PP - Vydírání bráchovo holky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ldob99
Příspěvky: 180
Registrován: pát 26. pro 2014 13:40:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=499

PP - Vydírání bráchovo holky

Příspěvek od Ldob99 »

“Až po tobě.” Řekl Arthur, když ji podržel otevřené dveře. Arthur a Judie jsou spolu už přes rok a jako každý víkend ji Arthur pozval k sobě domů.
“Můžu ti pomoci svléct bundu?” Požádal Arthur Judie a už ji pomáhal z bundy ven.
“Ale kdepak se berete takový gentleman?” Zeptal se Judie.
“To jsem přeci vždycky. Copak jsi si do teď nevšimla?” Odpověděl ji Arthur a pozval ji dál do obýváku. Arthur pustil televizi, a pak šel do kuchyně, aby přinesl láhev vína a dvě skleničky.Judi seděla na sedačce a on si k ní přisedl. Začali pít a krátce nato se začali navzájem mazlit.
”Jsme tady sami?” Zeptal se.
“Samozřejmě, že ano. Phil šel na narozeniny ke kamarádovy a má se vrátit až zítra ráno.
“To je skvěle” odpověděla Judie a hned dodala
“On je tak otravnej, a ještě by nás mohl vyrušit.”
“Vyrušit nás? A v čempak?” Zeptal se zvědavě Arthur.
“Náš příjemně strávený večer.” Řekla Judie a položila svou ruku na jeho rozkroku.
“Ach vidím.” odpověděl Arthur a přesunul ruku na její prso. Během chvilky už masíroval obě její prsa a Judie třela rozkrok Arthura stále rychleji a rychleji.
“Máš kondomy?” Zeptala se Judie tušíc co se brzy stane.
“Samozřejmě” Odpověděl a ukázal na svou peněženku na stole. Najednou však slyšeli, že někdo otevřel dveře.
“Ahoj brácho” Řekl Phil hned jak vešel domů a šel směrem ke světlu v obývacím pokoji. Vstoupil do obývacího pokoje, kde seděli Arthur a Judie a posadil se vedle nich.
“Ahoj” Zopakoval Phil pozdrav.
“Neměl jsi být na oslavě narozenin tvého kámoše?” Zeptal se Arthur.
“Jo. Měl to být skvělý večírek, ale ten idiot neobstaral dost alkoholu. Je tak blbej, že dokonce nedal ani pivo do lednici. Je snad něco horšího, než teplé pivo?”
“Myslím, že není.” Odpověděl slušně Judie.
“Máš pravdu, i když ani ty nejsi odborník na takové téma.” Odpověděl Phil.
“Díky.” Odsekla zdráhavě Judie.
“Neruším vás od něčeho?” Zeptal se Phil.
“Pokud mám být upřímná tak ano.” Řekla Judie.
“Dobrá. Jdu nahoru. Přeji hezký večer, a ne, že uděláte bordel na gauči.” Řekl Phil a odešel z obývacího pokoje. Arthur nevypadal nadšeně z Philova příchodu, protože se těšil na krásný sex s Judie, ale přítomnost jeho bratra v domě ho vyrušila. Arthur a Judie strávili půlhodinu sledováním televize.
“Můžu tě pozvat do svého pokoje?” Zeptal se nakonec Arthur, když už dál nedokázal odolat nutkání milovat se s Judie.
“Ale co Phil?” Říká Judie tušíc co se bude v pokoji dít. .
“Budeme mít klid určitě má sluchátka nebo už spí.” Odpověděl ji.
“A co když náhodou za tebou půjde do pokoje?” Zeptala se znovu Judie.
“Mám vlastní zámek na dveřích, takže nevstoupí. Neboj se.” Odpověděl Arthur.
“Výborně.” - odpověděla Judie a políbila Arthura. Pak oba šli nahoru do Arthurova pokoje. Zamkl za sebou dveře, aby se ujistil, že nebudou znovu rušeni.
“Neboj se miláčku. Phil má pokoj na druhém konci chodby. Jsem si jistý, že on poslouchá hudbu a pak půjde spát. To dělá vždycky.” vysvětloval Arthur a položil ji pomalu na postel, kde ji začal se svlékat. Po chvíli před ním ležela jen ve spodním prádle.
“Ty ani nevíš, jak moc tě chci.” Řekl už velmi nadržený Arthur.
“To vidím.” Odpověděla Judie ukazujíc na jeho bouli ve slipech. Arthur ji sundal podprsenku a pak i kalhotky. Poté sám ze sebe shodil své spodní prádlo a chtě si na ni lehnout, ale ona ho nenechal.
“Zpomal rychíku. Nejdřív pěkně musíš lízat moji kundičku.” požádala ho Judie. Arthur neváhal a poklekl před postelí. Byl tak v perfektní pozici, protože její kundička byla na kraji postele. Začal jí olizovat kundičku a prováděl své nejlepší pohyby svým mrštným jazykem. Arthur věděl, že ji to dělá moc dobře, protože okamžitě začala sténat. Judie se snažil nekřičet nahlas, ale bylo to pro ni moc těžké.Zvlášť, když Arthur jí lízal rychleji a rychleji, když vycítíl, že se jí blíží orgasmus. Pak se Judie udělala a vykřikla s přívalem rozkoše.
“To bylo úžasné.” Málem omdlela než to dořekla.
“Bylo mi potěšením.” Řekl. Když se Judie vzpamatovala všimla si, že Arthur už si stihl nasadit kondom na jeho tvrdý penis.
“Jsem ráda, že si pamatuješ, že musíme použít kondom. Mám zrovna plodné dny.” Řekla Judie.
“Já jsem vždy připraven.” A už na ni ulehal. Tentokrát už ho nezastavovala. Arthur pomalu strčil svůj penis do její mokré kundičky a začal rytmicky bušit. Oba začali sténat. Po několika minutách se rozhodly změnit pozici. Judie nasedla na Artura a začla jezdit na jeho penisu. Netrvalo dlouho a Judie se opět udělala. Její orgasmus urychlil i příchod Arthurova vyvrcholení. Pak jí Arthur stihl varovat, že už brzy bude stříkat. Judie přikývla a zrychlila. To Arthur nevydržel a začal stříkat svou dávku přímo do kondomu. Judie ucítila teplo i přes kondom. Hned poté Judie zastavil a pomalu se zvedla a lehla si vedle něj. Arthur chvíli odpočíval a pak sundal kondom plný jeho semene. Zavázal ho a hodil do koše. Pak leželi v objetí na postel dokud oba neusnuly.

O něco později se Judie probudil a cítila ruku na její prdelce. Pak ucítila druhou ruku, která se dotýkala její kundičky. Judie se začal kroutit a pomalu roztáhla nohy. Po chvíli škádlení ucítila penis, který se začal třít o její mokré pysky.
“Kondom.” Řekl Judie a stále zůstala ležet na břiše. I přesto však poznala, že penis ještě na sobě neměl kondom. Judie uslyšela trhání obalu a pak znovu tření o její kundičku. Teď poznala, že na jeho penisu už je kondom, tak jak má být. Tření penisu začalo být stále rychlejší což zapříčinilo, že Judie vyšpulila svůj zadeček ještě víc. Nemohla se dočkat až do ní opět vnikne. Pak ucítila naplnění, protože penis konečně vstoupil do její kundu. Judie zasténala vrušením, a penis do ní začal bouchat rychleji. Pak se náhle zastavil což ji překvapilo.
“Proč jsi přestal?” Zeptal se Judie a otevřela konečně své oči. Vedle ní ležel Arthur. Pokud Arthur ležel vedle ní tak, kdo pak je právě teď hluboko v ní? Judie okamžitě ucukla a snažila se tlačit dopředu tak, aby vytáhla cizí penis ze sebe. Když se ji to nepovedlo otočila hlavu a viděla, kdo ji šuká. Bylo to Phil.
“Co si sakra myslíš, že to ​​děláš?” Zašeptal Judie. Nechtěl totiž probudit Arthura.
“Beru příležitost do svých rukou.” Odpověděl Phil.
“Vždyť dveře byly zamčené. Jak jsi se sem dostal?” Šeptala dál Judie.
“Mám vlastní klíč, ale Arthur o něm nevím.” Vysvětlil Phil.
“Okamžitě slez a vypadni. Já chodím s Arthurem.” Zašeptala znovu Judie.
“Přesně tak. Možná, že bychom ho měli probudit dřív, než přijde o všechnu zábavu, co?” Zeptal se Phil.
“Nedělej to. Prosím nesmíš ho probudit, moc prosím.” Prosila Judie.
“Dobrá.” - řekl Phil. A pomalu z ní vytáhl svůj tvrdý penis.
“Ale pod jednou podmínkou.”
“Cože?” Zeptala se Judie.
“Sundej ten kondom. Nemám je rád.” Řekl Phil
“To nemůžu udělat.” Řekla Judie.
“Ehh…” Povzdechl Phil a pak řekl hlasitě:
"Chceš vidět něco zajímavého, brácho?"
“Stop, prosím.” - Poprosila znovu Judie a pak šeptala:
“Dnes mám plodné dny a kondom je moje jediná ochrana.”
“V tom případě ho probudíme, co říkáš?” Zeptal se jí Phil.
“Ne.” Odpověděla bezmocná Judie a pomalu dala ruku na jeho penis. Ruka se jí třásla, když začala stahovat kondom dolů a pomalu mu ho podala. Phil ho hned hodil na zem a otočil Judie na záda. Pak opět svůj penis nasadil na její kundičku. Ona tak měla výhled přímo na jeho penis mezi její rozevřenou kundičkou. Jak to viděla musela otočit hlavu a už jen cítila, že jeho tvrdý penis právě vstupuje její nechráněné kundičky.
“Nezapomeň vytáhnout před tím než se uděláš.” řekla Judie.
“Dobře.” Odpověděl rychle Phil, když konečně natlačil celý penis do její kundičky.
Judie začala cítit ten rozdíl mezi milováním s a bez kondomu. Phil ji začal šukat opravdu rychle a Judie se snažila co nejméně vzdychat. Nechtěla, aby se Arthur probudil. Po několika minutách Phil zastavil a vytáhl svůj penis z její kundičky. Pak Judie zase otočil na břicho. Opět na ní lehnul a strčil svůj penis do ní a začal ji znovu šukat. Po další minutě mu Judie připomněla, že musí vytáhnout před výstřikem. Na to Phil popadl Judie za ruce a držel jí je za zády. Poté ji nohama zablokoval její nohy, takže se nemohl ani pohnout.
“Co to děláš? Nemůžu se hýbat.” Zeptala se zmateně.
“Uvidíš.” Odpověděl Phil a začal ji dál šukat. Judie si moc dobře uvědomovala, že se nemůže osvobodit z jeho sevření. Zatím co Phil přirážel stále rychleji, začal sténat hlasitěji a jeho pohyby začaly být méně koordinované.
“Nezapomeň, že musíš vytáhnout.” Připomněla mu opět Judie, která už byla znepokojená s jeho blížícím vyvrcholením.
“Myslím, že nemůžu." Řekl Phil.
“Nedělej to prosím.” Prosila s panikou v hlase Judie.
“Jen pěkně pros. Tak se udělám jen rychleji.” Odpověděl Phil. Pak Judie ucítial, že jeho penis začal bobtnat. Věděla, že se chce v každém případě udělat do ní. Pokusila se vymanit z jeho sevření, ale bylo to zbytečné. Judie znovu uslyšela Phila jak sténá, a pak do ní vel tak daleko, jak jen mohl. Cítila jak dosáhl k děložnímu čípku a přestal se pohybovat. Cítila, že jeho penis byl stále větší, a pak to začalo, jeho semeno začalo tryskat na její dělohu. Ihned po výbuchu jeho semene ucítila jak se jeho teplo rozlévá a hledá její vajíčko připravené k oplodnění. Zneužitá Judie zůstala ležet a cítial Arthurovo bratra sperma plnící její nechráněnou kundičku. Když konečně přestal stříkat, tak ji políbil na krk.
“Děkuji. Pokud to bude kluk, tak pak ho pojmenuj po otci.” Zašeptal Phil do Judie ucha.
“Nikdy.” Odpověděla znechuceně Judie.
“Co jsi najednou tak hrubá?” Zeptal se Filip a dodal:
“Myslím, že bychom měli být hrdý na to, co jsme právě udělali.”
“Neměli bychom.” Odpověděla.
“Ne? No zůstaň ležet já se obleču a odejdu.” Řekl Phil a konečně vytáhl svůj penis a vstal. Pak cítila jak z ní pomalu teče jeho semeno.
“Dobře.” Odpověděla zmateně Judie. Nečekala, že by ji nechal jen tak, aniž by něco řekl bratrovy. Judie stále ležela na břiše v naději, že Phil skutečně bude držet své slovo a Arthura neprobudí a odejde.
“Můžeš se klidně otočit.” Povídá Phil po chvíli a Judie to pomalu udělá. Jak se otočí uvidí, že Phil drží svůj foťák v ruce. Jak se otočila on ji vyfotil nahou na posteli s kapajícím semenem vedle spícího bratra.
“Co jsi to udělal?” Zeptala se Judie.
“Fotečku.” Odpověděl Filip a dodal:
“Jen pro případ, že by jsi měla nápad pořídit si tabletu den po. Pak bych byl donucen ji ukázat bráchovy.”
“Ty mě vydíráš?” Řekla naštvaně.
“Ano. Chci se ujistit, že budeš se mnou těhotná.” Vysvětlil Phil.
“Je tu přeci ještě možnost, že jsi mě neoplodnil.” Řekla Judie.
“To je důvod, proč bychom se měli ujistit, že tě dnes oplodním. Budu tě čekat dole v obýváku. A očekávám, že se tam sejdem za pět minut. Nechceme přeci rušit Arthura.” Řekl Phil a odešel. Judie v tu chvíli nevěděla, co by měla udělat. Phil měl snímek, který by mohl kdykoliv ukázat Arthurovi. Nechtěla, aby se tak stalo. S vědomím, že nemá jinou možnost si utřelakapající sperma a vstala z postele. Pak odešla za Philem dolů jak chtěl. Ten čekal s již tvrdým penisem.
“Nemohl jsem se tě dočkat.” řekl Phil. Judie rezignovala a nechala Phila ať si dělá co chce. Ten ji za noc dvakrát vykropil a snažil se ujistit, že ona odejde těhotná. Po tom všem se Phil oblékl pak jí řekla, že si má provést těhotenský test za dva týdny a poslat mu fotku s výsledkem.Jinak, že se jeho bratr vše dozví. Pak Phil prostě odešel nahoru do svého pokoje. Judie byla totálně vyčerpaná a nakonec usnula na gauči. Judie se probudila za pár hodin a uvědomila si, že ještě stále leží nahá na gauči. Rychle, vstala a začalo z ní vytékat Philovo sperma. Nasadila si kalhotky a šla na záchod tak rychle, jak jen to šlo. Tam si dala rychlou sprchu a vrátil se k Arthurovi do pokoje. Naštěstí pro ni Arthur ještě spal, tak si prostě lehla vedle něj a pokusila se usnout.
Brzy ráno Judie odešla domů. Nechtěla se znovu setkat s Philem. Judie odcházela od svého kluka s kundičkou plnou semene jeho bratra.

O dva týdny později Judie koupila těhotenský test a jak očekávala byla těhotná. Judie vyfotili pozitivní těhotenský test a odeslala ji. Po krátké chvíli přišla odpověď. Byla to fotka se kterou ji celou dobu vydíral. Přidal k ní krátkou zprávou: "Stálo to za to."
Judie se nedokázala na tu fotku dívat. Stále se snažila zapomenout na to, co se stalo před dvěma týdny. Ale ona bude mít připomínku na tu noc po zbytek svého života, takže určitě nikdy nezapomene. Po 15 minutách se konečně uklidnila. Pak ji volal Arthur.
“Ahoj, miláčku.” Řekla Judie.
“Ahoj, jak se máš?” Zeptal se Arthur.
“Dobře.” Odpověděla Judie.
“Dobře? Protože já jsem opravdu naštvaná.” Řekl Arthur.
“Proč?” Zeptal se ustaraně a doufala, že to není kvůli té fotce.
“Viděl jsem fotku.” Řekl Arthur. Judie byla v šoku, ale snažil se aspoň něco říct.
“Ty to nechápeš.” Snažila se vysvětlit Judie.
“Nic nevysvětluj. Je mi to jedno. Je po všem. Nikdy mi už nevolej.” Křičel Arthur a nakonec zavěsil.
Judie se mu pokusila dovolat zpátky. Ale bylo to k ničemu už to nezvedal. A po chvíli její číslo zabblokoval. Judie byla na dně. Co by měla teď udělat? Možná je na čase kontaktovat se s otcem jejího dítěte. Aspoň by nezůstala jako svobodná matka.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, jojojaja, m2000 a 19 hostů