Alex a Mark - představení

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Carodej
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Alex a Mark - představení

Příspěvek od Carodej »

Kdyby jste na ulici někdy potkali mě a mou Alex, hned se vám začnou přehravát v hlavě ty nejužasnější pečka co jste kdy viděli. A proč? Protože jsme prostě dokonalý pár. Alex je ještě mladá holka, o které mají její spolužáci z vejšky stále vlhké sny. Aby taky ne, její 22 leté tělíčko je k nakousnutí, platinová blondýnka s výškou 174cm a velmi bujným poprsím prostě budí pozornost. Navíc se moc ráda mučí ve fitku, takže si k tomu připočtěte ješte sexy bříško a mrštnost jako nejlepší gymnastky. V létě ji můžete často potkat na plážích, kde chytá bronz. Tak co už chápete, proč se vedle ní spolužáci neumí soustředit?

Jak už jsem ale řekl, jsme dokonalý i jako pár. Bude to znít jako že sebechvála, ale to je mi dost jedno. Moc mi na druhých lidech krom mé božské Alex nezáleží. Vedu jednu progresivní firmu v oblasti IT. Nejsem nejoblíbenejší šef na planetě, jsem dost trvdej a nenachám si nic moc líbit. Ale platím líp než ty friendy firmičky, takže i tak mám krásných 137 zaměstnanců. A já mám dost peněz na rozmazlování své Alex.

Ještě jsem se nepředstavil co? Jsem Mark. No jo, stejně jako ten pidižvík Zuckerberg. Mě si sním ale nespletete. Jsem krapanek vyšší, 198 cm, abych mluvil konktétně. Věk 38 a i já se rád potím ve fitku, tam jsem taky Alex poznal, takže docela udělanej. Ano vy pupkáči, já mám pékáč buchet, a na bench dám přes 200 Kg levou zadní. Mark, Mark, to není moc český jméno co? Taky nejsem tak uplně čech, i když tu žiju podstatnou část života. Jsem z JARu - jo vy paka z Afriky. A jo jsem černej. Už vám došlo, proč se při pohledu na nás dva všem přehrává v hlavně luxusní film pro dospělé? Tak tedy malá rekapitulace, 22 letá platinová kozatá blondska a vedle ní namachrovaný černý hovado s výškou ke dvou metrům.

Tak co, po čem teď toužíte? Aby byla Alex vaše užasná HotWife a ja její Bull, co jí před vašima očima vypíchá mozek z hlavy? Kdo je asi ten šťastlivec co má to stěstí, že může na svou naruživou Alex doma čekat, až si pořadně užije?

No přeci JÁ. Říkal jsem že jsem dost tvrdej a nenechám si jen tak něco libit, žejo? Ale to platí v práci a ne když jsem se svou láskou.

Jí poslouchám jako beránek a jí zase neskutečně baví mi poroučet, ponižovat a dokazovat mí, že jen ona je tou užasnou. Miluji jí.

Ilustrace pro lepší představu:
Obrázek


Líbí se vám naše představení? Jste zvědaví na příběhy, které napsal čas?
lukyn
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 16. úno 2017 1:22:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1034

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od lukyn »

A pak ses probudil vedle svoji 40ti lety zasly smudly.. S povadlou erekci sveho 7cm monstra a tahnul na osmicku do fachy k pasu vole :D :D :D
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od diner22 »

Přesně, ukázaná platí.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od fodel »

lukyn píše:A pak ses probudil vedle svoji 40ti lety zasly smudly.. S povadlou erekci sveho 7cm monstra a tahnul na osmicku do fachy k pasu vole :D :D :D
:lol: :lol: :lol:
geronimo21
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp 2018 11:36:15
Pár slov o nás: Bull.. zkušeností a vzpomínek dost

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od geronimo21 »

Boží! Založit to sekce !vtipy, sranda a k popukání" :lol: :lol: :lol:
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od bigpig »

Heh, už je to v povídkách konečně :)
Páč Mark nám asi trochu vyrostl a zestárl
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 247#p29247
Carodej
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od Carodej »

Omlouvam se, ze jsem narusil vas stereotip, ze cuckold musi byt vzdy stary plesnivi dedek nebo chlapecek co byl panicem do 30, co neukoji svou vasnivou manzelku a tak ji naopak nazene do naruci negra.

Takovych povidek tu jsou desitky, proto jsem chtel rozbourit vody.

Ale kdyz o to nestojie, min prace se sepisovanim pro me ;)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Alex a Mark - představení

Příspěvek od petrhall »

Taky jsem pro pokračovani Zajimavá změna Bila panička a jeji poslušnej ponižovanej černej zmrd
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, jojojaja, m2000 a 21 hostů