Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od jjj3 »

První týden v mé nové funkci dohodnuté kurvy pro náš okruh známých proběhl v podobném stylu jako první den poté co jsem vyhrála losování. Každý večer dorazili všechny tři páry, já v erotickém prádle zatančila striptýz, poté plnila příkazy v postupném nebo hromadném uspokojování mužů, ke kterým se občas přidaly jejich manželky. S opakováním se postupně rostla míra mé submisivity a vlastního vzrušení, zatímco vytrácely rozpaky a vnitřní pochyby se naopak vytrácely. Situace, kdy můj vlastní manžel tak ochotně spolupracoval s ostatními, ve mně myšlenky na případný odpor vůči celému konceptu dohodnuté kurvy zadusila hned v zárodku a já se naopak rozhodla si svůj rok v určené roli naplno užít. Být středem zájmu celé skupiny se mi začalo líbit a vzrušovat stále více. Jejich vulgární příkazy a zacházení se mnou rezonovalo s mou předtím potlačovanou submisivitou. Večerní akce pro mě začínaly rozpačitě, pak jsem jela na vlně vzrušení a končila jsem ve sprše s bolestí v kundě, puse a prsou z intenzivního používání. Tělo postupně přivykalo – bolesti tak bylo méně, mé vzrušení se stupňovalo a orgasmy přicházely snadněji a častěji. Na konci prvního týdne se normou stalo šest mých orgasmů za večerní akci. Když jsem sama sebe přistihla, jak s blížící se sedmou hodinou večerní začínám být mokrá v kalhotkách, vzpomněla jsem si na Pavlovovi psy a podmíněné reflexy. Moje kunda se zkrátka začala těšit ještě předtím, než se rozezněl zvonek u našich dveří.
Na začátku druhého týdne u nás zazvonily Zuzana, Eva a Klára bez chlapů a vzali mě do salonu na laserové odstranění chloupků. Neptali se na souhlas, prý je tradice že kurvy mají holé kundy, aby nemusely neustále mýt mrdku z chlupů a přikázaly tedy ať se obléknu a jdu s nimi. Tak jsem šla a moje houštinka vzala na věky za své. Přesto že vše bylo od holek domluvené, tak být nahá mimo naši skupinu bylo zkouškou sebepřekonání i když přiznávám, že jsem začala vlhnout už při holící fázi – asi je ve mně skrytá exhibicionistka.
Další změnou bylo, že večerní párty s kurvou začala být putovní. S mužem jsme jeden večer vyrazili do domu Edy s Klárou a ostatní páry dorazili také. Když mě pak manžel vyčerpanou po orgasnech a ušukanou odvážel domů maličko zlomyslně jsem si říkala, to máš za to že jsi mě dal v plen všem.
Když jsme další den zvonili u Roberta s Evou, tak to zpočátku vypadalo na běžnou párty s kurvou. Než Robert požádal manžela, aby s ním šel něco probrat. Chtěl mu něco ukázat a potom přinést nějaké pivo. Eva a Klára šly spolu s nimi a já zůstala sama s Honzou, Edou a Zuzanou. Začalo to klasickou předváděčkou se svlíkáním za hudby, pak jsem si pro ně chvíli hrála s kundou, než došlo na kouření a lízání na které už jsem byla zvyklá. Nicméně, nemrdali mě. Jen mě stále dráždili na prsou a v kundě. Tekla jsem. Když jsem si chtěla sáhnout na poštěváka, chytnuli mě za ruce a dráždili dál. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale začala jsem sama od sebe prosit o čuráka co by omrdal moji mokrou píču.
Zuzana mě lehce kousnula do ucha a projela mi prstem píču. Chtěla jsem se hned udělat. Slyšela jsem, jak mi sexy zašeptala „Chceš do sebe čuráka co? Ty jedna špinavá malá děvko.“ Kousnula jsem se do rtu a přikývnula.
Přesunula prst na můj panenský zadek a jemně zatlačila. Rozmazávala po něm moje šťávy. Její prst se vrátil do mé kundy. Vzdychla jsem, jak zajel dovnitř, rychle ho vytáhla. Zuzka mi znovu šeptala do ucha a lehce přejela přes poštěvák. Byla jsem tak těsně před začátkem orgasmu, že bych pro něj udělala cokoli. „Kurvo, jediná díra, kam dneska večer můžeš dostat ocas, je do tvé prdele.“ Rychle přesunula prst k mému zadku a pronikla mým sevřením. Sténala jsem, když to dělala. „Řekni mi, že chceš ošukal prdel a já se postarám aby jsi se udělala.“
„Chci ocas do zadku“ zašeptala jsem Zuzaně. Zuzana mě zvednula a odvedla k Edovi, který si lehnul na záda doprostřed postele.
„Jak chceš kurvu?“ zeptala se Zuzana. Eda naznačil gestem že na obráceného koníčka. Zuzana mě na něj postrčila a já sama klesla na kolena. „Nasliň si ho!“ chvilku jsem Edu kouřila. „Stačí“ Přesunula jsem se nad Edovi boky. Zuzana si stoupla nade mě a položila mi ruce na ramena. „Uvolni se, trochu to zabolí“ řekla. Eda nastavil žalud na mou tmavou dírku a Zuzana začala tlačit do mých ramen. Klesala jsem se zavřenými víčky a mezi sevřenými zuby drtila „to bolí“. Chtěla jsem se zvednout, ale Zuzana to nedovolila a jen silněji zatlačila na ramena. Eda přirazil vzhůru a já cítila, jak se můj zadek začíná rozevírat. „Sedni dolů hloupá děvko“ syknul Eda, chytil mě za boky a silně táhnul dolů. Vyjeknula jsem, jak se mi zadek roztáhnul, když jeho ocas prorazil cestu do mých střev.
Slzy od bolesti mi tekly po tváři. Po chvíli mě silně plácnul přes půlky. „Jeď!“ bylo vše co řekl. Začala jsem na něm zvolna poskakovat. Cítila jsem, jak se mi rychle vrací vzrušení. Píča tekla. Po několika minutách jsem byla znovu před orgasmem. Mé toužení po vrcholu muselo zpomalit mojí jízdu na Edově ocasu, protože Zuzana řekla „Jeď ho rychleji tou kurví prdelí.“ Urážka jen vystupňovala mé vzrušení a já ho šukala tvrději.
Křičela jsem hlasitě, jak jsem se poprvé udělala z mého prvního análu. Nejspíše jsem se při orgasmu zastavila, a tak mi Zuzana křičela do tváře „Kurvo! Řekla jsem abys ho mrdala tvrdě. Pořádně k němu přirážej, ať chce svojí mrdku nastříkat do tvé prdele.“ Eda mě pevně sevřel rukama a naplnil můj zadek poprvé v životě semenem. Zuzana mě plesknula přes prsa. „Poděkuj mu, Jitko.“
„Díky Edo“ hlesla jsem.
„Hodná holka, teď pojď sem.“ Zuzana mě chytila za vlasy, přimáčkla tvář do svého klína. „Lízej!“
Poslechla jsem.
Byla jsem ohnutá přes kolena. Honza přešel za mě, zvednul mě za boky na čtyři a vrazil čukáka do mého zadku. Mrdal mě tvrdě zatímco já lízala Zuzanu. Eda chytil mou ruku a položil na své koule. Dělala jsem, co mě naučili a začala si s nimi hrát. V tu chvíli se vrátil s ostatními můj manžel, aby viděl, jak je můj zadek šukaný podruhé. Zuzana se mi udělala pod jazykem a Honza přidal do zadku druhou dávku mrdky. Vstali a nechali mě vyčerpanou ležet zpocenou na posteli.
……………
Mezitím se svléknuli nově příchozí, včetně manžela…
Poté postupně zkoušeli mé dovednosti…
Čekaly na mě mé čtyři další orgasmy…
Na konci jsem byla úplně zničená…
…a ukojená jak nikdy předtím…

Má role dohodnuté kurvy se mi začala zamlouvat
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od Grif »

Moc pekna povidka jen tak dal.Chci pokracovani.
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od pavelhavel111 »

Opět skvělé.
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od daf2007 »

hezky se to čte :-)
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od jbshow »

Taky se již těším na pokračování
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Dohodnutá kurva – Jitka pokračování

Příspěvek od kohout50 »

Nádherné čtení,kdy bude další díl?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65, Semrush [Bot] a 200 hostů