Ako sa zo žienky domácej stala Hot wife 2.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
frenkie1710
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10. zář 2015 13:17:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Ako sa zo žienky domácej stala Hot wife 2.

Příspěvek od frenkie1710 »

2.
Prebudil som sa na zvuk budíka a díval som sa do plafónu a pri tom rozmýšľal či včerajšok sa mi len sníval!?
Pozrel som sa vedľa kde spala manželka, áno bola to skutočnosť, môj sen sa konečne splnil, stal som sa "paroháčom" z vlastnej vôle. A manželke sa to celkom páčilo, v noci keď sme boli úplne unavený z milovania sme ešte preberali čo sa vlastne stalo a aké pocity sme z toho mali. Za mna jednoznačne neopísatelne vzrušujúce a manželka bez okolkou priznala že aj pre ňu a ak súhlasím chcela by to ešte skúsiť. V duchu som zajasal a ani vo sne by ma nenapadlo že to bude mať taký hladký priebeh, len som dúfal že to nebude dlho trvať a bude si znova užívať z cudzím mužom. Dala si však podmienku že to musí byť niekto anonymný, s tým som nemal najmenší problém. Len ako takého nájsť? Dospeli sme k názoru že asi najjednoduchšie to bude cez nejaký chat, ďalej si už spomínam len že sa ku mne pritúlila a potom prišiel zvuk budíka.
Potichu som vstal a išiel som sa pripraviť do práce ( bože, ako sa mi nechcelo) rýchla sprcha silná káva obliekol som sa a odyšiel som zarábať :). Dúfal som že pracovná časť dňa ubehne rýchlo a pôjdem si uživať manželkynu spoločnosť. Želanie sa mi celkom plnilo a ani som sa nenazdal a bol obed, rozmýšľal som že pôjdem aj niečo zjesť keď sa ozval telefón, "haló láska, ako si sa vyspala?" Z druhého konca sa ozvala manželka "výborne ako už dávno nie,dúfam že nebudeš dlho mám pre Teba prekvapenie" bolo počuť jej veselý hlas, chcel som z nej vypáčiť o aké prekvapenie ide ale nepodarilo sa mi to tak som to vzdal, prebrali sme v rýchlosti pár drobností a rozlúčil som sa z prísľubom skorého príchodu domov.
Prišiel som o necele 2 hodiny a keď som vošiel do bytu vítala ma usmiata polovička a ťahala ma k počítaču a cestou mi vysvetľovala že sa trocha nudila a rozmýšľala o našom nočnom rozhovore a tak sa prihlásila na chat, samozrejme do "miestnosti" z nevinnym názvom " chat pod perinkou" a po pár minútach ju oslovil nick z mužskym označením a chvíľku spolu písali, to mi už ukazovala ich konverzáciu ktorá ako som si všimol trvala necelú hodinu a končila slovami od neho" budem sa tešiť, vyzdvihnem Ťa na parkovisku pred billou".
Spýtavo som sa pozrel na moju žienku a v nohaviciach sa mi tvorila hrča." Vieš včerajšok bol super a predsa sme sa dohodli že to ešte skúsime " povedala z úsmevom, "veď áno len som nemyslel že to bude tak skoro " odpovedal som jej, ale v duchu som sa tešil ako malé diťa. Jej ďalšie slová ma skoro zrazili na zem keby som nesedel, "vieš on športuje je dosť štíhly a v nohaviciach sa mu rysuje dosť veľký penis". Zalapal som po vzduchu a skoro som sa vystriekal do nohavíc, moja manželka ešte do včerajška cnosť sama, keď sa rozhorčovala nad výrazom "šukačka" si dnes na druhý deň po tom čo bola prvý x z iným mužom si našla ďalšieho a vo výbere ju z najväčšou pravdepodobnosťou inšpirovala veľkosť penisu. Nádhera, lepšie som si to nepredstavoval ani v najlepšom sne. Ukázala mi jeho fotky, mohol mať okolo 30 a skutočne na ňom bolo vidno že športuje a keď mi fotku zväčšila v určitých partiách musel som priznať že mu tam bolo vidieť obrysy jeho prirodzenia ktoré malo skutočne nadpriemerné rozmery.
"Tak čo?"opýtala sa ma a skúmavo na mňa hľadela. Ja som nebol schopný rozprávať a rukov som siahol pod ľehký župan ktorý mala na sebe a zacítil som jej hebký zadoček, zasmiala sa a trocha sa odtiahla, stále čakala na odpoveď a skúmavo na mňa pozerala, chvíľku som ju nechal v napätí a akože zo záujmom som pozeral ďalšie jeho fotky čo jej poslal. " Ty už nechceš však?" povedala z náznakom sklamania v hlase, ale čo z mojej ženušky sa stáva nadržaná kurvička pomyslel som si z uspokojením a odpovedal som že ja samozrejme súhlasím, ale chcem byť pri tom. Očividne ju moja reakcia potešila a zároveň trocha zmiatla, "ale ako pri tom? Veď ako mu to poviem bavili sme sa že sa stretneme diskrétne, že má rodinu a nechce aby nás spolu niekto videl, že má žiarlivú manželku". Hm rozmýšľal som ako by sa to dalo vyriešiť, aby sa to celé nezrušilo, opýtal som sa jej ako sa dohodli a odpovedala že niekam zájdu autom a pokecajú a potom sa uvidí. Dobre teda, povedal som jej že pôjdem za nimi, že ich budem jednoducho sledovať, po krátkom rozmýšľaní pristúpila na moju požiadavku. Deň sme ukončili divokým manželským sexom aký sme snáď nemali ani tesne po svadbe, potom sme ešte preberali detaili kde by bolo najlepšie miesto, aby som sa mohol priblížiť čo najbližšie tak aby ma nespozoroval, nakoniec sme jedno vybrali a potom v očakávaní ďalšieho vzrušujúceho zážitku sme obaja zaspali.
Prebudil ma šum v izbe,keď som sa otočil za zvukom zbadal som moju žienku ako kľačí pri šuplíku a vyberá si spodné prádlo. "Bré ránko,však si vlber oblečenie na dnešné stretnutie?" Opýtal som sa jej. "Jej už si hore zlatko? Ano prečo sa pýtaš?" Ona na to. Odpovedal som jej že by bola škoda aby sa zdržovali vyzliekaním keď posledne to malo taký efekt.
Ona sa ohradila že nič nie je isté že ide iba o stretnutie a možno k nemu ani nedôjde a ak aj tak len pokecajú a každý si pôjde po svojom.
Ja som si myslel svoje, veď som na nej videl ako sa teší a chveje vzrušením tak som sa nedal odbiť a zo slovami počkaj ja ti niečo vyberiem som vstával z postele. Odrazu sa začala smiať a keď som sa na ňu pozrel a videl kam smeruje jej pohľad bolo mi jasné čo spôsobilo jej dobrú náladu, môj pinďúr sa týčil hore ako kopia, len som sa usmial a poznamenal som že to všetko spôsobila ona.
Povedal som jej aby sa išla radšej skrášľovať do kúpeľne a ja jaj niečo vyberiem. Na moje počudovanie ani moc neprotestovala a so slovami "to som zvedavá" poslušne cupkala do kúpeľne a o chvíľku som počul zvuk tečúcej vody.
Vybral som jej krátku bordovú sukničku do pol stehien, biely top na ramienka ktorý siahal po pupok a odhaľoval jej štíhly pás a k tomu sandálky na opätkoch, aby sa snáď nerozhodli ísť niekam na túru, spokjný som išiel do kúpeľne kde ona práve vyliezala zo sprchy. " vyholila si sa do hladka?" Opýtal som sa jej, odpovedala mi z mirnym rumencom na tváry že áno že veľmi dobre viem že sa holý každý deň a dnes sa holila už 2 x. Nedalo mi to a chcel som sa presvedčiť tak som jej rukov prešiel po lone a pokračoval cez celú kundičku až k zadočku, poslušne sa prehla a vrnela ako mača, bolo cítiť ako vlhne, rýchlo som prestal a vliezol som do sprchy,lebo by som na ňu musel skočiť a to som nechcel.
Nesklamala ma a naozaj sa obliekla do vecí čo som jej nachystal,keď som ku nel prišiel a obzeral som si ju iba zaprotestovala že nohavičky by si mala obliecť že ako to bude vyzerať, ja na to že ako nadržaná kurvička a to platí na väčšinu mužov. Potom už nepovedala nič len sa pred zrkadlom dôkladne líčila, strašne ma to vzrušovalo a musel som odýsť do inej miestnosti lebo by to určite dopadlo divokým sexom a nestihla by stretnutie čo by ma moc mrzelo a myslím si že aj ju.
Konečne vyšla z domu a mirila na dohovorené stretnutie, zámerne som ju nechcal ísť pešo cez mesto, aby si vychutnala promenádu "na ostro" pozeral som sa za ňou z okna a bol som hodne vzrušený, asi po 10 minútach som nasadol do auta a išiel som ku dohodnutému miestu stretnutia,postavil som sa do uličky aby som mal výhľad na celé parkovisko a videl tak do akého auta nastupuje. Po chvíľke som zbadal moju žienku ako si vykračuje po chodníku a mieri k parkovisku a obzerá sa po odstavených autách, potom ostala stáť a čakala, o chvíľku pri nej zastavil strieborný kombík a videl som ako sa nahýňa k okienku a z niekym v aute sa rozpráva, potom sa otvorili dvere a ona nastúpila do auta, ďalej som už nič nevidel keďže som stál dosť ďaleko.
Takto mi to potom keď sme už boli spolu celé opísala.
"Už keď som vychádzala z domu bola som hrozne vzrušená a chcela som sex,neviem čo sa stalo, ale ako by sa celé moje vnútro chcelo zmietať v kŕčoch orgazmu, neviem si to vysvetliť nikdy sa so mnou niečo také nedialo a za to všetko môžeš Ty, normálne sa hanbím a pripadám si ako nejaká šľapka. Celú cestu som sa obzerala či Ťa neuvidím ale nebol si tam, Ty si nešiel?" Pýtala sa ma. "Ale áno, bol som tam" odvetil som jej z úsmevom.
" Celú cestu som si musela pridŕžať sukňu lebo fúkal vietor a dvíhal mi ju, asi aj niekto zbadal že pod ňou nič nemám." Sťažovala sa z úsmevom na tvári. " A čo? Bolo Ti to nepríjemné? Veď bolo horúco a aspon Ti ju prevetralo". Oponoval som jej z úsmevom.
" No neviem bolo to zvláštne nie nepríjemné ale vzrušujúce, celkom fajn a pomali si začínam na to zvykať. Keď sq pri mne zastavilo to auto a zbadala som že to je on už som aj zabudla že pod sukňou nemám nič a nahla som sa asi až príliš lebo keď som si sadla do auta stál tam nejaký mladík a čumel na mňa a priblblo sa usmieval asi niečo zbadal, ale nejako mi to ani nevadí :).
Roman ( tak sa volal ten mužský nick z ktorým si dala rande) bol veľmi príjemný slušne ma pozdravil a chcel mi dokonca otvoriť dvere pri nastupovaní ale som ho predbehla :).
Hneď sme vyrazili a keď som sa obzerala kde si pýtal sa ma či niekoho hľadám, ostala som zaskočená a rýchlo som povedala že sa mi zdalo že som zbadala kolegyňu a on na to že by sme mali ísť niekam kde nás nebude moc vidno aby som nemala nepríjemnosti. Tak nevedomky pomohol Tvojemu plánu aby som ho zaviedla na to miesto čo sme sa dohodli. Po cese mi povedal že som veľmi sexi oblečená a že mi to pristane a po chvíľke mi položil ruku na koleno.
Trhlo ma ako keby ma zelektrizovali a opýtal sa ma či mi je to nepríjemné a ani neviem ako zo mňa vyšlo že nie práve naopak a uvoľnila som sa na sedadle a kľudne som ho navigovala kade má ísť. Po chvíľke som cítila jeho ruku na vnútornej strane stehna a posúval ju vyžšie, po chvíľke ju dal dole a povedal že to ani nečakal a keď som sa ho opýtala že čo? Odpovedal že budem taká povoľná a po pár minútach mu roztiahnem nohy, až vtedy som si uvedomila že sedím z nohamy od seba, asi som sa začervenala lebo mi hneď povedal že je tomu veľmi rád a nech si sadnem ako som bola, lebo medzi tým som si dala nohy rýchlo spolu, neviem čo ma nútilo k tomu že som ho hneď poslúchla a on dal rukuntam kde ju mal pred tým a postupoval vyžšie o chvíľku ju mal už v lone a vtedy prudko zabrzdil, strašne som sa zľakla a opýtala som sa čo sa stalo, myslela som že sme niekoho zrazili a on že pane bože Ty si riadna kurvička Ty nemáš nohavičky, tieto slová spôsobili že v momente som bola mokrá a on sa pohol a vrazil do mňa prsty, skoro som sa urobila.
Konečne sme prišli na miesto a hneď sa na mňa vrhol a začal mi sťahovať tričko a divoko ma bozkával. Ja som sa nevedela dočkať a musela som si siahnuť na jeho pinďúra, ale to nebol pinďúr, ale hrubá saláma. Povedal mi aby som sa vyzliekla a aj on si sťahoval nohavice, konečne som zbadala čo skrývali, sklopil si opierku a rukou pokinul na mňa, hneď som ho chytila a po chvíľke som neodolala a musela som ho ochotnať, proste som ho lízala ako zmrzlinu a potom mi on chytil hlavu a nedalo sa inak už som ho mala v puse, skoro som sa zadusila, ledva mi tam vošiel, začínala som mať obavy čo to bude keď sa bude súkať do mojej pipiny, ale chcela som ho tam čo najskôr. Po chvíľke ma odstrčil otvoril dvere vystúpil a povedal mi aby som si kľakla zadkom smerom von, keď som ho poslúchla, pristúpil za mňa a ja som ho zacíítila v sebe, pomyslela že to išlo ľahko z takým obrom aj keď som hodne tiekla, keď som sa otočila zbadala som že je to jeho ruka a prsty, vystrčila som viac zadok a vychutnávala si jeho dotyky po chvíľke so zacítila že sa viac rozťahujem, to pridával ďalší prst, potom ďalší a ďalší, začala som stenať a on iba poznamenal že mám pekne premazanú kundu a ešte mi ju trocha roztiahne vtom som pocítila ako ma naozaj rozťahuje a potom prišlo uvoľnenie. Nie na dlho ucítila som na pipine jeho žaluď, potom obrovský tlak a zrazu bolesť, vrazil ho do mňa až po koreň chvíľku ostal nehybne stáť a potom zrazu tvrdé prírazy. Bola to strašná bolesť cítila som ho až v žalúdku ale po chvíľke to prešlo a ja som začínala mať prvý orgazmus, skoro som omdlela a nevnímala som nič iba prírazy a stršné vzrušenie. On stále pokračoval ako stroj, pritom som počula jeho hlas áno ty kurva drž vyjebem Ťa do mŕtva, roztrhám Ti tú kundu, prichádzal druhý orgazmus a začala som prirážať sama, vtom prestal. Ľahol si na zem a povedal aby som s nasadla na neho, hneď som poslúchla a ako som sa nabodávala cítila som ako ma celú vypĺňa a zrazu som pocítila jeho ruky na pleciach a potom strašnú bolesť, to ma pritlačil k sebe a ja son nasadla na doraz. Ostala som nehybne sedieť a keď bolesť doznela začala som na ňom jazdiť, najprv pomaly ale potom už som prirážala ako šialená, odrazu sa orehol a ja som cítila ako vo mne ešte viac narastá a potom cuká, prirazila som sa ešte viac k nemu a aj ja som dostala ďalší orgazmus. Padla som na neho a neviem čo sa dialo lebo v ušiach mi hučalo ako v turbíne. Prebralo ma ajo ma miká za plece a ničo hovorý, musela som mu povedať aby to zopakoval, po chvíľke mi to došlo, pýtal sa či beriem lieky, nechápavo som na neho pozerala a potom sa ho pýtala že aké a na čo že sme mali ochranu. On sa na mňa pozrel a potom mi ukázal niečo v ruke, bol to kondôm teda len to čo z neho ostalo iba gumka čo je pri koreni, totiž sa roztrhal a bol vo mne keď striekal. Iba som pokrútila hlavou že nie a ďalej som oddychovala. Keď som sa konečne bola schopná pohnúť postavila som sa z neho a začala hľadať zvyšok kondômu, nikde nebol a on z úsmevom poznamenal že bude asi vo mne. To už som bola prebratá a opýtala som sa že čo ideme teraz robiť? Povedal že ho musíme dostať von a aby som si skúsila čupnúť naširoko rozkročiť a potlačiť matrnicou, poslúchla som ho a on sa na mňa zo záujmom díval, až vtedy som si uvedomila že to robím pred ním, trocha som sa hanbila ale ma to aj vzrušovalo a odrazu som pocítila že so mňa niečo vyteká, bolo to jeho semeno ale kondôm nikde, bola som tak asi 10 minút a nič, už som rozmýšľala že budem musieť ísť asi na gynekolôgiu ale vtom som počula ako mi hovorý abz som si ľahla a široko roztiahla nohy že mi to vyberie. Ostala som ako prikovaná a rozmýšľala či podstúpiť tú hanbu a ísť ku gynekolôgovi alebo nechať cudzieho chlapa aby sa vo mne vŕtal on. Napokon som sa rozhodla že to skúsime a poslúchla som ho, cítila som v sebe jeho prsty potom povedal že niečo cíti ale nedá sa mu to chyťiť a vtom obrovský tlak a vnútro som mala úplne vyplnené a pocit že ma celú roztrhne. Keď som sa pozrela medzi nohy videla som ze jeho ruka je vo mne až po zápästie a zrazu na mňa prichádzal orgazmus, on ešte vo mne začal pohybovať rukou. Asi som na chvíľu stratila vedomie lebo som nevidela nič iba tmu a hukot v hlave. Pozrela som sa medzi nohy a on mal ruku stále tam a z úsmevom na tvári povedal že toto chcel skúsiť vždy a ja som cítila ako mi prstami skúma moju maternicu a vaječníky a znova to na mňa prišlo. Poprosila som ho aby prestal lebo už ma to hodne bolelo, kundičku som mala ako v jednom ohni, on poslúchol a keď vytiahol ruku víťazoslávne mi ukazoval kôli čomu sa toto stalo. Vidýchla som si a zvalila bezmocne na chrbát, nebola som schopná pohybu.pomohol mi postaviť sa ja som si natiahla sukňu, tričko a sadla do auta. Keď ma doviezol ku domu povedal mi že takú kurvu ešte nemal a asi ťažko bude mať. Vystúpila som z auta a skoro som spadla, nohy ma neposlúchali, zabuchla som dvere a on iba zakričal čau a už som počula iba zvuk motora. Nejako som sa dostala domov ale to už vieš". Skončila svoj opis čo zažila.
Počúval som ju zo zatajeným dychom a keď som si spojil to čo som videl s tým čo som počul začal som cíiť obrovský tlak v nohaviciach a rýchlo som si ich stiahol, pristúpil som ku nej a chcel som ju otočiť, začala ma prosiť aby som ju nechal že ju všetko bolí že mi to vynahradí, len som ju posotil a ona padla chrbtom na gauč a pri tom sa jej zdvihla sukňa, odhalila jej kundu celú červenú a mokrú, klytoris mal farbu tmavo červenú a trčal von, nedbal som na nič a vrazil som ho do nej, bola to nádhera mala ju strašne roztiahnutú a mokrú po pár prírazoch som do nej striekal aj ja. Keď doznelo vyvrcholenie som sa jej opýtal či ma v sebe vôbec cítila, priznala že vôbec nie. Pomohol som jej do sprchy a potom do postele, zaspala hneď, ležala na boku a jej vystrčený zadoček lákal k pohladeniu, znova na mňa prišlo vzrušenie, neváhal som a zboku som do nej znova vnikol, vôbec sa nezobudila a ja som sa urobil znova do kundičky, mala ju taku veľkú.......
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, manzelparohac, Perverted1, roby7 a 42 hostů