Kolej - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej VI

To jsem se ale spletl. "Chceš ten svůj mikropenis taky strčit do té vystříkané děvky?", zazněla zezadu otázka. "Ano pane, prosím Vás.", hned jsem snaživě odpovídal. Sice jsem netušil, co má tentokrát za lubem, ale v hloubi duše jsem doufal, že se nade mnou konečně slituje a já si budu konečně moct zasouložit se svou přítelkyní. Pak mi přítelkyně začala odvazovat ruce a její milenec mi poručil abych si lehl na záda na postel. Pak mě přivázal nahého na posteli do tvaru X a ještě přidal jeden provaz přes břicho a provlékl ho pod postelí, takže jsem se nemohl pohnout absolutně vůbec. Pak mi ještě důkladně zalepil pusu páskou, místo roubíku. "Tak si tu svojí nulu vzruš, děvko", pronesl k mé přítelkyni milenec. Ta jenom pokorně poděkovala a začala mě osahávat a třít se o mě i svými krásnými prsy. Pořád na sobě měla své síťované body, takže se mi hned postavil, ale to jí nestačilo a začala mě krásně kouřit. Nejdřív mě jenom lehce dráždivě olizovala a pak šla mnohem hlouběji. Už jsem si myslel, že se jí vystříkám do pusinky, když se ozvalo: "Stačí, nasaď mu gumu a nasedni na něj.". Bylo opět docela ponižující, smět s přítelkyní souložit jenom s kondomem (zvlášť když už teď měla vystříkanou kundičku), ale v tu chvíli to pro mě byl splněný sen.

Přítelkyně mi kondom opatrně nasadila, chvíli počkala, aby měla jistotu, že se hned neudělám a nasedla na mě. Vzhledem k množství spermatu v její kundičce a tomu jak byla roztažená, jí to nedělalo vůbec žádný problém. Roztažená byla opravdu hodně, měl jsem trochu problém jí na svém penisu vůbec cítit. Očekával jsem, že mě teď hezky ojede na koníčka a pak si to, sice do kondomu, ale přeci jen, budu moct udělat. Jenže hned co na mě nasedla, tak se ozvalo: "A opovaž se jen jednou pohnout ty děvko". To bylo pro mě jak rána z čistého nebe, byl jsem svázaný, se zalepenou pusou, na pokraji orgasmu s penisem v kundičce mé přítelkyně, ale nic se nedělo. Přítelkyně milence poslechla a neudělala absolutně vůbec nic. Snažil jsem se do ní přirazit, abych se udělal, ale kombinace svázání a toho, že na mě přítelkyně seděla, znamenala, že se nemůžu pohnout vůbec. "Tak co nulo, líbí se ti to? Strčils jí ho tam, to ti stačí...", začal se smát její milenec. Pak jsem jen v zoufalství a huhňání do roubíku viděl, jak jí podává pás cudnosti. "Jak mu přestane stát, tak z něj slez a zamkni ho, ať neotravuje." pronesl k tomu posměšně. Jediné co jsem cítil, jak na mě z její kundičky vytéká milencovo semeno a vzhledem k tomu, že se opravdu nepohnula ani o kousek, tak začala moje erekce za chvíli oslabovat. To přítelkyně spíš hádala, než věděla (protože mě v sobě asi moc cítit ani nemohla). Takže za chvíli ze mě akorát slezla, sundala mi kondom, nasadila pás cudnosti a zamkla zámečkem. Bylo to další ultimátní ponížení, protože teď jsem byl nadržený snad ještě víc, než před tím. Pak přišel její milenec a strhl mi pásku z pusy.

"Tak nulo poděkuj a koukej poprosit, však už víš o co...", pronesl její milenec. "Děkuji vám pane, že jsem směl dát svůj mikropenis do mé přítelkyně a chtěl bych vás požádat, zda smím vylízat kundičku vaší děvky", pronesl jsem hned snaživě, protože jsem nestál o další tresty. U toho mě začal penis opět tvrdnou, teď už bohužel v pásu cudnosti. Přítelkyně se na pána podívala a ten jen přikývl. Pak jen přišla, rozkročila se mi nad obličej a přitiskla svou vystříkanou kundičku na moji pusu a čekala až udělám, to kvůli čemu tady jsem. Opravdu jsem se snažil jí opět vylízat do očista, aby se jí to líbilo, když v tom jsem uslyšel nějaké svištění a hned na to šílenou bolest v koulích. Přes kundičku své přítelkyně jsem nic neviděl, ale došlo mi, že mě její milenec, asi z dlouhé chvíle mlátí páskem přes koule. Snažil jsem se od té bolesti oprostit, protože o moje utrpení přítelkyně neprojevovala vůbec žádný zájem. Pokračoval v tom celou dobu co jsem jí vylizoval a ještě se mi k tomu posmíval. Až konečně se nade mnou přítelkyně udělala a skoro mě u toho udusila...
nadrzeny
Příspěvky: 2
Registrován: stř 13. kvě 2015 20:15:09
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Kolej

Příspěvek od nadrzeny »

Moc krásná povídka a velmi, velmi vzrušující. Nebýt v pásu cudnosti, tak se u toho úžasně vystříkám. Sice zatím praktikuji jen samozamykání, ale musím to vydržet co nejdéle být zamčený. :) Ideál je vydržet tak dlouho, než přijde první noční poluce v mém životě. Zatím se mi to ale nepodařilo a vydržel jsem bez orgasmu max. 3 týdny a poluce nikde. :(

Osobně by se mi něco takového líbilo zažít i ve skutečnosti, samozřejmě já bych byl ten v PC zamčený a ponížený cuckold :P
lim-dul
Příspěvky: 16
Registrován: stř 10. pro 2014 20:32:41

Re: Kolej

Příspěvek od lim-dul »

Určitě pokračuj, začíná se mu to líbit. Mohla by mu víc šukat anál a taky by mohl za "odměnu" vymýšlet scénáře jak s kde ji bull ošuká, jinak přijde trest :twisted:
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej VII

Pak mě už konečně pustili z provazů (ale zamčený pás cudnosti mi pochopitelně nechali) a milenec nám dovolil odejít. Přítelkyně byla zcela sexuálně uspokojená a já zcela frustrovbaný a strašně nadržený. Rozhodli jsme se jít spolu na večeři, což jsem si ovšem skoro rozmyslel, když jsem viděl přítelčino oblékání. Sundala si své síťované body a protože bylo venku docela teplo, tak si nevzala ani podprsenku, jen malinkatá rudá tanga, která opravdu zakrývala jen to nejnutnější a k tomu upnuté červené šatičky, které ji končili kousek pod zadečkem. Šílel jsem z ní celou cestu a pak ještě víc, když si sedla naproti mě a roztáhla nohy, kde byli vidět právě ty rudá tanga. To už jsem docela trpěl pokusem o erekci v pásu cudnosti. Jinak ale všechno dopadlo dobře a pak jsme si užili i vášnivou noc, plnou polibků osahávání a mého pásu cudnosti.

Ráno nás probralo zvonění telefonu mé přítelkyně. Celá rozespalá chvilku nechápala, zvedla ho a po chvilce mi ho podala se slovy: "To je spíš pro tebe...". V telefonu jsem slyšel jejího milence, který mi dost důkladně nadiktoval co se bude dít a co máme udělat. Neřekl, kdy se za námi zastaví, tak jsme raději hned vstali a začali s přípravou. Měli jsme se oba vysvléct do naha, pak jsem měl přítelkyni zavázat šátek přes oči a pořádně ji na bříšku přivázat k posteli, ovšem předtím jsem jí měl dát co největší vrstvu peřiny přesně pod podbřišek, aby šla co nejlépe ošukat. Původně jsem ji měl i vzrušit, ale to tak nějak sama stihla v průběhu toho, co jsem ji svazoval. Sám jsem si potom přivázal kotníky k židli, provlékl pouta za zády skrz židli, zacvakl je a čekal co se bude dít. V tu chvíli už nám nezbývalo nic jiného než čekat, oba jsem byli svázaní a sami se nemohli osvobodit. Mě vzrušoval (a tlačil) pohled na mou svázanou a připravenou přítelkyni, jí zase šátek přes oči a její svázání.

Po snad půl hodině se konečně naštěstí ozvalo rachocení klíče v zámku. Zůstal jsem docela překvapený, když nevešel jen milenec mé přítelkyně, ale on a další dva chlápci. Ti se nezdáli překvapení, nejspíš už věděli, kam jdou. "Tak se na tu děvku podíváme.", pronesl jeden z nich. A vzápětí ji začal ošahávat přes zadeček a strčil jí prsty i do kundičky. Přítelkyně byla už velmi vzrušená, tak se mu na prsty začala sama narážet. "Počkej, tahle nula nám chce určitě něco říct...", prohlásil směrem ke mě milenec a významně na mě pohlédl. Neušlo mi, že si přejel rukou po opasku, asi aby mi naznačil co se bude dít, když nebudu chtít mluvit. "Prosím, dělejte si s mou přítelkyní, cokoli chcete", vypadlo ze mě najednou. Potom, co jsem sklidil akorát zvláštní pohledy jsem se rychle opravil: "Prosím, vyšukejte mi pořádně přítelkyni a stříkejte do ní, jak je libo". To už vzbudilo docela hezké úsměvy na tvářích všech přítomných, když v tom se ještě ozval její milenec: "A proč ji tedy neošukáš sám?". "Protože jsem nula, s malým penisem a zamčený ji stejně šukat nemůžu.", vypadlo ze mě.

Na to už nic nenamítali a přesunuli se ke svázané přítelkyni. Tu doteky akorát víc a víc vzrušovali a za chvíli už jí milenec strkal svůj penis do kundičky. To se přítelkyni začalo líbit a hezky mu k tomu vzdychala, netrvalo dlouho a vystříkal se jí do kundy. Pobídl svého kumpána a ten jí bezevšeho začal také šukat, to vzrušilo toho třetího, tak jí začal šukat pusu. Přítelkyně držela jako hodná děvka a podle všeho si to docela užívala. Takhle jí chvíli šukali, když se ten druhý vzepjal a taky do ní začal stříkat, třetímu už to taky stačilo, ale místo aby se mé přítelkyni vystříkal do pusinky, tak svůj penis vyndal a postříkal jí celý obličej. "Tak co pánové, líbila se vám ta děvka?", pronesl dost nahlas milenec. Dočkal se jen souhlasných odpovědí. Však nám tenhle blbeček teď ještě poděkuje, že jsme udělali něco, co on nemůže, viď? "Děkuji vám pánové, že jste mi ošukali a vystříkali přítelkyni", jsem bez otálení prohlásil. "Tak to je dobře, že děkuješ nulo, však si taky zašukáš, někoho sem pošlu aby vás pustil, teda spíš ošukal a pustil", prohlásil její milenec a i se svými kumpány zabouchl dveře a odešel...
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kolej

Příspěvek od kandapraha »

Perfektni, moc velka pochvala, nejlepsi povidka zde na foru ! Libi se mi, jakou mas fantazii a jak si uzivas to ponizovani svazaneho cuckolda v klicce. Mohl by si i mimo loznici uvedomovat svou roli. mohl by pro milence kupovat sve pritelkyni nejake sexy obleceni, mohl by jim treba zaplatit nejaky vylet, nebo neco draheho koupit, atd. Cuckold by mel byt dokonalym sluhou sveho pana - milence sve pritelkyne.

Usek, kde cuckold zasune penis v gume do svoji holky a nesmi se udelat se mi moc libil. Predstavil jsem si to uplne zive, tohle jsou ty detaily, ktere delaji povidku perfektni, vypichnout ty situace, ve kterych se kazdy sparvny cuckold nebo kanda citi tak realne.
Chybi mi jen popis milence, nebo milencu. Jake maji penisy, koule, jak jsou velci a urostli, nejake fyzicke dispozice, kterymi treba prevysuji pritele cuckolda. Vubec by treba nemuseli byt ze skoly, ale mohli by to byt naopak nejaci nevzdelani hejsi nekde z ulice :-)
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej VII

Seděl jsem přivázaný k židli, zamčený a strašně vzrušený a koukal na mou, právě ošukanou, vystříkanou řítelkyni. Ta jen ztěžka oddychovala po předchozím sexu, obličej měla celý ušpiněný od spermatu, ale nezdálo se, že by jí to nějak vadilo, dost možná už byla zvyklá. Hlavou se mi honily myšlenky, co se bude dít teď a kdo, že nás to přijde osvobodit, protože sami jsme se osvobodit nemohli. Čekali jsme tam oba docela dlouho, ani jsme nemluvili a jen doufali, že pro nás někdo přijde. Konečně se ozvalo cvakání klíče v zámku a dovnitř vešla docela pěkná slečna v kabátku. Kabátek odložila a já na ní zůstal zírat. Zůstala tam stát pěkně vyvinutá blondýnka v kozačkách a černém latexovém oblečku, který ještě zdůrazňoval její přednosti. "Co na mě tak čumíš, ty nulo", zařvala na mě a vlepila mi pořádnou facku. "Však já vím přesně co se tady dělo a i to, že si tu děvku přivázal k posteli sám", oznámila mi povýšeným hlasem. "Však si spolu teď pořádně zašukáme, já si taky ráda hraju."

Seděl jsem celý překvapený a koukal jak naše nová návštěva sahá do svého kabátku a vyndavá bičík a připínací penis impozantních rozměrů. Byl to spíš oboustranný penis jehož jedna polovina se zavedla do kundičky a zajistila koženými popruhy. Ten si vzápětí zavedla a zajistila popruhy a potom mě několikrát mě švihla bičíkem, načež jsem bolestí akorát zaskučel. "Poděkuj ty šmejde", zařvala na mě a zběsile mě švihala dál. "Děkuju", vypadlo ze mě. Potom mi odvázala kotníky a donutila mě lehnout na zem. Ležel jsem s obličejem přitisknutým na podlaze a rukama v poutech za zády, když se ozvalo: "Čekám až poprosíš...". Hloupě jsem se zeptal: "A o co?". Následovalo několik švihnutí bičík přes koule a můj řev až skoro pláč. "Prosím ošukejte mě paní", jsme rychle odvětil. Pak už jsem jenom cítil lubrikat v mém análu a pomalu, ale tvrdě mě začala šukat. Po chvíli změnila polohu, takže mi jednou botou stála na obličeji a šukala mě mnohem hlouběji a tvrdě. U toho jsem se koukal na postříkaný obličej mé přítelkyně,které nezbylo něž to divadlo sledovat, ale nezdálo se, že by ji to nějak moc vadilo. "Tak jak se ti to líbí ty nulo?". "Děkuju, že Vám mohu podržet má paní.", vypadla ze mě na rychlo odpověď. Potom se tempo jejích přírazů ještě zrychlilo a vypadalo to, že se brzy udělá. To ale nebyla pravda, šukala mě snad přes čtvrt hodiny, něž se konečně udělala a pak mě nechala válet se na podlaze.

"Tak já už jsem si vás užila dost, tady si najdi klíče ty kreténe..." pořála nám na rozloučenou ještě ta krásná blondýnka a já jen koukal, jak klíček od pout strká do vystříkané kundičky mé přítelkyně a zaráží ho prsty pořádně hluboko. Pak se ještě stavila za mnou a krátkým řetízkem s karabinkami mi spojila pouta za zády se zámkem na pásu cudnosti. "Bavte se...", rozloučila se naše neznámá, načež mě kopla do koulí, vzala si svůj kabátek a zabouchla dveře.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kolej

Příspěvek od subkanda »

Hezky to nabralo grády... Ale podlě mně v cuckold povídkách není pro další ženy místo, cítí to někdo taky tak? Je jen jedna vyvolená, princezna, kterou przní jiný, nebo jiní nabíječi. Jakákoliv další žena je pro mně osobně bezcenná, leda by dokreslovala mužnost milence - bulla, tím, že by třeba vodil kolem pasu obě, ale subík by mohl šukat jenom svou ruku.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kolej

Příspěvek od zvědavec »

subkanda píše:Hezky to nabralo grády... Ale podlě mně v cuckold povídkách není pro další ženy místo, cítí to někdo taky tak? Je jen jedna vyvolená, princezna, kterou przní jiný, nebo jiní nabíječi. Jakákoliv další žena je pro mně osobně bezcenná, leda by dokreslovala mužnost milence - bulla, tím, že by třeba vodil kolem pasu obě, ale subík by mohl šukat jenom svou ruku.
Druhá může být zkušená rozhoď nožka, co naučí nesmělou nezkušenou subíkovu slušnou panenku uspokojit bulla způsobem co vždy paroháčovi odmítala.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kolej

Příspěvek od subkanda »

To je pravda, i mezi ženami je rivalita a když se přetahují o pořádného samce, co za to stojí... člověk někdy kouká, co v nich je ;)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kolej

Příspěvek od zvědavec »

subkanda píše:To je pravda, i mezi ženami je rivalita a když se přetahují o pořádného samce, co za to stojí... člověk někdy kouká, co v nich je ;)
Přesně tak.
Soutěží která ho víc vzruší a která si domů odnese jeho semínko v bříšku. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot], Mispulin a 201 hostů