Tři do páru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Jestli nebudu linej, tak ještě napíšu hledání nového milence. Ale teď na to nemám moc čas, a hlavně nemám možnost psát na PC, v telefonu se píše blbě a mám tam hafo chyb.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Psát na telefonu dlouhou povídku to je peklo.Ale kdyby jsi měl čas tak něco napis.Pises dobře.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

++cuckoldkarel++ píše:Psát na telefonu dlouhou povídku to je peklo.Ale kdyby jsi měl čas tak něco napis.Pises dobře.
Nemůžu teď psát doma, což je škoda. Baví mě to, ale ne na telefonu.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Po delší době jsem se rozhodl pokračovat v psaní. Takže.

Týden uběhl jako voda, ale na princezně bylo vidět, že je schází kvalitní sex. Ve středu se ode mě nechala vylízat, ale nebylo to vůbec ono. Prostě potřebovala poradny péro. Pátek byl tady, hned po práci začala s přípravou na večerní lov chlapů. Asi hodinu strávila holením nohou a pindy.

V 6 jsme vyrazili na společnou večeři do podniku v centru. Povecereli jsme, dali si víno a povídali si. Pod stolem mě nenápadně kopala do zamčeného rozkroku, byla jak malá holka. Rozverná, plná energie na zlobeni.

Okolo 10 padla už druhá láhev vína, proto jsme rozmysleli, kam dál. Ptala mě se, jaké to pro mě je, když s ní jdu balit chlapy. Musela moc dobře vědět, že to je horší, než kastrace. Vysvětlil jsem, že je to pro mě nesmírně ponižující. Podívala se na mě a začala se smát, že jsem taková její roztomilá hračička a že mě miluje. Měla na sobě krátké koktejlky, černé silonky a lodičky. Bylo vidět, že po ní mužské osazenstvo neustále koukalo.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Po přesunu na diskotéku jsme zamířili k baru a objednali si drinky. Princezna už byla dost v náladě, já dostal za úkol dělat, jako že jsme kamarádi, aby se ostatní nebáli za ní přijít. Musel jsem ji odevzdat své klíče pro každý případ Smutně jsem se díval na její nohy, ale nezbylo mi než souhlasit. Chápal jsem, že moje péro ji nedokáže uspokojit, což si vzhledem ke své kráse nezaslouží.

Stáli jsme u baru, asi metr od sebe, ale nikdo se neodvážil přijít. V mě přitomnosti byla princezna asi moc těžkou kořistí, proto jsem si šel sednout k jednomu stolu, odkud jsem měl dobrý výhled na moji krásku. Za chvíli k ní přišli nějací dva mladíci, ale těm se princezna spíš vysmála.

Pozoroval jsem jak pila drink a dívala se směrem na jednoho svalovce uprostřed, který zrovna přišel dovnitř. Její nohy byly úchvatné, představa, že ji doma budu za chvíli zouvat botičky mě úplně pohlcovala. Svalovec asi všiml, že byl pozorován, proto zamířil rovnou k princezně. Neslyšel jsem, o čem se bavili, ale vzhledem k tomu, že si ji asi po pěti minutách přitáhl rukou k sobě a po další minutě přesunul svoji ruku na její zadek, bylo jasné, jak to asi skončí.

Pak si dali panáka, už se na sebe dost lepili, a odešli na parket. Tam se mi ztratili z dohledu, proto jsem šel blíž. Tancovali v rohu u stěny. Princezna byla zády ke stěně a svalovec se k ní dost na blízko tiskl. Pak to přišlo, políbil ji na pusu a princezna spolupracovala. Bylo to pro mě hrozny pohled. Měl jsem pocit, že ji ztrácím. Líbali se celou věčnost, pak si něco pošeptali do ucha a vydali se k východu. Než jsem se stačil otočit, byli pryč. Venku jsem je už nenašel, bloudil jsem proto okolo diskotéky, pro případ, že bych je někde zahlédl třeba na lavičce. Nikde nebyly, proto jsem se Vidal k domovu, když mi pipla SMS se slovy, domů nechoď, dokud nezavolam, a už nepij, ať nejsi moc opilý.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Ta SMS mi úplně vyrazila dech. Takže moje princezna si šla k nám domů zasukat s klukem, se kterým se předtím půl hodiny osahávala na diskotéce. Penis jsem měl úplně sevřený, nevěděl jsem co dělat, tak mě napadlo jít k domu, kde jsme bydleli, třeba je ještě někde zahlédnu. Odepsal jsem, že rozumím a budu čekat na telefonát.

Šel jsem pomalu k nám domů, měl jsem zakázáno pít alkohol, takže jsem ani nemohl jít nikam na pivo, aby mi to rychleji uteklo. V hlavě jsem měl guláš. Ještě nedávno jsme vedli spořádaný život, a teď tohle.

Sedl jsem si na lavičku poblíž našeho domu a díval se na fotky mě princezny ve svém telefonu. Představoval jsem si, jak hned skočím k jejím nohám, až mi odemkne.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Asi po hodině jsem uviděl, jak z našeho vchodu vychází ten svalovec, šel docela rychlým krokem a vypadal velice spokojeně. Když šel okolo mě, akorát mi zazvonil telefon. Podíval se směrem ke mě, ale pokračoval dál směrem do centra města. Volal miláček, že už můžu přijít.

U dveří jsem byl coby dup. Hned mezi dveřmi jsem ji začal líbat nohy. Přišla mi otevřít jen v černé síťové noční košilce. Byla cítit sexem. Jen se zavřeli dveře, tak začala povídat, jak to bylo úžasné. Celá zářila, bylo vidět, že byla úplně rozmrdana.

Sedla si na pohovku a mě nařídila si kleknout k jejím nohám. Začala povídat, byl to Petr a byl úplně skvělej, měl obrovský pero a obrovské svaly. Cítila se jako opravdová princezna, bylo to celé hluboké, zanechalo to v ní obrovskou stopu.

Když mi to dovypravela, tak řekla, že chce, aby se s nim mohla stýkat častěji, se mnou ale nechce mít žádný sex, mrdat chce už jen Petra. Bylo to hrozné, ale nemohl jsem jinak, než souhlasit a líbat její nohy.
bajzic
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. led 2015 9:10:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od bajzic »

Super zážitek.. Nenechala si oliznout kundicku? A co ty nechala tě zamčeneho nebo jsi měl dovolený orgasmus.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od 123vfa »

Pěkný jen tak dál...……………….díky
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Pak mi řekla, že se jí nelíbí líbání se mnou, od teď už jen na pusu a zámek na penis nebudeme sundávat už nikdy. Jestli chci, můžu si to naposledy udělat u jejích nohou, pak ho zamkneme natrvalo. Byl jsem hrozně nadržený, tak jsem souhlasil. Sundala si klíč z náramku, odemkla mi penis a znovu mě upozornila, že jestli se jí dotkni jinde než na nohách, je konec.

Líbal jsem ji nohy a rukou jsem si ho honil. Udělal jsem se asi za 10 vteřin, bylo to hrozně hluboké. Nejhorší bylo, že jsem si v tu chvíli uvědomil svoji situaci a rozbrečel se. Paní mě uklidňovala, že mě nechce opustit, jen nechce, abych se jí zbytečně dotýkal. Stejně jsem ji líbal nohy. Za chvíli mi zvadl, paní si toho všimla, tak mi rychle nasadila pás cudnosti, zaklapla zámek. Chvíli jsem jí ještě líbal nohy a ujišťoval ji, že jí budu poslušně sloužit, pak jsme šli spát.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 217 hostů