nic a víceméně jen sondoval situaci a případné jejich možnosti k setkání jsem záměrně prekazil..
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Štastné manželství

Příspěvek od subkanda »

A čím více setkání jsi překazil, tím více byla nervozní, nepříjemná a odtažitá?
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: Štastné manželství

Příspěvek od vaskees »

Přesně tak.. Prostě byla tenkrát regulérně zakoukaná..
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Štastné manželství

Příspěvek od subkanda »

vaskees píše:Přesně tak.. Prostě byla tenkrát regulérně zakoukaná..
Taky jsem to zažil a dá se říct, že mně to asi vzrušovalo ještě více, než samotný sex. Ten pohled na ni, jak je duchem nepřítomná a že ji prostě nasírá, když si s ním nemůže psát, ale musí řešit něco semnou. Byl to hodně zajímavý pocit. I další pasáže mi dost připomínají mé pocity. Jednak ta snaha, zarazit to, překazit to, dát ty dva od sebe. A pak se dostaví výčitky, prázdnota, že člověk se měl udržet a užívat si to, že spolu šukají, jenom to pozorovat. Stal se ze mně potom vlastně takový šmírák, bylo to jako droga, zjišťovat, jak se kurví a vědět co nejvíce, byl to adrenalin, více vzrušující, než vlastní sex :lol:
Neumím si to dost přesně vysvětlit, ale připadá mi, že tím, že ona byla zamilovaná do jiného, že tehdy jsem měl teprve možnost si dokázat, že mám na to, získat ji zpět. Že se mi to líbilo, konečně jsem mohl lovit. Já moc nemusím, když mám ženskou na krku. Líbí se mi, když je nezávislá, svobodná a když se kolem ní motá spousta chlapů, ale ona přesto ulehá do mé postele ;)
vaskees
Příspěvky: 69
Registrován: úte 25. srp 2015 10:08:06
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=388

Re: Štastné manželství

Příspěvek od vaskees »

Takhle....mě nevzrušuje to, když vidím, že myslí na jiného a je naštvaná na mně, když jsem jim překazil schůzku.. To jsem měl pocit, že jsem ztrácel celkově partnerku a to mi moc příjemné není.. Mi se líbí, když cítím, že to mezi námi je v pohodě a přitom se pak dozvím něco nečekaného.. Mám rád takové zamilované Kurvičky a ne ženské, které mnou jako Partnerem pohrdají, lezu jim na nervy a ony touží po jiném..
A s tím lovením - mám to podobně, ale popíšu to jinak. Když je ženská do mě jen bezbřeze zamilovaná, tak si ji časem přestanu vážit, začnu ji vnímat jako jistotu.. Kdežto, když vidím vedle sebe někoho, kdo mě miluje a přitom mi pak někdy v noci špitne "že se mi musí s něčím přiznat", tak to mám pocit lásky (neboť mi to říká i když nemusí), vzrušení (neboť jsem prase) a nejistoty (protože není jen moje)..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Annael, Bing [Bot], Google [Bot], Kredenckredenc, Lapua, roby7, stenli, sunar a 248 hostů