PP - Parůžky č. 3

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

PP - Parůžky č. 3

Příspěvek od mae »

Byl konec roku a v práci jsme měli vánoční večírek, platila to vše firma, tak jsme si mohli dovolit lepší restauraci se salónkem.
Slavit jsme začali už v 19 hod. Já se před přítelem schválně vyfikla sexy ať má na co myslet, oholila jsem se celá jen čárečku jsem si nechal asi 5cm širokou, nohy a podpaží.
No a začala vyhrabovat prádlo... Vybrala jsem si černá tagna se slovy "stejně budou furt dole..." černý podvazkový pás a punčochy černé, a pak dlouhé šaty se dvěma rozparky, takže když jsem udělala delší krok nebo šla po schodech vyčuhoval řemínek od podvazku jak drží punčošku, a přítel jen hleděl a kdyby neměl pás, tak by aji bylo něco vidět, no a komu by nestál kdyby měl 2,5 měsíce půst...
No po pravdě chtěla jsem se cítit sexy a neměla jsem v plánu tam jít někoho opíchat, ale chtěla jsem mu jen nasadit brouka do hlavy a vzala si 5 kusů šprcek do kabelky.
Byla jsem připravená dala si řemínkové boty na podpatku kabát a požádala ať mne zaveze, v autě jsem dělala, že nevím co s tagáči jestli si je sundat nebo si je nechat, no červenal se.
Vysadil mne u podniku a já vešla, už tam pár kolegyň bylo s kolegy, jeden kolega co kolem mne běhá i jako ratlík v práci se nabídl, že mi pomůže z kabátu a pověsí ho, sedla jsem si a byla zábava, alkohol, klábosení něco na zub a tak.
Čas plynul rychle a bavili jsme se, o půl noci nás tam byla už jen polovina a všeci v náladě, no a já si přisedla k vedení naší firmy co tam bylo a bavila se asi v 3 ráno jsem tam zůstala jen já náš hezký ředitel a jedna kolegyně, obě jsme byly opilé ale ředitel jen pocucával, a padlo téme proč nemá ředitel žádnou přítelkyni, říkal, že v mládi měl, ale že mu ublížila, a tak že se věnuje práci, a kolegyně na to a to nemáte potřeby? Ano jistě, že mám. A to zajímalo mne, a tak se ptám jak to řeší? To nemá přeci jednoduché když pracuje v kolektivu kde je 80% žen. On na to, že to teda nemá, a že dost mu jich není lhostejných a někdy to je těžké, ale že čas od času si nějakou najde na uvolnění přetlaku, ale že to je jen na jednu noc, ráno jí poví jak to má, a že nestojí o žádný soucit či něco podobného, že jí měl tu noc jen na sex, a že některým to nevadí a nechají mu i číslo kdyby chtěl zase někdy upustit přetlak.
A já hned a co mi dvě? "No vy dvě, no jste mi sympatické" natož kolegyně "já jsem svobodná a nezadaná" ředitel na to, že to ví. Já říkám, že mne je taky sympatický, a že by jsem dnes hřešila, a kolegyně, že to je nápad, že by se tomu nebránila, ředitel na to, že má velký byt, kde můžeme všeci 3 přespat a pozval nás k němu s tím, že co bude nechá volný průběh a šel zavolat taxi.
Kolegyně na to, že není oholená tam dole, že nečekal, že něco bude a ani to nestíhala, jen jsme nevěděli, že ředitel stojí za námi a říkal "myslíte si, že řeším nějaká ochlupení?" No v nás by se krve nedořezal, jak nás zaskočil.
U něj doma to měl moderně zařízeno, kolegyně hned hledala koupenu, já si sedla na pohovku a ředitel si sundal sako a košili, dívám se a říkám vy o sebe pečujete co? Na to, on že ano, že sem tam cvičí a běhá. Volám ho k sobě, že si sáhnu na to pevné tělo a po chvilce jsem jej políbila a sáhla dolů, kde jsem začala masírovat bouli, která se začala zvětšovat, líbilo se mu to, "co to tu děláte bezemne" křičí kolegyně a přibíhá již nahatá má pouze ručník kolem sebe a usedá vedle ředitele, on na to, že kdyby to nevyšlo, tak že se omlouvá, ale že dvě ženy v posteli ještě neměl, obě jsme mu zíraly upjatě do očí a hladili si jeho svaly, pak jsem začala rozepínat kalhoty a vjela do vnitř a co mě udivilo, měl fakt velké koule tam měl snad pomeranče dva, penis měl, tak průměr 17 19 cm ale za to tlustý a nádobičko mu i pěkně vonělo, na střídačku jsme mu ho kouřili a líbali se, pak já sundala šaty a tanga, vytáhla šprcku nasadila a v sedě na gauči jsem si to sním rozdávala a kolegyni to vedle dělal rukou já jí masírovala prso a na střídačku jsem se líbala s ní a s ním, a říkám mu ať mě zastavím až to na něj půjde, že ho chci vykouřit do konce.
No ať to zkrátím, já si zajezdila 3x kolegyně 2x společně každá z jedné strany jsme řediteli vykouřili a já ještě jsem zkusila vylízat a nechat se vylízat od ženy.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Parůžky č. 3

Příspěvek od subkanda »

zacatek fakt super, pak se to hezky rozjelo, ale skoda toho useknuteho konce. libilo by se mi, kdybys popsal(a) i pocity pritele po navratu, kam strikal reditel, jak to pak probihalo dale, jestli to ma nejake pokracovani i po pracovni dobe, atd... moc hezky zacatek, prosim o vice informaci. pisu z mobilu, tak sorry za strohy styl.
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 3

Příspěvek od mae »

ano pokračování to mělo
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valos, valsoraj a 199 hostů