PP - Převýchova líného muže I.díl

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
subkanda
Prispevku v tematu: 4
Pár slov o nás: ...
Kontaktovat uživatele:

PP - Převýchova líného muže I.díl

Příspěvekod subkanda » pát 11. zář 2015 12:06:35

Ahoj,
mám sice dost práce, ale musím se s vámi podělit o mé poslední zážitky, protože je dost možné, že na to v nejbližších dnech nebudu mít dost času a podmínky.

Jistě mnozí víte, že mám hravou paničku a před rokem jsme si hodně hráli s klíckou na penis, odpíráním orgasmu, atd. Rok byl tak nějak klid, spíš jsem byl já ten dominantní, ale teď se něco mění. Nevím, zda je to tím podzimem, že mně to bere vždycky na zimu, ale dostal jsem chuť poslouchat.

Dlouhou dobu se potýkám s docela špatnou sebekázní, nemám moc volného času, v práci zabíjím zbytečně čas, který probrouzdám na netu. Ráno pozdě vstávám, v noci ponocuji. Žiju prostě na jednu stranu bohémský život, na druhou stranu z toho nic nemám, jen málo času, peněz a prostoru pro rodinu, což vadí mé paničce, protože místo toho, abych byl doma, musím dělat to, co jsem nestihnul, protože se půl dne flákám. V práci jsem sám svým pánem, kdo podniká, jistě ví, že je potřeba najít v sobě hodně síly, dělat sám sobě šéfa a přinutit se i v době, kdy se člověku moc nechce, nebo se to dá odložit na zítra.

Když jsme zase tento týden narazili na téma mého pozdního vstávání, zrodil se mi v hlavě ďábelský plán. Možná to bylo i tím, že jsem byl dost nadržený a když jsem nadržený, mám chuť bezmezně poslouchat mou paničku, vzrušuje mně, být sub. A tak jsem jí navrhnul, co by říkala na to, kdyby se stala mým koučem, trenérem a šéfkou v práci. Má nejlepší předpoklady, donutit mně, dosahovat cílů, které mi vytyčila. Dát mi motivaci vstávat za svítání, v práci se neflákat, donutit mně, abych začal dokončovat věci. V tom jsem machr, mám neuvěřitelné množství nedokončených projektů, do kterých jsem se vehnal s nadšením, ale pak mi začala chybět motivace to dotáhnout.

Takže jsme se dohodli, že si v práci rozběhám kameru s přístupem přes net, aby se na mně mohla kdykoliv podívat, jestli se neflákám a aby viděla i na počítač, jestli se místo práce nevěnuju zbytečnostem. Dále jsme si dohodli vstávání, musím ji ráno vítat s úsměvem na tváři a né v peřinách. Každý den mi napíše seznam úkolů, které budu muset splnit, abych měl nárok se ucházet o odměnu. No a samozřejmě jsme museli vymyslet, co se stane, když úkoly nesplním.

Jak toho chceme dosáhnout? No jak jinak, než udržováním trvalé touhy a chutě po mé nádherné paničce. Problém je, že když jsem nevycákaný déle, jak dva dny, je to kontraproduktivní, nejsem nějaký tvrdý submisiv, začne mně to prostě srát a místo pokory se objevuje spíš protivnost, náladovost, až vztek. Takže nějaké zamykání na dlouhé dny a týdny je nesmysl, který by nám rozbil rodinnou pohodu. Proto jsme se dohodli, že během týdne budu mít dovoleno se udělat, ale jenom zkažený orgasmus. Přivést mně na pokraj orgasmu a nechat vycákat samovolně, dále již nedráždit. Splní to svůj účel, vyprázdním si koule, ale ráno se budím stejně nadržený, jako minulý večer. Takže mně celý den provází ta představa, že když budu poslouchat, panička mně večer možná nechá zase vycákat.

Tohle je samo o sobě docela hezký plán, ale brzy bychom narazili na problémy, protože když nemám náladu být sub, bývám neposlušný. Navíc, kdybych věděl, že mně doma nic hezkého nečeká, protože jsem něco nesplnil, mohl bych se vyhonit ještě před příjezdem, případně bych si vůbec nemusel nechat klícku nandat. Ano, klícka na noc a druhý den je forma trestu za nesplněný úkol během dne. Proto je důležité, abych předem nevěděl, jestli jsem ten den uspěl, nebo ne.
Jakmile má panička uzná, že jsem nebyl dostatečně poslušný, prostě místo cákání a sexu dostanu klícku a druhý den strávím v klícce, abych mohl své hříchy odčinit a aby mi to neustále připomínalo, že jsem zlobil.

Vymysleli jsme to tak, že automaticky, bez ohledu na to, zda jsem zlobil, nebo ne, si každý den před příchodem domů nasadím klícku a zacvaknu zámek. Dokud nepošlu foto, nepustí mně má panička domů. Tím se vyloučí možnost, že bych se odmítl nechat zamknout. Zda jsem prošel, nebo ne, se dozvím až doma, když dostanu, nebo nedostanu klíče. Pokud budu v práci poslušný, ale odpoledne pro mně panička vymyslí nějakou činnost, tak pro tento případ je zde druhá pojistka. Večer, než půjdu do postele, žadonit o sex, nebo cákání (jinak, než žadonit se tomu asi nedá říkat), tak si předtím v koupelně zase nasadím klícku. Bez klícky žádné žadonění. Pokud jsem odpoledne splnil své úkoly, čeká mně ráj, pokud má panička uzná, že jsem nebyl dost dobrý, bude to peklo s ptákem v klícce.

Vtipné je, že si sám můžu zvolit, jestli se cítím na to, žadonit o sex a dobrovolně se tak zamknu do pasti, nebo to rovnou vzdám, zůstanu odemčený, ale nemám ten večer šanci na ukojení a nesmím na paničku ani sahat, jinak dostanu facku a půjdu spát do obýváku.

Musíme ještě vyladit hodně situací, ale jako nástřel se nám to líbí. Budu rád, když mi napíšete svůj názor, nebo nějaké rady, jak byste to celé vylepšili, aby to bylo neprůstřelné a abych musel svou paničku poslouchat. Pokud to je možné, nechci nosit klícku. Dost mně to rozptyluje u práce, takže klícka by měla být až za trest. Tím, že si ji musím nandat každý den, i když třeba jen na pár minut je i pro mně samotného lepší , když zůstanu nadržený a nebudu si ho sám honit, protože trestu nemohu uniknout - dokud si nezacvaknu klícku, nemůžu domů. Každý, kdo klícku nosil mi dá jistě za pravdu, že nasazovat si ji ve stavu absolutního ukojení a nevzrušení je docela frustrující a je tedy lepší dodržet pravidla a ptáka si potají nevyhonit, aby se mi do klícky více "chtělo".

Snad najdu zase brzy chvilku času, abych se podělil o to, jak pokračuje má převýchova.

Jdu makat, dneska mám docela nabitý program, na to, že je pátek, mám seznam úkolů, za který bych se nemusel stydět ani v pondělí :-) Je to zvláštní pocit, vždycky jsem to nenáviděl, byl jsem líný a co jsem mohl, jsem odložil na zítra, ale dneska mám radost z každého úkolu, který pro mou paničku můžu splnit a dávám si velký pozor, abych všechno stihl :oops:
Obrázek

subkanda
Kontaktovat uživatele:

Re: Převýchova líného muže I.díl

Příspěvekod subkanda » úte 15. zář 2015 13:16:25

Žádná reakce, asi téma netáhne :lol:
Každopádně, jak myslíte, že to dopadlo?
Obrázek

zvědavec
Prispevku v tematu: 2

Příspěvekod zvědavec » úte 15. zář 2015 13:21:25

Myslím že tě nechala nadrženého a i tě párkrát potrestala ;-)

subkanda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod subkanda » úte 15. zář 2015 13:43:57

Jo, první den, kdy jsem dorazil domů, jsem si musel nasadit klec před příchodem. Pak mi ji odmítla sundat, že je brzy a že nechce abych ji měl jen pár minut, že to musíme předělat. Tak jsem byl dost nervozní a raději mi dovolila asi za půl hodiny, abych si ji sundal, nešlo se mnou vydržet :lol:

Večer jsem se mohl vystříkat, po tom, co jsem ji udělal, ale druhý den, druhý den nic nebylo. Byl jsem docela vycákaný, takže jsem i usnul, no další den večer nechtěla ani ona sex, ani dráždění, ale já jsem byl příšerně nadržený, už to nešlo zvládnout, válela se předemnou, ukazovala mi stehna, nožičky, omacával jsem ji, nebylo možné necákat, málem jsem se zbláznil. Toužil jsem po tom, ať mne ošle pro klec, abych zvládnul noc, no místo toho jsem si měl druhý den objednat silikonovou klícku, abych ji mohl mít v práci a celý den a sundávat si ji jen na noc, před stříkáním, když budu hodný.

Popravdě, neuměl jsem si to představit, nevydržím takhle dlouho zamčený, jsem nevychovaný :lol:

Pak dělala, že chce spát. Dotíral jsem, prosil, sahal na ni, odtáhla se, tak jsem to nevydržel a udělal jsem se. Přímo před svou paničkou. Dívala se na mně, nebránila mi v tom, napoprvé mně sice chytla za koule a stiskla tak pevně, až jsem kvílel a prosil, ale stejně jsem se vycákal.

A tím skončil náš pokus o převýchovu :lol:
Obávám se, že má panička není dostatečně dominantní, aby mně zvládla a že já nejsem dostatečně submisivní, abych snášel takové podřizování se. Ideální by bylo, kdyby měla dominantního milence, který by ji dostatečně vytížil a zabavil, aby ona byla nad věcí, ukojená a nedělalo ji problém mně chladně odmítat a já bych z toho zase byl tak zlomený, že bych poslouchal na slovo jen pro pár informací z toho, co spolu dělali. Ale tohle je úplně mimo můj rozpočet, kvůli pozdnímu vstávání své lásce milence pořizovat nebudu :lol:
Obrázek

zvědavec
Prispevku v tematu: 2

Příspěvekod zvědavec » úte 15. zář 2015 15:58:53

subkanda píše:Jo, první den, kdy jsem dorazil domů, jsem si musel nasadit klec před příchodem. Pak mi ji odmítla sundat, že je brzy a že nechce abych ji měl jen pár minut, že to musíme předělat. Tak jsem byl dost nervozní a raději mi dovolila asi za půl hodiny, abych si ji sundal, nešlo se mnou vydržet :lol:

Večer jsem se mohl vystříkat, po tom, co jsem ji udělal, ale druhý den, druhý den nic nebylo. Byl jsem docela vycákaný, takže jsem i usnul, no další den večer nechtěla ani ona sex, ani dráždění, ale já jsem byl příšerně nadržený, už to nešlo zvládnout, válela se předemnou, ukazovala mi stehna, nožičky, omacával jsem ji, nebylo možné necákat, málem jsem se zbláznil. Toužil jsem po tom, ať mne ošle pro klec, abych zvládnul noc, no místo toho jsem si měl druhý den objednat silikonovou klícku, abych ji mohl mít v práci a celý den a sundávat si ji jen na noc, před stříkáním, když budu hodný.

Popravdě, neuměl jsem si to představit, nevydržím takhle dlouho zamčený, jsem nevychovaný :lol:

Pak dělala, že chce spát. Dotíral jsem, prosil, sahal na ni, odtáhla se, tak jsem to nevydržel a udělal jsem se. Přímo před svou paničkou. Dívala se na mně, nebránila mi v tom, napoprvé mně sice chytla za koule a stiskla tak pevně, až jsem kvílel a prosil, ale stejně jsem se vycákal.

A tím skončil náš pokus o převýchovu :lol:
Obávám se, že má panička není dostatečně dominantní, aby mně zvládla a že já nejsem dostatečně submisivní, abych snášel takové podřizování se. Ideální by bylo, kdyby měla dominantního milence, který by ji dostatečně vytížil a zabavil, aby ona byla nad věcí, ukojená a nedělalo ji problém mně chladně odmítat a já bych z toho zase byl tak zlomený, že bych poslouchal na slovo jen pro pár informací z toho, co spolu dělali. Ale tohle je úplně mimo můj rozpočet, kvůli pozdnímu vstávání své lásce milence pořizovat nebudu :lol:

Zvlastni, sem davas odkazy na same Hot a Slutwives, asi te to dost vzrusuje a lasce bys trochu zabavy nedopral?

subkanda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod subkanda » úte 15. zář 2015 16:02:32

To víš, že dopřál, kdyby to chtěla ;)
Obrázek

poipoi
Prispevku v tematu: 1
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Převýchova líného muže I.díl

Příspěvekod poipoi » stř 18. říj 2017 22:16:25

Nechceš príspevky skrátiť?

Domkanda
Role muže: je KANDAULISTA
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.

Příspěvekod Domkanda » čtv 19. říj 2017 15:06:37

poipoi píše:Nechceš príspevky skrátiť?

Ty vole, nechce.
Zamysli se nad svým IQ - 3 měsíce se odhodláváš ke svému prvnímu příspěvku a potom napíšeš debilní otázku k tématu, které je 2 roky mrtvé??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mám tu vlákno "Kandaulismus" v rubrice Deníčky uživatelů - popisuji svůj kandaulistický životopis, píšu, co jsem opravdu prožil, přidávám tam i nějaké nápady - popisuju vám to, co jsme z nějakého důvodu nedali.

AndyGa
Role muže: je KANDAULISTA
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvekod AndyGa » čtv 19. říj 2017 19:19:32

:? :( :roll: :| :cry:

Pergal
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukáváme se tu.

Příspěvekod Pergal » pát 20. říj 2017 9:20:16

Tahle povídka je dost tragická. Pisatel píše o bohémském životě, který spočívá v tom, že brouzdá hodně na netu, pozdě vstává a pozdě chodí spát... wtf??? To je bohémský život? To asi těžko. A ono vstávat na podzim nebo v zimě za svítání??? Tohle je prostě napsaná totální sračka, která tady nemusí zabírat místo.

Zpět na “Povídky”