Kolej - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od Lapua »

Kolej XVII

Další den ráno jsme si s přítelkyní dali snídani a společnou sprchu. Pak se chvíli přehrabovala ve svém zavazadle až nakonec vítězoslavně oznámila: "Hele co jsem našla!". V ruce měla řetízek s klíčkem a masivní obojek s pouty. "Tak moc nezlob a já tě teď na chvíli pustím.", oznámila mi, když mi nasazoval obojek. Ten pak zamkla a připoutala mi k němu ruce. Pak se sklonila a odemkla mi pás cudnosti. Byla krásná, umytá, úplně nahá a hladce oholená. "Tak, já bych si po včerejšku zase zašukala", řekla a u toho mi honila penis. Pak otevřela mojí postel, popadla mě za obojek a začala mě cpát do prostoru kam se obvykle dávají peřiny. Chvíli jsem se snažil protestovat, ale došlo mi, že je to marné. Šukat chtěla, ale ne se mnou. Pak se nademnou zavřela postel. Byl jsem ve tmě a jen trochu slyšel co se tam děje. "Jé, vy jste tady dva, to se hodí.", prohlásila přítelkyně někde v dáli, tomu bylo rozumět dobře. Chvíli se nic nedělo, pak nademnou začala postel vrzat a prohýbat se a pak už bylo slyšet rytmické přírazy a mlaskání její kundičky. Ležel jsem tam, sice bez pásu cudnosti, ale ruce přivázané k obojku a poslouchal jak se mi přítelkyně kurví sotva půl metru nademnou. Chtěl bych si i honit ale nemohl jsem. Nevím jak dlouho to celé trvalo, byla tam tma a docela vedro, nicméně ve chvíli kdy přestali a já měl pocit, že to skončí, tak začali znovu. Opravdu tam byli dva, spolubydlící měl asi návštěvu. Postel vrzala a já poslouchal sténající přítelkyni. "Jo, pořádně mě šukej" nebo "Vystříkej se do mě, prosím", to byla jen část z toho, co bylo dovnitř slyšet. Když je zrovna nepovzbuzovala v šukání, tak bylo slyšet jak sténá a užívá si to.

Když to po delší době skončilo, tak se postel otevřela. Stála tam moje přítelkyně, trochu rozcuchaná, v černých kalhotkách. Pomalu jsem se vysoukal z prostoru pod postelí. "Tak teď jim půjdeš hezky poděkovat, že mě vyšukali tak, jak ty toho nejsi schopný", oznámila mi přítelkyně s roztomilým úsměvem. Byl jsem nahý jen s obojkem a spoutaný, tak jsem začal protestovat. "Tak ty nebudeš poslouchat!?", zařvala na mě, načež mě kopla mezi nohy, až jsem se skácel na zem. Pak už to šlo rychle, sundala si kalhotky (vydatně promáčené, z toho jak do ní stříkali), nacpala mi je do pusy a zajistila roubíkem. Nasadila mi zpátky pás cudnosti a pak protáhla provaz mezi obojkem a zámečkem na pásu a přivázala ho k trubkám od topení. Takže jsem skončil na kolenou, svázaný a bezmocný. "Chtěla jsem tě nechat vystříkat, ale když neumíš poslouchat, tak máš smůlu", oznámila mi. Chvíli se nic nedělo ale pak to začlo. Přítelkyně mě začala něčím mlátit přes zadek a já tam musel jen poslušně klečet a trpět. "Já tě naučím poslouchat!", houkla na mě, v průběhu toho, co mě tam řezala jak psa. Tekli mi slzy, skučel jsem do jejích kalhotek ale nezbylo mi než čekat, až skončí. Když měla konečně dost (a já taky), tak mě odpoutala od topení a poslala mě poděkovat za její ošukání znovu. Tentokrát v obojku i s nasazeným pásem cudnosti. Nechtěl jsem to zažít znovu, tak jsem těm dvěma nakonec rád poděkoval i v kleče...
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od xcryten »

super!!!
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od tarenor »

Skvělý, už jsem myslel, že nic nového nepůjde vymyslet.
sluhapromadam
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29. lis 2014 12:03:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od sluhapromadam »

Nebude náhodou pokračování? Bylo by to super!
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od Lapua »

Sháním inspiraci na další díl. Nápady jak ho ještě více ponížit? Chtěli byste aby se přestěhovali do společného bytu? I s milencem?
sluhapromadam
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29. lis 2014 12:03:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od sluhapromadam »

Za mě by bylo lepší zůstat na koleji. Ale mohly by se zapojit spolužačky a kamarádky a mohl by sloužit i jim...
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Jo spolecny byt by byl super.On by ho musel koupit a hned prepsat na ni.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

On by spal vkleci nebo v komore
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od Lapua »

A má proběhnout svatba?
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolej - SÉRIE

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Urcite..A po svadbe ho muze zacit feminizovat.Peknou sissy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], sluhapromadam, valos a 94 hostů