Alex a Mark - seznamení

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Carodej
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Alex a Mark - seznamení

Příspěvek od Carodej »

Pokračovaní příběhu Alex a Mark - představení: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1564

Jak jsem už řekl, známe se spolu s fitka. Oba jsme do stejneho chodili několik let. Jen ja před prací a Alex po škole. Díky tomu jsme se uspěšně dlouho míjeli. Až když nastoupila Alex na vejšku, její životní rytmus se změnil a diky dopolednímu volnu ve škole začala travit čas v posilovně.

Pro všechny muže z odpoledního cvičení to byla velká ztráta a řada znich už pak přestala na cvičení chodit, když už nemohli Alex okukovat. To ranní ptáčata se teď do posilky těšili mnohem více.

Doslova bojovali o to moct cvičit na stroji hned vedle ní. Alex si toho byla dobře vědomá a ráda využívala svého půvabu ke svým výhodám.

Jednoduchým důkazem je třeba to, že Alex za fitko nikdy neplatila, naopak dostavala ještě zaplaceno, že sem chodí cvičit, protože tím lákala další a další zákazníky. A to nejen slintající může, ale i ženy co se jí chtěli vyrovnat.

Ráda vždy jen upustila ručník, aby se jí nějaky muž sklonil k nohám. Nebudu vám lhat, Alex je pěkná mrška a když může někoho ponížít, dělá jí to moc dobře.

Vlastně i její první slova, která ke mě směřovala byla velmi ponižující.

"Hej, otroku, přines mi vodu." Zvolala Alex vesele a přitom se mi dívala do očí.

Rychle jsem se otočil, abych se ujistil, že nemluvila s někým jiným.

"Otroku? Já tu nepatřím k personálu.", odpověděl jsem.

"Negři byli odjakživa pro bíle jen otroky a nevím, proč by se to dnes mělo měnit. A teď už mi přines tu vodu. Nerada čekám." řekla přísně Alex.

Kdyby jstě viděli jak hned ostatní muži vystartovali pro sklenici vody, aby si jich Alex všimla. Ale ona naprosto přesně věděla, jak moc ponižující je pro mě slyšet, že jsem jen otrok.

Byl jsem oblečen ve značkovém oblečení, luxusní sportovní hodinky, vše jen dokazovalo, že rozhodně nejsem žadný ubožák.

Zvednul jsem se ze cvičebního stroje, aby všichni pořádně viděli, jaký jsem obr.

No budiž, uvidíme, jak moc si chce slečinka hrát - honilo se mi hlavou.

Pomalu jsem došel do kuchyňky a přinesl Alex její sklenici vody.

"Zde je vaše voda slečno, smím pro vás ještě něco udělat?"

"No vida otroku, jsem rada, že jsi pochopil kčemu jsi dobrý. Za odměnu mě odvezeš po cvičení do školy."

V tu chvili se na mě podívali snad všichni muži z posilky a chtěli mě zabít pohledem, za to, jak rychle si mě Alex vybrala jako svého otroka.

Nikdy jsem netoužil potom, být otrokem, ale miluji když na mě ostatní žárlí a opovrhují mnou, za můj úspěch. Cítím se tak být mnohem silnější než oni a to mi dělá dobře.

"ANO slečno, váš otrok je vám k dispozici" usmál jsem se a Alex na mě.

Hned jsem věděl, že z Alex budu chtít udělat svou chloubu.




Tak zase příště ;)
Silvestr
Příspěvky: 2
Registrován: pát 02. bře 2018 17:11:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Alex a Mark - seznamení

Příspěvek od Silvestr »

Pěkné jenom pokračuj
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, korssy, M1C, Perverted1, qwertzukqwertzuk a 35 hostů