Trnkobrani

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Trnkobrani

Příspěvek od Petrpav30 »

Byl konec léta a s tím přišlo i každoroční Trnkobraní. Pavlínka dostala nápad, že by chtěla zajet, jenže já jsem měl moc práce tak jsem jí řekl, že ji zavezu a že pak dojedu večer. Dojel jsem domů okolo třetí hodiny, měla vše nachystané včetně našeho většího stanu. Vše jsem nacpal do auta a vyjeli směr festival. Když jsme tam dojeli, tak ještě zbývalo dost volných míst na stan, akorát jsem neměl čas ho postavit. Na štěstí už tam měla kamarádky se svými polovičkami. Tak jsem ji pomohl vytáhnout věci s auta, s tím že stan postavím večer a jel zpět do práce. Asi v pět mi došla SMS: Tan je postavený. Pomohli mi známí kamarádek. Pusu. Odpověď: To nejsou jejich kluci??? ….. Nee ti přijeli až teď … Aha ☺.. Trošku jsem zažárlil, že tam je vlastně s dvěma svobodnými kluky. No nic musím sebou hodit tak jsem dodělal jen to nejdůležitější a vyrazil domů. Rychlá sprcha a hurá na akci.
Když jsem tam dojel u stanu nikdo nebyl a tak jsem se vydal do davů lidí. Pořád jsem je nemohl najít tak jsem si koupil pivo a šel pokračovat v hledání. Asi tak po půl hodině jsem je zahlídl v hloučku lidí. Pavlínčiny kamarádky se věnovali svým polovičkám a v tom jsem zahlídnul jak se ti dva motají okolo mojí polovičky. První se mi sevřelo hrdlo a chtěl jsem tak na ně vletět. Nakonec jsem si řekl že je to docela vzrušující a že si aspoň třeba užije nějaký panáky gratis. Jen jsem pomalu přišel, všechny ozdravil a dal jí pusu. Ti dva se jen na sebe nechápavě podívali a zmizel jim úsměv ze rtů. Za chvíli mi došlo pivo tak jsem řekl že jdu na další. Šel jsem ke stánku abych měl výhled na moji a ty dvě vosy co okolo ní lítaly jako okolo zmrzliny. Po tom co jsem se dočkal piva, jsem si řekl že je budu chvilku sledovat. Pořád se k ní měli a jí to očividně nevadilo (tak ono které by to vadilo že jí nadbíhají mladí, sportovně vypadající kluci.)
Na Pavlínce bylo ž vidět že má něco popito a že jí ani nevadí jejich doteky, které byly čím dál víc důvěrnější. Koupil jsem si další pivo a kolo panáků a šel k hloučku. Když jsem došel zrovna tančili na ploužák ve třech. Ruce měli snad všude na mojí holce ale tak nějak mi to ani nevadilo spíš mě to i vzrušilo. Došel jsem blíž a ukázal panáky najednou ji pustili, došli ke mně a každý vypil jednoho. Pavča se ke mně naklonila a dala mi pusu a zeptala jestli kluci můžou spát u nás ve stanu.
Co dělá si srandu? Ale nakonec možná pivem smíchaným se vzrušením jsem souhlasil.
Řekl jsem jí že jsem potkal kamaráda že jdu za ním pokecat. Jen mi řekla ať se vrátím brzo, dala mi vášnivou pusu a šla dál tančit i ti dva se otočili a následovali ji.
Odešel jsem opět na mé místo u stánku a z povzdálí jsem je sledoval.
Během tance se oba docela osmělovali. Pavča se zprvu nějakým intimnějším dotekům bránila, ale každou chvilku byla čím dál povolnější a dovolovala jim víc.
Až najednou ji obstoupili, jeden zepředu a druhý ze zadu a zmáčkli ji mezi sebe. Jeden ji začal líbat na krk a druhý ji vzal za bradu a dal jí vášnivý polibek. První se je snažila odstrčit, ale nakonec posílená alkoholem se nechala unést vzrušením v sevření dvou mladých kluků.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvek od dr25 »

Pěkný start :) těším se co se bude dít dál.
Bickdick2265
Příspěvky: 19
Registrován: ned 02. zář 2018 19:18:35
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Bickdick2265 »

Pěkný jen pokračuj jsem zvědavý ! Rád bych poznal takovou dvojku ;)
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Petrpav30 »

Pokračování :

V tom došel kámoš s pivem a panáky "Kurva kde si ? Na" a podal mi pivo s panákem. Kopli jsme panáky a zapili jsem to pivem já pomalu na ex možná ze zlosti možná ze vzrušení.
"Tak to aby jsme šli na další kolo ,co?" Zeptal jsem se kámoše . "Jo jdeme"
jenže co čert nechtěl se alkohol projevil nějak rychle a já celkem brzo odpadl a zbytek večera si nepamatuju.

Pokračování z pohledu Pavlínky:

Konečně jsme dorazili na místo a postavili stany, můj přítel musel ještě do práce tak jsem musela vlakem . Ale to mi tak nevadilo, dobrá parta a nějací dva celkem pohlední kluci (známí známých).
Najednou jeden z nich vytáhl flašku a že si dáme na seznámení. Jak jinak než z přímo z flašky protože na takové akce nikdo panáky netahá) První se napil Tom 22 let o kousek vyšší jako já s vysportovanou postavou. Podal mi flašku já se napila , v tom se ke mě naklonil "Já jsem Tom" a dal mi pusu na seznámení ,což mě trochu zaskočilo ale i trochu vzrušilo , takové trochu odrzlé chování.
Flašku jsem podala druhému klukovi který by stejně vysoký a vysportovaný jako Tom ,ten se napil a podal mi ji zpět a já se opět napila a jak to bylo u Toma se ke mě naklonil a dal mi pusu "jsem Honza, těší mě" , "Pavlina mě taky nevím jestli to bylo těma panáky nebo těma pusami ale cítila jsem horkost v podbřišku. To jsem řekla že by jsme měli jít do areálu než se tam navalí horda lidí.
V tom slyším jak Tomáš nadává že si zapomněl tyčky od stanu. "A jsme v prdeli řekl Honzovi, budeme spát venku. Tak jsem začala přemýšlet že jim nabídnu spaní u nás ve stanu ale raději jsem čekala jestli se někdo nenabídne první . Nikdo tak jsem řekla jestli chtějí můžou spát u nás ve stanu že máme pro šest lidí. V tom se oběma rozzářili oči a že teda jo. Na to mi podali opět flašku a stvrdili jsme to další rundou rumu. A to už jsem si nebyla jistá zda to byl dobrý nápad , alkohol se začal docela projevovat , hlavně sluníčko mu pomáhalo. Tak já se převleču jdeme. Zalez jsem do stanu a na sebe si vzala letní šaty bez podprsenky a pod ně titěrné kalhotky které víc ukazovaly jak ukrývaly. Když jsem vyšla ze stanu tak mě oba kluci sjeli pohledem a já viděla že se jim udělali boule v rozkroku. Tak sem jim řekla že můžeme jít prošli jsme běžnou kontrolou u lístků jestli náhodu něco nepašujeme a zamířili jsme si to přímo ke stánku s pivem a panáky. Tom mi řekl že pivo je na něj a Honza zas že platí panáka, jako nájemné. Tak proč ne, řekla jsem si a od obou jsem to s úsměvem přijala. Šli jsme na parket a už posilněná pivem a panáky jsem tančila v rytmu hudby. Kluci se okolo mě začali stahovat čím dál blíž až tu najednou se za mnou objevil můj Petr. "tak jsem tu, asi v pravý čas ,co?" mrknul na mě a dal mi pořádnou pusu na přivítanou. To kluky asi trochu zklamalo a odešli pro další kolo piv a panáků. V tom došel Kamil a Petra odtáhnul na panáka k baru ale to mi nějak nevadilo protože jsem viděla že se blíží Tom a Honza se zásobou v rukách. Zásoba nebyla na dlouho v tom vedru docela rychle zmizela. Začala jsem opět tančit s kluky a tom jsem si uvědomila že jsou úplně nalepení na mě jeden zprava druhy z leva . To jsem už posilněná alkoholem začala ztrácet zábrany když jsem přes tenké kraťasy cítila jejich péra na každém stanu jedno.
V tom si mě posunuli že jsem byla nalepená mezi nimi a jeden mi tlačil perem do břicha a druhy do zadečku. V tom jsem ucítila ruky na zadečku pod sukní , trvalo asi pět sekund a druhé ruky jsem měla zepředu. V tom jsem ucítila polibek na krku od Toma to způsobilo že mnou projela vln a vzrušení a zaklonila hlavu to si Honza asi vyložil že má volnou cestu k pořádnému polibku. Jeho jazyk mi zabloudil do mé pusy a to s doteky a líbání krku spůsobylo potopu v mých kalhotkách. V tom jsem si uvědomila že je tu někde Petr a vymanula se s jejich sevření. Rozhlédla se viděla jak jde Petr s Kamilem ke stánku. Tak jsem pokračovala v tanci s kluky ale už s větším odstupem.
Ani jsme se nenadáli a byla tu tma ,už jsem dlouho neviděla Petra v tom došel Kamil že Petr je ve stanu už na plech . Tak jsem si řekla že ještě chvíli budu tancovat a půjdu za ním že třeba do té doby se třeba probere a dokončí co kluci začali. Když se to dozvěděli kluci tak byli opět u mě a snažili se mi dostat pod sukni. Tak když mě budou hladit jako před tím , proč ne, to přeci není nevěra. Tak jsem si užívala tanec letmými doteky až v to mě kluci opět vzali do kleští jeden ze předu druhý zezadu. Naštěstí už byla tma a v davu lidí nikdo nic nemohl vidět. Tu najednou jsem ucítila ,ani nevím kterou ruku, na mojí kundičce. Ruka zajela přímo pod kalhotky a zručně mi začal třít můj poštěváček. A aby toho nebylo málo, zezadu jsem ucítila něčí už ani nevím čí penis na holém zadku. Z posledních sil když jsem cítila že mi prst z poštěváčku začíná zajíždět do kundičky jsem se oběma vysmekla. A naznačila že ne. Ještě pět sekund a skončilo by to asi trojkou v tisícovém davu.
Pokračování příště ;)
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Trnkobrani

Příspěvek od kanda78 »

Hezké je to na nějaké reálné zkušenosti založeno?
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Petrpav30 »

Finále:

Kluci se trochu stáhli a najednou zmizeli. To jsem si říkala, že se naštvali a odešli, když jsem chtěla jít do stanu za Petrem, se najednou objevili s další rundou. Když jsem to, viděla mě napadlo jak toto muže skončit, tak jsem jim řekla, že jsem na odchodu do stanu za Petrem. Oba se na mě podívali, že mně tam doprovodí, aby si nespletli stan, a že půjdou taky. Po cestě do stanu k ničemu nedošlo až na letmé dotyky a hlazení. Když jsme byli u stanu, tak jsem ho otevřela a Petr spal na pravém boku. Do háje nemohl být uprostřed a dělat stěnu? To už oba kluci byli ve stanu na levé straně a předháněli se kdo bude vedle mě. Převlíkat se mě už nechtělo tak jsem si lehla jen tak jak jsem byla. Když jsme ulehli, tak Tom, co spal vedle mě, se na mně nalepil a začal osahávat to jsem mu naznačila, že ať toho nechá. Už jsem skoro spala, a co čert nechtěl se mi začalo chtít čurat. Nedalo se nic dělat a musela jsem ze stanu ven. Když jsem se vrátila, vypadalo, že všichni spí, ale najednou mi z Petrové strany přistála ruka mezi nohama. Při svém vzrušení jsem si řekla proč ne vypadalo, že zbytek osazenstva spí, tak by mi sex bodnul. Než jsem se nadála, byla jsem bez kalhotek a měla dva prsty hluboko v bundičce to už jsem se neudržela a začala vzlykat. To Petra asi vzrušilo, sjel o kousek níž a začal mě pusou společně s prsty přivádět k pořádnému orgasmu. To už jsem se neudržela a hlasitě dala všem okolo najevo, že jsem na vrcholu. Když první orgasmus odezněl, tak se Petr tratil vedle mě a dal mi nejsladší pusu, z které jsem cítila sama sebe, a to mě přivádělo do euforie.

Přehodila jsem přes něj sžiji nohu a cítila, jak do mě pomalu vniká kousek po kousku. Po dnešním dni jsem byla úplně mokrá, takže to šlo krásně lehce. Ale i tak se mi zdálo, že jsem nějaká plnější jak obvykle, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, protože jsem byla na kraji dalšího silného orgasmu. To jsem mu jen na posílení chvíli řekla, ať nezapomene, že musí ven, jenže při nadrženosti obou a mít přicházejícím orgasmem na to v tu chvíli bylo jedno. Ztratila jsem pojem o světě a prožila ten největší orgasmus, co jsem si pamatovala. Najednou jsem ucítila prst na svém válku, jenže jsem si neuvědomila, kde kolik prstů mám na sobě. Zajedno mi prst projel do análu až na doraz pár pohybů a už jsem cítila opět, že budu asi na vrcholu. Ale v tom mi vyjel prst z azalku ven a ucítila jsem něco teplého, většího. No, samozřejmě, že to byl penis souseda v tom mě Petr chytl a přitáhnul k sobě, že jsem se nemohla hnout. A jen jsem cítila, jak mi někdo navlhčit kanálek míči šťáva a ještě jednou projel prstem. Hned jak prst zmizel, jsem cítila tlak na kanálku a pronikají penis v tu chvíli mi bylo všechno jedno a jen jsem se soustředila na neskutečné blaho. Jenže jak byli všichni nadržení, nemělo to dlouhého trvání a první jsem cítila tepaní penisu v svém zadečku. To sebe natolik vzrušilo, že jsem byla opět na hraně dalšího orgasmu. Jenže tepání jsem asi necítila sama, ale i Petr v bundičce. S mám nastupující orgasmem jsem začala cítit tepání i v kondice, chtěla jsem z posledních sil ucuknout, ale Petr mě držel pevně, že jsem neměla šanci. Jelikož jsem byla na pokraji orgasmu tak jeho tepací penis dokončil, co začal a já dostala poslední a nejkrásnější orgasmus dnešního večera. Když oba ze mě vyjeli najednou projelo auto a já rozeznala obyčeje. Ty parchanti se vyměnili, když jsem byla čurat a ještě sebe vystříkali, když nic neberu. Myslela jsem, že omdlím. Naštvaná jsem jim vyházela věci a vyhnala, ať si jdou, kam chcu. Když odešli a ja si lehla jsem ucítila teď už opravdu Petrovu ruku mezi nohama. V tom ve mně hrklo a já se k němu otočila čelem a dala mu pusu. „kde máš nocležníky?“ se zeptal per to jsem mu řekla, že sbalili nějaké holky a budou spát tam. To se ke mně začal tulit, dala jsem se, aby nic nepoznal. Zatlačila jsem ho na záda stáhla spacák i s trnkami a rozhodla, že mu raději ulevím pusou. Petr byl naštěstí nějaký nadržený, stačilo pár krásných tahů a už mi plnil pusu neskutečnou dávkou jeho semene. Musela jsem i polykat, protože veškerý obsah by se mi do pusy nevlezl ale to jsem si řekla, že i když polykání nemusím, že to bude trest za dnešní den. Asi po dvou letech mi Petr řekl, že jsem ho vzbudila hned prvním orgasmem, a proto měl takovou zásobu a hned byl.
Hassam
Příspěvky: 83
Registrován: stř 18. kvě 2022 8:16:55
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Hassam »

Super! Přidejte nějakou fotku pro představu jak vypadáte
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Mispulin »

Super povídka.
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trnkobrani

Příspěvek od Staja »

Jako povídka dobré, ale příště si to po sobě alespoň přečti.
ivan68081
Příspěvky: 191
Registrován: úte 22. úno 2022 9:55:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme manželia

Re: Trnkobrani

Příspěvek od ivan68081 »

Perfektné
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 115 hostů