Kolej - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kolej

Příspěvek od subkanda »

Bude pokračování ? :-)
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Kolej IX

Když jsem se konečně trochu probral z poměrně tvrdého šukání do análu, tak mi došlo, že jediná cesta k osvobození vede přes klíček v kundičce přítelkyně. Pokusil jsem se trhem zvednout, což ale nebyl úplně nejlepší nápad, protože díky řetízku mezi pouty a pásem cudnosti jsem se akorát s řevem svalil zpátky na zem. Celkem bolestivě jsem cítil penis v pásu cudnosti, ale opatrně jsem se vyplazil až za přítelkyni na postel. Měla jí krásně rozšukanou a postříkanou i zvenčí a já v tom všem měl najít malý klíček od pout. Pustil jsem se tedy opět do vylizování kundičky a hledání klíčku. Jazykem jsem o něj v přítelkyni zavadil hned, ale dostat ho ven, byl program ještě na dost dlouho. Přítelkyně akorát spokojeně oddychovala a užívala si můj jazyk. Když se mi konečně podařilo dostat klíček ven, tak následoval ještě dlouhý boj, než se mi podařilo odemknout pouta za zády. Pak jsem osvobodil i přítelkyni a šli jsme se umýt. Dost jsem trpěl pokusem o erekci, poté co se ke mě přítelkyně lísala kundičkou a líbala mě. Ale v pásu cudnosti jsem měl jako obvykle smůlu.

Měl jsem pomalu odjet, tak jsem čekal, že mě přítelkyně doprovodí na nádraží, když v tom jí zazvonil telefon. To pro nás znamenalo, že jdem ještě navštívit jejího milence. Pustil nás dovnitř a poručil aby jsme se oba svlékli do naha, přítelkyni nasadil obojek a mě poručil kleknout do kouta. Slyšel jsem jak se s ní líbá a ona mu to ráda vrací. “Už by si měl radši vypadnout pitomče“, ozvalo se mi po chvíli za zády. Potom mě chytil za vlasy, nahého odtáhl na chodbu a zavřel dveře. Začal jsem trochu panikařit, když v tom se otevřeli dveře a její milenec mi nesl moje věci. “Obleč se a vypadni nulo, já si jí tu zatím nechám“, pronesl milenec, hodil po mě věci a zabouchl dveře. Nezbývalo nic jiného, než se obléct a odejít, nadržený, zamčený a bez rozloučení.

Později ve vlaku mi od přítelkyně přišli dva odkazy se vzkazem: “tohle si sežen, než za mnou příště pojedeš, tedy pokud si chceš ještě někdy zašukat...“. Netrpělivě jsem je otevřel. Jeden odkaz byl na růžový silikonový pás cudnosti, výrazně menší, než ten plastový co jsem měl na sobě a s hroty uvnitř a druhý na docela masivní anální kolík. Radost mi to neudělalo, ale co jsem měl dělat. Pak následoval dlouhý telefonát s přítelkyní, kde mi popisovala, jak pro mě vybírali nový pás cudnosti, že prý tenhle menší je na můj penis až až, vždyt stejně moc nešukám a když ano, že to nestojí za reč. Překvapila mě i tím, že ten anální kolík je pro mě a že bych s ním měl raději začít trénovat. Před rozloučením mi ještě oznámila, že jí milenec vybral i tetování, ale s tím at se prý nechám překvapit...Jakmile to šlo tak jsem se vydal do sexshopu shánět, to co mi poručili. Od prodavačky jsem dostal dokonce radu, že tenhle pás cudnosti, je opravdu dost malý a prý, jestli raději nechci větší, pokud to mám tedy v plánu nosit déle. Mě ale ani tolik neděsily rozměry, spíš jako ty silikonové hroty uvnitř...
Ovsir
Příspěvky: 21
Registrován: ned 11. říj 2015 23:14:25
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej

Příspěvek od Ovsir »

Úžasné. Je opravdu těžké se při tom neudělat, ale zvládl jsem to.
Zajímavé je, jak se mi při tom honily hlavou myšlenky na několik známých, kteří také studovali v jiném městě než jejich přítelkyně a představoval jsem si, kterému z nich by se to mohlo přihodit.
Každopádně to nevypadá, že je to konec. Bude ještě pokračování?
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej

Příspěvek od Lapua »

Nějaké nápady na pokračování?
uwefurtmustahl
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10. čer 2016 22:13:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej

Příspěvek od uwefurtmustahl »

Koukam, ze tohle vlakno celkem zapadlo a pritom je to super pocteni :-) mohlo by byt nejake pokračování
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej

Příspěvek od AndyGa »

Paráda!!
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej

Příspěvek od Skarbax »

Moc pěkný
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej

Příspěvek od AndyGa »

Paráda!! Pokračování chceme :)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kolej

Příspěvek od kandapraha »

Moc dobra povidka, urcite to jeste nekonci, ten zaver je takovy otevreny a prim ose nabizi pokracovani. Primlouvam se za nej, byla by to v posledni dobe dalsi z vybornych serii, ktere cloveku pri cteni hezky nabudi pero :-)
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od Lapua »

Kolej X

Nákup jsem měl hotový a přítelkyni jsem o tom informoval. Zrovna to vyšlo tak, že jsem za ní odjel hned další týden. Čekal jsem, že mě jako pokaždé dojde přivítat na nádraží, ale nebyla tam. Zkusil jsem jí zavolat, telefon dlouho vyzváněl a nakonec ho zvedl její milenec. "Nazdar pitomče, jestli sháníš přítelku, tak teď zrovna nemůže mluvit, má plnou pusu", ozvalo se z telefonu a já na pozadí slyšel její dávení. "Jenom doraž, já už s ní za chvíli skončím", oznámil mi její milenec a zavěsil. Vzrušilo mě to a ponížilo zároveň, bylo jasné že jí zrovna šuká do pusy a proto nemůže mluvit.

Snažil jsem se k ní na kolej dorazit co nejdříve, ale půl hodiny to trvalo stejně. Rychle jsem šel ke dveřím a zaklepal. Chvíli se nic nedělo, a pak mi přišel otevřít její milenec, který byl jen v županu. "Nazdar, akorát sem s ní skončil, rozvaž si jí sám", to mi suše oznámil a odešel. Trochu v rozpacích jsem vešel dovnitř a našel přítelkyni na její posteli. Byla přivázaná do X za ruce i nohy, přes oči šátek, v puse kalhotky a na bříšku nastříkané čerstvé semeno. Opatrně jsem jí začal rozvazovat a vyndal jí její kalhotky z pusy. "Ahoj miláčku, měl by sis mě nejdřív očistit", tím mě přivítala jen co poznala, že sem to já. Tak jsem udělal to, co už hodněkrát - kleknul jsem si olízal ji semeno z bříška a kundičky a chvíli si hrál s jejím klitorisem. Pak jsem jí odvázal zcela a šla se do koupelny osprchovat.

"Vlastně jsem Ti slíbila, že mě dneska můžeš šukat do kundičky, viď?", zeptala se mě, když vyšla ze sprchy. "Jo, a podej mi ty hračky pro Tebe a sundej si oblečení", oznámila mi a zakončilo to úžasným polibkem. Celý natěšený jsem vyndal nový pás cudnosti a anální kolík, svléknul jsem se a čekal, co se bude dít teď. Přítelkyně mě povalila na postel, přivázala stejně jako tam před chvílí ležela ona a oznámila mi, že si jde pro klíček k milenci. Ležel jsem tam přivázaný a nadržený a strašně jsem se těšil na její kundičku. Vrátila se za chvíli a bylo slyšet, že se ještě převléká. Byl na ní úžasný pohled, když přišla jen v černých podvazkách a korzetu, hezky bez kalhotek. Na krku mělá klíček, kterým mi odemkla pás cudnosti a sundala ho.

Penis se mi okamžitě vztyčil a přítelkyně na nic nečekala, nasadila mi kondom a nasedla si na koníčka. "A nezapomeň, že jsem Ti dovolila mě šukat, ale ne se udělat. To bych Tě pak musel nechat zamčeného pěkně dlouho...", oznámila a provokativně mi sevřela penis kundičkou. Pak na mě chvíli jezdila a já cítil, že už se udělám, ale strach byl silnější a tak jsem jí to řekl. "Hodný pejsek", podrbala mě za uchem, slezla ze mě a sáhla si do nočního stolku pro vibrátor. Pak už jsem byl jen divákem, vzrušujícího sexuálního divadla, svázaný, bezmocný a s penisem trčícím do prostoru. Přítelkyně vzdychala a šukala se vibrátorem pořádně hluboko, dokud se neudělala. Chvíli odpočívala a pak přinesla mraženou zeleninu, kterou mi začala chladit penis, dokud erekce neochabla. Pak vybalila nový pás cudnosti a s obtížemi mi ho nasadila a zamkla. Byl trochu problém, dostat tam penis v ochablém stavu a hroty tomu zrovna nepřidávali, takže mi bylo jasné, že budu docela trpět. Pak mě začala osahávat a líbat na krku a vychutnávala si jak trpím při pokusu o erekci. "Tak chvilku vydrž, jdu odevzdat klíče", oznámila mi, vzala všechny klíče od pásu cudnosti a zmizela za milencem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65 a 200 hostů