Tři do páru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Už rok chodím s velice krásnou holkou, blond, pevná prsa, hubená sportovní postava. Už tři měsíce bydlíme v našem bytě v centru města. Oba pracujeme a jsme spokojení. Nad rodinou moc nepřemýšlíme, spíše vymýšlíme, kam se podíváme do zahraničí. Přítelkyně ráda chodí s jejíma kamarádkama každý pátek do baru. Občas mi vypráví, kdo jí na diskotéce balil, asi se jí líbí, že je středem pozornosti mnoha chlapů. Už si stačila všimnout, že se dost zajímám o to, zda jí tam někdo nebalí, ale ne jako její předchozí kluci, navíc si všimla, že mi se mi z toho dělá boule na kalhotech.

Už asi měsíc praktikujeme sado maso hrátky, kdy jsem připoutaný k posteli, někdy mi nasazuje skřipce na bradavky, někdy si mi sedne na obličej a nechá se lízat a potom mi ho vyhoní u jejích nohou. Už před delší dobou jsem se přiznal, že mě tohle moc vzrušuje, a že jsem ujetej na nohy. Čekal jsem, že se se mnou rozejde, ale místo toho mi řekla, že je to sladký, a že se pokusí se mi přizpůsobit v mých choutkách.

A teď k tomu, jak to všechno začalo.

Před týdnem přišla přítelkyně z diskotéky dříve než minule, byla v náladě, asi si večer užila. Já ještě nespal, bylo teprve 12 hodin. Zula si lodičky, odložila koženou bundičku, zavolala si mě a přikázala líbat její nohy. Zaskočila mě, tohle nikdy předtím neudělala, ale já z ní byl tak strašně nadržený, že jsem si okamžitě klekl a začal jí líbat její nohy. Měla na sobě krátkou koženou minisukni, černé sítově tričko, přes které prosvítala červená podprsenka, na nohou měla černé silonky, které miluju. Z očí jí úplně sršelo, jak byla nadržená. Hned si mě odvedla do ložnice, sedla si na kraj postele, já stále klečel u jejích nohou a líbal, líbal a líbal. Podívala se na mě a řekla, zda chci zažít něco nového, co nikdy předtím, ale že se bojí, aby něco nepokazila. Byl jsem totálně nadržený, ale vůbec jsem nevěděl, co bude, přesto jsem bez váhání souhlasil.

Přikázala mi, ať si lehnu na postel a ať jsem hodný. Než jsem se nadál, byl jsem připoutaný. Čekal jsem, že bude divoký sex, ale nic se nedělo. Místo očekávaného divokého sexu si prostě sedla vedle mě na postel a nechala si dále líbat nohy, krásně voněly, bylo vidět, že hodně tancovala. Péro mi trčelo do vzduchu jako stožár, ale já se ve své nadrženosti dokázal věnovat jen jejím nohám. Po chvíli jsem prohlásil, že jí chci ojet. Na to nic neřekla, jen roztáhla nohy a začala si jí dráždit přes silonky a kalhotky, chtěl jsem si alespoň přivonět k její svatyňce. Dobře věděla, že když mě takle nechá ještě chvíli, začnu žadonit. Líbal jsem alespoň její nohy a přitom sledoval, jak se sama uspokojuje. Pak mi řekla, že dneska se její svatyně ani nedotknu, ale když budu hodný, tak mi dovolí se udělat u jejích nohou. Sliboval jsem, že budu hodný, poslušný, a asi všichni znáte, co jste schopní v takovém stavu slíbit. Ani nevím proč, ale zeptal jsem se, jak se jí líbilo na diskotéce, co že přišla tak brzy.

Její odpověď mě totálně odrovnala "utekla jsem před nápadníkem". Péro, které mi začalo pomalu vadnout, protože nemělo přímou stimulaci se mi zase postavilo jak stožár, čehož si přítelkyně stačila všimnout a a hned to okomentovala slovy "já věděla, že se ti to bude líbit". Zeptal jsem se, jak přišla na to, že je to její nápadník, odpověděla, že asi protože se líbali, což mi vyrazilo dech podruhé. Vzala mi péro do ruky a řekla, že jestli mi to vadí, může to ukončit, nechce, aby se to mezi námi pokazilo. Nedokázal jsem se jí podívat do očí, díval jsem se na její nohy a bylo na mě vidět, že se dost stydím z toho, jak se mi to celé líbí. Vzala mi péro do ruky a začalo mi ho honit, a to jsem se začal stydět ještě více. Podívala se na mě a poznala, kde je problém a proto řekla "jestli se stydíš za to, co se ti líbí, tak mě to říct můžeš". Potom položila obě své chodidla na můj obličej.

Nedalo se to déle vydržet, už delší dobu jsem se jí chtěl přiznat, že se mi takové věci líbí, proto jsem jí řekl, že mi nevědí, co udělala. Na to mi řekla, že je ráda, že mi to nevadí, že si na toho nápadníka vzala telefonní číslo. Potom mi popsala, jak se s ním seznámila, prý se jí líbil už delší dobu, občas ho vídala v baru, byl to svalovec, sexy, 35-letý sportovec. Když jí na baru oslovil, slovo dalo slovo, ani už neví co říkal, ale najednou se líbali na chodbě od parketu k baru. Protože jí to zaskočilo, zazmatkovala a utekla domů mi vše říct. Hltal jsem každé její slovo, připoutaný na posteli u jejích nohou s penisem v její ruce.

Po dalších ujištěních, že mi to opravdu nevadí a naopak mě to vzrušuje jsem řekl, že jestli chce, tak se s ním může vyspat. Když se opakovaně ujistila, že má zelenou, vytáhla telefon a odepsala mi na dobrou noc a přitom přijala pozvání na zítřejší odpolední kávu u něho doma. Když psala sms, líbal jsem jí nohy a vůbec jsem nechápal co se za posledních asi 60 minut stalo. Úplně se převrátil náš svět, začal jsem si uvědomovat, že od zítřka moje přítelkyně nebude jen mojí milenkou, ale že bude ještě milenkou někoho jiného. Nevím proč jsem navrhl, že by bych si to lépe užil zamčený v pásu cudnosti, který nám před třemi dny dorazil a ještě jsme ho nestihli pořádně otestovat. Reakce přítelkyně mě zaskočila, řekla, že to bude opravdu lepší, že prý někde četla, že kdybych se vystříkal, mohl bych si to rozmyslet, couvnout, což by mohlo v nevhodný okamžik rozbít náš vztah. Odešla z ložnice a za chvíli se vrátila s klíckou a sáčkem ledu. Řekla, že teď budu muset být moc a moc statečný, dala mi políbit své nohy a přiložila led. Za moment se mi hezky zmenšil a pak jen "cvak" a bylo to. Odvázala mě a řekla, že se na ten zítřek musí vyspat. Usnula za chvíli, jak neusnul do rána a navíc mi celou noc stál.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Nebudu zase přehánět, občas se mi podařilo usnout, ale moc valné to nebylo. Nechtěl jsem přítelkyni po včerejším večeru budit, proto jsem v 6 vstal a šel do obýváku pracovat na počítač. Výhodou mocí práce je, že jsem mohl pracovat z domova. Moc mi to stejně nešlo, potřeboval jsem se zabavit,
proto jsem zašel v do krámu pro něco na lepší snídani. Udělal jsem vafle a přinesl je princezně do postele. Připadal jsem si hrozně, zamčený, vůbec jsem nevěděl co mám dělat, byl to pocit studu, vzrušení, nadrženosti a nutkání sloužit své princezně. Jak vafle provoněly byt, tak jí to naštěstí probudilo a ve dveřích mě úplně zastavila svým krásným úsměvem a slovy "ty jsi moje zlato, pojď sem blíž". Klekl jsem si k posteli a podal jí talíř se snídaní, vypadala úžasně, nevím jestli to bylo očekáváním co bude odpoledne nebo tím bezmocností v zamčení, prostě byla taková jiná a hezčí než jindy.

Vrátil jsem se do kuchyně pro kafíčko, než jsem si stačil kleknout na své místo, tak mě vzala rukou mezi nohama, kde nahmatala jen kus plastu. Podívala se na mě a řekla, že jsem hezky poslušný, a proto si večer zasloužím odměnu. Opatrně jsem se rozechvělým hlasem zeptal, kdy jde na to rande. Koukla do telefonu a řekla, že v jednu mají sraz na náměstí v jednom baru či kavárně, nevím přesně, jak ten podnik nazvat. Potom prý doufá, že půjdou k němu. Po vzájemném ujišťování, že mi to nevadí, že jsem od včera nezměnil názor a podobně jsem se zeptal, jaké z toho má pocity, zda se těší. Na to se mě zeptala, zda mě to fakt tak vzrušuje a zda jsem nadržený. Než jsem jí popsal všechny své pocity, stačila dojíst snídani a proto navrhla, že mi své pocity poví hezky připoutanému a zda to chci natvrdo. Přikývl jsem a rychle skočil na postel v domnění, že mě připoutá, ale to jsem se přepočítal. Zařvala na mě, co si dovoluji lézt do postele bez jejího dovolení.

Poslušně jsem slezl z postele, klekl si, políbil její nohy, pokorně se omluvil a zeptal se, zda můžu na postel. Nechala si chvíli líbat nohy, ale pak se usmála a řekla, že můžu. Přivázala mě za ruce i nohy jako včera večer, ale na bradavky mi nasadila skřipce a do pusy dala roubík, takovou plastovou kuličku. Mluvit prý bude jen ona, bude stačit, když budu jen kývat. Když jsem se podíval na své péro zamčené v kleci, skoro jsem se rozbrečel. Naposledy se zeptala, zda může pokračovat, že pak už do večera nebude na moje případné "NE" brát zřetel s vysvětlením, že si to tak více užijeme. Má bezmoc a pocit nadrženosti byl maximální. Zeptala se, zda chci, aby mi tedy řekla své pocity, jak se těší na odpoledne, jen jsem přikývl. Sedla si vedle mě jen v černých tangách ze včera, ve kterých spala (spí vždy jen v kalhotkách), na kterých bylo vidět, jak je vlhká.

Začala: "Lásko, já jsem tak ráda, že jsi takový, jaký jsi, ta tvoje úchylka mi asi nakonec bude vyhovovat. A to jsem se napoprvé dost lekla, když jsem před dvěma měsíci v historii v PC našla stránky o cuckold a kandaulismu. Když jsem minulý pátek poprvé mluvila s Romanem, tak to bylo jako když jsme spolu začali chodit my dva, ale zároveň jsem si uvědomila, že o tebe nechci přijít. Tohle je pro nás tři cesta, jak se můžu vyspat s Romanem a nepřijít o tebe. Je mi jasný, že mě to s ním za chvíli přestane bavit, ty jsi totiž úplně jiný než on, jsi můj životní partner, kterého miluju, ale také vím, že kdyby jsi mi zakázal se s ním vyspat, tak by to bylo špatné a možná by to dost narušilo náš vztah, já totiž asi nedokážu být věrná. Sama se teď cítím jako kurvička, ale jsem to prostě já. Nebudu ti lhát, nevím, co ten dnešek ve mě probudí, nevím co se stane, jak to dopadne, jestli se s ním vůbec vyspím, ale vím, že to chci, ale zároveň vím, že chci být s tebou. Kývni, jestli souhlasíš." Kývl jsem, seděla vedle mě, já se díval do jejích očí, dívala se na mě tak krásně, na její vagínu schovanou v kalhotkách a vzpomínal na to, když byla jen moje a na její nohy a věděl jsem, že ty budou vždy patřit jen mě. Potom toho řekla ještě hodně, o tom, jak mě miluje, znovu a znovu opakovala a ujišťovala, jak je se mnou šťastná a miluje mě, ale potřebuje se s ním vyspat. Nakonec ještě řekla "on je takový jiný, je to jako s tebou na začátku, prostě dokud se s ním nevyspím, tak se asi zblázním, doufám, že to dneska vyjde, hrozně to chci, asi jsem prostě ujetá, ale to ty taky, na moje nožičky". Položila mi nohy na obličej jako včera, ale nemohl jsem jí je políbil.

Chvíli jsem se takle mazlil s jejíma nohama až řekla, to je asi hodin, půl 11, musím se jít připravit na rande. "Lásko, že připravíš nějaký dobrý oběd?" Přikývl jsem, potom mi sundala roubík a nechala si konečně políbit nohy. "Když se ti oběd povede, nechám tě mi obléct silonky a budeš mě moci doprovodit k náměstí". Nevydal jsem ani hlásku, jen jí zuřivě líbal nohy, takže jí bylo jasné, že s tím souhlasím. Dodala, že vůbec neví, co si vzít na sebe, ať nad tím přemýšlím, že se mu chce líbit. Odvázala mě, zakroutila zadečkem a odešla do koupelny. Já běžel do kuchyně vařit oběd. "Lásko v půl 12 chci oběd, ať to všechno stihnu, je to pro mě důležité", dodala a zavřely se dveře.

V půl 12 konečně vylezla z koupelny, vyvoněná, namalovaná, jen v černých tangách a podprsence. Zasedli jsme k jídlu. Biftek se mi povedl, takže mi ho pochválila a řekla, ať jí pak přichystám černé samodržící silonky, které si může nechat při sexu, abych si to pak pořádně užil, až jí je budu olizovat. Navrhl jsem jí, ať si vezme černé krátké šaty s flitrama, sice byly spíše na večer, ale oba jsme věděli, že prostě potřebuje být sexy. Souhlasila a znovu mě pochválila. Jestli se jí rande povede, tak se mám večer na co těšit, ale neví, kdy dorazí. Dojedli jsme a já běžel pro ty silonky, bál jsem se, že jí je roztrhnu, byl jsem hrozně nemotorný, jak jsem byl nervózní. Poté jen šaty a vysoké kozačky na podpatku, které dostala ode mě před týdnem k výročí. Ne nadarmo se říká, že se boty nemají dávat jako dárek, protože ti v nich může holka utéct.

Všechno jsme stihli tak tak, najednou bylo půl 1, nejvyšší čas vyrazit, cesta chvíli trvá a miláček neradě chodí rychle. Oblékl jsem si něco a vyrazili jsme, penis se mi vůbec nemohl vejít do klece, hrozně jsem se chtěl dotýkat jejích nohou. Cesta byla sice nekonečná, ale najednou jsme byli před náměstím, chtěl jsem jí dát pusu, ale zastavila mě, protože nechtěla, aby nás někdo viděl. Naposledy jsem si alespoň pohladil ruku a už mě hnala, ať jdu hezky čekat domů, měl jsem uklidit byt, umýt nádobí, vyprat a pro jistotu přichystat večeři na 18:00. Telefon si prý vypne, aby je nikdo nerušil, takže jí nemám psát. Chtě nechtě jsem vyrazil domů, sám a s pocitem, že moje princezna není jen moje. Měl jsem strach z toho, co přijde, ale na druhou stranu jsem si byl jistý, že vždy budu její poslušný mazlíček, ačkoliv ona nebude už nikdy jen a jen moje. Foukal studený vítr a proto jsem přidal do kroku.
Chester300
Příspěvky: 53
Registrován: úte 16. kvě 2017 5:35:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Tři do páru

Příspěvek od Chester300 »

Super, podobně to začalo kdysi u nás, držím palce ať se to všem třem líbí.....
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Doma jsem si uklidil a vypral, jak mi nakázala princezna. Po cestě jsem koupil nějaké maso a zeleninu k večeři, říkal jsem si, že jí snad salát s steak přijde vhod po náročném odpoledni. V 5 mi cinkla sms, že už je na cestě domů, že je spokojená, vyčerpaná a hladová.

Proto jsem rychle začal s přípravou večeře kterou jsem jen tak tak stačil přikrýt, aby nevystydla a už se otevřely dveře. Běžel jsem jí pomoci se zouváním botiček. Vypadala ještě krásně, než když mě opouštěla. Oči jí jen zářily. Pozdravil jsem jí políbením jejích nohou, což jí očividně moc potěšilo. Potom se zeptala, zda je připravené to jídlo, že je hladová, že mi vše řekne při večeři. Nevím proč jsem připravil jen pro jednoho, teda pro jednu princeznu, sám jsem vzrušením neměl na jídlo ani pomyšlení. Proto jsem si klekl k jejím nohám a začal jí je u jídla masírovat a líbat. Můj pocit nervozity, méněcennosti, ponížení a nadrženosti byl takový, že jsem se jí opět nemohl ani podívat do očí. Vytušila mé pocity a řekla je "lásko, moc tě miluju a chci s tebou být nadále, ale nejsem teď tvoje". Opatrně jsem se zeptal, zda jí chutná jídlo a potom, jak to myslí, tak se rozpovídala. Prý to bylo úžasné a romantické. V baru byli odpoledne skoro sami, Roman jí přinesl růži, kterou nechala v chodbě. Dali si jedno víno, asi za 5 minut se začali opět líbat, zaplatili a zavolali si taxi. U něho doma si otevřeli víno a potom skočili do postele. Silonky si kvůli mě nechala celou dobu, abych si to užil.

Nejdříve se jen líbali, objímali a osahávali úplně všude, pak když se Roman odhodlal jí sáhnout mezi nohy, tak jí začal lízat, což bylo božské, hluboké a stále na to musí myslet. Sex byl prý také úžasný, má ho většího než já a o poznání tlusčího. Popsala mi snad každou minutu, ani jsem si nevšiml, že dojedla, proto navrhla, abychom se přesunuli do postele, doufal jsem, že se se mnou vyspí. Poučen po ránu, jsem nejdříve požádal o to, abych mohl na postel, což mi dovolila a poté, co jsem jí namasíroval nohy. Ihned mě přivázala, nandala skřipce a roubík, což se mi nelíbilo, protože jsem jí nemohl líbat nohy. Mohl jsem jen nasávat nosem vůni jejích krásných nohou. Pokračovala v popisování sexu. Potom, co se do ní 2x po sobě udělal (to se mě nikdy nepovedlo), se svalili na postel a další hodinu se jen objímali a mazlili. Popsala mi do detailu pocity, kdy si uvědomila, že teď patří jen jemu a teď chce souložit jen jeho. V tu chvíli jsem si uvědomil, co se stalo, možná jí už nikdy nebudu moci souložit, možná už nikdy nebudu moci vstoupit do její svatyně. Málem jsem se rozbrečel u jejích nohou, připoutaný a zprzněný na naší posteli.

Všimla si toho, tak mě začala uklidňovat, že jsem stále její miláček, že mě TAKÉ miluje, ale teď se toho hodně změní. "Od teď budeš nosit pás cudnosti a líbat mě budeš pouze doma a s mým svolením, když budu chtít já. Na nohy mě můžeš líbat kdykoliv budeš chtít, ale mezi nohy máš zakázáno se mě jakkoliv dotýkat. Moc tě miluju, ale jestli chceš, abychom mohli být nadále spolu, musíš mě respektovat, zamilovala jsem se, ale chci být s tebou, ty jsi má jediná lásko, se kterou chci být navěky." Tohle mě totálně rozbrečelo, mazlil jsem se s jejíma nohama a byl jsem šťastný, že můžu být s ní. "Od teď se toho hodně změní, nemůžu si slíbit, že tyhle změny jsou poslední, ale jedno vím jistě, s tebou chci být, ale Romana chci teď a tady, takže si dáme takovouhle pauzu, souhlasíš? Kývni, jestli ano." Kývl jsem, stále jsem brečel. "Miluju tě, díky, že mě chápeš a že mi to dopřeješ."

Takle jsme zůstali ještě asi půl hodiny, já spoutaný u jejích nohou, ona se mi pak omlouvala, že mě rozbrečela, ale že to jinak nejde. Bylo mi hrozně, ale byl jsem šťastný, že je moje princezna šťastná. Pak mi řekla, že mi ale tu klec zatím sundávat nebude, že si musím nejdříve urovnat myšlenky. Takže mě nechá vystříkat nejdříve za týden, na vše jsem jí kývl, hlavně že můžu být s ní, i když teď spíše jaké její otrok. Zakončila to tím, že zítra, tedy v neděli se má s Romanem zase sejít, tentokrát už ráno.

Pak mě odvázala a šli jsme spát. Ruce mi na první noc raději svázala dopředu před tělo, abych mě prý v noci nenapadlo jí osahávat mezi nohama.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Podle názvu a zařazení poznáte, že se jedná o povídku.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tři do páru

Příspěvek od tarenor »

Vzhledem k tomu, že jsem poslední noc moc nenaspal, tak jsem usnul docela rychle, i když spíš než spánek se to dá nazvat kolaps po totálním vyčerpání. Ráno jsme se probudili okolo 7, ani nevím, kdy jsme šli spát. Měl jsem svázané ruce, nemohl jsem tomu uvěřit. Asi od včerejška trošku vychladla, protože se chtěla mazlit, ale bylo vidět, že si dává pozor na to, kde se jí dotýkám. Přiznala, že jí měla po včerejšku úplně rozmrdanou, popisovala mi to, jaký je to slastný pocit, rozmrdanná pinda. Byl jsem z ní zase úplně na větvi, po chvíli jsme se šli najíst. Neustále jí pípal telefon, jak si spolu s Romanem psali.

Úplně zářila, u snídaně mi řekla, že v 10 mají sraz, ale že k němu nemůžou, protože je tam jeho žena s dcerou. Poprvé mi o něm prozradila více. Romanovi bylo 35 a se ženou vychovávali šesti letou holčičku. Chlubila se, jak je super, že je ženatý, protože nehrozí, že bude tlačit, aby mě princezna upouštěla a podobně, což mě uklidňovalo. Oznámila mi, že potřebuje, abych se někam zdekoval, aby měli kde si to rozdat, nemůže se už dočkat. Když budu hodný, můžu jí na ten sraz doprovodit. Prý mu řekla, že jsem odejel na víkend pryč. Nezbývalo mi než souhlasit, věděl jsem, v jakém jsem postavení. V tu chvíli mi to došlo naplno, možná už nikdy mě nenechá zasunout, budu jen otrok, který jí bude moci líbat nohy. A co když mě nenechá už ani nikdy jí políbit na tvář? Co když, co když, co když... a takové myšlenky se mi začaly honit v hlavě. Já byl nahý, jen s klecí na penisu, ona měla černé silonky od včera, to bylo hrozné. Takto se vystavovala, a já nemohl nic.

Dosnídali jsme, já se vrhl k jejím nohám, začal jí je líbat a žadonit, aby nikam nechodila. Hezky se na mě podívala a řekla "vím jaké to pro tebe je, ale musíš to vydržet, nezlob a běž se také připravit, já jdu teď do koupelny". Já na to kývl, naposledy jí políbil nohy a ona odešla do koupelny. V 9 vyšla ven, zase hezky namalovaná, vyvoněná a mě se podlamovaly kolena. Byl jsem pyšný na to, že mám tak krásnou holku, teda spíš jsem byl pyšný na to, že patřím takové krásné ženě. Oblékla si silonky, přes ně si vzala džíny, k nim průhledné síťované tričko tentokrát bez podprsenky, přes to bundu. K tomu řekla, "venku to nikdo přes bundu neuvidí a doma nebudeme mít takovou práci se svlékáním, stejně nemám kalhotky. Může mi obout lodičky". A šli jsme, hned před vchodem mi nařídila, ať jdu směrem k nádraží a sama se vydala opačným směrem. Dokonce jsem dostal pusu na tvář, skoro takovou kamarádskou.

A bylo to, měl jsem jen telefon, peněženku a oblečení na sobě. Nevěděl jsem, kdy se budu moci vrátit do našeho bytu, nevěděl jsem nic.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od seedLover »

Nejlepší povídka zde na webu.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Tři do páru

Příspěvek od Superwenda »

Dost dobré.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od Skarbax »

Jo, totální pecka! Piš dál, snad dneska přestanou další díly.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tři do páru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Bomba.Po dlouhe dobe super povidka.Hodne dobre rozjete.Prosim pis dal.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, lukas5-5, Semrush [Bot] a 201 hostů