PP Odhalená Nevěra

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Samkortus
Příspěvky: 7
Registrován: pon 09. bře 2015 14:18:02

PP Odhalená Nevěra

Příspěvek od Samkortus »

Jsme s Lenkou 9 let, to co vám chci říct se stalo před 2 roky. Po 6 letech ve vztahu, se tak nějak opojení láskou začalo vytrácet. Lenka na sebe ze začátku hodně dbala. Sex bez sprchy a kvalitního oholení si snad ani nedokázala představit, ale postupem času přišly výmluvy (nejsem oholená, do sprchy půjdu až ráno,…)
Po nějaké době jsem začal pozorovat změnu. Opět mnohem více péče o své tělo, hodiny na kosmetice, šatna přetékala oblečením a o času v koupelně ani nemluvit nebudu. Telefon nedala z ruky ani na 5 minut, když se někdo chtěl podívat jen a čas hned byla nervózní. Jednou za mnou přišla, že má něco s počítačem, že ani nenaběhne a že na něm potřebuje pracovat. Řekl jsem jí , že se na něj druhý den podívám. Když jsem se ráno vzbudil, Lenka už dávno byla v práci. Při snídaní jsem se přemluvil, že se jí podívám na ten notebook, stačilo jen vyndat cd z mechaniky a počítač normálně naběhl. Při nastartování na mě vyskočil skype, který jsem ani nevěděl že používá, a začaly tam na mě vyskakovat nepřečtené zprávy. Byly od nějaké kamarádky, která neustále psala, proč neodepisuje a naháněla jí. Myslím, že znám snad všechny její kamarádky, ale o Štěpánce jsem nikdy neslyšel. Nedalo mi to. Rozkliknul jsem konverzaci a nestačil jsem se divit. Jak jsem se začetl, zjistil jsem, že to není žádna kamarádka, ale kamarád nebo spíše virtuální milenec. Podle všeho se jednou potkali v nějakém klubu a od té doby si píšou. V konverzaci jsem objevil hromadu polonahých fotek , nahých fotek a dokonce video, jak si to Lenka dělá ve vaně. Hrozně jsem začal žárlit, celý jsem se třásl, (když jsem byl služebně někde pryč a žádal jsem jí, aby mi něco poslala, tak mě vždy odmítla) Podle toho co jsem se dočetl tak spolu zatím nic neměli (asi nebyla příležitost). Čím víc jsem o tom přemýšlel a představoval si to, tím víc mě to začalo vzrušovat. “Štěpánka“ byl ve skutečnosti hokejový trenér. V konverzaci jsem se dočetl , jak se na sebe moc těší, a že už se jen párkrát vyspí a uvidí se.
Hned mi bylo jasné co se děje. Vždy jsme si plánovali víkendy dopředu, a tak moc dobře Lenka věděla, že v pátek odjíždím firemní chlastačku. No, abych to urychlil. V práci jsem to odpískal a doma jsem jí v tom nechal. Celý čtvrteční večer seděla u PC a já si šel pobalit věci na akci. Před spaním byla v koupelně snad 2 hodiny, když vklouzla do postele dala mi pusu a hned spala (možná to jen dělala).
Ráno jsem se vzbudil a byla v práci. Zapnul jsem její PC ten se po startu hned přihlásil na skype a já hledal informace. Byli domluveni na 4 hodinu až přijde z práce, že jí nabere u nás doma. Ale napsala mu, že u nás být nemohou, že musí někam pryč. On jí na to odpovídal, že to není problém, že má být pěkné počasí.
Ve 3 hodiny jsem nasedl do auta a jel se opodál chovat. Za tu hodinku jsem vykouřil snad krabičku. Chvilku před 4 hodinou jsem se přiblížil do naší ulice a viděl jsem, že před domem stojí nějaký ford. Byl jsem dobře schovaný, že na mě nemohli vidět. Asi po 10 minutách Lenka vyšla z domu a nasedla. Auto se rozjelo a já pomalu za nimi. Bydlíme na kraji města, tak mě ani nenapadlo, že by mi na nějakých semaforech ujeli. Když jsem tak za nimi jel, napadlo mě jedno místo, kam jsme si dřív jezdili s Lenkou užívat my. Byl to les kousek za městem, ale chodilo tam poměrně dost pejskařů. Chvilku jsem si říkal, že tam asi nepojedou, aby je tam někdo nenachytal (přeci jen tam jede s milencem), ale ten směr kam jsme jeli, se snad ani nikam jinám jít nedá. Věděl jsem, že nemůžu jet po té samé cestě, tak jsem jel z druhé strany lesa a auto nechal louce. Když jsem se pomalu přibližoval k místu očekávání ,péro mi stálo jak stožár. Najednou jsem konečně spatřil to, v co jsem doufal. Viděl jsem jak je Lenka opřená o auto a vášnivě se líbají. Pomalu jsem se přibližoval blíž a blíž. Ležel jsem v trávě a měl docela pěkný výhled.
Najednou se přestali líbat on šel do kufru a vyndal nějakou deku, kterou rozložili. Lenka si klekla on si začal sundávat tričko a už ho měla v puse. Musel být asi hodně nadržený, protože jí dával hlavu pryč, ale ona pořád kouřila. Bylo na ní vidět, že to chce do pusinky. Takový elán jsem u ní snad nikdy neviděl. Udělal se snad do 5 min. Pak si lehli, svlíknul jí a začal lízat, byl to krásný pohled jak se pod ním kroutila. To už jsem nevydržel ani já a musel jsem si ho vyndat a začít honit. Po chvilce lízání byl opět připraven v plné parádě. Lenka ho vzala do pusy, ale on jí položil a hned na ní vlítl a začal jí píchat jak smyslů zbavenej. Za celou dobu jsem od nich nezaslechl ani slovo ale to vzdychání, když to na Lenku jde je opravdu hlasité.(Lenky orgasmus musí znát snad celá ulice). Ještě chvilku do ní přirážel pak nějak mluvili a Lenka si klekla. Vystrčila na něj zadeček a on jí začal brát ze zadu. Když jsem viděl ten pohled jak se Lenka prohybá v zádech a má vyšpulíno, tak jsem to nevydržel ani já a udělal jsem se. Chvilku na to jsem opět slyšel hlasité sténání Lenky a její 2 číslo. Lenky hlasité vzdychání muselo pořádně vzrušovat i jeho, protože se za nedlouho udělal znova. Když z ní vypadl ona se otočila a ještě mu ho začala olizovat. Já jsem viděl jak se k nim blížil nějaký pán a okolo něj pobíhal pes. Nejspíš je vylekalo, když pán psa okříknul. Ale Lenka ho jen přestala kouřit.Klekla si na bobek vedle auta a začala čůrat. Byla celá nahá, když okolo nich ten pán procházel. Po té to už bylo rychlé. Deku hodili do auta a odjeli. Já jsem ještě seděl v autě a celé si to přehrával. Napsal jsem Lence sms, že přijedu už dnes večer. Ten večer doma jsem jí nepoznával , byla hrozně nadržená a promilovali jsme snad celou noc.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od subkanda »

Tyjo.. a to je teda realita, nebo fikce? ;) Páč jestli je to pravda, je Lenka pěkná děvka a jestli je to fikce, tak taky :lol:
Ovsir
Příspěvky: 21
Registrován: ned 11. říj 2015 23:14:25
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od Ovsir »

Úžasné. Je to pravdivý příběh? Pokračuje? Schází se sní dál? Jak ses s tím vyrovnal?
Samkortus
Příspěvky: 7
Registrován: pon 09. bře 2015 14:18:02

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od Samkortus »

Ano vše je pravdivé. Co vím, tak se dále nescházejí.
Ovsir
Příspěvky: 21
Registrován: ned 11. říj 2015 23:14:25
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od Ovsir »

A tobě nevadí, že máš doma děvku, kterou za tvými zády ošukal někdo jiný? Přiznala se k tomu? Ví, že to víš? Pokud se neschází s ním, nešuká s někým jiným?
Samkortus
Příspěvky: 7
Registrován: pon 09. bře 2015 14:18:02

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od Samkortus »

Nejspíš to beru trochu jinak. Ze začátku jsem myslel, že ji sejmu. Ale jak jsem psal jsme spolu 9 let. A to pro me hodne znamena. Rekl jsem si rano moudřejší večera, a když jsem vstal tak mi začaly dochazet moje zalety. A vyrikali jsme si to a kdyz chcem nekdo nekoho jineho tak ho k sobe proste priberem.
Ovsir
Příspěvky: 21
Registrován: ned 11. říj 2015 23:14:25
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Odhalená Nevěra

Příspěvek od Ovsir »

Takže ty jsi jí byl taky nevěrný a ona ti to vlastně jen oplatila. Přibíráte k sobě muže i ženy? Jste pak oba účastníci nebo se jeden z vás jen dívá?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bukva, Jenulka, Semrush [Bot] a 195 hostů