Kolej - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Kolej - SÉRIE

Příspěvek od Lapua »

Na vysoké škole jsem měl přítelkyni, která studovala v jiném městě. Protože jsem oba byli poněkud perverznější a na společné hrátky nezbývalo tolik času co dříve, tak jsme se rozhodli, že pokud spolu zrovna nebudeme, tak budu nosit pás cudnosti. Aby přítelkyně sexuálně nestrádala, tak jsme si občas posílali všemožné perverzní smsky, nebo jsem jí musel (samozřejmě zamčený) zavolat a poslouchat jak si to dělá sama vibrátorem i jinými hračkami. Pocit to byl samozřejmě šílený a pás jsem měl nacpaný k prasknutí, ale to se jí na tom velice líbilo. Říkala, že je ráda, když mě ten pás tlačí, že se na ní budu alespoň pořádně těšit.
Jednou po dvou týdnech odloučení (a několika perverzních telefonátech) jsem za ní přijel do města kde studovala. Vzhledem k dvoutýdenní absenci orgasmu jsem se na ní náležitě těšil. Nezklamala, na nádraží mě přišla vyzvednout v botách na podpatku, kraťoučké černé sukénce pod kterou prosvítali podvazky pod zpola zapnutou košilí ji prosvítal korzet s jejími poměrně většími prsy. Jako geniální doplněk měla na krku řetízek a na něm klíček k mému pásu cudnosti. Šli jsme rovnou k ní na kolej a já doufal, že si opět po delší době užiji sexu.

Jakmile se za námi zaklaply dveře, tak jsem zjistil, že jí všechny spolubydlící odjeli a že budeme mít dost času na hraní. Musel jsem se svléknout do naha a kleknout si před ní. Ona si sundala košili aby byl pořádně vidět korzet. Byl jsem fascinován, když jsem viděl její skoro průhledná černá tanga pod sukénkou. Bylo poznat, že si dala záležet na tom, aby byla pěkně vyholená. Po tom mi nasadila obojek a zamkla na zámeček. Jako podmínku k tomu, aby mě pustila z pásu cudnosti, jsem jí musel líbat nohy, plazit se před ní a prosit abych jí to směl udělat jazykem. Konečně jsem jí uprosil a tak si sedla na postel roztáhla nohy a nechala mě jí jazykem uspokojovat. Myslel jsem si, že to tak bude stačit, udělám jí hezký orgasmus a ona mě pustí, ale to jsem se přepočítal. Po té co byla hezky mokrá, ale neudělala se tak se mě zeptala, zda chci vidět pořádný sex. Nadšeně jsem souhlasil v očekávání orgasmu a sexu s ní. Posadila mě na židli a na ruce za zády mi dala pouta, byl jsem trochu nervózní co chystá, ale neodvážil jsem se protestovat. Po tom mi ještě přivázala kotníky k židli, sundala si už značně mokrá tanga, vytřela si s nimi kundičku a pak mi je nacpala do pusy. Než jsem se vzpamatoval, tak je pro jistotu ještě zajistila páskou. Čekal jsem, že mi teď sundá pás cudnosti a udělá mi to, ale místo toho mi dala pusu na čelo a řekla: "Chtěl si vidět pořádný sex, tak se koukej...".

Vůbec jsem nechápal, co tím myslí, když v tom někdo zaklepal na dveře. Začal jsem se bát, co se bude dít, když v tom si přítelkyně sundala sukénku a šla jen v podvazcích a korzetu otevřít. Vrátila se za chvíli i dvěma svalnatými černochy. Podle toho, že mluvili jenom anglicky jsem pochopil, že jsou tady nejspíš jen na výměnném pobytu. Začal jsem huhlat do roubíku, ale přítelkyně jenom mávla rukou a začala, je svlékat. To co jsem viděl potom, mě trochu vyděsilo. Když jim začala hladit rukama penisy tak jim ztvrdly do impozantních rozměrů, oba mohli mít určitě víc jak 22 cm. Vzhledem k tomu, že jsem přítelkyni před tím jazykem důkladně připravil, tak se ani nemusela moc vzrušovat a nabídla jim ať jí ošukají. O mě neprojevovali vůbec žádný zájem. Bylo strašně ponižující, sedět tam nadržený, zamčený a svázaný a koukat na to, jak si ji jeden bere zezadu a druhý ji docela brutálně šuká pusu. K tomu všemu se jí na krku porád houpal klíček k pásu cudnosti. Po chvíli se prohodili a pokračovali v tom snad půl hodiny. Přítelkyně si to s takovými penisy dost užívala a měl několik orgasmů, ale občas bylo vidět, že už jí kundička začíná bolet. V tom se ten, co jí šukal do kundičky vzepjal a začal do ní stříkat. To už bylo moje ponížení na samém vrcholu a mělo být ještě hůř. Čekal jsem, že se jí ten druhý vystříká do pusy a bude konec, to jsem se, ale spletl. Podívala se na něj a prohlásila, že chce aby jí taky vystříkal, černochovi to nevadilo, otočil si jí párkrát přirazil a taky jí vystříkal kundičku.

Přítelkyně akorát padla na postel a začala konečně projevovat zájem i o mě. Toho si všimli ti dva, odvázali mě, sundali roubík a odnesli mě před postel s rozšukanou a vystříkanou přítelkyní. Bylo vidět, že se z toho ještě vzpamatovává, protože kundičku měla nejen špinavou od spermatu ale taky mnohem víc roztaženou, než když jsme šukali spolu. Když mě tam s obojkem viděla, tak jen prohlásila: "Tak mě pojď vylízat ať dokončíš, co si začal". Nechtělo se mi do toho, ale v tom mě jeden z těch černochů popadl hlavu a nacpal ji jí mezi nohy. Věděl jsem, že jsem prohrál, tak jsem se z ní, snažil alespoň co nejvíce sperma vylízat, protože jsem si potom vše nebyl jistý, zda třeba ještě nevysadila prášky. Evidentně se jí to líbilo a za chvíli ji to přivodilo další orgasmus. Poté co se z něj vzpamatovala, tak na ty dva jen houkla, ať mě váží do kozelce a že můžou jít, že si zašukají zase příště. Co poměrně s radostí udělali, svázali mě, oblékli se a odešli.

Pokračování?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kolej

Příspěvek od subkanda »

Super, určitě pokračuj :-) líbilo by se mi, kdyby se jejich "vztah" rozvinul, mají to spolu hezky načaté :-)
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej II

Když ti dva odešli, tak se přítelkyně ještě nutnou chvíli na posteli vzpamatovávala z předešlého sexu. Potom vstala, zkontrolovala si moje svázání a odešla do sprchy. Pak jsem slyšel jak se za rohem obléká a zíra dost překvapeně, když se mi pak přišla ukázat. Byla ještě vyzývavěji oblečená než před tím. Červený komplet skládající se z podprsenky, která prsa ovšem jen podpírá, takže jsou vidět i bradavky, červené kalhotky s otvorem přesně na kundičce, aby se nemuseli sundavat ani na sex a samodržící punčochy. Bylo mi jasné, že pro ni večer asi ještě zdaleka neskončil. Posadila se na postel a začala vyprávět: "Tak ty tu teď na mě hezky počkáš, mám domluvenou ještě jednu šukačku, což ti doufám nevadí, protože s tím nemůžeš stejně vůbec nic dělat. Víš, zjistila jsem že i ty dva týdny odloučení jsou pro mě nějak moc, naštěstí tady není problém najít lidi, co jsou ochotní mě šukat. A někteří jsou velmi šikovní a vybavení jak si sám viděl. A s tím pásem cudnosti mám alespoň jistotu, že ty mi s jinou spát nebudeš, tak tu na mě hezky počkej a nikam nechoď " uchychtla se nakonec. Pak si na sebe vzala saténový župánek a odešla.

Ležel jsem jí na koberečku před postelí, svázaný do kozelce, zamčený s obojkem a ponížený a snažil se vstřebat nově vzniklou situaci. Jak jsem podle tlaku v pásu cudnosti zjistil, tak mě celá situace velmi vzrušovala a to i když tady přítelkyně evidentně fungovala jako kolejní děvka a mě chtěla spíše jen ponižovat, než se mnou spát. Ke všemu jsem nevěděl, zda jí po všem tom sexu bude ještě velikostí stačit můj penis, ani s těmi černochy jsem se zdaleka měřit nemohl a teď jsem ani nevěděl za kým (nebo za kolika) šla. Nevím jak dlouho jsem tam v ne příliš pohodlné pozici ležel, venku už byla tma, když se ozvalo rachocení klíče v zámku. Trhnul jsem sebou, protože mě to za prvé probralo z polospánku a za druhé jsem ležel přímo naproti dveřím a čekal jsem, kdo je otevře. Naštěstí to byla přítelkyně už v lehce podnapilé a uvolněné náladě.
Župánek hodila na zem, klekla si ke mě aby mě pustila z mého svázaní a pak si mě chytila na vodítko a jako psa odtáhla na postel. Lehla si na mě, začala mě líbat a pořádně rozkročila nohy. V tom jsem cítil, že jí něco kape z kundičky do mého pásu cudnosti, ona si toho ale nevšímala a zuřivě mě líbila dál. Pak prohlásila: "Jsem tak v náladě, že bych tě teď taky ošukala, bohužel pro tebe jsem klíček nechala u milence, takže máš smůlu, ale já orgasmus chci, tak se koukej snažit..." Pak si mi klekla nad hlavu a já viděl její rozšukanou kundičku, která ovšem chtěla ještě. Po tom předchozím ponížení už mi nedělalo ani takový problém jí začít olizovat, přeci jen, teď na mě alespoň nikdo jiný nekoukal. Sice jsem ani nevěděl, kdo ji vystříkal, což mi, ale trochu vadilo, protože ten dotyčný měl teď i klíč k mému uspokojení. Ale snažil jsem se aby byla spokojená, třeba na mě pak bude hodná. Semene v sobě měla opravdu hodně, radši jsem ani nehádal, jestli to má všechno od jednoho milence, nebo jich stihla ošukat víc. Když jsem jí očistil, tak jsem si začal pohrávat s jejím, už značně naběhlým klistorisem, to se jí podle hlasitých vzdychů docela líbilo a za chvíli se i udělala. Slezla ze mě chytila si mě za vodítko a pronesla: "Tak já už jsem krásně vyšukaná, tak dobrou noc". Pohladila mě přes pás cudnosti a usnula. Mě to pro značnou sexuální frustraci a ponížení, ještě pěkných pár hodin trvalo.

Po víceméně probdělé noci, mě probrali dotyky a polibky od přítelkyně. "Já bych chtěla ještě, škoda, že si zamčený", pronesla. Pak mi podal její vibrátor, tak jsem jí šukal alespoň tím, ona mi prozatím vytrvale drtila koule. Po snad půl hodině se konečně, za šílených vzdychů udělala. "Ty bys chtěl taky viď" zeptala se. Nadšeně jsem souhlasil a začal se taky těšit na orgasmus. "Tak tu počkej, já skočím pro ten klíček" pronesla. Pak se svlékla úplně do naha, hodila přes sebe jen ten saténový župánek a odešla. Měl jsem radost, že mi to po tomhle šíleném setkání chce už taky udělat, jenže i tady jsem se spletl. Přítelkyně se za chvíli vrátila a prohlásila: "tak ty máš smůlu, milenec mi někam odjel a klíček vzal asi s sebou, tak snad ti to příště už budu moct udělat" .
Poté už byl čas se rozloučit, tak se rozhodla, že mě doprovodí na nádraží. Aby moje ponížení ještě podtrhla tak se přede mnou začal oblékat. Titěrná červená tanga, džínové kraťásky velikosti tak asi spodního prádla, červená podprsenka a polo průsvitná košilka. Měl jsem pocit, že pak asi zase za někým jde, ale bál jsem se zeptat. Loučila se se mnou se slovy: "Tak moc nezlob ať ti to můžu příště taky udělat". A pak jsem se dozvěděl, že se teď pokusí vysouložit zpátky klíček od mého pásu cudnosti. Odjížděl jsem ponížený, ještě víc nadržený než před tím, ale vlastně se mi ten pocit sexuální frustrace začínal dost líbit.
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: Kolej

Příspěvek od bizzarre »

Velmi výborně napsané. Sice pro nás pamětníky kolejí s těma dvěma černochama je to už poněkud sci-fi.
Ale jinak pícháků vždy bývaly plné chodby, stačilo jen chtít...
Doufám, že budeš pokračovat, za mě rozhodně palec nahoru!
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej III

Čekal jsem, že mi přítelkyně večer alespoň napíše, ale nic se nedělo. Zkoušel jsem jí zavolat a měla vypnutý telefon. Dostavila se zase docela intenzivní erekce a pak bolest z pásu cudnosti, při představě co a s kým (nebo s kolika?) teď asi dělá. Byl to docela nekonečný zbytek dne, pak probdělá noc, kdy jsem si to už konečně toužil udělat, ale přes pás to nešlo. Až konečně se mi přítelkyně ozvala druhý den pozdě večer. Oznámila mi, že se dohodla se svým milence aby jí příště zapůjčil klíček k mému pásu cudnosti.

Mělo to ale tři podmínky:
1) klíč jí půjčí, ale bude se dívat jak přítelkyni šukám a když se přítelkyně neudělá, tak ji došuká za mě
2) budu mít jen jedno vyvrcholení a pak jdu zpátky do pásu
3) tu noc co se mi neozývala si s ní její milenec chtěl dělat "cokoli se mu zachce"

Pak mi docela důkladně popisovala, jak si ji svázal, že spala s pouty a na vodítku, moc se nevyspala, protože se jí několikrát za noc rozhodl ošukat. A že teprve teď jí dovolil odejít na její pokoj, ale pěkně špinavé a musela jí přes tři patra nahá (ale naštěstí nikoho nepotkala). Pak mi oznámila, že si jí u toho i fotil, včetně chvíle kdy se jí vystříkal na obličej, tak ať nejsem moc překvapený, když mi někdy přijde fotka.

Byl to nekonečný týden, kdy jsem se nemohl na nic soustředit. Smiřoval jsem se situací, že má přítelkyně šuká koho chce, milenec si z ní dělá děvku a navíc ještě rozhoduje, zda, kdy a kde jí budu moct šukat já. Konečně přišel pátek a já se za ní opět vypravil. Po třech týdnech bez orgasmu a celkem častých představách a ponížení co jsem zažil, jsem se neskutečně těšil na orgasmus s mojí přítelkyní. Jako obvykle mě přišla vyzvednout velmi hezky oblečená. Krátky kabátek těsně pod zadeček, pod kterým byly vidět podvazky a v kozačkách na podpatku. Když se na mě přitiskla a začala mě líbat, tak bych jí nejraději znásilnil už na nádraží, ale byla tam překážka ve formě pásu cudnosti. Navíc jsem si všiml, že na krku nemá ten svůj řetízek s klíčkem.

Po procházce na kolej jsem přítelkyni pomohl z kabátu a zůstal jsem stát docela překvapený. "On nechtěl abych si cestou za tebou brala kalhotky, prý ať tě to motivuje přijít co nejdříve", pronesla. Takže pod kabátem měla akorát sexy krajkovou černou podprsenku a podvazky stejné barvy. Cítil jsem opět intenzivní tlak v pásu cudnosti. Pak jsme se podle dohody rozhodli navštívit jejího milence a předvést mu náš společný sex. Přítelkyně zaklepala na jeho dveře, ty se otevřely a vtáhl si ji dovnitř. "Ty počkej" ozvalo se jen a dveře se zavřely. Pak jsem slyšel asi jeho tiché vzdychání, nejspíš ho musel hned za dveřmi vykouřit. Za chvíli se dveře otevřeli, já vešel dovnitř. Vzápětí se na mě vrhla přítelkyně, která se chtěla hned líbat. To kvůli tomu, že měla celou pusinku vystříkanou od milence a mě něco z toho chtěla předat. Její milenec se začal docela nahlas smát. Byl jen v županu a prosvítali některé svaly, nevypadal ani tak jako kulturista, spíš jako atlet. "Tak se svlíkni ty šašku", pronesl, sedl si do křesla a zapálil cigaretu. Svlékl jsem se do naha, jen mezi nohama se mi houpal pás cudnosti s pěkně naběhlým penisem. "Tak si pořádně jazykem připravit mojí děvku a pak se můžeš předvést". Trochu v rozpacích jsem si klekl k posteli, kde už ležela moje přítelkyně a začal jsem si jí vzrušovat jazykem. Za chvilku už začala krásně sténat. V tom po nás její milenec hodil řetízek i s klíčkem. A hned vzápětí přiletěl i jeden zabalený kondom. "To abys mi tu mojí děvku neušpinil" prohlásil milenec.

Celý natěšený, i když značně v rozpacích z toho, že já mám šukat přítelkyni s kondomem a on si do ní stříká, kdy se mu zachce, jsem si odemkl zámek na pásu cudnosti a sundal klícku. Penis se mi okamžitě postavil já si nechal od přítelkyně nasadit kondom. Bohužel po třech týdnech bez orgasmu jsem se málem udělal, už když mi ho navlékala. Vnikl jsem do ní, třikrát přirazil a hned jsem začal stříkat. Intenzivní pocity z dlouho oddalovaného orgasmu, prakticky hned vystřídal hlasitý smích milence. "Ty seš opravdu docela nula, nedivím se, že ji uspokojuju víc. Teď uhni, já ti ukážu jak se šukaj takovýhle děvky." Hodil na zem župan, odstrčil stranou jen jsem si všiml jeho penisu, neměl ho ani tak moc dlouhý, to mohlo být kolem 20 cm, ale silný ho měl tak dvakrát jak já. Přítelkyně akorát hekla, když ho do ní zarazil, ale pak už si to začala docela neskutečně užívat. Seděl jsem na zemi vedle postele, ale koukal, jak si svoji děvku a mojí přítelkyni pořádně šuká. Byl to strašný pocit, jen tak koukat jak ho ojíždí na koníčka a má problém ho do sebe dostat celého. Po jejích třech orgasmech se konečně udělal i on. Zrovna když stála na čtyřech a koukala se na mě. Pak se přítelkyně jen otočila a nastavila mi vystříkanou kundičku a já z ní jeho semeno začal vylizovat, ona zatím očistila penis milenci. "Tak si tu svojí nulu zamkni, jemu už to stačilo" pronesl k mé přítelkyni (nebo teď už spíš ke své děvce). Načež mi přítelkyně na povadlý penis opět nasadila pás cudnosti a zaklapla zámeček. Poté milenci na čtyřech v zubech donesla klíček a mě bylo jasné, že mi ty tři přírazy opět budou muset stačit na dlouhou dobu.

Ještě pokračování...?
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Kolej

Příspěvek od mae »

krásné čtení, pokračuj
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej IV

"Hodná děvka" řekl jí její milenec a podrbal jí za uchem jako regulérní čubku. "Tak a teď vypadněte, už jste mě zdrželi až dost. Uvidím, třeba se ještě stavím", tím se s námi rozloučil. Tu narážku jsem moc nechápal, ale raději jsem se rychle oblékl a šli jsem i s přítelkyní k ní. V klidu jsme spolu povečeřeli a pustili si film, ale mě celou dobu hlodala v hlavě myšlenka, co teď bude, jak to s ním má a proč už si se mnou nehraje má přítelkyně, ale spíš mě ponižuje její milenec. "Spíte spolu často" ze mě najednou vypadlo. "Víš, to úplně tak nezáleží na mě, to on si mě bere kdy chce a kolikrát chce. Jo a abych nezapomněla, tak budeš spát na zemi na koberečku, prý nechce abych s tebou byla v jedné posteli. A nezapomeň, že ty klíčky má on", to mi odpověděla přítelkyně. Šli jsme spolu do sprchy, což byl pro mě s pásem cudnosti další dost ponižující zážitek. Zvlášť když jsem přítelkyni pečlivě mydlil její pevná prsa, zadeček a nezapomněl ani na kundičku. Nebýt toho pásu, tak bych jí tam snad ošukal jako poslední čubu, ale takhle to nešlo. Pak jsme se navzájem osušili a šli spát. Přítelkyně se oblékla do své krajkové noční košilky, která ji končila těsně pod zadečkem a když jsem si před ní klekl, aby mi nasadila obojek, tak jsem si mohl zrovna prohlédnout její krásnou kundičku. Pak jsem dostal ještě pusu, pouta na ruce za zády, deku a šli jsme spát. Když jsem viděl tu košilku, tak jsem měl přes další vzrušení docela problém usnout.

Nevím jak, ale nakonec jsem i takhle usnul, probuzení už bylo o něco překvapivější. Matně si vzpomínám, že jsem slyšel zarachotit klíč v zámku, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, přeci jen vím, co studenti běžně dělají a pak si pletou i patra, natož pokoje. Další pocit už byl horší. Někdo mi navlékl nějaký pytel přes hlavu, svázal kotníky a pak už jsem slyšel jen nějaký ruch na posteli. Vůbec netuším kolik mohlo být hodin, úplně jsem ztratil přehled. Pak jsem ty zvuky začal rozeznávat, ten neznámý se líbal s mnou přítelkyní a nejspíš se i dost usilovně mazlili. Za chvilku už bylo slyšet i mlaskání její kundičky. "Sakra, já jsem tu svázaný a zamčený a někdo mi tu šuká vedle na posteli přítelkyni a ani nevím kdo to je", něco takového mi proběhlo hlavou. Potom bylo slyšet, že se jí (i tomu neznámému) to už líbí poněkud víc a nejspíš se navzájem i udělali. Myslel jsem, že se dočkám vysvětlení, ale když jsem se snažil zvednout z podlahy, tak jediné, čeho se mi dostalo, byl kopanec do žeber. Tak jsem raději lehnul zpátky a čekal. Byl všude klid a mě se nakonec podařilo nedopatřením i usnout.

Probralo mě stržení toho pytle z mé hlavy. Venku už bylo světlo a já chvíli mžoural než jsem v posteli rozpoznal mou přítelkyni pořád ještě v košilce a jejího úplně nahého milence. Evidentně dostal kopii klíče, tak se prostě v noci stavil, ošukal mi jí a pak si spolu usnuli v náručí. "Tak nulo, budeme pokračovat, hezky jí vylízej tu její použitou kundu, však jí bude ještě potřebovat", tak znělo zvláštní popřání dobrého rána. Jen jsem se převalil na záda, tak si přítelkyně lehce nadzvedla košilku a dosedla mi na obličej, bylo cítit, že byla v noci vystříkaná a já s tím měl teď něco udělat. To, že jí vylizuji kundičku, se jí evidentně líbilo, ale měl jsem pocit, že to milenci zatím sama dělá pusou. Začal jsem se víc soustředit na její klitoris a ona se krásně nade mnou začala vrtět. Poznal jsem když si to udělala, potom ze mě sesedla a šla si milence hezky dokouřit. Ten jí docela surově chytil za vlasy a šukal jí pusu. Na to přítelkyně reagovala akorát tím, že si dala ruce za hlavu a nechala se, dokud se jí do pusy nevystříkal. Bylo toho opět docela hodně a přítelkyně mělo co polykat. "Děkuji pane"prohlásila přítelkyně, když spolykala všechno jeho semeno.Ten jí akorát podrbal za uchem a pak jí shodil na zem ke mě, oblékl se a odešel...
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Kolej

Příspěvek od mae »

bude V? :oops:
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej V

Chvilku jsme se ještě probírali z tohohle perverzního probuzení, ale nakonec mě přítelkyně zbavila i pout a obojku. Po společné snídani, kdy seděla naproti mě, jen v té košilce a já musel být samozřejmě nahý jen s pásem cudnosti, jsme se rozhodli, že by to chtělo něco dělat. Přítelkyni už delší dobu, lákala představa, vzít mě i s tím pásem do bazénu a vzhledem k tomu, že od něj teď stejně neměla klíče, tak se rozhodla, že půjdeme. Mě se to moc nelíbilo, přeci jen společné sprchy a k tomu relativně těsné plavky, ale na výběr jsem nedostal. Podařilo se mi proklouznout přes sprchy naštěstí tak, aby ten pás nikdo neviděl. V plavkách to taky docela šlo, jen zámeček, který se rýsoval na plavkách, dával tušit, že asi nejsem úplně nahý. Pak jsem uviděl jsou přítelkyni v křiklavě rudých plavkách a cítil další poměrně bolestivou erekci, při pohledu na ní. Moc jí to slušelo a když mě viděla, tak mě začala provokativně líbat. Pak jsme společně šli do vody a čas nám poměrně příjemně uplynul, sic si pod hladinou samozřejmě neodpustila občasné pohlazení přes moje plavky. Cestou zpět na kolej přítelkyni zazvonil telefon, ta ho vzala a vlastně ani nic neřekla, jen asi po dvouminutovém monologu, ze strany volajícího, prohlásila: "Ano pane, děkuji".

Začal jsem vyzvídat, kdo ji volal a co se bude se stalo. Dozvěděl jsem se, že to byl samozřejmě její milenec a že se za ním máme zastavit ve dvě hodiny a prý si pořádně zašukáme oba. Jo a abych jí pro milence nezapomněl pořádně oholit kundičku, prý se takhle na ní už nemůže dívat. Byl jsem trochu zmatený z tohohle sdělení, protože kundičku jí budu holit pro něj, ale prý si zašukáme oba. Přítelkyně se po příchodu tedy svlékla a šla do sprchy, sedla a roztáhla nohy, což mě zase vzrušilo. Vzal jsem pěnu a žiletku a opatrně se jí snažil důkladně vyholit. Snad se mi to podařilo, jak si přál. Poté chtěla přítelkyně ještě chvíli jazykem vzrušovat, což jsem jí s radostí dopřál. Pak přišlo na řadu oblékání mé přítelkyně, na což jsem se rád podíval. Pro tentokrát si vzala síťované body, které mělo také otvor přesně přes kundičku, takže se na sex nemusí sundavat a přítelkyně zůstává hezky oblečená. Přes to hodila svůj saténový župan a šli jsem za její milencem.

Po té, co jsme zaklepali, tak nás pustil dovnitř oblečen jako obvykle, jen v županu. "Tak nulo ty se svlíkni do naha a pro tebe mám tohle, klekni", prohlásil. Začal jsem se tedy svlékat a koukal, jak má přítelkyně odhazuje župánek a kleká si před něj. Pak jí nasadil na krk docela široký obojek. "Děkuji pane", poděkovala mu přítelkyně a políbila nohu. "Teď si toho svýho chudáčka pořádně přivaž k posteli a pak mu sundáme ten pás". Nevěřil jsem vlastním uším, on mě chce pustit z pásu cudnosti? To bude zase nějaká bouda. Ale nedalo se nic dělat tak jsem šel blíž k posteli, z jejíž rohů trčely přivázané provazy. "Hej nulo, nelehej si na tu postel ale klekni si před ní a polož se na břicho", tak jsem to měl upřesněné. Ne že bych chápal, jak máme v téhle pozici souložit, ale raději jsem neprotestoval, klekl jsem si před postel a počkal až mi přítelkyně přiváže obě ruce, každou na jinou stranu postele. Potom přišel a zalepil mi ústa páskou, abych nemohl už ani protestovat. "Tak mu to sundej", zaslechl jsem za zády. Načež přítelkyně přišla, odemkla zámeček a sundala mi pás cudnosti. Penis se mi samozřejmě okamžitě postavil a já čekal, co se bude dít.

Slyšel jsem nějaká rachocení a šoupání řemínků, ale netušil jsem co mi to za zády dělají. "Tak hodná, tohle sedí a teď ho ošukej a pořádně.", teď už mi to nedávalo valný smysl, jak mě má sakra šukat takhle? Pochopil jsem to vzápětí, když mi začala natírat zadek lubrikačním gelem. Začal jsem přes pásku huhlat jako zjednaný, ale k ničemu mi to nebylo, jen jsem cítil jak se mi přítelkyně, pravděpodobně připínacím penisem dobývá dovnitř. Vzhledem k množství lubrikačního gelu, to šlo sice pomalu, ale alespoň to nějak strašně nebolelo. Potom si její milenec přisedl ke mě na postel. V ruce měl vodítko pravděpodobně končící na obojku mé přítelkyně. "Tak dělej, pořádně ho šukej, říkal jsem, že si oba pořádně zašukáte", potom si vodítko obmotal kolem ruky, aby do mě přítelkyně musela zarazit toho uměláka ještě víc. Funěl jsem jako o život a snažil jsem se moc nevnímat bolest. "Tak když už není zamčený, tak ho snad trochu pohoníš, ne?" křikl milenec no mou přítelkyni (aktuálně spíš pouze svou děvku). Načež mě přítelkyně rukou začala honit, protože penis mi stále stál v pozoru. Milenec si mezitím zapálit cigaretu a bavil se tím, že mi foukal kouř do obličeje. "Tak co nulo, hezky se ti šuká s přítelkyní? Tak neprotestuješ tak asi jo, ale neboj, budete spolu šukat častěji", tak touhle poznámkou mě ponížil ještě víc. Ale vzhledem k šikovné ručce mé přítelkyně se mi to opravdu začalo líbit a bylo jasné, že mě časem vyhoní.

Milenec dokouřil, pustil vodítko, svlékl župan, pod kterým měl svůj už vztyčený tlustý penis a prohlásil: "Moc ho šetříš, musím ti s ním trochu pomoct", načež odešel někam za nás. Vzápětí jsem pocítil silnější příraz a heknutí mé přítelkyně. "Sakra, on už jí zaše šuká", prolétlo mi hlavou. A skutečně, přítelkyně už začla taky trochu vzdychat a přírazy byly o poznání silnější a delší. Tak teď už jsem byl opravdu ponížený a připadal bych si jako děvka, kdyby mi to u toho přítelkyně nedělala rukou. Byl to šílený pocit, sice bez pásu cudnosti, ale přivázaný k posteli, když mě šuká moje přítelkyně do análu a do toho jí ojíždí její milenec. Jako třešničku na dortu jsem věděl, že přítelkyně má na krku obojek, jako hodná čuba. Netrvalo to moc dlouho a začal jsem pod sebe stříkat, což ty dva, ale moc nezajímalo. Jediná změna byla, že mě přítelkyně přestala honit a utřela si ruku od spermatu mě do obličeje.

Už jsme si to ani neužíval, spíš funěl, trpěl a doufal, že mi přítelkyni milenec už konečně vystříká a snad to skončí. Ne a ne se dočkat jsem dál trpěl, když jsem za zády uslyšel nějaký šepot. Hned ne to mi přítelkyně strhla pásku, co jsem měl přes pusu a pronesla:"Když mého pána poprosíš ať mi vystříká kundičku tak máš možnost to ukončit". Chvíli jsem nevěřil vlastním uším, ale vzhledem k situaci jsem se tedy zmohl na prosbu: "Prosím vystříkej ji". Načež hned na to jsem ze zadu schytal solidní pohlavek, pochopil jsem, že takhle asi ne. "Prosím pane, vystříkejte mi přítelkyni". Následoval další pohlavek. Zkusil jsem to tedy ještě lépe: "Prosím Vás pane, vystříkejte svojí děvce kundičku.". Pohlavek nenásledoval, ale přírazy do mé přítelkyně se zrychlily, což jsem docela pocítil přes ten umělák v mém zadku. Za chvíli následoval mnohem hlubší příraz, právě když do ní stříkal. Naštěstí tím mé utrpení skončilo, protože vyndal svůj penis z mé přítelkyně a ona mě umělák ze zadku. Už jsem si připadal jen jako hračka, klečel jsem ve svém spermatu, s vyšukaným análem a ještě jsem musel cizímu člověku vykat a prosit ho aby se mi udělal do přítelkyně. Víceméně jsem už automaticky předpokládal, že bude následovat vylizování vystříkané kundičky...

Ještě?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kolej

Příspěvek od subkanda »

Nádhera, perfektně napsané, líbí se mi, jak musel svou holku šukat s gumou a on si do ní stříká, jak se mu zachce. Je to moc hezká povídka, jen tak dál, ať mu hezky slouží a musí se ponižovat před pánem. Starat se o pánovu děvku a trpět, nic víc. Taky jsem si všiml focení. Dalo by se s tím dobře pracovat a poníženého cuckolda ještě navíc trochu vydírat a nutit ho, aby se doprošoval, to mají cuckoldi rádi ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], wukong a 198 hostů