Tři do páru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Ráno jsem se probudil dost brzy, tak jsem jen ležel a čekal co se stane. Okolo osmé přišel Michal spolu s princeznou, přede mnou se dlouze políbili a Michal ji placl po zadku. Pak princeznu pochválil za krásnou noc a řekl ,,chlape, ty máš ale štěstí, mít doma takovou mrdnu. Jé sorry, ty už vlastně nemůžeš.,, A oba se začali smát. ,,Ne, teď vážně. Máš odstraněné celé mužské rozmnožovací ústrojí včetně penisu. Navíc jsem ti plastický vymodeloval vagínu, zatím to máš zavázané a zavedené hadičky. Neboj, za pár týdnů obvazy kompletně sundáme a pak můžeš začít vagínu pomalu roztahovat. Nesmíš spěchat, ale časem by měla být pro sex normálně funkční.,, Zarazil jsem se a nechápavě se ptal, co se děje, jak funkční a tak. ,, Tvoří je panička ti neřekla, že ti nechala udělat tu vagínu tak, aby jsi mohl normálně souložit, jako ženská? No nechám vás tady o samotě. V 10:00 můžeš odejít, obvazy ti budu chodit vyměňovat k vám domů a svoji odměnu si vždy výběru osobně.,,

Zabouchej dveře, pak mi princezna vysvětlila, že nejenom, že nám penis, ale nechala mi navíc udělat vaginu tak, aby až se uzdravil, tak mě mohla sukat pripinakem, už se na to těší. Do práce odnesla neschopenku a vše zařídila. Pak si sundala své kalhotky a dala mi je před obličej. ,,Cítíš vůní moji pindy a michalova sperma? Byl to zvláštní pocit, byl jsem vzrušený, ale cítil jsem, že mi něco chybí. Zkoušel jsem to nahmatat přes obvazy, ale opravdu tam nic nebylo.

V příštím týdnu jsem ležel na posteli, Michal mi jednou denně měnil obvazy. Když jsem poprvé viděl, co mi provedl, bylo to strašný. Protože jsem nemohl moc chodit a klečení nepřipadalo v úvahu, sedla si paní občas vedle mě a nechala si líbat nohy jen na posteli. Ale stěžovala si, že to není ono, jako v kleče, a že se těší, až budu zdravý.

Další týden už jsem neměl obvazy, co vypadaly jako pleny, ale už jen takove lehké a tenké. Po měsíci šly obvazy úplně dolů a dokonce se vyndaly i ty hadičky a já šel poprvé na malou jako stoprocentní kastrát. Další měsíc jsem pomalu zacal na příkaz mé paní s roztahováním vagíny. Pomalu, od malých robertku k větším. Paní mezitím chodila na diskotéky a kromě Michala spala vždy minimálně se dvěma dalšími.

Paní měla obavy, abych po odstranění penisu nepřestal mít potřebu ji sloužit a líbat nohy jako otrok, ale přišlo mi, že náš vztah se kastrací ještě zlepšil a já si uvědomil své místo. Poslušně jsem paní líbal nohy i před jejími milenci, které si občas vodila domů a vždy je m ukazovala Mojí vagínu. Vůně jejích nohou byla a je pro mě stále něčím úplně omračujícím. Skřipce na bradavkách tyhle me chutě ještě více násobí.

A pak to konečně přišlo. Byl jsem úplně zdravý a vagína se dostatečně roztáhla, abych mohl být vymrdán.
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Tři do páru

Příspěvek od diner22 »

Hmm, tak to je teda něco, kam to asi bude směrovat ?
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Po všech útrapách od nošení pasu cudnosti, přes kopani mezi nohy a kastraci, přes výchovné tresty bičem, jsme se a paní konečně dnes dostali k tomu, že se můžeme milovat, jako to bylo dřív. Akorát s tím rozdílem, že k tomu bude potřeba oboustranný připínací penis.

Konecne paní přišla od milence a v dobré náladě. Hned mezi dveřmi jsem ji líbal nohy. Měla krásné silonky, minišaty a kozačky, které jsem je co nejrychleji sundávali, abych opět ucítil vůní jejich nohou. Měl jsem na sobě jen dámská tanga s krajeckami, podobné jako nosí princezna. Sedla si do obýváku, aby si odpocala. Vypadala znavene. Popisovala mi, jak ji Robert vymrdal zezadu i do zadečku, jak u toho zase rvala. Lhtal jsem opět každé její slovo a představoval si, jaké to za chvíli bude. Bude to poprvé zepředu, vždy mě paní sukala jen zadeček.

Pomalu jsem ji svlékal, bylo z ničit sperma a sex. Nechal jsem jo jen silonky a sám si sundal tanga. Odebrali jsme se pomalu do ložnice, kde jsem pomohl paní, zavézt si pripinak do své vagíny. Pak jsem si lehl na záda a čekal, až si na mě paní lehne. Po ALU pronikala dovnitř. Bylo to jiné, než do zadečku, méně intenzivní, ale vzrušovalo mě to. Po chvíli jsme se milovali, jako to bylo dřív, před kastrací. Paní mě dokonce po dlouhé době políbila na pusu, ale pak řekla, že se jí to nelíbilo, že zůstaneme raději jen u jejích nohou. Asi půl hodiny mě takle sukala, nejdřív byla nahoře, pak zezadu a nakonec jsem šel nahoru já. Úplně nakonec mi přijela i můj zadeček. Bylo to jiné než dřív, bohužel jsem necítil žádné větší telesne uspokojení. Ale stejně to stálo zato. Po sexu jsem ji líbal nohy a děkoval.

Oblékla se a odešla na noc k Michalovi, potřebovala něco pořádně dodělat. Já zůstal doma sám.

Tak tohle je už definitivně konec povídky.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Delo .Nejlepsi povidka.Kdyby sis to rozmyslel bylo by super.Mohla by ho zacit prodavat jako devku,aby ji vydelal penizky na hezke obleceni.Zacit mu davat hormony aby mu narostly kozy a poradne ho ztrapnovat pred milencema Jinak bomba kamo.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Asi už psát nebudu. Udělal jsem z hlavních postav něco, o co už není moc zájem. A už není kam se posunovat, psát stále totéž dokola je nuda.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Jasne v tehle povidce neni moc prostoru kam se posunout,ale pises moc dobre.Byla by skoda nepustit se nekdy do nove povidky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 203 hostů