PP Moja žena - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
black13
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20. úno 2015 13:39:12

PP Moja žena - SÉRIE

Příspěvek od black13 »

Moja žena

Časť prvá - Koncert
Keď som večer prišiel domov z práce, žena už bola pripravená. Mala na sebe striebornú blúzku s veľkým výstrihom a čiernu sukňu, s dĺžkou do polovice lýtok, ktorá mala na každej strane rázporok, ktorý zasahoval až do vrchnej tretiny oboch stehien. Sedela na gauči, jedna noha preložená cez druhú, takže väčšia časť jej nôh v lesklých šedo strieborných pančucháčoch bola vystavená na obdiv. Tie jej pančuchové nohavice vyzerali tak hebko, luxusne a sexi, že som hneď dostal obrovskú chuť pohrať sa s jej nohami, ktorých tvar bol navyše zdôraznený čiernymi remienkovými sandálikmi na vysokom opätku. Už aj tak sme meškali, takže som si musel nechať zájsť chuť, dal som si iba rýchlu sprchu a museli sme ísť.
Celú cestu autom som ju hladil po nohách, vyhŕňal som jej sukňu stále vyššie a vyššie, no malo to za následok iba to, že som zistil, že si neobliekla v ten večer nohavičky, čo ma vzrušilo ešte viac a napätie vo mne a v mojom vtákovi vzrástlo.
Väčšinu večera som sa nudil a tak som sa zabával aspoň tým, že som sledoval jej sexi nohy. Keď sedela a čas od času si preložila nohy, vždy z nich neúmyselne odhalila o kúsok viac. Potom som si všimol neznámeho muža, sediaceho kúsok od nej, ktorý si tiež pozorne všímal jej nohy. Dalo by sa dokonca povedať, že jeho pohľad bol celý čas k nim prilepený. Cez prestávku, keď sa postavil som si všimol poriadnu hrču v jeho nohaviciach. Potom zamieril na toalety a ja som ho po krátkom rozmýšľaní nasledoval. Vošiel do jednej z kabín, ja som obsadil hneď tú vedľajšiu. Po chvíli som začul tlmené vzdychy, bol som dosť zvedavý, čo robí a tak som sa postavil na záchodovú misu a potajme som nazrel z vrchu do jeho kabínky. Stál pri mise a vášnivo masturboval. Poriadne ma vzrušila myšlienka, že ten chlapík si honí svojho vtáka a určite si pri tom predstavuje moju ženu a jej sexi nohy. Po chvíli som odtiaľ odišiel a vrátil sa do sály. Neskôr ma zaujal program a tak som si ho prestal všímať. Až pri odchode som ho zbadal, ako znovu pozoruje moju manželku, keď sa zohýbala pre svoju kabelku a pri tom sa jej takmer podarilo ukázať mu bradavky vo výstrihu svojej blúzky. Chlapík na to reagoval širokým úsmevom.
Pri odchode sme sa dostali do celkom vážnej tlačenice, pretože usporiadatelia nechali otvorené iba jedny dvere a pri nich sa na dôvažok zaseklo jedno krídlo. Zástup bol teda pomerne dlhý a ľudia sa natlačili jeden na druhého. V jednu chvíľu som stratil kontakt s mojou manželkou, pretože natlačení ľudia nás rozdelili a až po chvíli som ju zazrel kúsok odo mňa. Vyzerala celkom pokojne a zdalo sa mi dokonca, že sa v tej nepríjemnej tlačenici usmieva. Až potom som si všimol toho muža, ktorý ju celý večer sledoval, ako stojí úplne tesne za ňou. Uvažoval som nad tým, či náhodou nemôže cítiť jeho penis na svojom zadku, pretože ľudia boli naozaj na seba poriadne natlačení. Potom sa celý ten zástup na pár minút zastavil úplne. Zazrel som, ako sa vpredu usporiadatelia snažia opraviť druhé krídlo dverí, čo malo za následok, že zablokovali úplne všetkých. Po celý ten čas som videl ako sa ten chlapík úplne natlačil na moju ženu, jeho hlava bola takmer nad jej ramenom a šibalsky sa usmieval. Bol asi rovnako vysoký ako moja žena a ja som rozmýšľal, či sa napríklad nesnaží dotýkať jej nôh, ktoré ho tak zaujali. Zrazu som zacítil na pravej ruke dotyk nohy v silonke. Otočil som hlavu a zazrel hneď vedľa mňa vysokú mladú ženu v minisukni. Nadviazali sme kontakt očami, ona sa usmiala a zrazu sa pritisla alebo bola pritisnutá ešte bližšie ku mne, takže celá moja ruka sa teraz dotýkala jej stehna. Bolo to príjemné a tak som si drzo trúfol pohladiť vonkajšiu časť jej štíhleho stehna od kolena vyššie, až kým som nevkĺzol kúsok pod sukňu. Bolo to vzrušujúce a tá žena neurobila vôbec nič, čo by naznačovalo, že by jej to bolo nepríjemné.
Konečne sa zástup znova pohol a ja som sa dostal ku svojej manželke. Podala mi ruku a silno mi ju stisla. Pozrel som sa na ňu a prekvapene som zistil, že má oči privreté a čokoľvek sa s ňou deje, tak si to celkom užíva.
Keď sme sa dostali k autu, otvoril som jej dvere a keď nastupovala dopriala mi znova skvelý pohľad na jej nohy. Boli sme už na diaľničnom obchvate, keď som pravú ruku položil na jej nohu, vyhrnul som jej sukňu až k lonu a začal som jej hladiť odkryté stehno. Neprotestovala a tak som si vyložil jej nohu až k môjmu rozkroku, vyzul jej topánku a hladil som jej nohu počas celej cesty.
Spomenul som jej toho chlapíka, ktorý na ňu zízal celý večer a aj to, čo sa stalo na toalete.
„Všimla som si ho. Bol tesne za mnou aj v tej tlačenici, keď sme vychádzali. Tlačil sa na mňa zozadu a dokonca som v jednu chvíľu cítila jeho penis na mojom zadku. Snažila som sa ho akoby zadkom odtlačiť. Myslela som si, že sa stiahne, no on sa naopak pritlačil ku mne ešte tesnejšie. Chcela som mu potom niečo povedať, no zrazu som zacítila ako jeho penis tvrdne a rastie. To ma prekvapilo a trochu vzrušilo, takže som napokon nepovedala nič. Potom som zrazu zacítila jeho ruku ako vkĺzla cez rozparok na sukni k mojej nohe. Najprv ma chvíľku iba hladil cez rozparok, no potom mi prešiel rukou pod sukňou až dopredu na vrch stehna, pevne ho stisol a pritiahol si ma k sebe. Zazdalo sa mi, že vtedy sa urobil, pretože jeho penis zrazu ochabol. Chvíľku sa nedialo nič, ale potom mi siahol medzi nohy a jeho prst sa snažil dostať k mojej šuške, znovu sa ku mne pritlačil a cítila som ako znovu jeho penis tvrdne a tlačí sa mi na zadok. To bolo vtedy, keď som ti stisla ruku. Cítil si to?“
„Samozrejme, že som to cítil. A všimol som si aj tvoje privreté oči. Zdá sa , že si si to užívala...“
„Vtedy som sa urobila.“ Ospravedlňujúco sa na mňa pozrela. „Napokon prestal až vtedy, keď sa ten zástup ľudí pohol, no ešte predtým ma pod sukňou poriadne chytil za zadok. A myslím, že mi ešte niečo strčil za gumu pančucháčov. Počkaj...“ Rukou sa pod vyhrnutou sukňou načiahla dozadu a vytiahla odtiaľ vizitku: „Je tu iba telefónne číslo a rukou dopísané Ak sa ti to páčilo, zavolaj.“

Časť druhá – Cesta domov
Jej priznanie ma tak vzrušilo, že mi penis takmer vyletel z nohavíc. Blížili sme sa k čerpacej stanici, tak som tam rýchlo odbočil a zaparkoval kúsok za ňou, v časti, ktorá nebola priamo osvetlená. Chytil som ju jednou rukou za nohu, ktorú mala stále v mojom lone a začal som jej cez pančucháče cmúľať prsty. Druhou rukou som si rozopínal nohavice.
„Prestaň, niekto nás tu môže uvidieť! Pozri koľko je tu svetla. Prosím ťa, až doma.“
Ja som samozrejme čakať nechcel. „Vieš čo, buď radšej ticho, v pohode sa dáš obchytkávať a takmer vyprstovať nejakým cudzím chlapom na verejnosti, takže ti nemôže vadiť ani to, keď ťa teraz a tu pretiahnem.“ Odsunul som jej nohu z môjho lona, stiahol som si nohavice aj s trenírkami o niečo nižšie, položil som ju cez sedadlo a pritiahol som si ju tak, že jej zadok som mal komfortne na dosah. Potom som jej vyhrnul sukňu až po brucho a roztiahol jej nohy.
„Nie, prosím ťa, nie, nerob to, prosím, nie, nie, až doma.“
Samozrejme ma to nezastavilo, načiahol som sa rukou k jej kunde, ktorá bola poriadne vlhká a začal som sa prstom dobývať cez jej pančucháče dovnútra. O chvíľku sa tenká látka poddala a začal som jej nadržanú dierku intenzívne preťahovať najprv jedným, potom dvomi a nakoniec tromi prstami. „Takto sa ti to páči? Takto treba zaobchádzať s nadržanými čubkami?“
Toto na ňu zjavne platilo, nedokázala už zadržať vzdychy, ktoré sa jej drali z hrdla a prestávala sa ovládať. Určite si uvedomovala, že má nohy úplne dobrovoľne naširoko roztiahnuté, aby som sa mohol dostať prstami čo najďalej do nej. Hrýzla sa do pier, možno sa snažila myslieť na niečo iné, ale aj tak bola medzi nohami stále viac a viac vlhká.
„Už ma pretiahni, prosím“, zašeptala trasúcim sa hlasom.
„Ty si teda poriadne skazená, ak sa dobrovoľne a rada necháš ohmatávať nejakým cudzím chlapom.“
„Áno, áno, som skazená rajda.“ Jej vzrušenie stúpalo, telo sa jej chvelo a bola celá červená od vzrušenia. „Prosím, už ma nemuč!“
Vtedy som si ju pritiahol, posadil na seba a vrazil do jej tečúcej kundy svojho vtáka. Vyložila si jednu nohu na prístrojovú dosku, druhú mala opretú o moje polootvorené bočné okno. Boli sme práve v najlepšom, keď sa zrazu medzi autami zjavil nejaký chlapík. Zbadal nás v aute a vôbec sa nerozpakoval pozorovať nás, ako ju preťahujem. Keďže sme boli vzrušení na maximum, netrvalo dlho a obaja sme sa behom pár chvíľ urobili. Ten chlapík podišiel bližšie, podotkol iba: „Pekná akcia“ a dokonca cez to polootvorené okno položil ruku na manželkine koleno. Tá sa poriadne zľakla, pretože si ho doteraz nevšimla a chcela odtiahnuť nohu od okna, no ja som ju tam pridržal, takže on jej ešte chvíľu ohmatával koleno a kúsok stehna a potom odišiel.
Manželka sa zapýrila a vyčítavo na mňa pozrela: „Hovorila som ti, že nás niekto uvidí.“
„Ale veď takým cundričkám ako si ty sa to páči, či nie? Možno by som ho mal zavolať späť, pretože ty si rada, keď ťa môžu obchytkávať cudzí chlapi.“
„Nie nevolaj ho. A už mi to odpusti, prosím. Vieš že si jediný, koho chcem. Naozaj ma to mrzí, čo sa dnes večer stalo.“
„Dobre, verím ti, ale chcem aby si robila to, čo ti poviem. A budeme kefovať kdekoľvek sa mi zachce. Je to jasné?“
Prekvapene sa na mňa pozrela, ale prikývla. Keď sa trošku upravila, naštartoval som, ale ešte predtým ako sme vyrazili, ľahostajne som prehodil: „Kľakni si na sedadlo zadkom k oknu. Chcem aby si mi ho tak fajčila celou cestou až k domu.“
„Neblázni, prosím ťa, na diaľnici si to niekto môže všimnúť.“
„Tvoje sľuby teda nemajú dlhé trvanie“, nahnevano som odvetil.
Ťažko vzdychla, vyčítavo na mňa pozrela, no urobila to, čo som od nej chcel. Kľakla si na sedadlo a zaborila hlavu medzi moje nohy. To však nebolo všetko. Po pár sekundách jazdy som sa načiahol k jej vystrčenému zadku, vyhrnul som jej sukňu po pás a odhalil jej zadok iba v tých tenkých luxusných pančucháčoch, roztrhaných v rozkroku. Samozrejme to zacítila, snažila sa zodvihnúť hlavu z môjho lona a protestovať. Nedovolil som jej to a pevne som jej pridržal hlavu v lone. „Ide ti to dobre. Nerozptyľuj sa a pokračuj.“ Po chvíli to vzdala a ja som presunul ruku k jej zadku a uštedril jej pár štipľavých plesnutí na zadok. Zopakoval som to vždy, keď sme buď predbiehali nejaké auto alebo sme zastavili na križovatke a teda bola príležitosť, aby ju posádka nejakého auta mohla zazrieť. Pár krát som bol určite úspešný, zazrel som totiž niekoľko prekvapených alebo pobavených tvárí v okolitých autách. Manželka samozrejme nevidela nič, mohla iba tušiť, čo sa okolo nej deje.
Keď sme prišli k domu, žena sa chcela konečne dostať z môjho lona, no ja som si ju tam ešte pridržal. „No tak, kam sa tak ponáhľaš. Ja ti poviem, kedy máš vstať.“
Po pár ďalších minútach, ktoré strávila s mojim vtákom v ústach som zbadal v spätnom zrkadle syna od susedov, asi šestnásťročného mladíka, ktorý sa bol prebehnúť so svojim psom. Keď sa mi zdalo, že pozerá našim smerom, zošliapol som párkrát brzdový pedál, aby si všimol, že je niekto v aute. Celkom dobre to zafungovalo, pretože o chvíľu pomaly prešiel okolo nášho auta a dokonca sa zastavil, keď si všimol cez bočné okno manželkin zadok. To čo videl, sa mu celkom iste páčilo, všimol som si, ako si dokonca párkrát prešiel rukou cez nohavice po penise. Manželka si znova nemohla nič všimnúť, pretože sa stále zaoberala mojim vtákom. Po chvíli, keď sa mladík dodíval a zašiel za roh, som konečne manželke dovolil vstať. No ešte predtým ako kľačala, rozopol som jej sukňu a napriek jej protestom som jej ju vyzliekol.
„Dobre cicuška, stačí. Vstaň, už ideme domov.“
„Najprv mi vráť sukňu, takto predsa nemôžem vystúpiť.“
„Nerob paniku, k domu je to len pár krokov a je noc, nikto ťa neuvidí.“
„Neblázni, prosím ťa, nemôžem sa tu po ulici producírovať iba v pančucháčoch.“
„Ale môžeš, ty malá cundrička. Poďme! Alebo tu chceš nocovať?“ Keďže som vôbec nevyzeral na to, že by som jej chcel tú sukňu vrátiť, nakoniec poslušne vystúpila.
Keď som vystúpil z auta aj ja, všimol som si toho chlapca od susedov, ako nás spoza nízkeho plota stále pozoruje. Vzrušilo ma to a tak po ceste k nášmu domu som ešte manželke siahol medzi nohy a keď sa snažila odtlačiť moju ruku, tak som ju pár krát poriadne plesol po zadku. Zvuky úderov jasne zazneli v nočnom tichu na ulici, takže som bol presvedčený že susedov syn mal okrem vzrušujúceho vizuálneho aj akustický zážitok.
Keď sme vošli dovnútra, nedovolil som jej ani aby sa vyzula. Bol som taký nadržaný z toho fajčenia po ceste, že som ju hneď odtiahol do kuchyne, prehol som si ju cez kuchynský stôl, prudko do nej vnikol cez otvor v pančucháčoch a už som ju náruživo mydlil do stále ešte poriadne vlhkej pipky. Keď som sa po chvíli už blížil k vyvrcholeniu, vytiahol som penis von a vystriekal som sa jej na vystrčený zadok v pančucháčoch. Poriadne som ju ešte po tom zadku, celom mokrom od môjho semena poplieskal: „V tých pančucháčoch ti to neuveriteľne pristane. Budeš si musieť zvyknúť nosiť ich častejšie. A to aj doma.“ Potom sa mi už vytrhla a zahanbene odbehla do kúpeľne.

Časť tretia - Sused
Nasledujúce ráno začalo ako každé iné sobotňajšie ráno. Ja som vstal skôr, pil som v kuchyni kávu a čítal noviny. Manželka vstala asi o polhodinu neskôr a prišla za mnou do kuchyne. Mala oblečené tričko a dosť krátke šortky. Urobil som kávu aj pre ňu. Chvíľu sme sa nezáväzne rozprávali, ale o včerajšom večeri a noci nepadlo medzi nami ani slovo. Po chvíli som sa jej iba tak medzi rečou spýtal: „Kde máš pančucháče?“
„Pančucháče?“, zarazene sa spýtala, „Myslela som, že si iba žartoval.“
„Nežartoval. Choď si ich pekne obliecť.“
Vyzerala prekvapene, ale bez slova sa zodvihla a odchádzala smerom do spálne.
Dodal som ešte, „A bez nohavičiek“.
Po chvíli bola späť. V tenkých telových silonkách vyzerala vzrušujúco a keďže jej šortky boli dosť krátke, pri každom kroku alebo pohybe, ktorý urobila jej spod nich vykukol kúsok zosilneného sedu siloniek. Bolo to neuveriteľne sexi a zároveň trošku vulgárne. Práve sme doraňajkovali, keď zrazu zaznel zvonček. Manželka išla otvoriť. Bol to susedov syn. Úplne som zabudol, že som sa s ním dohodol, že mi príde pomôcť pri maľovaní izby. Keď zbadal moju manželku, takmer mu vypadli oči. Ponúkla ho raňajkami, no odmietol s tým, že už jedol. Po celý čas, kým sme boli v kuchyni, nespustil oči z jej nôh.
„Miláčik, my sa ideme pustiť do toho maľovania. Prines nám neskôr niečo na pitie a prípadne aj na zahryznutie.“ Manželka prikývla a my sme začali s prácou. Vždy keď sa objavila pri nás, aby nám ponúkla nápoje alebo chlebíčky, susedov syn mal zrak neskrývane upretý na jej nohy.
O jednej nás zavolala obedovať. Mladík sa išiel umyť, takže sme chvíľu zostali sami v kuchyni.
„Všimla si si ako sa mu páčia tvoje nohy?“
„Ale prestaň, veď je to ešte chlapec.“
„Chlapec, ale s poriadnou hrčou v nohaviciach.“
„No to určite.“
„Sadni si vedľa neho pri obede a uvidíš.“
Dojedol som ako prvý a keď som si išiel zobrať do chladničky colu, všimol som si ako má pod stolom nenápadne pritisnuté koleno o stehno mojej ženy. Tá ani neprotestovala.
„Musím ešte ísť do obchodu dokúpiť nejakú farbu, čo nám došla. Dajte si ešte kávu, ja sa do polhodinky vrátim.“ Vedel som, že mám ešte farbu v garáži, takže bol som späť asi o minútu. Potichu som vošiel do domu, no nevrátil som sa do kuchyne, ale zostal som v predsieni a cez pootvorené dvere som počúval ich rozhovor. Podľa zvuku som rozoznal, že žena upratuje riad zo stola.
„Vaše nohy sú také krásne.“
„Maroš, prosím ťa, veď som dvakrát staršia ako ty.“
„To vôbec nevadí. A viete, až kedy som si to všimol?“
„Netuším. A daj tú ruku preč z môjho stehna.“
„Včera v noci, keď som sa bol prebehnúť so psom.“
„Včera v noci? Čo také si si mohol všimnúť včera v noci?“
„Všetko. Najprv v aute, ako ste fajčili svojho muža s vyhrnutou sukňou iba v pančuškách a potom ako ste sa bez sukne prechádzala po našej ulici.“
Manželke zrazu zneistel hlas. „No to určite, bola už tma a to čo si nevidel, to si si domyslel.“
„No, to čo som videl, sa určite stalo. Tieto vaše pančušky sú na dotyk neskutočne príjemné. Viete, včera v noci, keď som išiel náhodou okolo vášho auta a domu, urobil som si mobilom aj pár fotiek. Chcete si ich pozrieť?“
Manželka po chvíli ticha znervóznela asi ešte viac a pochopila, že ďalej zapierať už nemá cenu. „To bola iba taká neškodná stávka s mojim mužom. O nič nešlo. Dúfam, že tie fotky hneď vymažeš a neopovážiš sa ich nikomu ukázať.“
On si urobil aj fotky! Tak to som si nevšimol včera v noci ani ja. Môže to byť ešte zaujímavejšie ako som predpokladal, pomyslel som si a keďže zvedavosť bola čím ďalej silnejšia, opatrne som sa priblížil k pootvoreným dverám, aby som nielen počul, ale aj videl, čo sa v kuchyni deje. Mladík stále sedel pri stole, v jednej ruke držal mobilný telefón a druhou rukou hladil zozadu stehno mojej ženy, ktorá stála zohnutá tesne pri ňom a sledovala obrazovku mobilu. Jeho ruka sa dostávala po stehne stále vyššie, až vkĺzla zozadu pod manželkine šortky a pevne jej stisla zadok.
„No napríklad mojich rodičov by to mohlo zaujímať. Alebo aj kamarátov z našej ulice.“, pokračoval v rozhovore a jeho ruka sa presunula zo zadku mojej ženy medzi jej stehná a v rozkroku znovu zablúdila až pod jej šortky.
Marošovi rodičia boli naši najlepší známi spomedzi susedov, často sme sa navštevovali a vedel som, že tento argument bude asi na moju ženu platiť. Určite by nechcela aby ju videli ako fajčí vtáka svojmu mužovi v aute s vystrčeným zadkom a odhalenou šuškou v roztrhaných pančucháčoch ako posledná štetka.
„Tak čo vlastne odo mňa chceš?“ V jej hlase som už rozoznával hystériu.
„Predsa to, čo som videl včera. Moje dievča, s ktorým teraz chodím nie je taká skúsená vo fajčení a vôbec jej to nejde. Pri vás to určite bude iné.“
„Maroš, to predsa nemôžem! Naozaj! O chvíľu sa vráti manžel. Čo ak nás tu prichytí.“
„Tak sa musíme ponáhľať. Budeme ho počuť, keď sa bude vracať.“ Maroš bol neoblomný. Odtiahol sa aj so stoličkou od stola, stiahol si nohavice a trenírky a stále sediac, chytil moju ženu za bedrá a prinútil ju, aby si čupla medzi jeho nohy. „No tak, zoberte ho už do úst. Nič vám to predsa neurobí. Určite ste to robili najmenej stokrát.“
Na manželke som videl, že už rezignovala a dokonca sa mi zazdalo, že jej tvárou prebehlo niečo ako vzrušenie. Utvrdil ma v tom aj pohľad na jej bradavky, ktoré pod tričkom jasne stáli od vzrušenia. Odovzdane otvorila ústa a začala poslušne cmúľať veľký stoporený penis, ktorý jej mladík bez rozpakov napchal do úst. Asi po pol minúte ho mierne a nežné cmúľanie a láskanie prestalo baviť. Jednou rukou ju preto chytil pevne za vlasy, pritlačil jej hlavu tesnejšie k svojmu rozkroku a neústupčivo riadil tempo svojho uspokojovania. Postupne jej strkal vtáka do úst hlbšie a hlbšie a zrýchľoval tempo. Videl som na nej, že má problém poriadne sa nadýchnuť, no jeho akoby to vôbec nezaujímalo. Druhou rukou jej najprv vytiahol tričko nad prsia a potom ju strčil do podprsenky a vzrušoval ju na bradavkách. Po chvíli sa trošku ohol, ruku z pŕs presunul k jej rozkroku a keďže bola stále v podrepe s naširoko roztiahnutými nohami, rozopol jej gombík aj zips na šortkách a vkĺzol jej pod pančucháče priamo na jej pičku. Až teraz zistil, že nemá nohavičky. „Takže aj doma chodíte bez nohavičiek. Ste nenormálne vzrušujúca.“
Všimol som si, že jeho vták sa ešte zväčšil a strká ho stále hlbšie a hlbšie do jej úst, stále zrýchľujúc tempo. Aj ja som bol už poriadne vzrušený. Manželka vyzerala presne ako nejaká šľapka, ktorá musí stoj čo stoj uspokojiť svojho zákazníka. Keď sa už takmer začala dusiť, vtedy to na neho prišlo a strčil jej vtáka až niekde dozadu do hrdla, pridržal si jej hlavu pevne vo svojom rozkroku a vystriekal jej všetko semeno až do hrdla. Manželka sa poriadne zakuckala, no nezostávalo jej nič iné ako všetko to, čo jej doprial, poslušne prehltnúť. Podľa toho ako sa zatvárila, som videl, že si veľmi nepochutila. Bolo mi to jasné, ja som samozrejme vedel, že chuť semena z duše neznáša a ja sám som ju počas nášho dvanásťročného vzťahu dokázal prinútiť prehltnúť moje semeno iba asi desaťkrát. A vždy potom bola naštvaná aj týždeň. Ináč to nebolo ani teraz. Hneď ako skončil, vstala spomedzi jeho nôh, upravila si tričko, zapla šortky a s nahnevaným výrazom bez slova chcela určite odísť do kúpeľne, aby si poriadne vypláchla ústa. Maroš sa medzitým upravil tiež a ja som vtedy v chodbe niečím zašramotil a s pozdravom „Ahojte, už som tu,“ som vstúpil do kuchyne. Chcela sa popri mne prešmyknúť do kúpeľne, no ja som si ju pritiahol k sebe a chcel som ju pobozkať. Začala sa odťahovať, no bol som neoblomný, pritisol som si ju k sebe ešte tesnejšie a pobozkal ju na ústa a keď sa mi zdalo, že sa bráni o čosi menej, vrazil som jej jazyk do úst a dal jej poriadneho francúzáka. Všimol som si na jej tvári poriadne znepokojený pohľad, no vkĺzol som jazykom ešte hlbšie do jej úst a zacítil som chuť semena v jej ústach. Nedal som na sebe nič poznať, huncútsky som ju plesol po zadku a bez slova som išiel so susedovým synom dokončiť rozrobenú maľovku...
lim-dul
Příspěvky: 16
Registrován: stř 10. pro 2014 20:32:41

Re: Moja žena

Příspěvek od lim-dul »

Úžasné, bude pokračování?
caba2
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. dub 2015 2:10:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja žena

Příspěvek od caba2 »

nieco krasneho skoro to iste som zazil aj ja s monou manzelkou tiez od nej vyzadujem aby nosila pancuchace baz nohaviciek a ked je prilezitost aby provokovala takto inych muzov
black13
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20. úno 2015 13:39:12

Moja žena - pokračovanie

Příspěvek od black13 »

Časť štvrtá - Narodeniny
Ubehli dva týždne od večernej príhody s dvomi neznámymi mužmi a jej sobotňajšieho pokračovania so susedovým synom. Film poskladaný z toho, čo všetko sa počas týchto dvoch dní stalo, sa mi odvtedy stále častejšie premietal v hlave. Nevedel som sa dostatočne vyrovnať so všetkými tými zážitkami a mojimi reakciami na ne. Naozaj ma tak vzrušuje, keď sledujem ako sa moja manželka predvádza pred iným mužom? Alebo keď s niekým dokonca uskutočňuje sexuálne aktivity? A to všetko vyjde na povrch po toľkých rokoch spokojného a šťastného manželstva? Kam to až môže zájsť? A je to vôbec normálne? Bolo tu veľa otázok na ktoré som ešte nevedel nájsť uspokojujúce odpovede.
Vedel by som sa s tým asi vyrovnať lepšie, keby bol postoj mojej manželky striktne odmietavý. Ale samozrejme som si všimol, že aj moju manželku nejakým spôsobom dosť vzrušuje možnosť byť s iným mužom. Hoci to samozrejme na prvý pohľad vyzerá, že to odmieta, jej činy tomu často nenasvedčujú. Viem, že veľa vecí robí kvôli mne, aby som bol s ňou šťastný. To isté robím pre ňu aj ja. Ale tu to bolo zjavné, že to nie je len kvôli mne.
Zatiaľ som nenašiel ani odvahu priamo sa s ňou o tom všetkom porozprávať. Nevedel som ani ako by som začal. Nemohol som na ňu vyblafnúť niečo ako „Vzrušuje ma keď môžem pozorovať ako šukáš s inými. Tiež ťa to vzrušuje?“
Čo sa týka diskusie o tomto probléme, manželka na tom bola asi rovnako ako ja. O tom piatkovom večere a sobotňajšom popoludní nepadlo z jej strany ani slovo. Vôbec som teda nevedel, či by na niečo podobné pristúpila aj v budúcnosti. Čo všetko by bola ochotná a schopná tolerovať? A čo by som bol ochotný akceptovať ja? To všetko som mohol iba tušiť...

Blížil sa dátum manželkiných narodenín, tak som sa rozhodol, že okrem darčeku, ktorý som jej kúpil, dostane odo mňa ešte v predvečer jej narodenín pozvanie na večeru v luxusnej reštaurácii. Neprezradil som jej, kam pôjdeme, iba som spomenul, že v piatok ju pozývam niekam von, tak nech sa na to pripraví.
V piatok skončila v práci o dosť skôr, takže po ceste domov stihla absolvovať aj kaderníctvo a kozmetiku. Vyzerala senzačne.
“Kam to vlastne ideme? Musím sa podľa toho obliecť.”
„Je to prekvapenie, ale myslím, že tá červená minisukňa, čo sme spolu kupovali minulý mesiac bude vhodná.“
„To nemyslíš vážne, tá je taká krátka, že mi sotva zakryje zadok. Kúpila som si ju iba preto, že si naliehal a dohodli sme sa, že ju budem nosiť iba na dovolenke.“
„Preháňaš. Po prvé, zadok ti zakryje úplne komfortne. Len si musíš dávať pozor akým spôsobom sa budeš zohýbať.“, uškrnul som sa. „A po druhé, hovorili sme že, buď na dovolenke alebo keď sa pôjdeme niekam zabaviť. A to je práve dnes.“
„A okrem toho, že je úplne krátka, je ešte aj z tenkej látky. Je to letná sukňa a vonku je dnes večer iba deväť stupňov a v noci bude určite ešte menej. Ale dobre, dobre, ak to tak chceš, tak si ju oblečiem.“ Vytiahla sukňu zo skrine a pripravila si ju na posteľ. Chvíľu premýšľala, potom vybrala zo skrine vešiak s čiernou hodvábnou blúzkou. „Čo povieš na toto. Môže byť?“
„Perfektné“, odvetil som.
Obrátila sa ku skrini, kde mala uloženú bielizeň, otvorila ju a vybrala z nej čiernu čipkovanú podprsenku a čierne tangá.
„Na nohavičky dnes večer zabudni“, pristúpil som k nej a s úsmevom som jej ich zobral z ruky a vrátil do skrine.
„Predpokladala som to. Ale nezdá sa ti tá sukňa príliš krátka na to, aby som v nej bola vonku bez nohavičiek? Čo ak sa mi niekto cudzí počas večera bude snažiť pod ňu dostať?“
„Budeš mať pančušky, tie ti na ochranu tvojej cudnej pipky úplne postačia.“ Šibalsky som sa zatváril a rukou som vkĺzol medzi jej stehná, prešiel po jej šuške a jemne ju poťahal za čierne chĺpky.
Odtisla mi ruku, so smiechom odo mňa odstúpila a povedala, „Nechaj ju na pokoji, musím sa predsa obliecť.“ Medzitým sa posadila na posteľ a začala si naťahovať čierne nepriehľadné pančucháče. Nesúhlasne som sa k nej obrátil, „Tieto nie, sú príliš hrubé, nepáčia sa mi a vôbec nie sú sexi. Tvoje nohy v nich vyzerajú akoby patrili nejakej žiačke katolíckeho gymnázia.“ Pristúpil som k jej zásuvke s pančuchovými nohavičkami a začal som sa v ňom prehrabovať. Po chvíli som našiel, čo som hľadal a podal som jej jemné tenké pančuchové nohavice svetlohnedej farby s vysokým leskom.
Pozrela sa na ne, zobrala ich do ruky a začala namietať, „Ale vonku je naozaj zima. Keď budem mať oblečenú tú krátku sukňu tesne pod zadok a k nej si oblečiem tieto tenučké pančucháče ešte aj bez nohavičiek, tak mi večer vonku odmrznú nohy a asi aj moja buchtička.“
Asi má naozaj pravdu, posledný týždeň sa dosť ochladilo, pomyslel som si a vrátil som sa k zásuvke. Ťažko som sa vyrovnával s myšlienkou, že tento večer sa budem musieť vzdať dotykov a pohľadov na jej nohy v tých luxusných hebkých pančuškách, ktoré som jej vybral. Po chvíli hľadania som ale našiel ďalší pár pančucháčov, ktorých kvalita, hebkosť i farba bola rovnaká alebo aspoň veľmi podobná ako u tých predošlých. Víťazoslávne som jej ich podával.
Ešte ich ani nemala v ruke a hneď nervózne zareagovala, „Veď to sú tie isté. Mám ich troje rovnaké.“
„Ja viem, no veľmi sa mi páčia a napadlo ma, čo keby si si obliekla jedny na druhé. Určite ti potom nebude taká zima.“
Nervózne sa usmiala, „Žartuješ? Nikdy som nemala oblečené dvoje pančuchové nohavičky naraz. A nepoznám žiadnu ženu, ktorá by tak bola niekedy oblečená.“
„No tak to iba vyskúšaj, ako to bude vyzerať. Nič za to nedáš.“
Manželka iba mávla rukou, rezignovane si odo mňa zobrala aj druhý pár a začala si ich obliekať. O pár sekúnd mala oba páry natiahnuté na nohách. Prešla k zrkadlu, ja som sa zahľadel na jej nohy a nevychádzal som z úžasu. „Vyzeráš v nich skvele.“ Prešiel som jej rukou po stehne. Jej nohy v pančuškách boli na dotyk neskutočne hebké a na pohľad jednoducho úžasné.
Skúmavo sa zahľadela na svoj obraz v zrkadle a potom prehodila, „No nie je to také hrozné. Dá sa to zvládnuť a asi si to nikto ani nevšimne. Čo by som ja husička pre teba neurobila.“
Usmial som sa a huncútsky som ju plesol po zadku, „Si nádherná. A teraz si švihni, lebo je už dosť hodín.“
Rezervoval som stôl v jej obľúbenej reštaurácii. Objednal som k večeri sedmičku naozaj kvalitného Chardonnay, ktoré mala rada. Ja som šoféroval, takže som si mohol dovoliť vypiť iba jeden pohár. Manželka musela zvládnuť zvyšok. S pokračujúcim večerom a hlavne množstvom vypitého vína sa dostávala do stále veselšej a frivolnejšej nálady. Alkohol postupne u nej odbúraval zábrany a jej správanie bolo stále viac bezprostredné a vyzývavé. Provokovala ma tou svojou krátkou sukničkou a hlavne neskutočne sexi nohami v lesklých pančucháčoch. Po hlavnom chode, ešte pred dezertom, sa ku mne naklonila a koketne mi zašeptala do ucha: „Už sa nemôžem dočkať, až ťa budem cítiť medzi mojimi nôžkami.“ Keď sme pili kávu, dokonca sa odsunula aj so stoličkou od stola, stále sediac, otočila sa celým telom ku mne a roztiahla nohy od seba, takže som mohol zreteľne zazrieť jej rozkrok prekrytý iba dvomi tenučkými vrstvami siloniek. Pri tomto pohľade mi kolík takmer vyskočil z nohavíc.

Časť piata – V klube
Po večeri som mal naplánovanú ešte návštevu vychyteného klubu, ktorý sa nachádzal iba pár ulíc od reštaurácie. Hoci nebolo ešte veľmi neskoro, klub už bol poriadne zaplnený. Podarilo sa nám ale nájsť voľný stôl v rohu, neďaleko barového pultu. Objednal som u mladej čašníčky nápoje a po chvíli, keď sa začala z tanečného parketu rozliehať tanečná hudba, manželka dostala chuť zatancovať si a tak sme strávili nejaký čas na parkete. V tej krátkej sukni, lesklých pančucháčoch a lodičkách na vysokom opätku vyzerala naozaj úžasne. Okrem toho z nej vyžarovala dobrá nálada, bezprostredne sa zabávala s úsmevom na tvári, takže jej zjav na parkete zaujal snáď každého chlapa, ktorý sa tam vyskytoval. Po pár pesničkách sme sa vrátili k stolu, chceli sme sa napiť, no naše nápoje tam ešte neboli. Čašníčka na nás zjavne zabudla, takže som sa po nápoje vybral k baru.
Naozaj tam bolo dosť ľudí, takže som musel poriadnu chvíľu čakať, kým som sa dostal na rad. Párkrát som sa pri čakaní na nápoje obzrel, čo robí manželka pri stole, keď som si zrazu všimol, že k nášmu stolu prišiel nejaký neznámy chlapík a začal sa s ňou rozprávať. Chvíľu som ich pozoroval, ako sa zaujato rozprávajú a najprv mi hlavou preblesol náznak žiarlivosti. Prečo by sa mala rozprávať s nejakým cudzím chlapom v bare? Potom sa mi dokonca zazdalo akoby s ním začala flirtovať a hocako zvláštne sa to zdalo, začal som byť po chvíli dokonca z toho všetkého trochu vzrušený. Manželka si zjavne užívala pozornosť, ktorej sa jej dostávalo od toho muža a dokonca sa párkrát pohľadom uistila, či si to všímam. Keď som sa konečne dostal aj s nápojmi k nášmu stolu, ten neznámy chlap tam stále postával a rozprával sa s manželkou.
Predstavila nás, toho muža vraj poznala zo strednej školy a pokračovala, „Práve sme sa rozprávali o tom, čo sa s nami udialo po strednej škole. Jakub chodil o ročník nižšie a bola som dosť prekvapená, že si ma ešte pamätá.“ Po pár zdvorilostných frázach a niekoľkých vetách sa Jakub ospravedlnil a odišiel od nášho stola. Manželka si všimla vo mne záblesk žiarlivosti, takže sa ma snažila ubezpečiť, že to naozaj bol jej spolužiak. Na moju otázku, že o čom sa rozprávali, iba stručne odvetila, „Preberali sme len také všeobecné záležitosti. Nemohol uveriť, že ma naozaj po tých rokoch znovu stretol a lichotil mi ako výborne vyzerám.“
Iba som sa usmial a súhlasne prikývol. O pár minút sa manželka vybrala na toalety, no ešte pred tým sa ku mne naklonila a vášnivo ma pobozkala. „Milujem ťa a chcem aby si vedel, že pre teba by som urobila čokoľvek.“
Chvíľu potom ako odišla, sa pri našom stole znovu objavil ten chlapík a hľadal moju manželku. „Išla si prepudrovať nos“, odvetil som.
Spýtal sa, či by mi nevadilo, keby na ňu chvíľu počkal. Chcel sa totiž ešte rozlúčiť pred odchodom. Pár minút čakania sme strávili rozprávaním o ničom. Potom sme chvíľu mlčali, keď zrazu prehodil, „Ty máš ale šťastie, že máš takú príťažlivú ženu. Keď ste vošli dovnútra a ja som si všimol tie jej sexi nohy, hneď som po nich zatúžil. Veľmi sa mi páčila už na škole, no ona bola o rok staršia, takže o mladších chalanov sa veľmi nezaujímala. “
Jeho priamosť ma prekvapila, takže som hneď neodpovedal, no napriek tomu mi preblesla hlavou tá vzrušujúca predstava, sledovať znovu svoju ženu s iným mužom.
Nakoniec som na svoje vlastné počudovanie iba poznamenal, „Noc je ešte mladá, Jakub.“
To sa už manželka blížila k nášmu stolu a predtým ako si sadla, priateľsky sa objala s Jakubom a vymenili si bozky na líca. „No čo ste tu vy dvaja preberali, kým som bola preč?“
„Nič zvláštne, miláčik. Iba tak všeobecne o minulosti,“ poznamenal som a ospravedlnil sa s tým , že teraz musím navštíviť toalety ja. V skutočnosti som sa ale presunul cez preplnenú miestnosť na jej druhý koniec tak, aby som mohol pri stole sledovať manželku s Jakubom.
Po chvíli som spozoroval ako Jakub vstal zo svojho miesta a presadol si bližšie k mojej žene a položil si ruku na jej stehno. Kým pokračovali zaujato v rozhovore, jej nohy sa trošku poroztiahli a jeho ruka sa posúvala po jej stehne stále vyššie. Medzitým ju druhou rukou chytil za jej pravú ruku a položil si ju do svojho lona. Na moje prekvapenie, vôbec neodporovala. Netrvalo to dlho a dokonca mu začala cez nohavice nenápadne masírovať jeho zväčšujúci sa penis. Úplne ohromený som pozoroval, ako sa moja žena zaoberá jeho prirodzením a nevšíma si nič okolo. Jeho ruka sa medzitým dostala medzi stehnami až na jej šušku a cez určite už riadne prevlhnuté pančucháče ju dôkladne dráždila.
Vedel som, že musím niečo urobiť, ak chcem byť svedkom ako sa moja manželka cundrí s iným chlapom, takže som si to namieril späť k nášmu stolu. Dal som si ale záležať aby ma videli už z diaľky, takže keď som si prisadol, ich vzájomné obchytkávanie už medzitým skončilo. Manželka sa obrátila ku mne a spýtala sa, „Vieš zlatko, Jakub tu nie je autom. Myslíš, že by sme ho mohli zviezť do hotela?“ Nenamietal som a dohodli sme sa, že ja pôjdem zaplatiť účet a oni ma zatiaľ počkajú vonku, pretože klub sa nepríjemne zapĺňal čím ďalej, tým viac. Keď som po chvíli vyšiel von, nikde som ich nevidel, tak som sa vybral k autu, ktoré som zaparkoval vo vedľajšej uličke. Keď som sa blížil k autu, zrazu som ich oboch uvidel pritisnutých k môjmu autu. Jakub očividne pritlačil moju ženu k zadnej časti auta a zručne ich oboch prekryl svojim kabátom. Aj tak som ale zazrel, že moja manželka má v ruke jeho vtáka, ktorý už bol vonku z jeho nohavíc. Chvíľu som ich vzrušene pozoroval, ako sa obchytkávajú a maznajú. Podľa výrazu manželkinej tváre som jasne rozoznal, že si túto situáciu poriadne užíva. Jej pohľad bol neprítomný a nohy mala roztiahnuté poriadne naširoko. Zrazu si čupla pred Jakuba a začala oblizovať jeho stoporený penis.
„Panebože,“ prebleslo mi hlavou, keď som zaregistroval, čo to má moja žena v ruke, „to je ale poriadna klada!“ Jeho penis sa mi zdal aspoň taký veľký ako manželkin maxi vibrátor. Možno bol ešte väčší. Pozoroval som ju ako skúsene oblizuje spodnú časť toho obrovského vtáka a zároveň sa hrá s jeho vajcami.
Napokon som sa rozhodol prerušiť ich vášnivú chvíľku, keď mi asi päť metrov od nich „náhodou“ vypadli kľúče. Samozrejme to začuli, Jakub sa rýchlo upravil a odstúpil od mojej ženy. Tá sa iba previnilo usmiala a keď sme nastupovali do auta, spýtala sa, či mi nebude vadiť, keď bude sedieť vzadu s Jakubom, aby sa mohli ešte chvíľu rozprávať. Keď som jej odvetil, že mi to vôbec nevadí, naklonila sa ku mne a vášnivo ma pobozkala s polootvorenými ústami. Znovu som zažíval ten zvláštny a zároveň vzrušujúci pocit, keď som zacítil z jej úst chuť iného muža.

Časť šiesta – Divoká jazda
Jakub býval v hoteli na opačnej strane mesta. Bol tu na služobnej ceste a nasledujúci deň už odchádzal. Najprv sa ma snažil navigovať, ale ja som cestu poznal. Po chvíli jazdy som si upravil spätné zrkadlo tak, aby som mal výhľad na zadné sedadlo a hlavne na moju ženu. Obaja boli zabraní do rozhovoru a mňa si vôbec nevšímali. Manželka ma poprosila, aby som pustil nejakú hudbu, tak som do prehrávača vložil cédečko jej obľúbenej Madonny. Autom sa rozozvučala hlasná tanečná hudba, kým manželka s Jakubom na zadnom sedadle pokračovali v rozhovore. Ich rozhovor sa mi zdal čoraz dôvernejší. Jakub sa naklonil k mojej manželke, šeptal jej niečo do ucha a ona zareagovala úsmevom. Potom som si všimol, že roztiahla nohy od seba o niečo viac ako sa patrí. Zastavil som na stopke, znovu som sa zahľadel do zrkadla a zaregistroval som, ako sa jedna Jakubova ruka zrazu presunula pod sukňu, medzi nohy mojej manželky.
Nemohol som si pomôcť, ale môj pohľad bol stále častejšie upretý do spätného zrkadla, v ktorom som pozoroval obraz mojej ženy a sústredil som sa hlavne na jej úžasné nohy v lesklých telových pančucháčoch. Hneď na ďalšej križovatke, keď sme stáli na červenú, som si musel rozopnúť nohavice a uvoľniť tak tvrdnúceho vtáka. Vyberal som trasu po prázdnych bočných uličkách. Nie preto, že by som sa obával nejakých divákov, ktorí by mohli spozorovať čo sa deje v aute, ale preto, lebo som nechcel napáliť do nejakého auta, keďže som bol poriadne rozptýlený a vzrušený pozorovaním toho, čo sa dialo na zadnom sedadle.
Práve skončila druhá pieseň „Gang Bang“, keď som zaregistroval, že rozhovor medzi nimi dvoma nejako utíchol. Letmo som sa pozrel do zrkadla a zbadal som, ako sa začali vášnivo bozkávať. Manželka mala nohy už poriadne od seba a sukňu vyhrnutú až nad rozkrok. Úplne ma ale šokovala ďalšia vec, ktorú som si všimol medzi jej naširoko roztiahnutými nohami. Samozrejme som vedel, že manželka má stále na sebe tie dvoje pančuchové nohavice, tak ako som chcel. No napriek dvom vrstvám látky v jej rozkroku som tam jasne zazrel obrovský vlhký fľak, ktorý začínal pri jej pičke a zasahoval asi desať centimetrov do vnútornej strany oboch jej stehien. Nedalo sa povedať, že by bola vlhká..., bola medzi nohami úplne premočená!!! Zosilnil som hudbu a pozorne sa zahľadel do zrkadla v očakávaní, čo sa bude diať ďalej.
Manželka pokrčila pravú nohu a zdvihla ju na sedadlo. Ľavá jej ostala stále na zemi, sukňu už mala vyhrnutú až nad pás a Jakub sa sklonil k jej rozkroku a horúčkovito ústami vysával cez silonky šťavy z jej pičky. Pootvorila oči, pozrela mojim smerom a zašeptala „Ďakujem, miláčik.“ Otočil som sa k nej a takmer nečujne som odvetil, „Všetko najlepšie k narodeninám, ty moja malá cundrička.“
Pokračovali sme v jazde a po chvíli Jakub zistil, že moja manželka má na sebe dva páry pančuchových nohavíc. Lízal jej pičku najprv cez ne, potom sa rozhodol, že sa chce dostať priamo k jej štrbine, takže jej roztrhol tie vrchné v rozkroku a ohromený objavil pod nimi ďalší pár. Chytil ju cez blúzku za prsník, pritiahol si ju k sebe a niečo jej povedal. Potom si začal vyzliekať nohavice a manželka si medzitým stiahla jedny pančucháče. Jakub ich rýchlo od nej zobral a strčil do nich svoj penis. Manželka sa natiahla dopredu a začala cmúľať jeho obrovského vtáka. Kým ho lačne fajčila, zašmátral rukou v jej rozkroku a urobil dieru aj v druhom páre jej pančucháčov. Keď sa už konečne dostal k jej totálne mokrej pičke, neváhal ani sekundu a začal ju dôsledne obrábať prstami. Ona sa zatiaľ márne snažila ústami obsiahnuť celý jeho stoporený penis. Prešlo pár desiatok sekúnd a naraz som bol svedkom toho, ako sa manželka snaží nasmerovať jeho penis, stále obalený v jej pančucháčoch do svojej nenásytnej diery. Obaja vzrušene vzdychali ako zvieratá a nemohli sa nabažiť všetkého toho, čo si vzájomne ponúkali.
„Aaach..., miláčik. Sleduješ nás?“ vyhŕkla zo seba manželka. „Vidíš akého ho má obrovského? Cítim vo vnútri aký je mohutný a som z toho nenormálne vzrušená!!!“
Videl som, že ten jeho vták je naozaj ohromný a ešte nikdy som nevidel jej kundu tak roztiahnutú. Nemohol som si pomôcť a vzrušený som vášnivo masturboval, stále sledujúc vlastnú ženu, ktorú ten samec divoko preťahoval jeho obrovským vtákom. Čvachtajúci zvuk jej naširoko roztiahnutej kundy, ktorý som registroval aj napriek hrajúcej hudbe bol na mňa príliš, takže netrvalo to dlho a poriadne som sa vystriekal na vlastné nohavice.
„Pozri Kubko, môj manžel sa už urobil. A ja som bola hotová už dvakrát. Teraz si na rade ty!“ Trvalo to iba moment a Jakub zachrčal, že čoskoro už bude tiež hotový. Manželka si vytiahla ten obrovský penis, ktorý bol stále zabalený v pančucháčoch, z jej premáčanej diery, zbavila ho konečne toho silonového obalu, zohla sa k nemu a začala na ňom zúrivo pracovať rukou aj ústami zároveň. Už o chvíľu začal striekať aj on a také množstvo semena, aké na ňu vystriekal, som nevidel ani v najbizarnejších porno filmoch. Manželka mala plné ústa jeho semena a okrem toho mala ostriekanú celú tvár, vlasy a husté semeno jej dokonca pomaly stekalo z brady do výstrihu jej blúzky.
Madonna práve dospievala "Give Me All Your Luvin“ a ja som napokon po pomalej jazde a s pohľadom stále viac upretým do spätného zrkadla, než na cestu, zastavil pred hotelom, kde Jakub býval. Ten sa rýchlo a stručne rozlúčil s tým, že ešte musí spracovať nejakú prezentáciu z dnešného pracovného stretnutia. Manželka stále opojená doznievajúcim orgazmom, bezvládne polosedela, pololežala na zadnom sedadle a vôbec sa nesnažila nejako upraviť alebo dať trochu do poriadku. Nohy mala naširoko roztiahnuté, sukňu vytiahnutú okolo pása, takže som sa mohol pokochať pohľadom na jej vystrčenú kundu, celú vlhkú a lesknúcu sa od jej i jeho štiav, oblemovanú dolepeným ochlpením.
Hoci sa mi v hlave preháňalo množstvo protichodných myšlienok, bez slova som pokračoval v jazde smerom domov. Postupne som si premietal, čoho som bol vlastne svedkom, vzrušenie rástlo a môj penis, ktorý bol stále vonku z nohavíc znovu začal rásť a tvrdnúť. Kúsok vpredu pri ceste som zazrel opustené tmavé parkovisko. Viac som už nemohol a ani nechcel čakať.
Zašiel som na parkovisko, zastavil auto, vyšiel som, ba takmer vyskočil z neho, podišiel k zadným dverám, otvoril som ich a prudko som vytiahol tú moju čubku z auta. Od prekvapenia nevydala ani hlások a stále ešte ako keby bola omámená z predchádzajúcej šukačky, nekládla žiadny odpor a bezmocne nechala zo sebou robiť všetko, čo sa mi zachcelo. Dotiahol som ju ku prednej časti auta, oprel ju zadkom o kapotu, rozopol dva vrchné gombíky na jej blúzke a vybral z podprsenky oba jej prsníky, náruživo som ich schmatol a nemilosrdne oboma rukami poriadne premiesil. Potom som zobral medzi prsty medzitým už tvrdnúce bradavky a dôkladne som ich vyštípal. Manželka iba zasyčala, uprela na mňa taký zmiešaný, nadržano-vyčítavý pohľad, no nepovedala nič. Keď som sa pohral s jej bradavkami, otočil som si ju zadkom k sebe a prehol ju hornou polovicou tela cez kapotu. Keďže jej sukňa bola stále vyhrnutú okolo pása a cez otvor v jej pančuchových nohaviciach som mal pohodlný prístup k jej dolepenej a vlhkej kunde, neváhal som ani sekundu a dôrazne som do nej vrazil svojho tvrdého vtáka. Začal som ju neúprosne mrdať, kým ona takmer bez pohybu ležala prehnutá cez kapotu a iba sem tam bolo počuť ako slabo vzrušene vzdychla. Pripadala mi tam ako bezvládna mrdacia bábika. Cítil som, že jej frnda je vo vnútri stále poriadne roztiahnutá a nadmieru mazľavá. Môj penis do nej vkĺzol a pohyboval sa v nej úplne ľahko a bez odporu. Na to, aký som bol nadržaný, ma tento pocit vôbec neuspokojoval. Po chvíli takejto klzkej kefovačky som ho teda vytiahol, povytiahol som jej pančucháče tak, aby diera, ktorá bola pôvodne v rozkroku, pasovala na jej ritný otvor a pretože vtáka som mal od jej kundy navlhčeného viac ako dostatočne, bez okolkov som ho pevne pritlačil k jej análu, pridržal som si ju za zadok a vrazil jej ho do zadku.
Manželka nikdy nemala rada análny sex a hoci sme to párkrát ešte zo začiatku nášho vzťahu skúšali, nikdy sa jej to nezapáčilo a postupne ho odmietala úplne, takže som ju už posledných pár rokov ani neskúšal presviedčať. A dokonca aj teraz zareagovala akoby ju uštipol had. Celá sa vzoprela a pohybom panvy sa snažila dostať môj penis z jej zadku.
„Čo to robíš, drahý...? Do zadočku nie!!! Tam ho nechcem! No tak... Daj ho von, prosím... Nie je to vôbec príjemné...“, márne sa snažila protestovať.
„Ale čože, nadržaná cundrička to nemá rada v zadku? Tak to si na to budeš musieť rýchlo zvyknúť. Pretože odteraz ti pretiahnem tú tvoju bacuľatú riť vždy, keď na ňu dostanem chuť.“
Držal som ju pevne oboma rukami za zadok a neústupčivo som stupňoval tempo. Bola to úplne iná káva ako predtým v jej premočenej a roztiahnutej kunde. Svaly jej zvierača pevne obopínali môj penis a cítil som ako do posledného milimetra vypĺňam penisom jej konečník. Po niekoľkých prírazoch sa mi zdalo že penis v nej už kĺže trošku horšie, tak som ho na striedačku párkrát omočil znova v jej kunde a vrátil sa späť do jej čokoládovej dierky. Manželka postupne prestala protestovať a ustali aj jej nesúhlasné pohyby. Buď to únavou vzdala alebo sa jej to dokonca začalo páčiť. V tej chvíli mi to však bolo jedno. Nemusel som ju ale už tak pevne držať za zadok, takže som presunul jednu ruku medzi jej nohy a nahmatal v jej ochlpení klitoris. Na moje prekvapenie ho mala poriadne zväčšený, takže musela byť stále vzrušená. Začal som ho prstami jemne dráždiť, na čo zareagovala zrýchleným dýchaním a hlasitejšími stonmi. Netrvalo to dlho a zacítil som ako sa zrazu napla a slabo vykríkla. Bol to neklamný znak toho, že som ju dráždením klitorisu urobil. To už som bol ale veľmi blízko orgazmu aj ja. Pridržal som si ju znova oboma rukami za zadok aby som dostal svoj penis do jej zadku až úplne po koreň. Párkrát som ešte tvrdo prirazil vytiahol som ho z jej zadku a poriadne som sa vystriekal na jej vystrčený zadok v tenkých silonkách.
Zastrčil som si penis do nohavíc a keďže manželka zostala stále nehybne prehnutá cez kapotu, plesol som ju dôrazne po postriekanom zadku a pomohol jej vstať. Odviedol som ju k zadným dverám a otvoril ich.
„Ty si ale riadny divoch. Môjmu zadočku si dal teda poriadne zabrať. Cítim, že obe dierky mám roztiahnuté ako vráta na stodole.“, zahanbene sa usmiala a chcela si sadnúť na zadné sedadlo.
„Počkaj, nesadaj si, máš zadok celý mokrý od môjho semena, premočíš ním celé sedadlo.“
„A čo mám robiť?“, bezradne sa spýtala.
„Vlez tam pekne po štyroch a zostaň kľačať na sedadle s vystrčeným zadkom. Tak ako pred dvoma týždňami. Fajčenie teraz vynecháme. Domov to máme už iba kúsok. Medzitým sa môžeš poutierať tvojimi druhými pančucháčmi.“ Ukázal som na premočené silonky, do ktorých mal Jakub zabalený penis, keď ju obrábal, a ktoré zostali na sedadle. Žena na mňa vyčítavo pozrela, no poslušne a bez slov vliezla po štyroch do auta a zostala kľačať na zadnom sedadle tak, ako som jej prikázal.
Sadol som si za volant, z reproduktorov znela práve "I'm a Sinner" a po chvíli, keď som vyšiel z parkoviska, zablúdil som pohľadom do spätného zrkadla, aby som zistil čo robí manželka na zadnom sedadle. Spokojne som sledoval, ako si vlastnými zhúžvanými pančucháčmi najprv utiera pomaly už zaschýnajúce Jakubovo semeno z ulepenej tváre, spomedzi vlasov a potom aj z rozkroku a stehien a napokon aj tú moju dávku, ktorú som jej vystriekal na zadok. Ten pohľad naozaj stál za to. A vlastne celý ten úžasný večer...
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

Re: Moja žena

Příspěvek od Ldob99 »

Úžasné vyprávění. Určitě bych byl pro pokračování jestli nějaké je...
lim-dul
Příspěvky: 16
Registrován: stř 10. pro 2014 20:32:41

Re: Moja žena

Příspěvek od lim-dul »

Musím opět zatleskat, jak skvěle a poutavě je pokračování napsáno, nezbývá něž doufat v další pokračování :? ;) a těšit se jak si manželka užívá vzrušujícího "trápení" :twisted:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 205 hostů