Tři do páru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od Staja »

Ty jsi druhý Osel ? A nebo to je tvá fantazie?
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Kamo ty si myslis,ze osel je real?Ja bych rekl,ze to co pise je jeho fantazie.To co pise kurva nemuze byt realita.Nikdo nemuze byt az takovy kokot
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od Staja »

Myslím si to samé, ale co když ... .
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

V neděli jsme se s paní rozhodli, že bychom mohli zajet na výlet, dlouho jsme nikde sami nebyli. Protože byla zima, vyrazili jsme do Prahy, projít se centrem, těšil jsem se, že budeme za ruce procházet uličkami, jako to bylo dřív.

Po příjezdu jsem vyrazili směrem ke Staroměstskému náměstí. Byla zima, tak jsme si koupili svařák. Byla to krásná atmosféra, hřála mě láska k princezně. Před orlojem jsem chtěl princeznu políbit na pusu, ale zastavila mě. ,,Nemůžu se s tebou líbat, nepamatuješ si, že už spolu nechodíme? Teď chodím s Petrem, tomu by se nelíbilo, kdybych se líbala s jiným chlapem. Chápeš to? Nezkaz prosím ten výlet.,, Bylo mi hrozně. Zeptal jsem se, zda ji budu moci ještě někdy políbit. ,,Na nohy mě můžeš líbat kdykoliv a kdekoliv budeš chtít, jestli na to máš koule. Počkej, ty vlastně žádné nemáš.,, A smála se. ,,Jestli mi ale koupíš jednu kabelku, co se mi moc líbí, tak tě večer ošukám do zadečku, nebo si ho vyhoníš u mých nožiček. Tak jak chceš.,, Neváhal jsem, vyrazili jsme hned k jejímu oblíbenému krámu. Dostal jsem prémie a od nového roku dostanu přidáno, tak ať si to princezna užije, jsem tady jen kvůli ní.

Po nákupu jsme si šli sednou do restaurace. U vína jsme si začali povídat o našich potížích s mým penisem. Ani nevím jak, ale řeč se dostala ke kastraci. Nebavili jsme se jen o vasektomie, ale o celkovem odstranění penisu, včetně kouli a vymodelování vagíny. Princezna mi řekla, že ji vzrušuje představa, že by měla doma vykastrovaného otroka, kterého by měla jako kamarádku, mohla s ním vše probírat a nehrozilo by, že by si něco dovoloval. Tahle představa ji vzrušovala dokonce už než jsme se potkali. Tohle mi úplně vyrazilo dech. Pak se ještě rozpovídala s tím, jaké by to bylo super, že bychom mohli vyhodit pás cudnosti, nemusela by mě přivazovat, já bych neměl kozkopane koule. Byla dost přesvědčivá a dávala si záležet, abych při celém rozhovoru měl na očích její nožičky v kozačkách na podpatku. Nevěděl jsem co říct, mlčel jsem, princezna na mě koukala, pak řekla, ,,lásko, promysli to, měj na paměti, že by nás to posunulo,,.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Do večera jsme se o tom už nebavili. Ale bylo mi jasné, že kastrace je v našem vztahu už jen otázka času, kdy mě moje láska zlomí. Po příjezdu mě paní spoutala, a protože jsem si nevybrali jestli chci vyhonit, nebo ošukat, tak paní rozhodla za mě. Když mě mrdala, tak dost výrazně podotkla, že jako vykastrovaný bych už nebyl muž, takže bychom se mohli občas i líbat na pusu, jako dvě kamarádky.

Všední dny uběhly jako voda, jen ve středu byla princezna na kafi s Petrem, pak si dali ty rychlovku u něj doma. Neměl kvůli práci vůbec čas a princezna z toho byla dost smutná, což se projevovalo na jejím přístupu ke mě. Byla dost podrážděná a po návratu domů ve středu mi nafackovala, že prý ve m proč, protože jsem stále chlap a chlapi jsou svině.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Pátek byl tu, co znamenalo, že moje paní půjde na večeři ke svému novému příteli Petrovi. Já měl za úkol uklidit byt a připravit vše na sobotní velké mučení, které zakončí paní kopáním mezi nohy. Dost jsem se činil, připravil vše, co je potřeba. Aby mě mohla paní mučit celý den v kuse, musel jsem ji připravit i oběd na sobotu, abychom nemuseli mučení přerušovat kvůli vaření apod.

V šest hodin paní vyrazila směrem k Petrovi. Jen mi sdělila, že se těší a doufá, že u něho stráví celou noc. Políbil jsem ji nohy mezi dveřmi a slíbil, že v sobotu se vyjádřil ohledně té kastrace. Paní měla jednoho bývalého, který by byl ochoten mě vykastrovat. Shodou okolností byl i plastický chirurg, takže by nebyl problém vymodelovat i vagínu.

Tentokrát mi paní za celou dobu napsala jen to, že se dobře baví, což bylo někdy okolo osmé hodiny. Po 11 hodině paní přišla, dveře se skoro rozlétly, jak do nich vrazila. Byla dost opilá, vypadala uspokojená, ale náladu úplně nejlepší neměla. Prohlásila jen, že si Petr šel po sexu s kamarády ven pařit, takže musela jít domů. Líbal jsem ji nohy, pak mi nafackovala a šla spát. Bylo mi líto, že to takle dopadlo, ale nedalo se nic dělat. Opatrně jsem se zeptal, zda pro nic nemůžu něco udělat, ale odbyla mě, že to, co by potřebovala, jo stejně nedám, protože na to nejsem dost chlap a moje péro není na prcání vůbec dělané.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Ráno jsme se probudili skoro společně. Nevydržel jsem to a paní jsem objal, pritulil se a chtěl ji políbit. Odstrčila mě s tím, že o tomhle jsme se už bavili. ,,Za tohle to bude ještě horší, dneska tě budu muži nohy kopat tak dlouho, dokud mě nebudeš prosit, abych tě nechala u Michala vykastrovat. Nechápeš, že se s tebou prostě už nechci líbat?,,

Mohl jsem si zajít na záchod, pak mě paní připoutala k posteli, mandala skřipce, dala kolíčky na koule, dala roubík, který měl na druhé straně dildo a šla se nasnídat. Po chvíli se vrátila, že mi zapomněla dát vibrátor do zadečku a odešla.

Vrátila se asi po 10 minutách, na nohách silonky ze včera, pod nima neměla kalhotky, takže ji pinda hezky prosvítala. Bylo vidět, že se na to mučení už těší. Začala přejíždět svým rozkrokem přes ten robertek, co jsem měl v puse, abych nemohl nechat v říkat.

,,Chceš, aby mě mrdali kluci, kteří na to mají pero, nebo to zvládneš sám? Ne počkej, ty to nezvládneš. To je jasný, ty dokážeš jen sloužit a líbat mi nohy. Už ani tím robertkem mi to neumíš udělat. Tak proč se divíš, že jsem se s tebou musela rozejít?,, Chápal jsem ji, ale nohy jsem ji líbat s tím roubíkem nemohl. Pak řekla, že tohle je nejblíž její vagíně, jak se kdy podívám. Jak na mě seděla, tak mě hrozně bolely bradavky z těch skřipců.

Slezla že mě a sundala mi ten roubík, abych ji mohl líbat nohy a přitom mě tahala za bradavky. Už jsem nemohl, proto jsem řekl, že se nechám vykastrovat, ale paní mi řekla, ať si nemyslím, že z toho vyklouznutí tak lehce. Rozkopat koule mi musí stejně, protože bych si to jinak mohl rozmyslet a navíc to Michal bude mít lepší do papírů, nepůjdu na kastraci, ale na operaci rozdrcených kouli, které je třeba amputovat. Líbal jsem jo nohy a prosil, ať si to ještě rozmysli. Naridila mi, ať vstanu, roztáhla mi nohy roztahovalem pro znásilňování a ruce svázala za záda. Sundala mi pás cudnosti a pak začalo peklo. ,,musíme ti ty koule pořádně připravit, aby to dobře šlo. Budu tě kopat tak dlouho, dokud nejznámější, že jsou mrtvé. Michal přijde za chvíli, už jsem mu psala, takže máme na to kopání dostatek času.,, Bál jsem se, že z tohohle už není cesta zpět.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Bombaaaa.jo uz se nemuzu dockat dalsich dilu.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Pak začalo peklo. Nebylo to jako minulý týden, tentokrát se princezna snažila mi co nejvíce ublížit. Po pěti jsem už vůbec nemohl, naštěstí mě nechala odpočinout u jejích nohou, které jsem musel líbat. Paní mě povzbuzovala, abych se zvedl a vydržel to. ,,za chvíli to už budeš mít za sebou, musíš teď být moc statečný a vydržet. Uvidíš, že se ti za chvíli uleví.,, Pak jsem vstal a ona mě hned uzemnila dobře mířeným kopem mezi nohy. Kvičel jsem, prosil o slitování a líbal její nohy. Za chvíli přišel Michal, paní se s ním hned začala líbat, pak se svlékli a rozdali si to na posteli. Byla to rychlovka, bez velkých emocí.

Paní si sedla přede mě, dala své nohy před můj obličej a řekla. ,,Michala jsem zasvětila do naší situace a slíbil, že nám pomůže, když mu občas podžím. S tím nemám problém, takže můžeme pokračovat, co Michale?,, Michal dodal, že mám koule asi na maseru, ale pro jistotu by mela princezna ještě pár kopu přidat. A hlavně to chtěl taky vidět.

Po další hodině kopání jsem se už nemohl ani udržet na nohách, tak jsme odjeli na jeho soukromou kliniku, kde už bylo vše přichystáno. Hned po příjezdu mě uspali, asi abych nemohl protestovat.

Probudil jsem se až na pokoji, v rozkroku jsem měl obvazy a ven vedly jen dvě hadičky. Na stolku by vzkaz od princezny, že si musela ještě něco zařídit s Michalem, ale jsem statečný a brzy se uvidíme. Bylo mi jasný, že s ním někde mrdá.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Po chvíli přišla sestřička, moc pěkná, v tom jejich sexy oblečku. Přinesla mi nějaké jídlo a pití. ,,Tak jak se máme, neboli vás něco? Pak se podívala směrem k mému rozkroku, usmála se a řekla, to mě mrzí.,, A odešla. Po chvíli přišel Michal a s ním ta pěkná sestra a princezna. ,,Tak jak se máme. Bohužel mám pro vás špatnou zprávu. Při te havárii jste si rozdrtil obě varlata i šourek, takže jsme to museli celé amputovat. Ale nebojte, orgány jsou v pořádku a podařilo se nám odebrat a zamrazit i dostatečné množství sperma, abyste mohl mít děti. Sestři, zkontrolujte obvazy. Zatím se mějte.,, princezna řekla na oko před sestrou, jak je jí to líto, co se stalo, jak jsem spadl na motorce a podobně.

Takže to je pravda, nemám koule ani péro. Zachoval jsem se statečně a neřekl nic, protože by se na mě jinak princezna zlobila. Sestra dodala, že pokud půjde vše dobře, budu moci jít příští den domů. Princezna se na mě podívala a řekla, to zvládneme, musíš být statečný, ty moje holčičko. Protože sestra už odešla, mohli jsme se bavit normálně. Princezna mi popsala, jak s Michalem po operaci dováděli v posteli. Moc jsem to nevnímal, po ALU jsem usnul, byl jsem hrozně unavený. Poslední, co si pamatuju, že mi paní slibovala, že mi koupi dámské tanga a že pás cudnosti už vyhodila, nebude potřeba.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Milkas, zazzazz a 215 hostů