PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: PP - v hospode

Příspěvek od wedi1 »

Je fajn, že vie čo chceš a čo da ti páči a chce ti to aj dopriať. Aj ma to čítanie príjemne vzrušilo.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Už len ten pocit že mi chce byť moja Majka neverná ma naplňuje. Chce sa s ním stretnúť, túži po tom (mať milenca :) ) a on sa stále len píta? Je to na nervy! Mal by jasne napísať, zajtra o tom čase na tom mieste dáme stretko zlatko.. a už by sa to mohlo začať.. Cítim, že by mi už chcela zahnúť, vie že môže, ale milý jej musí dať konkrétny návrh, alebo mu to má navrhnúť ona? Ale zas z rizikom, že by sa mohol vyhovoriť že práve vtedy nemôže. Chce ho, je jej simpatický, aj ona jemu a aj ja to chcem tiež Majke dopriať "mať to s ním.." (mala len jedného ženatého predomnou)
Obrázek

Obrázek
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: PP - v hospode

Příspěvek od wedi1 »

Je vidno, že on nemá taký ťah na bránu aký ty očakávaš a možno to aj Majke vyhovuje, ale podľa mňa to už zaváňa zamilovanosťou...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Hádam to s tou zamilovanosťou nebude až také kruté. Včera si spolu písali a bolo to super, hlavne to, že mu moja Majka jasne odpísala, že bez "užitia si.." to nejde. Čiže chce si to s ním užiť, to je jasné! ;) On by mal potom akceptovať, že mi o tom čo spolu mali porozpráva. Poslala mu foto, je tam vekový rozdiel, je o dosť mladší a iste aj výkonnejší ako som ja, ale s tým sa musím zmieriť, nič sa nedá robiť.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Túto vyzívavú fotku mu poslala v objatí dvoch čertíkov:
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Včera sa mi stala taká príjemná príhoda. Išli sme autom a vedľa cesty stál stopár. Bol sám, mladý a vcelku simpatický. "Nezoberieme ho?" Opítala sa ma moja Majka. Videl som na nej že chce. Bolo to od nej milé že mi to navrhla. "Mohli by sme.." Súhlasil som. Zastal som a trocha cúvol. Mohol mať tak do 25r. Lenže keď prišiel k autu, videli sme že má dosť v sebe. Pozrel som sa na ňu a videl jej sklamanie. Spítavo sa na mňa pozrela čo teraz. Nebolo to čo sme chceli. Nakoniec sme ho nezobrali, ale aj tak som tejto príhode rád. Keby bol mladík triezvy, Majka by sa s ním cestou porozprávala a možno by sa spriatelili. Zatial sme len na ceste hladania.
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Kandaulista531 »

DrGarden píše:Včera sa mi stala taká príjemná príhoda. Išli sme autom a vedľa cesty stál stopár. Bol sám, mladý a vcelku simpatický. "Nezoberieme ho?" Opítala sa ma moja Majka. Videl som na nej že chce. Bolo to od nej milé že mi to navrhla. "Mohli by sme.." Súhlasil som. Zastal som a trocha cúvol. Mohol mať tak do 25r. Lenže keď prišiel k autu, videli sme že má dosť v sebe. Pozrel som sa na ňu a videl jej sklamanie. Spítavo sa na mňa pozrela čo teraz. Nebolo to čo sme chceli. Nakoniec sme ho nezobrali, ale aj tak som tejto príhode rád. Keby bol mladík triezvy, Majka by sa s ním cestou porozprávala a možno by sa spriatelili. Zatial sme len na ceste hladania.
Ahoj.mam 33,som slobodný.hladam párik niekoho ako ste vy.som západ SR
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Ahojte! Momentálne máme také blbé, hluché obdobie. Ja držím celibát aby som moju Majku navnadil na niečo zmyselné.. a ona akosi nechce. Tu je moja zlatá keď sme to už spolu nemali aspoň 3mes!
https://postimg.cc/ZvyqWrWw
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Kandaulista531 »

DrGarden píše:Ahojte! Momentálne máme také blbé, hluché obdobie. Ja držím celibát aby som moju Majku navnadil na niečo zmyselné.. a ona akosi nechce. Tu je moja zlatá keď sme to už spolu nemali aspoň 3mes!
https://postimg.cc/ZvyqWrWw
Nádherná...koľko má rokov?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Niečo z môjho života. Skutočný príbeh.
Z bývalou manželkou sme mali posledné roky menšie nezhody. Hlavne Eva chcela ešte dieťa ale ja som to odkladal na neurčito, že ak sa to stane tak bude. Lenže Eva chcela tomu ako sa povie „trochu napomôcť" a na Nete si našla známosť z iného mesta. Ja som zatiaľ ešte o ničom nevedel. Normálne sme žili manželským intímnyn životom, len som si dával pozor aby som ju nedostal do iného stavu. Eva chodievala do klubu pre záujmové činnosti v rámci svojho handikapu, čo som bral celkom v pohode. Lenže raz mi povedala, že pôjdu na tri dni do Trenčína. Už predtým boli v Podhajskej a inde na 1-2dni a tak som samozrejme nic nenamietal. Termín sa blížil a ja som nemal žiadne podozrenie, bol som OK. Lenže náhodou si Eva zabudla doma mobil a nedalo mi sa nepozrieť doň.. čo som asi nemal! Klikol som na SMS a tam som prekvapene čítal správu od nejakého Miloša: „Ahoj Evka! OK, sme dohodnutý, budem ťa čakať na stanici. Teším sa na teba, Pa, Miloš“ Rýchlo mi začalo búšiť srdce a bol som zrazu vzrušený ako nikdy! Čo sa to deje? Preskočil som na ďalšie SMS, tentoraz mu písala moja Eva: „Ahojky Miloš. Tento výkend mám práve plodné dni, tak by sme mali mať na to tri dni, aby sa to podarilo..Teším sa na teba a dúfam že ti do toho nič nepríde. Napíš mi! Eva.“ V roztržitosti som preskočil dve SMSky a čítam ďalej. „Evi, budem len tvoj! Moja čaja odišla k rodičom. Otočíme to spolu niekoľko krát, určite odídeš odo mňa bruškatá, som si tým istý, len si skontroluj svoje dni.. Tvoj Miloš.“ Ona mu v ďalších SMS-kách písala ako sa na to teší a tak.. Predtým spolu preberali, že chce otehotnieľ, ale jej muž sa tomu bráni (ako že ja), inak som fajn, má ma rada ale chcela by ešte jedno bábo či by jej v tom nepomohol. Potom že sa na mňa podobá, že to ostane len medzi nimi, že si môžu potom napísať, ale už nič viac. Bol od nej o 8rokov mladší, na čom vlastne vôbec nezáležalo. On jej potom, že by to bral ako službičku-pomoc pre ňu a že aj pre neho by to bola výzva , splniť si tajnú túžbu vypomôcť páru na šťastnú rodinku a také tie reči.. Ešte mu napísala, že keď príde domov od neho, tak bude z manželom šukať ako divá, aby nemal podozrenie.. Zatvoril som mobil a dal ho na pôvodné miesto. Vták mi stál ako ešte nikdy! Bola streda a v piatok mala odísť do Trenčína. Skontroloval som Evine ovulačné dni a naozaj to vychádzalo na víkend, keď mala za ním cestovať. Nevydržal som to a po niekoškých sťahoch predkošky som hlasno dosiahol neskutočný orgazmus aký som už dávno nemal. V tej chvíli som si uvedomil niečo, o čom som len nejasne tušil..... po vystriekaní semena a odznení orgazmu sa vytratila sladká chvíľa plná žiarlivosti a toho zvláštneho pocitu, ktorý som dovtedy neopoznal.
Mám v príbehu pokračovať?
Budem rád ak mi napíšete vaše názory, čo by ste robili vy na mojom mieste.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Ahrefs BOT, gurko, jonny, lamp990, Paida, romanec, xxx9955, zazzazz a 224 hostů