PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Crazybart7
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. pro 2016 9:16:42
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Krásná tvoje žena , výměna partnerek

Příspěvek od Crazybart7 »

Ahoj , mam zájem si partnerky prohodit popřípadě propůjčit si je navzajem na celou noc do páru .Něco málo o te moji 22 let , jednoho chlapa měla , chce zkusit dalšího o dost staršího.Studentka. Bydlí ještě s tatkou a ja uz makam 2 rokem a bydlím s kamarádem na bytě.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Crazybart7
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. pro 2016 9:16:42
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krásná tvoje žena , výměna partnerek

Příspěvek od Crazybart7 »

Crazybart7 píše:Ahoj , mam zájem si partnerky prohodit popřípadě propůjčit si je navzajem na celou noc do páru .Něco málo o te moji 22 let , jednoho chlapa měla , chce zkusit dalšího o dost staršího.Studentka. Bydlí ještě s tatkou a ja uz makam 2 rokem a bydlím s kamarádem na bytě.
Obrázek

Obrázek

Obrázek



Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Možno že ešte nie je nič stratene, začal Nový rok a možno aj staro-nový začiatok.. Len aby mi ju znova neposlal k vode!

Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Včera si moja Majka začala písať zo zajačíkom Maťkom. Bude to perspektívne alebo nie? Necukne nakoniec, ak príde reč na prvé stretnutie ako s tým predošlím..
Obrázek
Obrázek
Parohacik84
Příspěvky: 85
Registrován: úte 13. pro 2016 9:10:37
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moja manželka mi niekedy domov niečo donesie.Sme spolu už 10rokov z toho 5 rokov manželia. Milujem ju, lebo je mojou bútľavou vŕbou a ja sa o ňu príkladne starám takze nepracuje.Za odmenu niekedy prespí inde a až sa vráti Vždycky mi niečo donesie na sebe
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1105

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Parohacik84 »

Podľa štýlu ako píše, je to najskôr panic. Alebo chalan, čo naposledy šukal pred dvoma rokmi.
Parvychod
Příspěvky: 34
Registrován: úte 11. dub 2017 18:46:18
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1066

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Parvychod »

pekne napísane a polovička je pekná a sexy žienka tak držime palce nech sa to rozohra podla tvojho scenára
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes ráno mi moja Majka povedala, že sa jej sníval pekný erotický sen. Bola na návšteve u jednej známej práve vtedy keď tam bol jej syn. Posťažoval sa im, že ho bolí chrbát a tak sa mu moja polovička ponúkla, že ho pomasíruje. Išli do izby a tam osamote pri tej činnosti prebleskla medzi nimi iskra a stalo sa to po čom už dávno túžim.. Dostala odo mňa ráno vrelé objatie a otázku, kedy mi ho predstavý? Pekné ráno všetkým!
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - v hospode

Příspěvek od subkanda »

Hezke, ale byl to jen sen :) co ti na to rekla?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

subkanda píše:Hezke, ale byl to jen sen :) co ti na to rekla?
Len sa tak tipicky žensky usmiala. Myslím že by rada niečo zažila, ale má ešte "zábrany" :|
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Pekný deň priatelia. Znova po dlhšom čase sa pripomínam. Včera mi moja Majka povedala, že u jednej staršej pani o ktorú sa stará momentálne pracujú dvaja ukrajinci. Starší je málo zhovorčiví, ale tej mladší že je fajn. Bývajú v karavane a ten mladší ju pozval sa tam pozrieť ako bývajú.. Predchádzalo tomu, že mu povedala že je unavená a on jej navrhol, aby si k ním išla odýchnuť kým stará pani spí. (Chcela mu povedať, že dobre ale nie sama :roll:) Pozreli si spolu karavan, zatiaľ čo jeho kolega ešte pracoval a tam jej povedal, že je zlatník. Povedala mu, že jej padá naušnica a on jej že jej ju opraví na počkanie. (Sám jej ju dal dole a potom nasadil.. a že to bolo príjemné) Spadla im však malá sponka na zem a museli ju pokolenačky hľadať. (Čo všetko sa nestane náhodou?) Povedala, že to bolo zaujímavé ako mu bola predklonená, na štyroch otočená riťkou a že by som si prišiel na svoje, keby som to videl.. Bol veľmi ochotný jej pomôcť a ja dodávam, že už asi dlho nič nemal ako manžel. Nezabudla mi ešte raz povedať, že je fešék (je mladší od nej o rok) a že jej ich je ľúto, že im stará pani nič nedá. A ešte že je ženatý a má jedenásťročnú dcéru na Ukrajine. Zatiaľ toľko.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka a 192 hostů